Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Subliminal

Uyarılar

Subliminal subliminal images, subliminal power, subliminal vision pro, subliminal blaster, subliminal advertisement, subliminal mind, subliminal messaging, subliminal advertising, subliminal messages, subliminal, subliminal message, subliminal software, subliminal ads, subliminal cd, subliminal mp3, subliminal ad, disney subliminal, subliminal telkinler, club subliminal

NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY

Serbest Kürsü ve Subliminal NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: sweeet Nickli Üyeden Alıntı Metotlar benzer değil. Telkinler subliminal mesajlar içerirken bu program sadece ses dalgaları yardımı ile beynimizin yaydığı frekansı belli modlara getirmeye yardımıcı oluyor. Telkinleri dinlerken bu programı kullanmayı hiç düşünmedim. Olumlu etki yapar mı bilmiyorum. Ses ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Subliminal telkin cd indir izle İstanbul Subliminal nerededir kimdir Subliminal çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Subliminal hipnoz Subliminal olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Subliminal hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Subliminal kuantum düşünce kitap haberi

NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-02-2012, 08:37 PM   #211 (permalink)
Teğmen

vandal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 67
28 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vandal will become famous soon enoughvandal will become famous soon enough
Standart Cevap: NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Metotlar benzer değil. Telkinler subliminal mesajlar içerirken bu program sadece ses dalgaları yardımı ile beynimizin yaydığı frekansı belli modlara getirmeye yardımıcı oluyor. Telkinleri dinlerken bu programı kullanmayı hiç düşünmedim. Olumlu etki yapar mı bilmiyorum. Ses dalgaları destekli telkinler olduğunu biliyorum. Ama forumdaki telkinler ritmotrans subliminal olarak hazırlanmış telkinler.

Bu porgramı uzun süreli kullanmak önerilimiyor. Bildiğim kadarıyla günde 3 kez 30 ar dakika periyotlarla dinlenmesi tavsiye ediliyor. Benim en uzun dinleme sürem 1 saati aşmadı. O kadar uzun dinleyince bende baş ağrısı yapıyor ama beyin yorulduğu için böyle bir etki görmüş olabilirim. Beyin dalgalarımı kendi yöntemlerimle kontrol etmeyi seçiyorum bu yüzden. Meditasyon yaparken özellikle beyin dalgalarının frekansı odaklanma arttıkça düşüyor. Alfa seviyesine kadar düştüğünü düşünüyorum bunu nereden biliyorum? Bu programda dinlediğim zaman hissettiğim durumu meditasyonun sonlarına doğru da hissettiğim için öyle olduğuna karar verdim. Alfanın bir altı teta dalgaları o daha yüksek bir konsantrasyon hatta rüya başlamadan hemen öncesi.

Gelişiminizi destekleyecek frekansları seçip dinleyebilirsiniz. ALFA frekansı seçenekleri daha uygundur. Fabrika ayarlarından stres relief, calm down, relaxations seçenekleri uygun olabilir. Kulaklıkla dinlemenizi tavsiye ederim. Arada bir kullanıyorum aklıma geldikçe çok sık kullanmıyorum. Daha çok supreme consantration dinlerim. Deep sleep, create visualizations, immune boots system, mind body healing, deep meditation denediklerim arasında. Aslında baktıkça aklıma geliyor baya da denemişim.Yine de kendim zihnime hükmetmeyi seçiyorum. Böylesi daha sağlıklı geliyor bana.

Bu konuda bildiklerim bunlar. Yine de detaylı araştırılıp bilgi edinilmesi gerekilen bir konu bence. Daha bildiklerimin tamamını aktaramamış olabilirim. Tekrar diyorum bu tür programları kullanırken temkinli olmakta fayda var.
Cevabınız için teşekkür ederim. Ben de biraz araştırma yaptım. (araştırma dediğim önceki mesajlara baktım, ekşiye falan baktım işte :D ) 3 günde 30 dakikadan fazla kullanmamaya karar verdim. Bugün bir saatten fazla dinledim kafamdan tır geçmiş gibi oldu. Başımı, gözümü ağrıttı. Ben en iyisi ders çalışırken yararı olması için 3 günde bir supreme consantration dinliyeyim.

Tekrar teşekkürler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

vandal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2012, 06:38 PM   #212 (permalink)

Tesekkür: 18
15 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melody84 is an unknown quantity at this point

Merhabalar, programı kurdum 22 sayfayı da tek tek okudum, biraz tedirgin de olsam programı kurcalamaya başlayacağım. Mp3 olarak soran arkadaşlar olmuş, ben naturayı keşfetmeden önce Amerika'daki bir programı araştırırken bir site buldum, bu sitede her duruma uygun iso sounds denilen mp3 ler yüklenmiş. 4 ana başlık var: lucid dreaming, Miscellaneous Tones, Recreational Tones ve Spiritual Tones; bunların altında ise bir çok alt başlık var (çakra, bağışıklık, teta vs) Ancak sitenin ana sayfasında uyarı da var; "DO NOT USE ANY OF THESE TONES WHILE DRIVING OR OPERATING HEAVY MACHINERY. I AM NOT RESPONSIBLE FOR ANY SIDE-EFFECTS CAUSED BY THE USE OF THESE TONES. THEY ARE INTENDED FOR RESEARCH PURPOSES ONLY AND YOU ARE ASSUMING THE RISK IF YOU CHOOSE TO LISTEN TO THEM. THE TONES ON THIS WEBSITE ALTER YOUR BRAINWAVES AND THE SHORT- AND LONG-TERM EFFECTS OF THIS ARE STILL NOT COMPLETELY UNDERSTOOD. THESE TONES SHOULD NOT BE USED IN A SETTING WHERE THEY WILL AFFECT ANYONE UNDER THE AGE OF 18 YEARS OLD/BY DOWNLOADING AND/OR LISTENING THEM YOU AGREE THAT YOU ARE 18 YEARS OF AGE OR OLDER. THE END-USER TAKES FULL RESPONSIBILITY FOR ANY EFFECTS EXPERIENCED FROM THE TONES. " yani bunların araştırma amaçlı oluşturulduğu, hiç bir mesuliyet kabul edilmediği, araba ya da makina kullanırken dinlenmemesi gerektiği gibi açıklamalar var. Burada link verebiliyor muyuz bilmiyorum, ilgilenenlere özelden yazabilirim. Ancak içeriği bu programla aynı,sadece mp3 formunda ancak başlıklar vs ingilizce.. herkese kolay gelsin
Alt 03-03-2012, 07:34 PM   #213 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Söylediğin linkler bu programda olduğu gibi belli frekanslara sahip ses dalgası içeren mp3 lerse link verebilirsin. Yanlnız bu dediğini ayrı bir başlık altında yaparsan daha iyi olur böylece bu tip konularla ilgilenenler konuya daha kolay ulaşır. Burada paylaşırsın ulaşmak biraz daha zahmetli olur. Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2012, 08:09 PM   #214 (permalink)

15 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

evet o link de bu tip frekans içeren sesler. Tamam yeni konu açarım. Bu arada bu programı paylaşan tüm arakadaşlara sonsuz teşekkürler. İlk denememi demin yaptım yarım saat meditasyon dinledim, kendimi hiç bu kadar mutlu ve rahatlamış hissetmemiştim. Zaten İstanbul'da güvenilir ve uygun bir meditasyon kursu araştırmayı düşünüyordum ne zamandır, bu da ön hazırlık olacak. Şu an sanki hiç derdim, tasam yok. İçimde nasıl bir enerji gezdi anlatamam. Ama arada yüzümde karınca geziyormuş gibi kaşıntılar oldu saniyelik. Bunu yaşayan oldu mu acaba? Aklıma gelen hiç bir düşünceye odaklanamamak uzun zamandır aradığım şeydi. Uykusuzluğumu çözeceğim sanırım :) Bu arada reklama girmezse meditasyona giden arkadaşlardan kurs tavsiyeleri beklemekteyim (yoga ve meditasyon) herkese kocaman sevgi yolluyoruuum
Alt 03-03-2012, 10:07 PM   #215 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Normal meditasyon yaparken, odaklanmaya çalışırken de benzer bir şey hissediyor insan bu bence bir yan etki değil doğal bir durum. Uykuyu getiren ayarlar var bu programda ben en ağırını dinlemiştim bir kere PC başında uyuyakalacaktım az kalsın. :)) Aslında sırf bu tür programlar yüzünden uzun kablolu bir kulaklık almayı düşündüm bazılarını yatarak dinlemek daha iyi olurdu. Özellikle düşün frekanslıları.

Alt 03-03-2012, 10:20 PM   #216 (permalink)

aslında ben de uyku getirenlerden dinlemeyi düşünüyorum ama alışkanlık yaparsa diye korkuyorum ama tam tersi olur da gece aynı saatlerde ( dinlediğim saatlerde) uykum kendiliğinden de gelebilir tabi :) koşullanma misali :) yalnız başımda tarif edemediğim garip bir his var..dalıp gidiyorum sürekli. sanırım ilk denemem olduğu için böyle tepkiler normaldir (umarım) yine de denemeye devam! bu arada uzun kablolu kulaklık almayı ben de düşündüm, naturayı açıp yarım saate ayarlayıp uyumak amaçlı :D
Alt 03-03-2012, 10:29 PM   #217 (permalink)
Administrator

Hangi ayarı dinledin tam olarak fabrika ayarlarından. Alışkanlık yapmaz bence. Her gün dinlemek yerine gün aşırı dinleyebilirsin. Bir gün dinle bir gün aynı hali kendin yakalamaya çalış. Beyni o modlara biz doğal olarak sokabiliyoruz. Ama dışarıdan bir ses dalgası da aynı etkiye neden oluyor.

Alt 03-03-2012, 10:31 PM   #218 (permalink)

deep meditation 1 dinledim. tabi uyumak için başka seçenekler var, bu başlangıç içindi. fazla ağır olsun istemedim
Alt 03-03-2012, 10:55 PM   #219 (permalink)
Administrator

Ben derin uyku - deep sleep modunu denemiştim. Çünkü uykumun geleceğine inanmıyordum. İlk denemelerimde ben de hahfilerden başlayıp sonra etkisini tam hissedemeyince onu denemiştim. Dedim ya pc başında uyuyordum hani yatağa nasıl gittim onu bile hatırlamıyorum. Dinlerken geveşemişim bir de beklentisiz dinlemiştim. Hatta hatırlıyorum forumda birşeyler okuyordum gözlerim kapanmaya başladı. Hani çok uykusuz olur böyle esnersin falan öyle birden uykusu mu gelir insanın. Geliyor işte. :))

Alt 23-03-2012, 10:17 PM   #220 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
17 Mesajinıza toplam 36 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Milliyan is an unknown quantity at this point

Merhabalar,ben bu forumda yeniyim,çok güzel alternatif konularınız var,ve bu bölümü okudum,yapmış olduğunuz kişiye özel ses terapileriniz var,ben uzun zamandır bu forumdan öncede bu konuları bayağı bir inceledim,evet bazı arkadaşların dediği gibi,bu tip uygulamaların geriye dönülemeyecek bazı dezajantajları olabilir,sebebi her insanın ,aynı parmak izi gibi,kendine has beyin dalgaları frekansı vardır,size iyi gelen bir uygulama başkasına kötü gelebilir,tabii bunun sonuçları hemen ortaya çıkmayabilir,bazen günler,bazende aylar sonra bazı tuhaf ataklar yaptırabilir bu tip şeyler,yinede temkinli olun,ve en iyi yöntem olarak binlerce yıldır uygulanan,müzik terapisini uygulayın,bizim osmanlı bile zamanında buları uygulamıştır,nasıl mı uygulanacak?...özellikle yumuşak melodili bir klasik müzik çk iyi olur,özellikle tavsiyem bach,beethoven,chopin, bunların müzikleri gerçekten beyne çok olumlu enerji yüklemeleri yapıyor,ve bulabilirseniz bizim türk musikisi de olabilir,mp3 cihazınıza yükleyip gece kulaklığınızı takarak kısık sesle rahat bir biçimde dinleyebilirsiniz,yada gün içinde tek kulağınıza takarak(tercih sizin) normal işinizi yaparakta dinleyebilirsiniz,bu klasik müzik terapisi binlerce yıldır uygulanıyor ama bu yapılan şimdiki bahsettiğiniz metodler ise daha yeni 50 yıllık metodlar,biliyorsunuz son zamanlarda bazı ülkeleler toplumun zihinlerini yönlendirmek için tuhaf gizli metodlar uyguluyor?...şimdiden saygılar....
Milliyan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks