Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tartışma Fikir Telakisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tartisma-fikir-telakisi/)
-   -   _The Secret_ Hayal panosu işe yaradı mı? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tartisma-fikir-telakisi/9262-_the-secret_-hayal-panosu-ise-yaradi-mi.html)

yaprakk 21-05-2008 11:28 AM

_The Secret_ Hayal panosu işe yaradı mı?

Henüz kendime hayal panosu yapmadım.En yakın zamanda yapmayı düşünüyorum da...açıkçası biraz dalga geçilmekten korkuyorum.:(

1 günlük çalıştığım işin fotoğrafını çoğalttırdım.Fotoğrafın Üzerine de 800.00 ytl yazdım wave bakalım ne olacak.Her sabah ilk dikkatimi çeken bu oluyor:))

Ama daha kapsamlı bir şeyler yapacağım:))

Ben en rahatsız eden konu şu oluyor.hayal kurduktan hemen sonra aklıma olumsuz düşünceler geliyor:((

Hayallerim gerçekleşse de derty böyle olsam:D ark5

Pamukk 28-05-2008 12:35 AM

Ynt: _The Secret_ Hayal panosu işe yaradı mı?

şimdi yaptıklarımı yazayım:
Tam olarak istediğim bir iş,var ,iş beyaz önlükle laboratuarda çalışma gerektiriyor,üniversitede laboratuarda beyaz önlükle gülerken çekilmiş fotografımı buldum,hemen onun yanına güzel,mutlu,huzurlu,......(istediğim iş ortamının özellikleri açık ve net şekilde)+çalışmayı istediğim iş sektörü ve o sektörün departmanında çalışıyorum yazdım..

işe yarar değil mi ne dersiniz güzel fikir smiliyface tam karşımda duruyor monitörün yanında :) ona her baktıgımda çok komik ama gercekçi geliyor :))) khkh56 gülen yüzümü görünce ttli3

Pamukk 28-05-2008 12:38 AM

Alıntı:

yaprakk Nickli Üyeden Alıntı
Henüz kendime hayal panosu yapmadım.En yakın zamanda yapmayı düşünüyorum da...açıkçası biraz dalga geçilmekten korkuyorum.:(

1 günlük çalıştığım işin fotoğrafını çoğalttırdım.Fotoğrafın Üzerine de 800.00 ytl yazdım wave bakalım ne olacak.Her sabah ilk dikkatimi çeken bu oluyor:))

Ama daha kapsamlı bir şeyler yapacağım:))

Ben en rahatsız eden konu şu oluyor.hayal kurduktan hemen sonra aklıma olumsuz düşünceler geliyor:((

Hayallerim gerçekleşse de derty böyle olsam:D ark5

olacağız yaprakcım olacağız ..birbirimize destek olup sinerji yaratalım,senin mesajın okuyunca guc buldum ve aklıma bu fikri geldi super
sen : derty
ben: derty

asla vazgecmiyoruz anlaştık mı hismiley

ganesha 28-05-2008 07:58 AM

Harikasınız super

disik82 06-06-2008 11:58 AM

:)

burcu-tkn8 06-06-2008 05:59 PM

yaprakcım dün bir kaitapta okudum direk aklıma sen geldin.örenği iş çekmek üzerine vermişlerdi...kitapta şöyle diyordu bir şeyi çok istememizde 'kıtlık bilinci'ni oluşturabilirmiş.yani istemek değil evet böyle bir işte çalışıyorum havasıyla yaşayacağız.anlatamadığımın farkındayım ama düşün ki istediğin işi buldun ruh halin nasıl olur.yüzün nasıl olur ilşkilerin nasıl olur.ruh halin işte o ruh haliyle yaşantına devam etmen gerekiyor.yani dileğe yoğunlaşamakta sanırım ters tepebiliyor.eminin bu konuyu daha iyi açıklayacak biri benım bu yazdıklarımı tamamlamak için yardıma koşacaktır benim anldığım kadarıyla( yanlıştada olabilir) çekim yasası sen zaten sahıpsen sana verıyor ..senin olanı sana verıyor senın çok istediğini değil..yaprakcım tüm kalbimle iş bulmanı diliyorum.sen ne üzerine iş arıyorsun.bıyolg yada kimyacısın sanırım?

