Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

selam

Forum ve Tanışalım selam Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız telkinlerin ise yarayip yaramadigina pek karar veremedim ama forumdaki bazi konular cok ilgimi cekti....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

selam

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-08-2008, 10:40 PM   #1 (permalink)
sevilay can
Guest

Standart selam

telkinlerin ise yarayip yaramadigina pek karar veremedim ama forumdaki bazi konular cok ilgimi cekti.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-08-2008, 10:46 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
54 Mesajinıza toplam 263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
matlatari is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: selam

Selam hoşgeldin...Ve emin ol işe yarıyor telkinler sadece bir süre dinle ve etkilerini kendin gör...:)
Alt 10-08-2008, 10:48 PM   #3 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

hoşgeldin ben sitemizin asi si
Alt 10-08-2008, 11:03 PM   #4 (permalink)
sevilay can
Guest

telkinlerde sanki kontrolum disinda bir seyler oluyormus gibi yani benim yazmadigim telkinler ya.deep peat,sedona gibi yontemler ilgimi cekiyor ama.akupunkturla baglantili oldugu icin.telkinlere cok guvenemiyorum ters bir etkisi olur mu diye.bir de soyle dusunuyorum yani sucluluk hissetmem gereken bir sey yaptiysam suclu hissetmem gerekmez mi.mesela hirsizlik yaptim geldim sucluluk telkiniyle rahatladim yani bu konuyu cozemedim dogrusu etik olarak
ayni sey eftde falan da var.ama tabi bu kisiye ozgu bir sey,gene de ben sucluluk hissetmeyi tercih ederim boyle bir durumda.belki gereksiz yere hissettigim bir seyse olabilir ama onu nasil ayirmak gerekir.kararsizim
Alt 10-08-2008, 11:16 PM   #5 (permalink)
Teğmen

54 Mesajinıza toplam 263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Olaya şöyle bakabilirsin aslında buraya gelen insanlar kendi kişisel gelişimleri için buradalar emin ol bi hırsız zaten aman dur çalıyorum bari suçluluk hissetmeyim diye buraya gelmez tabi sen bunu demiyosun ama...Şimdi şöyle bir örnek vereyim kendimden kız arkadaşımla ayrılmıştık ve artık barışacak durumda değildik ve zaten barışmadıkta neyse o biz ayrıldıktan sonra kanser oldu öğrendiğim an neye uğradığımı şaşırdım dünyam yıkıldı ve neredeyse 3 gün boyunca onun kanser olmasının sebebinin kendim olduğumu düşündüm o kadar ağladım ki sanırım bi 5 yıl daha kolay kolay ağlayamam sonra farkına vardığımda bu gereksiz di ben değildim tabi ki suçlu ki bi çok konuşmamızda bana da devamlı söylediği bişeydi benim kötü bişey yapmadığım ortada olmasına rağmen sanki suçlu hissetmek zorundaymışım gibi hissettim ama kısa bir süre de atlattım bu durumumu zaten telkin içeriğine dikkat edersen "
Sucluluk duygusu hissetmekte bize insan oldugumuzu hatirlatir.

Sucluluk duygusu insancıl ve duyarlı bir insan oldugumuzu anlatir.

Hic sucluluk duygusu hissetmeseydik insan olmazdik.

Şimdi kendine karşi bir parca nazik olmanin zamani geldi.

Hissettigin sucluluk duygusunun bilincaltinin yanlis yapildigini dusundugu seyler icin kendi kendini
cezalandirma bicimi oldugunu kabul et.

Fakat yapilan yanlis seylere karsilik ihtiyac duyulan cezalandirma icin daima bir sınır vardir.
Her duyarli insan bunu bilir.

Ve bu sınıra ulasildiginda cezalandirmanin devam etmesine daha fazla ihtiyac ve bahane yoktur. " gibi bir bölüm var sadece kendimizi devamlı cezalandırıp geçmişe takılı kalmamızı engelliyo düşünsene devamlı bi şekilde kendimizi suçladığımızı hayat ne kadar iğrenç olurdu ki ben bu telkinleri dinleyene kadar öyleydi sonuçta zaten suçluluk duygularından kurtulmuş olmamız bize tekrar tekrar aynı şeyleri yapacağımız anlamına gelmez ki hapishanelerde yıllarca yatıp deli gibi pişman olur daha çıktığı gün yine adam öldüren insanların sayısı hiç de az değil ve emin ol ki bu insanlar her gece kendileriyle vijdani bi hesaplaşma içine giriyorlardır ama yine de nafile...
Alt 10-08-2008, 11:23 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Ayrıca şunu da ekleyim burada konu sadece suçluluk duygularından kurtulmak da değil affetmek hem kendimizi hemde hayatımıza olumsuz bi şekilde müdahele eden insanları da ben çok kindar bi insandım ama artık sinirim bir saman alevi misali nefret veya kin besleyemiyorum kimseye...Ve çok güzel bi duygu bu gerçekten de sırtımızda geçmişteki insanları taşımıyoruz...
Alt 10-08-2008, 11:46 PM   #7 (permalink)
sevilay can
Guest

Alıntı:
matlatari Nickli Üyeden Alıntı
Olaya şöyle bakabilirsin aslında buraya gelen insanlar kendi kişisel gelişimleri için buradalar emin ol bi hırsız zaten aman dur çalıyorum bari suçluluk hissetmeyim diye buraya gelmez tabi sen bunu demiyosun ama...Şimdi şöyle bir örnek vereyim kendimden kız arkadaşımla ayrılmıştık ve artık barışacak durumda değildik ve zaten barışmadıkta neyse o biz ayrıldıktan sonra kanser oldu öğrendiğim an neye uğradığımı şaşırdım dünyam yıkıldı ve neredeyse 3 gün boyunca onun kanser olmasının sebebinin kendim olduğumu düşündüm o kadar ağladım ki sanırım bi 5 yıl daha kolay kolay ağlayamam sonra farkına vardığımda bu gereksiz di ben değildim tabi ki suçlu ki bi çok konuşmamızda bana da devamlı söylediği bişeydi benim kötü bişey yapmadığım ortada olmasına rağmen sanki suçlu hissetmek zorundaymışım gibi hissettim ama kısa bir süre de atlattım bu durumumu zaten telkin içeriğine dikkat edersen "
Sucluluk duygusu hissetmekte bize insan oldugumuzu hatirlatir.

Sucluluk duygusu insancıl ve duyarlı bir insan oldugumuzu anlatir.

Hic sucluluk duygusu hissetmeseydik insan olmazdik.

Şimdi kendine karşi bir parca nazik olmanin zamani geldi.

Hissettigin sucluluk duygusunun bilincaltinin yanlis yapildigini dusundugu seyler icin kendi kendini
cezalandirma bicimi oldugunu kabul et.

Fakat yapilan yanlis seylere karsilik ihtiyac duyulan cezalandirma icin daima bir sınır vardir.
Her duyarli insan bunu bilir.

Ve bu sınıra ulasildiginda cezalandirmanin devam etmesine daha fazla ihtiyac ve bahane yoktur. " gibi bir bölüm var sadece kendimizi devamlı cezalandırıp geçmişe takılı kalmamızı engelliyo düşünsene devamlı bi şekilde kendimizi suçladığımızı hayat ne kadar iğrenç olurdu ki ben bu telkinleri dinleyene kadar öyleydi sonuçta zaten suçluluk duygularından kurtulmuş olmamız bize tekrar tekrar aynı şeyleri yapacağımız anlamına gelmez ki hapishanelerde yıllarca yatıp deli gibi pişman olur daha çıktığı gün yine adam öldüren insanların sayısı hiç de az değil ve emin ol ki bu insanlar her gece kendileriyle vijdani bi hesaplaşma içine giriyorlardır ama yine de nafile...
sagol uzun uzun aciklama yapmissin.hayatimizdaki bir cok seyi zaten dogru oldugunu dusundugumuz telkinlere siginarak yapmiyormuyuz.yani tamam hirsizlik kotu bir ornek belki ve insan vicdanini rahatlatmak icin her turlu telkine basvurabilir.herkes kendi acisindan dogru oldugu seyi yapiyor.nlpde bazi kabuller vardir ve bu kabulleri sorgulamayiz.
"Fakat yapilan yanlis seylere karsilik ihtiyac duyulan cezalandirma icin daima bir sınır vardir.
Her duyarli insan bunu bilir."ben belki de ihtiyac duyulan cezalandirma icin bir sinir yoktur diyorum ve her duyarli insanin bunu bildigine kim karar verebilir ki,belki evrensel gercek bu degildir.ben bu bilincalti cezanin bile yol gosterebilecek bir isik oldugunu dusunuyorum.telkinle bu duyguyu giderip rahatlamak yerine temelde ne varsa onunla hesaplasarak yasamayi tercih ettim her zaman.biraz aciyi seviyorum galiba.kendi kendimin icinde kaybolmayi seviyorum,kendimle kavga etmeyi ve hep hakli olan tarafin kazanmasini.yani benim kisiligim biraz farkli.senin durumunda olmak nasil bir sey yasamadigim icin bir sey diyemem,sonucta kendine gore ve kendi mantiklarina gore muhakkak haklisindir,herkes hakli.herkesin dogrusu kendine.yani benim telkin dinlememe sebebim bu ozetle.benim ilgimi ceken diger konulardaki paylasimlar cunku zamanimizda "soyut ve somut olani dengeleme"(bunu insirah adli yeni uye demis tanisma mesajnda) ihtiyaci var ve ben bu ihtiyaci anlamak ve sindirmek istiyorum.simdi bana tuhaf diyeceksin:)selamlar tekrar
Alt 11-08-2008, 12:02 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Kesinlikle tuhaf diyemiycem çünki bu aralar en çok düşündüğüm şey tartışmalara inatlaşmalara boşuna girdiğimdir..Yani senin dediğin gibi herkesin doğrusu kendine seninki sana benimki bana ve aynı şey diğer tüm insanlar için geçerli ben yanlızca "telkinlerin ise yarayip yaramadigina pek karar veremedim" ve "telkinlerde sanki kontrolum disinda bir seyler oluyormus gibi yani benim yazmadigim telkinler ya.deep peat,sedona gibi yontemler ilgimi cekiyor ama.akupunkturla baglantili oldugu icin.telkinlere cok guvenemiyorum ters bir etkisi olur mu diye.bir de soyle dusunuyorum yani sucluluk hissetmem gereken bir sey yaptiysam suclu hissetmem gerekmez mi.mesela hirsizlik yaptim geldim sucluluk telkiniyle rahatladim yani bu konuyu cozemedim dogrusu etik olarak
ayni sey eftde falan da var.ama tabi bu kisiye ozgu bir sey,gene de ben sucluluk hissetmeyi tercih ederim boyle bir durumda.belki gereksiz yere hissettigim bir seyse olabilir ama onu nasil ayirmak gerekir.kararsizim" dediğin için anlatmak istedim elimden geldiğince...Bende eskiden insanlar neden acıya kötü bakıyoda diğer şeylere iyi bakıyo derdim hani tıpkı ekmeğe neden ekmek diyoruz da ampul demiyoruz örneği gibi belki de eskiden mazoşizm vardı ve insanlar acı çektiği zaman mutlu oluyodu soyulmak dayak yemek belki de eskiden güzel olan şeylerdi kim yapıyo bu genellemeyi hırsızlık kötüdür hızrsızlık kötüdür diye düşünürdüm yani asıl tuhaflıktan bahsedeceksek söz konusu kişi benimdir burada :)... ama düşün bi tamam belki acı çekmeyi seviyosundur ama bazen arkadaşımla konuşuruz ruh eşini bulmak filan diye o hep mükemmel olur derdi düşünsene hep mutlusun filan diye bende karşı çıkıyodum yokya arada mutsuz olacaksın kavga edeceksin ki sıkılmayasın filan diye ama şimdi öyle bakmıyorum düşünsene hep mutlusun bu konuda da sakın yanlış söylemiş olmayım hani çalıyosun hırsızlık yapıyosun ve devamlı affediyosun kendini hep bu şekilde de mutlu kalıyosun ne güzel demiyorum...Ben ego ve suçluluk telkinlerini 75 gün dinledim ve günde 20 saat hiç kimse bu şekilde dinlemişmdiri bilmiyorum ama benim geçmşiim biraz sorunlu olduğu için öyle gerek duydum...Neyse ve hala bir olay olduğunda suçluluk duyuyorum benim hiç bi şekilde suçluluk duygusunu hissetmememi sağlamadı henüz mutlaka oluyo ama bir yerde dur diyo ve sen kendini çok kısa bir sürede toparlıyosun öyle bi şey ki o arınma anında zaten en doğru kararları verebiliyosun sağlıklı bir beyinle sağlıksız bir beyin veya şu an her ne diyebilceksek aynı kararları verebilir mi insanlar hep hata üzerine hata yaparlar içinde bi suçluluk duygusu varken emin ol daha da kötü kararlar alacaksın o suçluluk duygusunun sana şöyle bi şey yaptırması da muhtemel ya zaten olan oldu artık tmm kötü bişey yaptım biliyorum ama..diyip te aynı şeyi tekrar yapabilirsin...Biliyorum uzun oldu yine benimkisi de ama yaşayan birisi olduğum için kendi deneyimlerimden örnek vermek istedim yani amacım sitenin avukatlığını yapmak değil...Hem zaten sen de suçluluk telkinini dinleme olur biter :) mesela kendine güven ve ego yu dinleyebilirsin sanırım onların karakterine kötü etkileri yok veya senin dışındaki insanlara...
Alt 11-08-2008, 12:23 AM   #9 (permalink)
sevilay can
Guest

Alıntı:
matlatari Nickli Üyeden Alıntı
Kesinlikle tuhaf diyemiycem çünki bu aralar en çok düşündüğüm şey tartışmalara inatlaşmalara boşuna girdiğimdir..Yani senin dediğin gibi herkesin doğrusu kendine seninki sana benimki bana ve aynı şey diğer tüm insanlar için geçerli ben yanlızca "telkinlerin ise yarayip yaramadigina pek karar veremedim" ve "telkinlerde sanki kontrolum disinda bir seyler oluyormus gibi yani benim yazmadigim telkinler ya.deep peat,sedona gibi yontemler ilgimi cekiyor ama.akupunkturla baglantili oldugu icin.telkinlere cok guvenemiyorum ters bir etkisi olur mu diye.bir de soyle dusunuyorum yani sucluluk hissetmem gereken bir sey yaptiysam suclu hissetmem gerekmez mi.mesela hirsizlik yaptim geldim sucluluk telkiniyle rahatladim yani bu konuyu cozemedim dogrusu etik olarak
ayni sey eftde falan da var.ama tabi bu kisiye ozgu bir sey,gene de ben sucluluk hissetmeyi tercih ederim boyle bir durumda.belki gereksiz yere hissettigim bir seyse olabilir ama onu nasil ayirmak gerekir.kararsizim" dediğin için anlatmak istedim elimden geldiğince...Bende eskiden insanlar neden acıya kötü bakıyoda diğer şeylere iyi bakıyo derdim hani tıpkı ekmeğe neden ekmek diyoruz da ampul demiyoruz örneği gibi belki de eskiden mazoşizm vardı ve insanlar acı çektiği zaman mutlu oluyodu soyulmak dayak yemek belki de eskiden güzel olan şeylerdi kim yapıyo bu genellemeyi hırsızlık kötüdür hızrsızlık kötüdür diye düşünürdüm yani asıl tuhaflıktan bahsedeceksek söz konusu kişi benimdir burada :)... ama düşün bi tamam belki acı çekmeyi seviyosundur ama bazen arkadaşımla konuşuruz ruh eşini bulmak filan diye o hep mükemmel olur derdi düşünsene hep mutlusun filan diye bende karşı çıkıyodum yokya arada mutsuz olacaksın kavga edeceksin ki sıkılmayasın filan diye ama şimdi öyle bakmıyorum düşünsene hep mutlusun bu konuda da sakın yanlış söylemiş olmayım hani çalıyosun hırsızlık yapıyosun ve devamlı affediyosun kendini hep bu şekilde de mutlu kalıyosun ne güzel demiyorum...Ben ego ve suçluluk telkinlerini 75 gün dinledim ve günde 20 saat hiç kimse bu şekilde dinlemişmdiri bilmiyorum ama benim geçmşiim biraz sorunlu olduğu için öyle gerek duydum...Neyse ve hala bir olay olduğunda suçluluk duyuyorum benim hiç bi şekilde suçluluk duygusunu hissetmememi sağlamadı henüz mutlaka oluyo ama bir yerde dur diyo ve sen kendini çok kısa bir sürede toparlıyosun öyle bi şey ki o arınma anında zaten en doğru kararları verebiliyosun sağlıklı bir beyinle sağlıksız bir beyin veya şu an her ne diyebilceksek aynı kararları verebilir mi insanlar hep hata üzerine hata yaparlar içinde bi suçluluk duygusu varken emin ol daha da kötü kararlar alacaksın o suçluluk duygusunun sana şöyle bi şey yaptırması da muhtemel ya zaten olan oldu artık tmm kötü bişey yaptım biliyorum ama..diyip te aynı şeyi tekrar yapabilirsin...Biliyorum uzun oldu yine benimkisi de ama yaşayan birisi olduğum için kendi deneyimlerimden örnek vermek istedim yani amacım sitenin avukatlığını yapmak değil...Hem zaten sen de suçluluk telkinini dinleme olur biter :) mesela kendine güven ve ego yu dinleyebilirsin sanırım onların karakterine kötü etkileri yok veya senin dışındaki insanlara...
haklisin.gorunen o ki bu telkinler ise yariyor ki bir suru kisi bundan faydalaniyor ve bunu soyluyor.ayrica verdigin ornekler de ikna edici.ben zor bir yol secmek istiyorum sadece.ne bileyim mazoşiztimdir belki de:)zevkten ziyade acida anlam buluyorumdur:)deli olmaktan mutlu ve hayatini surdurebilen ve kimseye zarar vermeyen adam zorla tedavi edilmez degil mi?tabi ben deli degilim kimse de beni tedavi etmeye calismiyor ornek abartili ve tercih yonunde bir benzerlik var bu ornekte.sagol cunku yazdiklarini okumk hosuma gtti.ben telkin dinlemeyim beni bu halimle kabul edin:)
Alt 11-08-2008, 12:30 AM   #10 (permalink)
Teğmen

Budha "Hayat acıdır" Mevlana'da éNe olursan ol yine gel" demiş... :) tabi ki telkinleri dinleyip dinlememe özgürlüğü senin elinde ayrıca hafif mazoşist olmak da iyidir farklı şeylerden zevk alabilmek güzel bende de verdır biraz ama bunun yeri burası değil sanırım :)...

Bookmarks