Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

avrupa da olsaydiniz ne yapardiniz??

Forum ve Tanışalım avrupa da olsaydiniz ne yapardiniz?? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Selam Izmirli.Oncelikle arkadasin hosgelmis,sende beni iyi dinlemedin sanirim yukardaki aciklamalarimda anlattim ne zaman ve nasil geldigimi laf aralarinda gecti ufak tefek konular bi ara okursun canimcim :) kusura bakma cok hoslanmiyorum bir kac kez tekrardan :) ne zaman geldigimi falan ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

avrupa da olsaydiniz ne yapardiniz??

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-04-2008, 05:33 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: avrupa da olsaydiniz ne yapardiniz??

Selam Izmirli.Oncelikle arkadasin hosgelmis,sende beni iyi dinlemedin sanirim yukardaki aciklamalarimda anlattim ne zaman ve nasil geldigimi laf aralarinda gecti ufak tefek konular bi ara okursun canimcim :) kusura bakma cok hoslanmiyorum bir kac kez tekrardan :) ne zaman geldigimi falan yazdim donusumu ilk geldigim gunler dusunmustum can SIKINTISINDAN ama geldikten 5 ay sonra TR ye gezmeye gittim 18 gun kaldimda anladimki artik anneme misafirlige gitmisim evim ailem burasi olmus duzenim burada ben artik bir evin kizi degilde kadini oldugumu farkettim :) dolayisi ile artik tek basima karar veremiyorum bazi seylere bakalim ama ne zaman ne olacagida belli olmuyor insan hayatinda umitsizde yasanmiyor hayatta esiminde benimde ailelerimize ait evler var memlette bizimde olmali ben kendime ait olanlari seven birisiyim dedim ya daha oncede idealler olmali hayatta amac olmaliki caba olsun yasam icin,guzellikler diliyor.sevgiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 18-04-2008, 11:40 PM   #22 (permalink)
Üsteğmen

93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point

merhaba nil,
kizmana gerek yok demek ki beynim ikna olmamis aradigim sorularin cevabini alamamisim, yani sakincali bir sey varsa bildir sormayayim!!!
neyse bosver.
iyiki ogretmen degilsin hani tekrarlardan hoslanmiyorum diye yazmissin ya o bakimdan soyledim yani!!

hadi iyi geceler
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-04-2008, 02:31 AM   #23 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
44 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melanie87 is an unknown quantity at this point

merhaba izmirli.yanlış anlamadıysam sen türkçe öğretmenisin ve yurtdışında öğrt yapıyorsun.bende türkçe öğrtde okuyorm.aslında benim de yurt dışına gitme gibi bir hayalim var ama bu konuda pek bir bilgim yok.belki bana yardım edebilrsin.
melanie87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-04-2008, 02:14 AM   #24 (permalink)
Teğmen

60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Selam izmirli kizmadim kiss kizsam gulermiyim hem niye kiziyim dinlemedini dusundum sadece beynin ikna olmadi hii :) dinlemedim desene kiss suna :)) ogretmenlik kim ben kim mumkun degil bende o kadar sabir olsaaaa ooo :))
bak aramiza biri daha katildi izmirli melanie87 hosgeldin arkadasim ogretmen olman cok iyi tebrik ederim ama yurt disi hayalin, istersen birde izmirlinin fikrini alirsan iyi olur ,ben evlenerek geldim Belcika'ya umdugum gibi cikmadi avrupa izmirlide ogretmen olarak gelmis onun sana anlatacak tavsiyeleri ve fikirleri olabilir.Sevgiler.
Alt 24-04-2008, 11:56 AM   #25 (permalink)
Üsteğmen

93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point

merhaba kizlar,
oncelikle nil, kizmadigina sevindim. eeh neler apiyorsun islerin nasil gidiyor? oralarda sinemaya tiyatroya gidiyor musun? bi de mayis in basinda bir kongre mi ne olacakti bana mutlaka haber ver olup bitenlerden.

sana gelince melanie87,
bende senin gibi gelmek için ok hayal ettim çok istedigim bir hayalimdi diyebilirim. ama oncelikle tabii ki ogretmen olman gerekiyor.sanirim daha ogrencisin.yalniz turkçe ogretmenlerini turkçe konusulan ulkelere gonderiyorlar galiba. mesela bulgaristan , turk cumhuriyetleri kibris gibi. avrupa için daha çok sinif ogretmeni olmak gerekiyor. ve ilk sart da yabanci dil. o da kpds ile iyi not alman gerekiyor. ayrica en az 5 yillik memur olacaksin. ama bunlar seni hiç yildirmasin, bensenelerce bekledim ve de sonunda hayalime kavustum, 4 yildir fransa dayim 1 yilim kaldi.istedigim yasam tarzi,arabami, evimi satin aldim. ayrica bos vakitlerimde de universite bitirdim ve de master yapiyorum su anda!!

hayallerini pesinde ol, azimli ve de guçlu ol! gerisi kolay!
sevgilerle
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-04-2008, 12:49 PM   #26 (permalink)
Teğmen

slm izmirli.ben geleli 9 ay oldu ama sanki 9 yildir buradayim cok yol katetigime inaniyorum geldikden 15 gun sonra oturumumu alir almaz ehliyetimi degistirdim anlican 8 aydir arabayla tabiri caizse cirit atiyorum :) belcika bitti hayatim nl yide yariladim sayilir :) derken 4 aylik hizlandirilmis dil okulunu bitirdikten sonra tr ye 18 gunluk bir gidis donus yaptiktan sonra okuldan sinava girerek diplomami aldim ve hemen hic ara vermeden buranin en buyuk fabrikasina ise basvurdum veee dil testini gecerek ise alindim vede 1,5 aydir is yerinin asil kontratiylada calisiyorum 3 ayi doldurunca vast kontrat vereceklerini soylediler esimde ayni fabrikada ama farkli bolum ve farkli vardiyada pek gorusemiyoruz ama onume gelen imkani ve firsati red etmedim esimin vardiyasini bekleseydim ne kadar bekleyecegim bellid egildi evde daha fazla durmaya tahammulum olamazdi sekerim vede dedigim gibi bende ideaist birisiyim suan hayata bakmak istedigim yerdeyim herzaman a ve b planim vardir 9 aydir burada oldugumu duyanlar agzi acik kaliyor esimin cevresindeki arkadaslarinin hanimlari falan kendim gibi dusunen kimseyi bulamadim henuz cok dar insanlar gordum burada gecenlerde tam bi arkadas buldugumu sandim ahaa bu dedim benimle ayni zamanda evlenip gelmis bayaada akilli konusuyor bide muhasebeciymis allah dedim bide 3.5 aylik hamile oldugunu solemezmi,icimden sendemi dedim hicde gorundugu gibi degilmis tuh dedim buda digreleri gibi kapagi attiya bide cocuk dogursun bakalim dedim :) neyse ben cozemicem bunlarin mantalitelerini ben gayrete devam yormayayim kafami tr de ev alma planlarima devem cok az kaldi hayalime yuppii kongreye gelince 3 mayisda brukselde gidicez esimle anlatirim sana aklimda kalirsa yakin olsan keske senle giderdik bugune kadar ne coculduku simdi ne cozulecek?avrupadaki turklerin sorunlari icerikliymis ?gorusuruz seker hadi opuldun.
Alt 28-04-2008, 10:51 PM   #27 (permalink)
Teğmen

avrupalilar nerdesiniz ???izmirli???
Alt 29-04-2008, 12:12 PM   #28 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
adi_yok is an unknown quantity at this point

merhabalar arkadaslar

Hayat sartlari dolaysi ile kendisini fazla gelistirememis avrupada/berlinde yasayan söylediginiz gibi anadoludan gelen bir
ailenin kiziyim
ailem,daha dogrusu önce annem (kendi degimi ile) kafasini sokacak bir göz oda almaya gelmisti bundan 40 yil önce
bir ev alip hemen geri dönecek mis di

size kiaca annemi anlatayim (bu benim icinde bir geriye dönüp olanlari tekrardan göz gecirmek olacak)
ilk okul ikinci sinifa kadar okumus bir kadin,yokluk icinde büyümüs 16 sinda evlendirilmis,bebek yasta 2 evlat topraga vermis,sorumluk bilmeyen bir esi ve kizi 5 yasinda yani beni tr de birakip almanyaya gelmis...

o zamanlarda avrupaya giden kadinlara iyi gözle bakmazlarmis,illaki kötü yola düsecek bu kadin diye.
canim annem dilini disini bilmedigi bir ülkede yapayanliz...

o günlerden anlatir cogu zaman hala.
elimde bir cantam,beni istasyondan bir adam aldi bindim bir arabaya büyük bir eve getirdi (dinlenme hoteli imis sonradan ögreniyor tabi) koydular bir odaya,el isaretleri ile sen yat deyip birakip gittiler
ertesi sabah elimden tutup beni bükük bir mutfaga biraktilar ve ben bulasik yikamaya basladim.

Annem uzun yillar calisti evi yazligi bagi bahcesi var,kendisi icin yasamadi hic,simdi ise emekli seker hastasi
gectigimiz yil 1 sene tr de kaldi ama memleketi ve insanlari biraktigi gibi degillerdi
herseyin degistigini memleketin avrupadan ileri oldugunu insanlarin dahada bencillesmesi lüks bir hayat yasama cabalarina alisamadan geri döndü...

demek istedigim
benden önce gelen ve benim gibi cogu gurbetci,yasamayi unutup tek amaclari memleketde rahat edebilmek icin yillarca
fabrikalarda calisip bir cay bahcesinde bir semaver cayi icemeden yaslandilar :(
kendilerini anca cumartesi pazar ev gezmeleri ve tv den baska gelistirecek yer ve zaman bulamadilar...

Benim anlatmak istedigim,kelimeleri bulamiyorum affedin
kinamayin bu insanlari
geldiklerinde avrupaya bir umutlari var idi bir ev alip geri dönmek...

her gurbetcinin aci bir hikayesi vardir...

Bana sorarsaniz avrupaya egitim ve tatil icin gelinmeli

umarim sizleri bunaltmadim
birde su var reelde ve sanal aleminde ilk uzun yazim bu

saygilarimla arkadaslar

adi_yok isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2008, 02:45 PM   #29 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 17
48 Mesajinıza toplam 208 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heal will become famous soon enoughheal will become famous soon enough

Geri dönerdim
Diken düsünürsün dikenlik olursun
MEVLANA

hayat ve algi arasindaki saat farki
heal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2008, 10:33 PM   #30 (permalink)
Teğmen

slm adi yok senin annen ve onun gibiler icin soylenecek kimsenin sozu yok.ondan sonraki gelen yada onlardan dogan nesillerde ayni mantikda ilerliyorlar hic bir yenilik yok degisim yok halaa memleketteki gibi egitim dusuk ve erkenden evlilik neden olsa burada garantideyim falan mantigi vs vs benim gordugum genclik dahi geride burada ama neyseki umarim biz ilerde oyle olmayiz :)

Bookmarks