yaprakk 06-06-2008 08:31 PM

Gönderen: burcu-tkn
Alıntı Ekle
Alıntı Ekle
"yaprakcım dün bir kaitapta okudum direk aklıma sen geldin.örenği iş çekmek üzerine vermişlerdi...kitapta şöyle diyordu bir şeyi çok istememizde 'kıtlık bilinci'ni oluşturabilirmiş.yani istemek değil evet böyle bir işte çalışıyorum havasıyla yaşayacağız.anlatamadığımın farkındayım ama düşün ki istediğin işi buldun ruh halin nasıl olur.yüzün nasıl olur ilşkilerin nasıl olur.ruh halin işte o ruh haliyle yaşantına devam etmen gerekiyor.yani dileğe yoğunlaşamakta sanırım ters tepebiliyor.eminin bu konuyu daha iyi açıklayacak biri benım bu yazdıklarımı tamamlamak için yardıma koşacaktır benim anldığım kadarıyla( yanlıştada olabilir) çekim yasası sen zaten sahıpsen sana verıyor ..senin olanı sana verıyor senın çok istediğini değil..yaprakcım tüm kalbimle iş bulmanı diliyorum.sen ne üzerine iş arıyorsun.bıyolg yada kimyacısın sanırım?"

hımm anladım söyledilerini.tşk ederim:)

ben iktisat fakültesini bitirdim. biyolog ,kimyacı nerden çıktı dusun

burcu-tkn8 06-06-2008 10:50 PM

utananadam aklımda pamuğun sözleri kalmıs o kendisini labratuarda önlükle falan hayal ettğini yazınca terli345 karıştırmışım pardon... smiliyface

Pamukk 13-06-2008 07:21 PM

Alıntı:

burcu-tkn Nickli Üyeden Alıntı
utananadam aklımda pamuğun sözleri kalmıs o kendisini labratuarda önlükle falan hayal ettğini yazınca terli345 karıştırmışım pardon... smiliyface

heheue evet canımcım o benim ,olsun ttli3 yeter ki hepimizin istekleri bizi bulsun ,düzeltiyorum hemen aa34 ,hayal ablanın da dediği gibi (onun meditasyonunu çok seviyorum ve sözleri dinleye dinleye çok aklıma yer etti:)
" zaten enerjisine sahip olduğumuz varlığın maddesi ile buluşmak " super
aklıma lost dizisi geliyor bazen buçekim yasasını mantığıma oturtmak ve isteklerimin çoşkusunu daha konsantre olarak yaşamak için; zamanda yolculuk kavramı ttli3 aslında zamanın 4. boyut olduğunu(hani matematik uzay geometride yer belirten koordinatlar vardır: x ; y ;z (3 adet ) bilim adamları (özellikle einstein) hep araştırmış ve ispatlamaya çalışmıştır..örneğin zamanda geri veya ileri gitmek konumumuzu değiştirir aslında her ne kadar aynı yerde otursak,bulunsak da ...daha kolay anlamak için,uzayda örneğin sadece çok ama çok küçük ışıklarını görebildiğimiz o yıldızların ışıkları bize milyonlarca yıl sonra ancak ulaşabiliyor..aramızda o kadar mesafe var ki..şimdi bu cümlede geri mantıkla gidelim;bize ulaşan o küçük yıldızların ışıkları onların aslında milyonlarca yıl önce yaydıkları ışıklar ! ne heyecanlı değil mi analiz edince ttli3 aslında biz onların şu an itibariyle yaydıkları ışıkları göremiyoruz ,bunu da ancak bizden milyonlarca yıl sonra dünyamızdan uzaya bakanlar görecek ttli3
O yüzden ben düşünüyorum ki ,bizim şu an imgelediğimiz ve "aslında sahip olduğumuz" işimiz/paramız/arabamız/eşimiz bize gelecekten enerjilerini ışıklarını gönderiyorlar.bunu bir an için hissedin,düşünün,ne kadar heyecan verici değil mi? biz onların enerjileriyle ışıklarıyla buluştuk,şimdi maddesel olarak buluşmamız an meselesi.Bu da olacak ,zaten enerjisine sahip olduğumuz bir öz ,maddesi ile buluşmak için bize gelecek ttli3 ay içimden geldi yazmak arkadaşlar ttli3
şimdi o günü güzelce,sabırla bekleyelim,sakın vazgecmeyelim,birbirimize destek olalım ttli3
Herkese sevgilerimi gönderiyorum hismiley kiss3

pusulam 04-07-2008 10:54 AM

hayır. meraaımdan işe yarayacak mı diye deneyeyim dedim. ne zamandır aklıma geldikçe kivi hayal ediyorum daha televizyonda dahi görmedim. dl67

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:07 PM.