Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

arkadaşlar tartışalım

Serbest Kürsü ve  Tartışma Fikir Telakisi   arkadaşlar tartışalım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . arkadaşlar tartışalım https://www.youtube.com/watch?v=MTmP...DWoxRzXRCZwhnO arkadaşlar bu tarz sublimanal telkin sizce işe yarar mı? arkadaşın biri hazırlamış.. 21 gün izleyin demiş..ne düşünüyosuz...altbilincimize girer mi sizce? Kaynak: Hayatimdegisti.com ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   arkadaşlar tartışalım telkin cd indir izle İstanbul arkadaşlar tartışalım nerededir kimdir arkadaşlar tartışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa arkadaşlar tartışalım hipnoz arkadaşlar tartışalımolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi arkadaşlar tartışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 arkadaşlar tartışalım kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

arkadaşlar tartışalım

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 08-06-2017, 05:54 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bilaltr is an unknown quantity at this point
Standart arkadaşlar tartışalım

https://www.youtube.com/watch?v=MTmP...DWoxRzXRCZwhnO

arkadaşlar bu tarz sublimanal telkin sizce işe yarar mı? arkadaşın biri hazırlamış.. 21 gün izleyin demiş..ne düşünüyosuz...altbilincimize girer mi sizce?

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
bilaltr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 13-06-2017, 01:35 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 193
195 Mesajinıza toplam 248 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: arkadaşlar tartışalım

Beni devamlı surette uyarana maruz bırakmanın ve bu uyaranların altında sublimal mesaj vermenin mantığı daha önce açıklanmıştı.

Beynin işleme kapasitesi çok yüksek. O yüzden mesela bir dersi öğretmen anlatırken sıkılırız. Kullanabileceği belki en fazla dakikada 120 kelime yani o kadar uyaran hadi hocanın mimik ve jestleri arada yapacağı komiklikler. İki yüzü geçmez.İnsan oğlu dakikada 600-700 uyaranı algılayabilir. O nedenle derste sıkılırsın. Şimdi şimdi slaytla (görsel+ ses ) ve video ile öğretim yönteminin daha etkili olduğunu söylüyorlar.

Daha önce buna benzer bir video izlemiştim. Çok daha yavaştı neredeyse sadece hatun resimleri ile doluydu. Yazılar illa ki okunabiliyordu ama tamamını okuyamıyordun.

Beyin orada yazanlardan bir kısmını alıp işliyor. Ne kadar hızlı olursa olsun ben bir kaç kelime algılıyorum.

Yirmi bir günün psikolojik bir kural olduğunu söylüyorlar ama geçmişte bir ay dişimi fırçalayıp altı ay fırçalamadığım oldu. Bir alışkanlık yirmi bir günden önce kazanılamaz deniyor. Yirmi bir gün böyle bir şeyi izlemedim. Yorum yok
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« Herkesten 1 tane:) | para telkini »
Seçenekler
Stil