Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/)
-   -   Benimde Hayatım Değişebilir mi? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/372206-benimde-hayatim-degisebilir-mi.html)

kılıçbey 22-06-2009 02:25 PM

Benimde Hayatım Değişebilir mi?

Resmi değilde gerçek yaşım itibariyle 37 yaşındayım.Çok sevdiğim dayımın kızıyla
evlendim.13 yıllık evliyiz.4 Çocuğumuz var.Ama eşim beni hiç sevmiyor.Sevmediğini nefret ettiğini de her zaman yüzüme söylüyor.Ben seninle
evlenmeyecektim babam zorla verdi benim sevdiğim vardı deyip duruyor.
Bu durumunu görev yaptığım yerlerde kadınlara da anlatmış.Çalıştığım her
yerde bu durum anlatılıyor. Eski sevgilisinin akrabalarıyla da iş birliği içinde.
Bunları belgeleyemiyorum.Ama çalıştığım yerde yapılan psikolojik baskılardan
anlıyorum.Ben sıkıntılar içinde yaşarken kendisi bana baskı yaptırarak gönlünü hoş bir şekilde eğlendiriyor....Hayatım bu şekilde ne kadar devam edecek bilemiyorum.
Bana bir yardımcı olabilecek olan hızırım yok mudur?

hayatimdegisti 22-06-2009 04:09 PM

Cevap: Benimde Hayatım Değişebilir mi?

Hoş geldiniz..
Özellikle hissetmiş olduğunuz suçluluk değersizlik çevre baskısı gibi konularda telkinlerin çok etkisini göreceğinizi ve düzenli bir şekilde dinlerseniz bambaşka birisi olacağınızı düşünüyorum.
İlk hafta suçluluk ve ego güçlendirici ile başlayın.Gelişmeleri bizlerle mutlaka paylaşın.

Siyahça 22-06-2009 05:09 PM

bunları yaparken niyeti nedir ki? dört çocuktan sonra sizi bırakıp eski sevdiğine dönemeyeceğine göre? sadece sizi üzmekle eline ne geçer ki? dört çocuğunun babasını üzgün görmek, canını sıkmak ona ne kazandırır evdeki huzursuzluktan başka?

hüfff anlamıyorum hemşerim!

gülpor 22-06-2009 05:24 PM

Çok zor bir durum,uzaktan birşeyler söylemek ne derece doğru bilemiyorum ama...Bence eşiniz artık anlayış limitini aşmış...sanırım düşüncesi ,sizi canınızdan bezdirip boşanmanızı sağlamak...üff ya çocuklar falan...bu durumda öncelikle yapacağınız, Atakan Beyin yazdığı gibi uygun telkin müzikleriyle psikolojinizi düzeltip kendinizi iyi hissettikten sonra size uygun en doğru kararı vermektir kanımca...sorunlarınızın düzelmesi dileğiylert67

alestason 22-06-2009 05:30 PM

bu durumda bir şeyler söylemek gerçekten çok zor.
bende sevgili gülporla aynı fikirdeyim burada olduğunuza göre yeni bir adım atmaya karar vermiş olmalısınız ve değiştirmek istediğiniz bir şeyler var telkinlere başlamak ilk adım.umarım hayatınızla ilgili alacağınız kararlar hem sizin hemde çocuklarınızın hayrına olur.

kılıçbey 23-06-2009 05:02 PM

Ben de 13 yıldır ne yaptıysam yaranamadım.Her zaman zorla güzellik olmaz.Seni sevmek
içimden gelmiyor ki diyor. Sevdiği hakkında toz kondurmazken.Beni toplumda küçük düşürmek
için herşeyi yapıyor.Hakaret ediyor.Adammısın sen be diyor.Ben bana karşı olan bu durumunu
saklamak istedikçe cesaretle benim üzerime geliyor.Bir erkeği aşağılayacak en kötü sözleri söylüyor.Çalıştığım kurumdaki insanlarda devamlı benimle alay ediyorlar.Karımla göz kırpıp beni
işaret ederek alaysayarak hep üçüncü şahsın hikayesi durumuna düşürüyorlar.

pofuduk 23-06-2009 05:12 PM

37 yaşındasın ve artık belli bir yaşa gelmişsin...Belli kararları vermen gerekiyor bence, hepinizin mutluluğu için.Hiçbir şey kader değil.Sevmediğin biriyle neden yaşayasın ki...

Bir kere yakın akraba evliliklerine karşıyım, çocukların İnşallah sağlıklıdır.

kılıçbey 23-06-2009 05:16 PM

Ben kendimi sevdirmek için her şeyi yaptım.13 yıldır hep ben :seni seviyorum dedim.Ben sarıldım.Ben kucakladım.Ama birdefa bile seni seviyorum demedi.bir defa kucaklamadı.Bir defa sarılmadı.Sevmeyi,aşkı,sarılmayı,kucaklamayı bilen bir insan.Ama bana gelince göstermiyor.Çünkü ben sevdiği değilmişim.En güzel davranışları sevdiğine verebilirmiş.Bana içinden gelmiyormuş.13 yıldır beraber yatıp sabahladığımız geceyi toplasak 3 ay etmez.Çevredeki insanları da anlamıyorum.Hep karıma destek veriyorlar.Benden uzak tutmak için herşeyi yapıyorlar.Aynı yatakta yatırmamakta da çok gayret ediyorlar.Ben de
şüpheleniyorum.Acaba herkesin bildiği birşey var da ben mi bilmiyorum? Çünkü karım cinsel ilişki için geldiğinde bile bana hiç sarılmıyor yüzüme bile bakmıyor Cinsel ilişki bittikten sonra da hemen gidiyor başka odada yatıyor.Bazan cinsel ilişki sırasında insanlar eve geliyor.Herhalde şahitte tutuyor.Bak iş başındaydık gibi.Benim dışımda benim bilmediğim fakat sezdiğim bir işer çeviriyor.

pofuduk 23-06-2009 05:17 PM

bence eşinizin size bastırılmış bir nefreti var, sanırım onun rızasını almadan sırf babasının kararıyla onunla evlendiniz...

Onu da açıkçası anlamak gerek.belki size evlenmeden önce defalarca söyledi sizi sevmediğini fakat siz anlamak istemediniz, o da istemediği bir yaşamın içine itilmiş oldu...

bence biraz kendinizi de sorgulayın...

Sonradan da insanlar birbirlerini sevebilirler ama aradaki saygı zarar görmüşse, ve birbirinize her türlü hakareti etmişseniz işiniz zor bence...

Sevgi bitse bile en önemlisi saygıyı korumak diye düşünüyorum.Konuşarak halledebilirsiniz belki de.

Siyahça 23-06-2009 05:32 PM

çocuklara ne olacak?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:48 AM.