Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

benim sorunum geçmişle değil..bugün ve gelecekle ilgili..napmalıyım ?

Serbest Kürsü ve  Tartışma Fikir Telakisi   benim sorunum geçmişle değil..bugün ve gelecekle ilgili..napmalıyım ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . benim sorunum geçmişle değil..bugün ve gelecekle ilgili..napmalıyım ? arkadaşlar hep dikkat ediyorum da kişisel gelişime yönelik yöntemlerin çoğu bizi geçmişimizden kurtarmayı ve böylece arınmamızı amaçlamış... ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   benim sorunum geçmişle değil..bugün ve gelecekle ilgili..napmalıyım ? telkin cd indir izle İstanbul benim sorunum geçmişle değil..bugün ve gelecekle ilgili..napmalıyım ? nerededir kimdir benim sorunum geçmişle değil..bugün ve gelecekle ilgili..napmalıyım ? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa benim sorunum geçmişle değil..bugün ve gelecekle ilgili..napmalıyım ? hipnoz benim sorunum geçmişle değil..bugün ve gelecekle ilgili..napmalıyım ?olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi benim sorunum geçmişle değil..bugün ve gelecekle ilgili..napmalıyım ? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 benim sorunum geçmişle değil..bugün ve gelecekle ilgili..napmalıyım ? kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

benim sorunum geçmişle değil..bugün ve gelecekle ilgili..napmalıyım ?

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 27-05-2012, 08:57 AM   #1 (permalink)
Binbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart benim sorunum geçmişle değil..bugün ve gelecekle ilgili..napmalıyım ?

arkadaşlar hep dikkat ediyorum da kişisel gelişime yönelik yöntemlerin çoğu bizi geçmişimizden kurtarmayı ve böylece arınmamızı amaçlamış...

ancak benim sorunum geçmişimle ilgili değil...geçmişe dair olumsuz şeyler hissetmiyorum..yaşandı ve bitti diyebiliyorum...hatırlamıyorum bile...hatta kötü şeyler aklıma neredeyse gelmiyor...daha da güzeli geçmişteki güzel anılarım aklıma geliyor...çünkü senelerdir telkinleri dinliyorum...belli bir aşamaya geldim...buraya kadar sorun yok gibi gözüküyor değil mi ?

ama asıl sorunum şu anki yaşamımdan memnun olmamam ve aşırı mutsuz olmam ve bunu hergün yaşamam...bir de şimdiki duruma bakarak ve hep böyle süreceğini öngörerek veya böyle sürerken daha kötü şeylerin de olabileceği ve memnun olmadığım mevcut durumdan bile daha kötü şeylerin olabileceğini düşünerek gelecek korkusu yaşıyorum...geçmişteyken o zamanları yaşarken kötü olduğunu düşündüğüm zamanları bile şimdi mumla arar oldum..aslında güzel günlermiş ama kıymetini bilememişim...beterin beteri var derler..insan görünce anlıyor..en azından bugünümden daha iyiydi diye...geçmişe yönelik değil de bugün ve geleceğe yönelik nasıl bir çalışma yapabilirim...veya yöntem....önerisi olan var mı ? yarınımın şu anki memnun olmadığım bugünümden de kötü olmasından ve bugünü mumla arayacak halde olmaktan korkuyorum...lütfen yardım ?

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 27-05-2012, 07:24 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
148 Mesajinıza toplam 298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bumbada is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: benim sorunum geçmişle değil..bugün ve gelecekle ilgili..napmalıyım ?

depresyon ...
bumbada isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 28-05-2012, 12:20 PM   #3 (permalink)
Binbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: benim sorunum geçmişle değil..bugün ve gelecekle ilgili..napmalıyım ?

Alıntı:
bumbada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
depresyon ...
yani depresyon telkini mi dinlemeliyim ?
geçmişle hiç sorunum yok..sadece bugünlerimden hoşnut değilim ve hep böyle sürüp gidecek yada üstüne daha kötüsü de olacak korkusu var...

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 28-05-2012, 01:40 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

huriye_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 663
125 Mesajinıza toplam 261 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
huriye_89 is an unknown quantity at this point

depresyonun kökü de gelecek korkusudur bence yanılıyosam düzeltin lütfen. Depresyon dünde Kaldı ile Mutluluk telkinini bir arada dinlerseniz belki içinde bulunduğunuz süreci kolay atlatabilirsiniz.
huriye_89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 01-06-2012, 03:19 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
148 Mesajinıza toplam 298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bumbada is an unknown quantity at this point

belki de bir psikiyatr a gitmelisin .
bumbada isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 03-06-2012, 12:34 PM   #6 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

bence müzik aç ve dans et.. dans et dans et... sonra yorul otur bir kenara ve kendi içine dön aslında herşeyin normal olduğunun farkına var..... kendi saf ve temiz enerjini hisset...

Bookmarks

Seçenekler
Stil