Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-03-2010, 07:59 PM   #8 (permalink)
wosman
Teğmen

Tesekkür: 63
20 Mesajinıza toplam 123 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
wosman is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: benim sf öyküm

Alıntı:
nsmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İnsan kendi kendini bu hale sokuyor. Yine kendi kendini çıkarabilir. . Telkin dinlemeye başladın mı bilmiyorum ama önümüzdeki 4 5 ayda 'pes etmeden' dinlersen, durumunun aslında o kadar ağır olmadığını görebilir, değişimi yaşayabilirsin. . Ama enn önemlisi, herşeye olumlu bakabilmen. . İçsesini susturmalısın. Eğer melankolik şarkılar dinliyorsan, hepsini sil. . Çıkar hayatından. Placebo falan dinle Kanını harekete geçiren şeyler dinle. . Seni eskide yaşatan şeylerden uzak dur. Çünkü hayat 'şimdi'de gidiyor. Keskin cümleler kuruyorum ama ne kadar doğru yapıyorum, bilemiyorum. . Çevrendeki herşey seninle anlam kazanıyor. Eğer şizofrenik değilsen, halisülasyon gömüyorsan durumum ağır dememelisin, çünkü düşünce temellerinden kaynaklanıyor, bu halin. . Sevgiyle kal. .
teşekkür ederim ilgin için.senfonik metal dinliyorum normalde manik depresifler dinler genelde.zaman geçiyor ve bunun üzüntüsü içindeyim.en güzel yaşlarımı yaşıyamadım.bu pişmanlık beni çok yıprattı.alkol kullanmam bile fayda etmiyor.yani bu beyni susturmamın tek bi yolu kaldı onuda ailem için yapmıyorum
wosman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla