Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Tartışma Fikir Telakisi

Uyarılar

Protesto Ediyorum!

Serbest Kürsü ve Tartışma Fikir Telakisi Protesto Ediyorum! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Evet benim gerçekten bu hayatta kınadığım (pretosto ) ettiğim birçok şey var bunları merak ediyorum bu başlığı o yüzden açtım buyrun sizler neyi pretesto ediyorsunuz laf aramızda var bende biraz aykırılık açtığım başlıklarda kendim gibi itiraf ediyorum protesto ediyorum daha ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tartışma Fikir Telakisi telkin cd indir izle İstanbul Tartışma Fikir Telakisi nerededir kimdir Tartışma Fikir Telakisi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tartışma Fikir Telakisi hipnoz Tartışma Fikir Telakisi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tartışma Fikir Telakisi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tartışma Fikir Telakisi kuantum düşünce kitap haberi

Protesto Ediyorum!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-07-2007, 12:22 PM   #1 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Protesto Ediyorum!

Evet benim gerçekten bu hayatta kınadığım (pretosto ) ettiğim birçok şey var bunları merak ediyorum bu başlığı o yüzden açtım
buyrun sizler neyi pretesto ediyorsunuz
laf aramızda var bende biraz aykırılık açtığım başlıklarda kendim gibi itiraf ediyorum protesto ediyorum daha durun çok şey var bu kediciğin aklında

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-07-2007, 12:41 PM   #2 (permalink)
Paşa Site Kedisi

976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Protesto Ediyorum!

Bu sıcak havalarda insanlar içmek için su bula biliyor hoş yakında oda kalmayacak ya
sokalarda yaşayan kedi-köpek-kuş-börtü böcek tüm hayvanlar için küçük bir kap su koymayan insanoğlunu kınıyorum protesto ediyorum yani
Alt 17-07-2007, 12:47 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
15 Mesajinıza toplam 36 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dennise is an unknown quantity at this point

bende dün araba yıkamasinda bir amcamdan dinledigim sacma sapan bu tur dusunceleri olanlari protesto ediyorum
ATATURK ve Mustafa Kemal arasindaki fark nedir dedi?
Kendi cevabi kisaca
ATATURK canakkalede ölmuş ve amerikanyalılar onun bir kopyasini getirmişler
aslinda Mustafa Kemal manisada bir köyde defnedilmiş (yaa alakaya bakk çanakkalede ölüyo manisaya ..)ATATURK yani ameikanyali ATATURK de anitkabirde yatiyormusss..
Iyide inandigi parti de zaten Amerikanyalii nolmuss dedim onlarinki politikmisss dusun
DAYANAMIYORUM CEHALETI PROTESTO EDIYORUMMMMM
dennise isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-07-2007, 02:28 PM   #4 (permalink)
Teğmen

13 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilgün07 is an unknown quantity at this point

bune cahillik böyle.safsata üstünde durmaya bile değmez....
Alt 17-07-2007, 02:29 PM   #5 (permalink)
Bugle
Guest

Ben de amcan ve amcan gibi paranoyakları protesto ediyorum dennise..Amerika Atatürk'ün kopyasını niye getirsin?Bu adamlar deli mi?ATATÜRK gibi büyük bir insanın kopyasını yapabilseler bize niye yollasınlar,kendileri yararlanmayıp da?Ayrıca o dönemde kopyalamanın k 'si mi varmış da yapmışlar..ayyy şiştim..
Güzel ülkemin,güzel insanlarının,kültürünü,ahlakını dejenere eden,iyi niyetini,taşını,toğrağını,petkimini,elektriğini ''Babalar gibi'' satanları da protesto ediyorum.
Alt 17-07-2007, 03:54 PM   #6 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Protesto başlığı çok iyi olmuş.
Üyelerimizden ricam protesto başlığı altında siyasi görüş bildirmemeye özen göstermeleridir.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-07-2007, 06:31 PM   #7 (permalink)
Paşa Site Kedisi

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Protesto başlığı çok iyi olmuş.
Üyelerimizden ricam protesto başlığı altında siyasi görüş bildirmemeye özen göstermeleridir.
mersi atakan ben en başında dedim sizlere normal bir kedi olmadığımı bende ne hazineler var dusun

buğün çarşıda yaya kaldırımına park eden tüm araç sahiplerini pretoste ediyorum yahu
Alt 17-07-2007, 08:13 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

fato09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fato09 is an unknown quantity at this point

pitbull cinsi köpekleri yasak olmasına karşın besleyip insanların hayatını tehlikeye sokanları protesto ediyorum!!!
Alt 17-07-2007, 09:58 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

hala kadınları cinsel obje görmekden vazgeçmeyip, rahatlıkla elde edebileceğini , boyun eğdirebileceğini, ezebileceğini düşünen , hala ikinci sınıf görmek isteyen KOCAKAFAlı kocaları protesto ediorum.
sen benim arkadaşımaaaa öle davranamazsın anladınmı kendini bi ......... sanan dalkavuk koca seni.
Alt 17-07-2007, 11:17 PM   #10 (permalink)
hayalayaz
Guest

bu sitenin birliğini bütünlüğünü bozmaya çalışan din ve politika konusunu illa vede mutlaka buradada işlemeyi,aramızdan bir kaçını namaza başlatıp( nedense hep kılmadığımızı varsayarlar) cennetten yer parsellemeyi şiar edinmiş olanları protesto ediyorum.ve kendilerine hatırlatıyorum. kardeşim benim inancım beni ve allahı ilgilendirir,dünyanın nefsini namusunuve tüm kadınların imanını bir metrelik baş örtüsüne sığdırdınız..parsellemeye çalıştığınız cennet köşesinin sorumluluğunuda namusunuzla kendiniz taşıyın..

Bookmarks