Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

1 2 3 tıp

Serbest Kürsü ve Sözlük 1 2 3 tıp Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız tıp fakültesini anlatan bir film yapmışlar. adını da 1 2 3 tıp koymuşlar. gerçekten 1 2 3 tıp! deyip izliyorsunuz ve 17 dakikanın nasıl geçtiğini fark etmiyorsunuz. bir marmara hukuk öğrencisi olarak güzel binamızı filmde görmek beni gururlandırdı. bu adamlarla ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

1 2 3 tıp

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-01-2009, 08:23 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart 1 2 3 tıp

tıp fakültesini anlatan bir film yapmışlar. adını da 1 2 3 tıp koymuşlar. gerçekten 1 2 3 tıp! deyip izliyorsunuz ve 17 dakikanın nasıl geçtiğini fark etmiyorsunuz.

bir marmara hukuk öğrencisi olarak güzel binamızı filmde görmek beni gururlandırdı. bu adamlarla da aynı binada okumak ilk defa beni sevindirdi.

bizim de yaşadığımız benzer şeyleri süper alaya almışlar. tebrikler bin kere tebrikler.

-spoiler-

tıp fakültesinden her şey çıkar arada bir doktor çıkar

-spoiler-

part 1: http://www.youtube.com/...

part 2: http://www.youtube.com/...

eksiği var,fazlası yok kesinlikle.daha bugün kardeşimin,bunları nasıl aklında tutuyosun dediğini,ve nete girmeden az önce pre-büt sendromu yaşadığımı hesaba katarsak,filmin her karesi adeta yaşanmışlık abidesi.tebrik ediyorum,devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

her üniversite öğrencisinin kendilerinden bişeyler bulabileceği ama tıp örencilerinin tamamen kendilerini buldukları kısa film

youtube a hjdksplt tarafından verilmiş sözlük yazarı cellman tarafından yazılmış yönetilmiştir

işte size mutlaka izlenmesi gerken filmin script'i

------spoiler-----

tıp fakültesinden herşey çıkar, arada bir doktor çıkar.

anne-- yavruuuum doktor olda bizlere bak emi!

baba-- bi eczacı kızı da sende muayenehane açarsın karşısına eczane açarsın paraya para demezsiniz benden söylemesi!

cıyk cıyk cıyk

oğlan1-- leyla, seni amfide ilk gördüğüm andan beri seviyorum leyla seni seviyorum leyla!

kız1-- ama ben seni arkadaşım olarak görüyoruuuum.

oğlan2-- aşığım ben sana rüyalarıma giriyosun.

kız2-- neeee???

oğlan2-- aşığım diyorum aşığım anlamıyonmu aşığım.

şaaaaak

oğlan3-- kamuran abi seni seviyorum abi

oğlan4-- s.ktir lan i.neye bak

-- abi sınavlarım var ben içmiyimde kim içsin ya!

-- bu kıza lanet olsun!

-- vücut ölçülerimi beğenmiyoruuuum!

-- babam istedğim arabayı almıyo, illada jip alacakmış ya ben jip sevmiyorumkiiii!

-- para yok!

-- aşk yok!

-- hareket yok!

-- hayır madem jip alıyosun niye eşşek kadar lincoln allağım bu ne yaaaa!

-- kilolarım var!

-- basurum var!

-- abi zaten ev sahibi de evden çıkartacakmış!

-- pişman değilim yemeklerden sonra çok iyi gidiyo!

-- ben önceden de içiyodum, jiple alakası yok yani!

-- bitmişim abi ben içmiyimde kim içsin ya!

-- oyüzden yani!

komite başkanı-- kardeşlerim bu öğrencileri nasıl harcarız? fikri olan varmı?

klinik ders hocası-- ben derimki biiiiiir temel bilimlerin soruları kolay olsun, ikiiiii klinik soruları göçertsin!

temel bilimler hocası-- neden bizim sorularımız kolay oluyomuş?

klinik ders hocası-- çünkü siz temel bilimsiniz, eziksiniz!

temel bilimler hocası-- sen kime racon kesiyosun lan!

klinik ders hocası-- ben racon kesmiyorum, kafa kesiyorum!

üst sınıf öğrencisi-- arkadaşlar günü gününe çalışırsanız 70 - 80 alırsınız, son 1 haftaya bırakırsanız gene yaparsınız ama son bikaç güna kalırsa hiç sanmıyorum s.çtınız geçemezsiniz

görüntüde gazete altında ders çalışan öğrenci modeli))

arkarlar doğru gittikçe 3 - 5 sıra not tutan öğrenci modelleri))

muhabbet eden kızlar modeli))

uyuyanlar))

gazete okuyanlar))

hoca1-- shut up!

hoca1-- arkadaşlar ya sesiniz kesin ya dışarı çıkın! sizi burda kimse zorla tutmuyor!

tehdit genelde işe yarar ve herkes susar ancak bazende...1 kişi hariç tüm sınıf dışarı çıkar))

hoca2-- ...we have three cellular zones at the cortex...

hoca3-- ...ventral horn of the spinal cord and are called upper motor neurons...

hoca4-- ...özofagusun primer motilite hasltıklarından olan...

hoca5-- ..end of the lecture!

öğrenci-- hocam notlar???

hoca5-- notlar... gidin textbook tan çalışın!

hoca6-- ...neyse arkadaşlar bidahaki ders görüşürüz!

öğrenci-- hocam notlarınız vercekmisiniiiiiiz?

hoca6-- annem göster ama verme dediii

hoca7-- sen dışarı, seeeen dışarııı, siz hanfendi şöyle gelip oturabilirsiniz!

hoca8-- ...evet arkadaşlar dün seçimler vardı biliyosunuz artık ülkemiz yeni bir ampül ile karşı karşıya kaldı bla bla bla buraya başörtülü gelmiyceksiniz tabiki gelen olursa karşısında ilk ben duracağım!

hoca8-- beynin sağ yarısı aldığımzda hadtanın sol yarısının çalışmadığını görüyoruz, ancak her ikisini de alırsa hihi onuda başbakan yapıyoruz zaten başımıza...

hoca9-- evet arkadaşlar çok kolay bi soru ile başlıyoruz bu gördüğünüz resimdeki bebek kız mı erkek mi? erkek diyenler el kaldırsın

sınıfın bütün çoğunluğu el kaldırır))

hoca9-- naaaaah! arkadaşlar bu çocuk kız!

hoca10-- evet görmiş olduğunuz üzere bildiğiniz penis arkadaşlar, corpu spongiosum denilen tek süngerimsi yapı ve corpus cavernosum dediğimiz sert yapılardan oluşmakta, eeee bunun canlısını size göstermek isterdim ama....

hoca10-- müsait olduğunuz zaman isteyen varsa gösterbilirim!

a

yakın1-- doktor nabıyon lan kesiyon biçiyonmu?

yakın2-- abi kadavra görüyomusunuz yaaa?

yakın3-- nasıl dayanıyosunuz iğrenmiyosunuz ıyyyyy!

yakın4-- latinceyi sökebildinmi bari?

yakın1-- hemşirelerle aran nasıl yavşıyolarmı sana?

yakın2-- abi birbirinizi muayene ediyomusunuz?

yakın3-- o şeyi boynuna taktınmı o şeyi?

yakın4-- doktooooooooor!

hasta yakın1-- hele doktor bak bi hele şuraya yaw ayağımda çiban neyim çıkmış na böyle böölye böööyle aciii böyle bak!

hasta yakın2-- ya dotor yerken sorun değil ama çıkarken nasıl yanıyo biliyomusun hele bi bakıversen!

arkadaş-- abi bütün bunları nasıl ezberliyosunuz siz yaaaaa?

pisuvarda işeyen çocuğa kitap satmaya çalışan üst sınıf öğrencisi tiplemesi))

kantinde gazate okurken kızları kesen abaza tiplemesi))

bu süreçte veya tamamen farklı bi zamanda tıp harici bir sevgili ile birlikte olursanız durum yine karışıktır)

kız-- aşkım ya kolum acıyo benim bak tam şurası uf oldu bak görüyomusun şurası çok acıyooo!

erkek-- yaş? cinsiyet? yok yok onu geç bölye ağrı diyorum yayılan tarzdamı yoksa iğneleyicimi?

kız-- ay ben şimdi seni bi iğneliycem o olcak yaniii cık cık cık!

erkek-- sigara falan kullnaıyomusun sen? alkol?

kız-- ya bi öpiyim geçer diyceksin ya bu kadarmı zor?

erkek-- öpmekle geçermi ya ben oraya bi ibuprofen yazıyim geçer o dur!

kız-- bi s.ktir git başımdan!

ders çalışan öğrenci-- bazen ne düşünüyorum biliyomusun bodruma yerleşmem lazım...

telefon çalar))

öğrenci1-- alo!

öğrenci2-- naptın lan kaçıncı nottasın?

öğrenci1-- ya abi ya hiç çalışmadım ya sabahtan beri playstation oynadım ya!

öğrenci2-- olum 4 gün kaldı lan napıyon sen?

öğrenci1-- ya abi 1/3 ü bitti işte bakalım bitircez inşallah!

öğrenci2-- olum bak çalış çalış kalma sakın millete rezil olma!

öğrenci1-- tamam sağolasın görüşürüz abi!

öğrenci1-- 5. tekrarı da bitirmem lazım hırs hırs hırs...

öğrenci1-- abi inanmıyorum komiteden geçmişim yihuuuuu

öğrenci2-- abi bilmiyorum ya kalmışım ben... heycan yaptım herhalde...

öğrenci1-- neyse abi takma kafana bütte verirsin!

öğrenci2-- o.ospu çoçuğuuuu!

yazan - yöneten hjdksplt

-----spoiler-----

tebrik ediyorum ince ayrıntılar ve müziklerde bir harika

gerçekten belgesel havasında bir film. muhteşem.

renkli, keyifli, seyirlik bir kısa film olmuş. teknik anlamdaki amatörlükler filme sıcaklık katmış.

oyuncular, yönetim, katkıda bulunanlar tek tek tebrik edilesi.

edit:

spoiler

filmin sonunda sanki bir kurgu hatası olmuş. bir önceki sahnede komite açıklanması hakkında yeterli ve keyifli bir sahne duruyor iken, sonuna tekrar en büyük anın komitenin açıklanması olduğu vurgulanmış ve tekrara kaçmış. tamamen kişisel bir görüş tabi bu..

spoiler

sanki film değil de bir tiyatro oyunu olarak sahnelense çok daha etkili olurmuş gibi duran kısa film.oyuncuların çoğunda bu yetenek var bence ve bir kameranın üzerlerine tutulduğunda verdiği stres olmasa çok daha başarılı olucaklar gibi hissettim.belki hepsi birer tiyatrocudur onu da bilmiyorum ama naçizane önerim kısa filminin yanında bunun marmara üniversitesi tiyatro kulübü ve filmin yönetmeni tarafından ,var olan senaryonun geliştirilip sahnelenmesidir.

gönlümün bütün oskarlarını tek tek dökmeme neden olan kısa film. 1. ve 2. bölümler ve kamera arkası hep orjinallliklerle dolu, oyunculuk da çok kaliteli olmuş zaten, sonunda ben nasıl büyük adam olucam ile bitirmiş ve son noktayı koymuştur. bravo

film müthiş, kamera arkasındaki kadavra olayı daha bi müthiş olmuş..ellerinize sağlık..

film oldukça güzel ve bir tıp öğrencisini çok iyi anlatmış. özellikle o playstation olayında koptum, çok iyi düşünülmüş * filmin sonundaki şarkı da oldukça iyi..

hayatımda izlediğim en samimi belgesel. oscarlık diyorum. ödülden ödüle koşmazsa festivalde şaibe var derim. dediğim dediktir.

Kaynak: İtüSözlük

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks