Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tartışma Fikir Telakisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tartisma-fikir-telakisi/)
-   -   benim sorunum geçmişle değil..bugün ve gelecekle ilgili..napmalıyım ? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tartisma-fikir-telakisi/621173-benim-sorunum-gecmisle-degilbugun-ve-gelecekle-ilgilinapmaliyim.html)

imported_Angel 27-05-2012 08:57 AM

benim sorunum geçmişle değil..bugün ve gelecekle ilgili..napmalıyım ?

arkadaşlar hep dikkat ediyorum da kişisel gelişime yönelik yöntemlerin çoğu bizi geçmişimizden kurtarmayı ve böylece arınmamızı amaçlamış...

ancak benim sorunum geçmişimle ilgili değil...geçmişe dair olumsuz şeyler hissetmiyorum..yaşandı ve bitti diyebiliyorum...hatırlamıyorum bile...hatta kötü şeyler aklıma neredeyse gelmiyor...daha da güzeli geçmişteki güzel anılarım aklıma geliyor...çünkü senelerdir telkinleri dinliyorum...belli bir aşamaya geldim...buraya kadar sorun yok gibi gözüküyor değil mi ?

ama asıl sorunum şu anki yaşamımdan memnun olmamam ve aşırı mutsuz olmam ve bunu hergün yaşamam...bir de şimdiki duruma bakarak ve hep böyle süreceğini öngörerek veya böyle sürerken daha kötü şeylerin de olabileceği ve memnun olmadığım mevcut durumdan bile daha kötü şeylerin olabileceğini düşünerek gelecek korkusu yaşıyorum...geçmişteyken o zamanları yaşarken kötü olduğunu düşündüğüm zamanları bile şimdi mumla arar oldum..aslında güzel günlermiş ama kıymetini bilememişim...beterin beteri var derler..insan görünce anlıyor..en azından bugünümden daha iyiydi diye...geçmişe yönelik değil de bugün ve geleceğe yönelik nasıl bir çalışma yapabilirim...veya yöntem....önerisi olan var mı ? yarınımın şu anki memnun olmadığım bugünümden de kötü olmasından ve bugünü mumla arayacak halde olmaktan korkuyorum...lütfen yardım ?

bumbada 27-05-2012 07:24 PM

Cevap: benim sorunum geçmişle değil..bugün ve gelecekle ilgili..napmalıyım ?

depresyon ...

imported_Angel 28-05-2012 12:20 PM

Alıntı:

bumbada Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 824533)
depresyon ...

yani depresyon telkini mi dinlemeliyim ?
geçmişle hiç sorunum yok..sadece bugünlerimden hoşnut değilim ve hep böyle sürüp gidecek yada üstüne daha kötüsü de olacak korkusu var...

huriye_89 28-05-2012 01:40 PM

depresyonun kökü de gelecek korkusudur bence yanılıyosam düzeltin lütfen. Depresyon dünde Kaldı ile Mutluluk telkinini bir arada dinlerseniz belki içinde bulunduğunuz süreci kolay atlatabilirsiniz.

bumbada 01-06-2012 03:19 AM

belki de bir psikiyatr a gitmelisin .

kutayhun 03-06-2012 12:34 PM

bence müzik aç ve dans et.. dans et dans et... sonra yorul otur bir kenara ve kendi içine dön aslında herşeyin normal olduğunun farkına var..... kendi saf ve temiz enerjini hisset...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:07 PM.