Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Subliminal (http://www.hayatimdegisti.com/forum/subliminal/)
-   -   NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY (http://www.hayatimdegisti.com/forum/subliminal/4393-natura-sound-therapy-30-key.html)

dreamland 09-02-2008 09:41 PM

NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY

Natura sound therapy programı (bilinç altı ses dalgaları ile tedavi programı) en son versiyonu. İndirme
linkleri:

Natura Sound Therapy - CNET Download.com

Download Natura Sound Therapy 3.0

Seriallerin birtanesini başlangıçta seçip yazın(yapıştırın) trial kalksın.Selam ve muhabettle...

Serial: URKL-W3K8-O2L5-L2N8

URKL-N2G2-K5M3-S1R6

URKL-I7I2-M8J2-P4V6

URKL-F9J3-F7D8-W4X6

URKL-J3K2-J8Q6-G3Z8

pozitif 11-02-2008 10:33 PM

Ynt: NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY

art56art56 teşekkürler........ bu program içinn..

shamanic 12-02-2008 02:27 AM

ben progaramın eski versionunu kullanıyordum ama..
yeni versionu gerçekten harika...

çoookk teşekkür ederim.. kiss3

tbox 12-02-2008 07:56 AM

daha önce sadece Brain Wawe generator kullandım , bakaklım bu nasılmış. 8977
super paylaşım için teşekkürler

üç_gömlek 12-02-2008 05:44 PM

bwgen ben de kullandım bu da güzelmiş.  art56art56

tbox 12-02-2008 11:53 PM

f678h bütün gün kullandım . istediğim frekans a indirmek için kullanılması hoş .. beta alfa tetha modu çok iyi açıklamada yapmışlar cilgin897
bugün az daha zorlasam astraldeydim de kendimi fazla zorladım sanrım ks3 ... neyse en yakın zamanda.
Gerçekten BWG den dahada iyi. gulensmiley

bu arada birşeyler çalışcaksanız odaklanmanız için 12 hz ye ayarlayın ilginizi kesemiyecekler ( neredeyse tuh788 )

shamanic 12-02-2008 11:58 PM

sevgili refq..
sen program konusunda genel olarak bilgili gözüküyorsun .. pc05
bu başlık altında daha fazla bilgi verirsen kullanmak isteyen dostlarımız sana şükranlarını gönderecektir.. thumbsanim

teşekkürler.. hismiley

elyreiki 13-02-2008 09:49 AM

Selamlar,
Programı kurduğunuzda zaten nasıl işlediğini size gösteriyor. Ses dalgaları için aşağıda bulunan select frequency bölümüne girmeniz gerekiyor. Orada dalga boylarının üzerine geldiğinizde o dalga boyunun ne için kullanılacağı yazıyor. Söz gelimi meditation, deep meditation şeklinde ordaki dalga boylarını seçip istediğiniz fon müziğiniz açıyorsunuz. Bu dalga boyları sanırım uyku ve rüyalar bölümünde işlenmişti. Ordan bilgi alabilirsiniz. thumbsanim

tbox 13-02-2008 02:17 PM

Delta (0-4 Hz) Derin uyku Bu dereceye beyni sokmak gerçek zaman alabilir. Eğer yeterince bu durumu sağlarsak Astral seyahat için uygun olabilir.(lusidcilerede uyar kanımca)

Theta(4-8 Hz) Hayal kurma imgeleme çalışsacaksanız iyi gelebilir. ::)

Alpha(8-12 Hz) relaksasyon rahatlama ve kimilerine göre beynin vücüdü iyileştirmeye başladığı frekans aralığı

Alpha 2(12-15 Hz) konsantrasyon odaklanmanız için iyi gelecektir. idea3

Beta1(15-18 Hz) problem çözme Normal durumumuz ve Bilinçin susmadığı anlar. Devamlı birşeyler düşünen beyin

Beta2(18-25 Hz) Anksiyete Endişe, kaygı, korku, gerilim, sıkıntı gibi anlar 88a sad456.

0 - 25 Hz arası beyin aktiviteleri arası beynimizin yapdığı dalgalanmadır. Burada ki frekanslara göre kendi istediğiniz tını ayarına getirirn Natura Sound trerapy i . KULAKLIK Kullanmıyorsanız etkileri göstermiyecektir. pc05

Birde Programın Kendisi Dalga boylarına ayırmış. Dalga boyları ve yararları .

Beta 13-16 Hz
Dikkat ve Konsantrasyon
Beta durumunda odaklı ve keskin tutacaktır. Beyniniz kolayca analiz,organize bilgi,bağlantı kurma ve yeni fikirler üretme durumunda olacaktır. Bu durum size Sınav hazırlıklarında,spor yaparken, sunum yaparken veya dikkat gereken herhangi bir durumda size dikkat ve konsantrasyon sağlayacaktır.
Alpha 8-12 Hz
Yaratıcılık,Rahatlama,Görselleme
Alfa durumu Betadan daha fazla fark yaratır. Rahatlama hissi size ,güzel görme ve yaratıcı bir enerji sağlayacaktır. Alfa durumu ortamdan soyutlanma,problem çözmekte ve imgelemede ,yaratıcılınızın çıkış noktası olmasını sağlayacaktır.
Tetha 4-7 Hz
Derin Rahatlama, Meditasyon ,Hafıza
Daha yavaş dalgalanma Teta hafif uyku durumunu yansıtır. Bu durum Lucid Rüya kontrolü için tasvir edilir. Teta dalgalanması stress atmak ve unutulmuş bilgilerin hatırlanması için uygundur. Bu batış durumunda derin meditasyon size daha iyi sağlık,daha az uyku, daha fazla yaratıcılık ve gelişmiş öğrenim sağlıyacatır.
Delta 0-3 Hz
İyileşme ve Derin uyku
Delta dalgalanması en yavaş olandır derin uykuya özdeşdir. HGH büyüme hormonu salgılatır. HGH iyileşmeye yardımeder. Delta durumu uyanıkken ulaşabilirseniz , size bilinçüstü(yada bilinaltı) sınırsız beyin aktivitesi bilinçli yapılabilir kılar.

Programın açıkladıklarını kendi yorumum ve ingilizcem yettiği kadar size aktardım. Umarım yararlı olur sapkal89

üç_gömlek 14-02-2008 11:17 PM

ses dalgalarını dinlemeyi bitirdikten sonra telkin yapmak çok iyi olacak sanırım.bilinçaltına daha iyi yerleşir telkin böylece.bir de bu ses dalgalarını mp3 formatına nasıl çevirebilirim mp3 te istediğim sesi dinleyebilmek için? sevgiler.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:15 AM.