Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Tartışma Fikir Telakisi

Uyarılar

Geleceğe Mektup Gönderme

Serbest Kürsü ve Tartışma Fikir Telakisi Geleceğe Mektup Gönderme Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız http://www.futureme.org/ Bu adrese girip geleceğe mektup gönderibiliyorsunuz.En son 2036 yılına kadar... Benim geçen sene gönderdiğim mektup bugun geldi mesela.. Sayfada email adresi olan yere email adresiniz yazin.Yanliz iptal olacak olan bir email adresi yazmayin.Yani 2036 'yi seçtiyseniz o tarihte mail ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tartışma Fikir Telakisi telkin cd indir izle İstanbul Tartışma Fikir Telakisi nerededir kimdir Tartışma Fikir Telakisi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tartışma Fikir Telakisi hipnoz Tartışma Fikir Telakisi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tartışma Fikir Telakisi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tartışma Fikir Telakisi kuantum düşünce kitap haberi

Geleceğe Mektup Gönderme

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-12-2006, 03:46 PM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Geleceğe Mektup Gönderme

http://www.futureme.org/

Bu adrese girip geleceğe mektup gönderibiliyorsunuz.En son 2036 yılına kadar...
Benim geçen sene gönderdiğim mektup bugun geldi mesela..
Sayfada email adresi olan yere email adresiniz yazin.Yanliz iptal olacak olan bir email adresi yazmayin.Yani 2036 'yi seçtiyseniz o tarihte mail iptal olabilir..

Site üyelik gerektirmiyor.Ancak üye olmanın avantajı eğer mail adresiniz değişirse iptal olursa mail adresi güncelleyebilmeniz.
Ben üye olmadım şahsen...

Birde gelecekte ki size mail yazarken dileklerinizi isteklerinizi yazın.Olumlu bir dil kullanın..Şu şöyle oldu mu bu böyle oldu mu diye sormak yerine..
Eminim ki şunları şunları başarmışsındır vs diye yazın..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2006, 11:22 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
39 Mesajinıza toplam 154 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cigdem is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Geleceğe Mektup Gönderme

atakan bey sizi tebrik ediyorum.
Alt 24-12-2006, 05:00 PM   #3 (permalink)
demirel
Guest

Benim için farklı bir deneyim oldu..Gerçekten o yıllara gtimiş gibi oldum..Site adresi için tşk, girmek isteyenlere tavsiye ederim:)
Alt 24-12-2006, 05:30 PM   #4 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Hatırlayanlarınız olacaktır, PTT Genel Müdürlüğü 1986'da, halka mektup yazma alışkanlığı kazandırmak amacıyla gerçekten yaratıcı bir kampanya düzenlemişti.
Kampanyanın adı "2000 yılına mektup "tu.
Katılmak isteyenler sevdiklerine, ailelerine 2000 yılında teslim edilmek üzere bir mektup yazıp PTT' ye gönderecekler, PTT de 2000 yılında mektupları ailelerine teslim edecekti.
Kampanya çok ilgi gördü. PTT'ye binlerce mektup yağdı. 2000 yılı geldiğinde mektup sahiplerinin bir kısmı ölmüş, kimisi taşınmıştı. PTT yine de fedakârca çalışıp onların çoğunu buldu ve mektuplarını teslim etti.
Ancaaak biri vardı ki, onu bulmak epeyce vakit aldı.

* * *

Mektubun muhatabı "İlk Türk uzay adamı"ydı.
27 Ekim 1987 günü İstanbul Aksaray'dan postaya verilen bir mektup, 2000 yılında çoktan uzaya çıkmış olacağını varsaydığı ilk Türk astronotuna 80'lerden yazılmış satırlar iletmek istiyordu.
Lakin ne yazık ki varsayım gerçekleşmemiş, hiçbir Türk uzaya gidememişti.
Öyle mi acaba?
PTT işini öyle ciddiye alıyordu ki, bundan emin olamadı; ehline sorma gereği duydu.
Resmi bir yazıyla Türk Havacılık ve Uzay Genel Müdürlüğü'ne başvurup "Uzaya giden Türk oldu mu" diye sordu.
İlgili genel müdürlük aynen şu cevabı verdi:
"Mevcut bilgi ve veriler henüz uzaya çıkan bir Türk'ün olmadığı (doğrultusundaysa da), konu hakkında bir kez de Dışişleri Bakanlığı ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın görüş ve bilgileri ne başvurulmasının uygun olacağı değerlendirilmiştir."

* * *

Anlaşılan Uzay Genel Müdürlüğü de emin olamamıştı.
Dışişleri veya Hava Kuvvetleri kendilerinden habersiz bir Türk'ü uzaya postalamış olabilirdi.
PTT Posta Telgraf Dairesi Başkanlığı, bu yazıyı alınca çaresiz Dışişleri'ne ve Hava Kuvvetleri'ne başvurdu.
Dışişleri Bakanlığı, PTT Genel Müdürü Dursun Dağaşan ve yardımcısı Aydemir Akkayaoğlu'nun imzalarıyla 3 Mayıs 2000 tarihinde kendilerine ulaşan yazıyı, ilgi için "Uluslararası Siyasi Kuruluşlar Genel Müdürlüğü"ne intikal ettirdi. Genel Müdür Yardımcısı Elçi İnci Tümay da, ertesi gün resmi yazıyı "aidiyeti cihetiyle" DHGY'ye yolladı.
Sonra ne oldu, uzaya giden bir Türk olup olmadığı ortaya çıkarılabildi mi, bilmiyorum.
Bildiğim, mevzuat hazretleri bu yazışmaları bitirene kadar, bütün dünya gitse de bizim gitmemiz zor olacağı...

Can Dündar
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-06-2007, 11:24 PM   #5 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
http://www.futureme.org/

Bu adrese girip geleceğe mektup gönderibiliyorsunuz.En son 2036 yılına kadar...
Benim geçen sene gönderdiğim mektup bugun geldi mesela..
Sayfada email adresi olan yere email adresiniz yazin.Yanliz iptal olacak olan bir email adresi yazmayin.Yani 2036 'yi seçtiyseniz o tarihte mail iptal olabilir..

Site üyelik gerektirmiyor.Ancak üye olmanın avantajı eğer mail adresiniz değişirse iptal olursa mail adresi güncelleyebilmeniz.
Ben üye olmadım şahsen...

Birde gelecekte ki size mail yazarken dileklerinizi isteklerinizi yazın.Olumlu bir dil kullanın..Şu şöyle oldu mu bu böyle oldu mu diye sormak yerine..
Eminim ki şunları şunları başarmışsındır vs diye yazın..

Geleceğe mektup gonderenler var mi?
Neler yazdiniz hangi tarihlere gonderdiniz?
Alt 27-06-2007, 02:42 AM   #6 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Teşekkür ederim ben daha yazmaya kendimi hazır hissetmiyorum bugün kendimle uğraşıyorum ama toparlanınca yazacağım en güzel mektup olmasını istiyorum
Alt 27-06-2007, 01:39 PM   #7 (permalink)

1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
speranza is an unknown quantity at this point

şimdi geleceğe mailimi gönderdim,kendimi düşündüm 5 yıl sonra oturmuşum bilgisayarın başına okuyorum geçmişten gelen bu maili..allah allah ne zaman yazmışım ben bunu diyerek.herşeyi ayrıntılı,sanki gerçekmiş gibi yazdım uzun uzun..işin şöyledir,eşin böyledir,harika bir hayatım varmış gibi alladım pulladım .çok iyi hissetim kendimi gerçekten şiddetle tavsiye edilir.teşekkür ederim atakan bey çok beğendim ben bu siteyi..çok komiğim şu an suratımda gayet sırıtkan bir ifade.. bir maille bu kadarda mutlu olunur mu canım şaşırıyorum kendime
speranza isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2007, 01:29 AM   #8 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

ben hala yazamadım yazamıyorum hazır olamıyorum evet bir yasa daha hazır olmak istemeyişim zaten hazırlatmıyor değil mi çekim işte 44
Alt 10-07-2007, 01:59 AM   #9 (permalink)
Teğmen

6 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peterbold is an unknown quantity at this point

ben yazacağım da en geç 6ayda bir mail adresi değiştiren birisi için pek yararlı olacağını sanmıyorum.
peterbold isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2007, 11:39 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

sevdim...hemen gönderdim ama 2009 a.. kısa vade planlarımın sonuçlarını almak istiyorum çünki.
tşk.

Bookmarks

Seçenekler
Stil