Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Subliminal

Uyarılar

Subliminal subliminal images, subliminal power, subliminal vision pro, subliminal blaster, subliminal advertisement, subliminal mind, subliminal messaging, subliminal advertising, subliminal messages, subliminal, subliminal message, subliminal software, subliminal ads, subliminal cd, subliminal mp3, subliminal ad, disney subliminal, subliminal telkinler, club subliminal

NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY

Serbest Kürsü ve Subliminal NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: gappan Nickli Üyeden Alıntı yani farkındalık olabilir,mesela ben üstümdeki kaygı,sıkıntı ve stresten kurtulmak istiyorum bazen ders çalışmam gereken zamanlarda uykum gelio bunu birsüreliğine engellemek için dinle ve uyu gibisinden bölümler war sadece onlara tıklasam yeterli olur dmi?cevap için tesekkrler ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Subliminal telkin cd indir izle İstanbul Subliminal nerededir kimdir Subliminal çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Subliminal hipnoz Subliminal olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Subliminal hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Subliminal kuantum düşünce kitap haberi

NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-03-2010, 11:44 PM   #161 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,998
335 Mesajinıza toplam 2,311 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the rough
Standart Cevap: NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY

Alıntı:
gappan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yani farkındalık olabilir,mesela ben üstümdeki kaygı,sıkıntı ve stresten kurtulmak istiyorum bazen ders çalışmam gereken zamanlarda uykum gelio bunu birsüreliğine engellemek için dinle ve uyu gibisinden bölümler war sadece onlara tıklasam yeterli olur dmi?cevap için tesekkrler
Merhaba..
Stres, sıkıntı ya da endişe gibi sorunlar bir süreklilik halindeyse, çözüm uzmanlık gerektiren bir konu olabilir.

Ders çalışmak içinse uykunuzla oynamanızı çok gerekmedikçe ben tavsiye etmem.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kinetix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2010, 05:36 PM   #162 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 19 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gappan is an unknown quantity at this point

Alıntı:
intercool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba..
Stres, sıkıntı ya da endişe gibi sorunlar bir süreklilik halindeyse, çözüm uzmanlık gerektiren bir konu olabilir.

Ders çalışmak içinse uykunuzla oynamanızı çok gerekmedikçe ben tavsiye etmem.
cvp için tskler öle sürekilik yok ara sıra olabiliyor stres fln.nedense tam ders çalışmaya başlayınca gelio uykum (: iyice alışkanlık yaptı :D nescafeninde pek etkisi olmuo artık vücüt alıştı ama bencede en iyisi uyumak vücüt dinleniş olur hem
gappan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2010, 02:02 PM   #163 (permalink)
Üsteğmen

Megavolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,972
212 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Megavolt has a spectacular aura aboutMegavolt has a spectacular aura about

Öncelikle paylaşım için dreamland a teşekürler .Arkadaşlar bu brainwave synchronizer nasıl kullanılıyor hiç bi sitede bulamadım , ses yükseltip alçaltmak dışında bir fark görünmüyor. 0.1 lik hz farklılıkları yaratır düye düşünmüştüm :))
Megavolt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-04-2010, 12:26 AM   #164 (permalink)
Üsteğmen

DeLiTaY21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 331
353 Mesajinıza toplam 1,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DeLiTaY21 is an unknown quantity at this point

bu program bende var.ama kulaklıkla dinlemem çok zor çünkü yatarak dinleyince daha iyi etki hissediyorum.burada oluşturduğumuz telkinleri mp3 halinde kayıt etme şansımız var mı?
DeLiTaY21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-04-2010, 12:29 AM   #165 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

cool record edit pro ile kayıt yapabilirsin.
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2010, 11:20 PM   #166 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Arkadaşlar kusura bakmayın msjları incelemiştim ama göremedim ingilizcemde yok maalesef.

Şunu merak ediyorum. Astral seyehatle ilgileniyorum bu aralar. Henüz çıkış yapamadım. Astral için hangisine ayarlamam uygun olur. Lucid dreaminge ayarlamıştım bir kere ama doğru bir tercih mi bilmiyorum.

Sevgiler...
Alt 15-05-2010, 11:48 PM   #167 (permalink)
Üsteğmen

DeLiTaY21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 331
353 Mesajinıza toplam 1,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DeLiTaY21 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar kusura bakmayın msjları incelemiştim ama göremedim ingilizcemde yok maalesef.

Şunu merak ediyorum. Astral seyehatle ilgileniyorum bu aralar. Henüz çıkış yapamadım. Astral için hangisine ayarlamam uygun olur. Lucid dreaminge ayarlamıştım bir kere ama doğru bir tercih mi bilmiyorum.

Sevgiler...
eğer astrali başarabilirsen haberleşelim.ben ne yatıysam olmadı.
Dinleme Başlangıcı: 05.06.2011
DeLiTaY21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2010, 06:38 PM   #168 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough
Standart Cevap: Ynt: NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY

Alıntı:
tbox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Delta (0-4 Hz) Derin uyku Bu dereceye beyni sokmak gerçek zaman alabilir. Eğer yeterince bu durumu sağlarsak Astral seyahat için uygun olabilir.(lusidcilerede uyar kanımca)

Theta(4-8 Hz) Hayal kurma imgeleme çalışsacaksanız iyi gelebilir.

Alpha(8-12 Hz) relaksasyon rahatlama ve kimilerine göre beynin vücüdü iyileştirmeye başladığı frekans aralığı

Alpha 2(12-15 Hz) konsantrasyon odaklanmanız için iyi gelecektir.

Beta1(15-18 Hz) problem çözme Normal durumumuz ve Bilinçin susmadığı anlar. Devamlı birşeyler düşünen beyin

Beta2(18-25 Hz) Anksiyete Endişe, kaygı, korku, gerilim, sıkıntı gibi anlar .

0 - 25 Hz arası beyin aktiviteleri arası beynimizin yapdığı dalgalanmadır. Burada ki frekanslara göre kendi istediğiniz tını ayarına getirirn Natura Sound trerapy i . KULAKLIK Kullanmıyorsanız etkileri göstermiyecektir.

Birde Programın Kendisi Dalga boylarına ayırmış. Dalga boyları ve yararları .

Beta 13-16 Hz
Dikkat ve Konsantrasyon
Beta durumunda odaklı ve keskin tutacaktır. Beyniniz kolayca analiz,organize bilgi,bağlantı kurma ve yeni fikirler üretme durumunda olacaktır. Bu durum size Sınav hazırlıklarında,spor yaparken, sunum yaparken veya dikkat gereken herhangi bir durumda size dikkat ve konsantrasyon sağlayacaktır.
Alpha 8-12 Hz
Yaratıcılık,Rahatlama,Görselleme
Alfa durumu Betadan daha fazla fark yaratır. Rahatlama hissi size ,güzel görme ve yaratıcı bir enerji sağlayacaktır. Alfa durumu ortamdan soyutlanma,problem çözmekte ve imgelemede ,yaratıcılınızın çıkış noktası olmasını sağlayacaktır.
Tetha 4-7 Hz
Derin Rahatlama, Meditasyon ,Hafıza
Daha yavaş dalgalanma Teta hafif uyku durumunu yansıtır. Bu durum Lucid Rüya kontrolü için tasvir edilir. Teta dalgalanması stress atmak ve unutulmuş bilgilerin hatırlanması için uygundur. Bu batış durumunda derin meditasyon size daha iyi sağlık,daha az uyku, daha fazla yaratıcılık ve gelişmiş öğrenim sağlıyacatır.
Delta 0-3 Hz
İyileşme ve Derin uyku
Delta dalgalanması en yavaş olandır derin uykuya özdeşdir. HGH büyüme hormonu salgılatır. HGH iyileşmeye yardımeder. Delta durumu uyanıkken ulaşabilirseniz , size bilinçüstü(yada bilinaltı) sınırsız beyin aktivitesi bilinçli yapılabilir kılar.

Programın açıkladıklarını kendi yorumum ve ingilizcem yettiği kadar size aktardım. Umarım yararlı olur

o kadar guzel anlatmissinki anlamamak mumkun degil

emegine saglik
Alt 28-07-2010, 03:34 PM   #169 (permalink)

Tesekkür: 1
5 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derbur is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY

Herkese merhaba.Ben de bu programı indirdim, hatta bununla da yetinmeyip yabancı sitelerden teta delta meditasyonu bulup indirdim, dinleyince neler olacağını merak ediyordum, indirdiğim mp3 ün süresi 1 saate yakın, dalga sesi, fülüt sesi, keman sesi var, dinlerken çok rahatladım.son 20 dk ya girdiğimde kendimi farklı bir boyutta hissettim, bütün vücudum karıncalandı, yoğun bir enerji hissettim, birkaç gün üstüste astral seyahat ile ilgili yazılanları da okuyordum, istersem bunu yapabileceğimi biliyordum ama ben korktuğum için kesinlikle istemedim ama bilinçaltıma bunu yapabileceğim yerleşmiş, son 20 dk kendimi serbest bırakınca yükseldiğimi hissettim ama o an kendimi sıkıp bedenimden çıkmak istemediğimi söyledim kendi kendime, kendimi çok sıktım, gevşek bırakmaya korktum, çünkü hemen vücudum daha çok karıncalanıyor ve sanki yükseliyordum, çok korktum, sabaha kadar uyuyamadım, meditasyonu dinlemeyi bıraktığım halde etkisi geçmedi, sonra nasıl olduysa uyumuşum ama gece 40 derece ateşle uyandım ve heryerim ağrıyordu, kafam yerinde değildi, delta frekansından çıkamıyordum, sabah kendime gelirim belki diye 2 yaşındaki oğlumla markete gittim ama orda daha da kötü oldum, bayılacakmışım gibi hissettim, eve zor geldim, biraz uyuyunca kendime gelir gibi oldum ama şu an yine kendimi iyi hissetmiyorum, kafam yerinde değil, algılarım çok zayıf, ayakta duramıyorum.Bilinçsizce böyle yoğun bir meditasyon dinlediğim için kendime kızıyorum, inşallah bu gece uyuyunca kendime gelirim biraz.Bir süre beyin dalgalarıyla oynamamayı düşünüyorum.
derbur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-07-2010, 04:06 PM   #170 (permalink)
Teğmen

himalayalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 629
183 Mesajinıza toplam 810 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
himalayalar is an unknown quantity at this point

bende şimdi indirdim.TEŞEKKÜRLER
Ben sağlıklı ve mutluyum.Yaşamımda her zaman doğru adımlar atıyorum. Her deneyimden yalnızca iyilik ve yarar kazanıyorum.Büyümeyi seçiyorum.Tüm eski sorunlarımı kolayca çözümlüyorum. Yaşam benimle barış içinde.Yaşamın her anında söz konusu olabilecek her yeniliği kolayca benimsiyorum. Herşey yolunda. Yaşamı kolaylıkla içime sindiriyorum.
himalayalar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks