Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Sosyal Fobi

Uyarılar

benim sf öyküm

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Sosyal Fobi benim sf öyküm Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bi karakter vardı.bu karakter benim karakterim değildi.uzun süre araştırdım ve sosyal fobi olduğunu öğrendim.ilk öğrendiğimde 18 yaşındaydım.şimdi 22 ama 22 yıldan beri yaşamıyorum.kendim olmayan bi karaktere bürünmüş efendi sakin soğuk insan damgası yemek hatta uyuz dendiğini bile duydum.beni en çok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sosyal Fobi telkin cd indir izle İstanbul Sosyal Fobi nerededir kimdir Sosyal Fobi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sosyal Fobi hipnoz Sosyal Fobi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sosyal Fobi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sosyal Fobi kuantum düşünce kitap haberi

benim sf öyküm

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-03-2010, 02:45 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 63
20 Mesajinıza toplam 123 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
wosman is an unknown quantity at this point
Standart benim sf öyküm

bi karakter vardı.bu karakter benim karakterim değildi.uzun süre araştırdım ve sosyal fobi olduğunu öğrendim.ilk öğrendiğimde 18 yaşındaydım.şimdi 22 ama 22 yıldan beri yaşamıyorum.kendim olmayan bi karaktere bürünmüş efendi sakin soğuk insan damgası yemek hatta uyuz dendiğini bile duydum.beni en çok üzen şey hiç sevgilimin olmaması.hep manken ajansına yazılmamı sölerler görünüşüm nedeniyle ama benim bilinçaltım kızların beni beğenmiyeceğini sölüyor.vede şöle bi durum var ailemin yanındayken olmam gereken kişiyim espritüel canlı kendine güvenen.şimdi aileme sosyal fobi olduğumu sölesele inanmazlar.yani sıkışıp kaldım 2 durumda.sf olmamın nedeni ise ailemin aşırı ilgisi beni dışarıya bırakmazlardı bişeye izin vermezlerdi.işte böle düzeleceğini sanmıorum bu sf nin çok ağır depresyon geçiriyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

wosman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2010, 02:57 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

pinnko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,092
344 Mesajinıza toplam 1,691 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinnko will become famous soon enoughpinnko will become famous soon enough
Standart Cevap: benim sf öyküm

Profesyol yardım almadınızmı?
Bir psikyatrist,psikolog?

İnanç,harici kanıtlara dayanmayan,aksine bunları yaratan içsel bir bilgidir.
Bilgi,realiteleri tesbit eder.
İnanç,realiteleri yaratır!

Kurt Tepperwein-Mantal Çalışma Uygulamaları

pinnko / Değişim ve Başarı Denemeleri Günlüğü
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post591707
pinnko isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2010, 03:01 AM   #3 (permalink)
Teğmen

20 Mesajinıza toplam 123 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

gittim psikiyatr'a ama sf yi kendime yediremediğimden sf yim diyemedim başka bi teşhis koydu ve ilaçlar verdi kullanmadım bende
Alt 14-03-2010, 03:04 AM   #4 (permalink)
Teğmen

en kötüsüde bi kıza aşık oldum oda bana aşık olduğunu sandı.sf yüzünden beni terketti.hayatımdaki en büyük yıkım.2 yıldan beri pişmanlık ve bu hastalığa lanetle geçti geçiyor...
Alt 14-03-2010, 11:25 AM   #5 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

İnsan kendi kendini bu hale sokuyor. Yine kendi kendini çıkarabilir. . Telkin dinlemeye başladın mı bilmiyorum ama önümüzdeki 4 5 ayda 'pes etmeden' dinlersen, durumunun aslında o kadar ağır olmadığını görebilir, değişimi yaşayabilirsin. . Ama enn önemlisi, herşeye olumlu bakabilmen. . İçsesini susturmalısın. Eğer melankolik şarkılar dinliyorsan, hepsini sil. . Çıkar hayatından. Placebo falan dinle Kanını harekete geçiren şeyler dinle. . Seni eskide yaşatan şeylerden uzak dur. Çünkü hayat 'şimdi'de gidiyor. Keskin cümleler kuruyorum ama ne kadar doğru yapıyorum, bilemiyorum. . Çevrendeki herşey seninle anlam kazanıyor. Eğer şizofrenik değilsen, halisülasyon gömüyorsan durumum ağır dememelisin, çünkü düşünce temellerinden kaynaklanıyor, bu halin. . Sevgiyle kal. .
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2010, 05:02 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

pinnko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,092
344 Mesajinıza toplam 1,691 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinnko will become famous soon enoughpinnko will become famous soon enough

Alıntı:
wosman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
en kötüsüde bi kıza aşık oldum oda bana aşık olduğunu sandı.sf yüzünden beni terketti.hayatımdaki en büyük yıkım.2 yıldan beri pişmanlık ve bu hastalığa lanetle geçti geçiyor...

Bence doğru olanı yap ve söyle.
Belki seni aynı zamanda bir de psikoloğa yönledirecektir.
Psikoterapi amacıyla.
Uzmanı onlar.
Bence yap.
Kendi şansını yarat.
Bundan sonraki kız arkadaşını kazanabilrsin.

Ondan sonra burada günlerce konuşabiliriz.
Vu buradaki mesajlar dahada amacına hizmet eder o zaman.

Aklıma geldi,bende sosyal fobi ile ilgili bir başlık açayım diye hatta birde
grup oluştturayım.
Başlık şu olmalı.
Sosyal Fobi :Hayatımıza Hükmetmek İçin İyi Bir Neden
Yada bunun gibi.

Selamlar.

İnanç,harici kanıtlara dayanmayan,aksine bunları yaratan içsel bir bilgidir.
Bilgi,realiteleri tesbit eder.
İnanç,realiteleri yaratır!

Kurt Tepperwein-Mantal Çalışma Uygulamaları

pinnko / Değişim ve Başarı Denemeleri Günlüğü
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post591707
pinnko isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2010, 07:59 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
nsmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İnsan kendi kendini bu hale sokuyor. Yine kendi kendini çıkarabilir. . Telkin dinlemeye başladın mı bilmiyorum ama önümüzdeki 4 5 ayda 'pes etmeden' dinlersen, durumunun aslında o kadar ağır olmadığını görebilir, değişimi yaşayabilirsin. . Ama enn önemlisi, herşeye olumlu bakabilmen. . İçsesini susturmalısın. Eğer melankolik şarkılar dinliyorsan, hepsini sil. . Çıkar hayatından. Placebo falan dinle Kanını harekete geçiren şeyler dinle. . Seni eskide yaşatan şeylerden uzak dur. Çünkü hayat 'şimdi'de gidiyor. Keskin cümleler kuruyorum ama ne kadar doğru yapıyorum, bilemiyorum. . Çevrendeki herşey seninle anlam kazanıyor. Eğer şizofrenik değilsen, halisülasyon gömüyorsan durumum ağır dememelisin, çünkü düşünce temellerinden kaynaklanıyor, bu halin. . Sevgiyle kal. .
teşekkür ederim ilgin için.senfonik metal dinliyorum normalde manik depresifler dinler genelde.zaman geçiyor ve bunun üzüntüsü içindeyim.en güzel yaşlarımı yaşıyamadım.bu pişmanlık beni çok yıprattı.alkol kullanmam bile fayda etmiyor.yani bu beyni susturmamın tek bi yolu kaldı onuda ailem için yapmıyorum
Alt 14-03-2010, 08:15 PM   #8 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Alıntı:
teşekkür ederim ilgin için.senfonik metal dinliyorum normalde manik depresifler dinler genelde.zaman geçiyor ve bunun üzüntüsü içindeyim.en güzel yaşlarımı yaşıyamadım.bu pişmanlık beni çok yıprattı.alkol kullanmam bile fayda etmiyor.yani bu beyni susturmamın tek bi yolu kaldı onuda ailem için yapmıyorum
Sevgili kardeşim. . Nice insanlar var, karşısına çıkan güçlüklerle savaşmayı değil, pes etmeyi seçiyorlar. . Sen farklı olmalısın. . Bi dur, içinden geleni dinle. . Benini değil ama, kalbinden geleni dinle. Hisset. . Sana seslenişini hisset. Doğru olanı bilen sadece O'dur. . Bugün; enn güzel yaşlarını yaşayamadığın için ağlayıp dünü düşünerek sana yarınını mükemmelleştirecek olan şu an ını mahfedebilirsin. . Yada, şimdi ni muhteşem bir hale getirmek için çabalamaya, çırpınmaya başlayabilirsin. . Pişmanlık, kendini yada başkalarını suçlama. . Seni yıprattığı gibi herkesi yıpratıyor. . Onunla karşılaştığında kaçıp gidenlerden mi olmak istersin, yoksa kendinde birşeyleri değiştirmeye çalışanlardan mı?? Savaşmak da denebilir bir türlü, ama sitede de konusu vardı; kendisiyle savaşılan şey güçlenirmiş. . Senn, iyilikle, güzellikle düşüncelerini değiştirenlerden olabilirsin. .

Bir gün olur bakarsınn ardına. . Sonra dönersin önüne. . Dersin ki; tek yol var artık. . Halbuki birçok yol vardır, sen o tek yolu görüyorsundur. . Bir yerlerden tanıdık geldimi?? Klasik bir söz; illaki duymuşsundur: Bakmakla görmek farklı şeylerdir. . Burayı bulduysan emin ol; birşeyleri görmek üzere buldunn İyiki varsınn. .
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2010, 01:09 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 20
9 Mesajinıza toplam 55 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fikirveyorum is an unknown quantity at this point

Herkese Merhaba....ben yaklaşık 1 aydır telkinleri dinliyorum...Bende ağır bir sf var... hiç arkadaşım yok...aşırı duygusal ve takıntılı bir yapım var. içimde sayısız korku var..bunların temeli belkide tek bir korkudur ama hayatımın hemen hemen her yanını etkiliyor. telkinleri dinliyorum ve yavaş yavaş bir değişim olacak gibi...ego güven,suçluluk,kendine güven, depresyon dünde kaldı, sosyal fobi telkinlerini dinliyorum...6 yıldır bir arayış içindeydim... kişisel gelişim kitapları okudum,mistik kitaplar okudum... gece gündüz zikir çektim, yıllardır meditasyon yapıyorum...bütün bunlar bende kalıcı bir değişim yaratamadı... belki biraz rahatlattı... korkularımı biraz hafiflettli belki ama köklü bir çözüm olamadı... meditasyon bana sessizliği verdi...ama mutlulugu kendine güveni başarılı bir hayat vermedi...bu sitedeki telkin yönteminden çok umutluyum. sosyal ortamlara girmek sayısız arkadaş edinmek ve bu hayatta bende var olmak istiyorum...artık korkusuz yaşamak istiyorum... içime kapanmak ve iç dünyamın bodrumunda saklanmak yordu beni... Bende varım bu hayatta... telkinlerin üzerimdeki etkisi: dışarıda daha rahatım. daha dik yürümeye başladım. zaman zaman kendime sonsuz bir güven hissediyorum... ama kendimi eski depresif halimle hissettiğim çoğu zamanlarda oluyor... değişeceğime yürekten inanoyorum...sevgi saygı ve muhabbetlerimle....
fikirveyorum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2010, 08:30 PM   #10 (permalink)

Tesekkür: 3
11 Mesajinıza toplam 37 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maswey is an unknown quantity at this point

Alıntı:
bi karakter vardı.bu karakter benim karakterim değildi.uzun süre araştırdım ve sosyal fobi olduğunu öğrendim.ilk öğrendiğimde 18 yaşındaydım.şimdi 22 ama 22 yıldan beri yaşamıyorum.kendim olmayan bi karaktere bürünmüş efendi sakin soğuk insan damgası yemek hatta uyuz dendiğini bile duydum.beni en çok üzen şey hiç sevgilimin olmaması.hep manken ajansına yazılmamı sölerler görünüşüm nedeniyle ama benim bilinçaltım kızların beni beğenmiyeceğini sölüyor.vede şöle bi durum var ailemin yanındayken olmam gereken kişiyim espritüel canlı kendine güvenen.şimdi aileme sosyal fobi olduğumu sölesele inanmazlar.yani sıkışıp kaldım 2 durumda.sf olmamın nedeni ise ailemin aşırı ilgisi beni dışarıya bırakmazlardı bişeye izin vermezlerdi.işte böle düzeleceğini sanmıorum bu sf nin çok ağır depresyon geçiriyorum.
dostum bu nedir resmen beni anlatmışsın bende de herkes sende tip var ama sf yim işte bende soğuk damgası çok yiyiyorum ama aslında tüm insanları seviyorum kimseyle sorunum yok, davranırken böyle oluyor işte gerçi bundan 3 sene önce bambaşka biriydim neyse bende dinlemeye başladım değişimlerimi yazarım buraya
maswey isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks