Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı

Uyarılar

Tepkileriniz Daha Net mi Anketi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı Tepkileriniz Daha Net mi Anketi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: huriye_89 Nickli Üyeden Alıntı artık çoğu ortamda korkmadan tepkilerimi gösteriyorum ama benim daha yolum var gibi görünüyor. Sevgili Huriye, Zamanla her etkiyi yasayacaksin sabirli ol ve sakin heee birakma telkinlerini dinlemeyi olur mu:) Kal Saglicakla,...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı telkin cd indir izle İstanbul Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı nerededir kimdir Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı hipnoz Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Tepkileriniz Eskiye Göre Daha mı Net?
Keslinlikle Fark Var Daha Net 205 65.71%
Tepkilerim önceden netti şimdi birazda olsa fark var 41 13.14%
Tepkilerim net ve kendinden emin değildi halen değil 14 4.49%
Hiç Fark Yok 22 7.05%
Telkinleri Düzenli Dinlemedim Bu nedenle Yanıt Yok 30 9.62%
Katılımcı sayısı: 312. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Tepkileriniz Daha Net mi Anketi

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-11-2012, 09:44 PM   #71 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road
Standart Cevap: Tepkileriniz Daha Net mi Anketi

Alıntı:
huriye_89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
artık çoğu ortamda korkmadan tepkilerimi gösteriyorum ama benim daha yolum var gibi görünüyor.
Sevgili Huriye,

Zamanla her etkiyi yasayacaksin sabirli ol ve sakin heee birakma telkinlerini dinlemeyi olur mu:)

Kal Saglicakla,

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2013, 10:22 PM   #72 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Konrad Beezo is an unknown quantity at this point

Hiçbir fark yok desem yalan olur. Öncelikle benim kalabalık bir ortama girerken kendimi podyumdaymış gibi hissetmem söz konusuydu, fakat artık öyle bir durum yok. Ufak kaygılarım var, ama herkesin bu durumu yaşadığını varsayarak umursamıyorum artık.
Tanımadığım insanlara karşı direkt cevap verebiliyorum, önceleri biraz takılıyordum, laf dilimin ucunda tıkanıyordu.
Konrad Beezo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2013, 11:52 PM   #73 (permalink)

Tesekkür: 1
10 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bosan is an unknown quantity at this point

Telkinleri dinlemeye 2 yıl önce başlamıştım. Bir süre sosyo-fobi tedavisi görürken dinledim. Daha sonra bırakmıştım. Şu son bir haftadır tekrar başladım. Ve evet farklı bir etkisi olmuştu. Henüz tedaviye başlamadığım sıralarda , normalde ne zaman nerede olacağı belli olmayan tepkilerim net bir şekilde ve artarak seyretmeye başlamıştı. Sanırım şu anda da aynı şeyler olmaya başlıyor. Geçmişte yaklaşık bir ay dinleyip bırakmıştım. Şimdi ise bu süreyi uzun tutmak istiyorum. Fakültede hocalara bile beklenmeyen cevaplar vermeye başladım ki tek sorun biri bana takarsa yanarım. Ama en azından kendimi daha rahat dışa vurmam konusunda iyi.
bosan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2016, 11:26 PM   #74 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
GökyüzüMavisi is an unknown quantity at this point

Suçluluk, ego ve kendine güveni çok fazla değil fakat hergün düzenli dinliyorum.Ve şöyle bir etkisini gördüm yardıma muhtaç insanlara hemen yardım etmek istiyordum önceleri fakat sadece düşüncede kalıyordu.Şimdi ise nerde zorlanan bir insan görsem hemen eyleme geçiyorum.

Şöyle örnek vereyim bugün otobüste koltuk numaralarını bulamayanlara bizzat yardım edip yerleştirmem veya çantasını yukarıdan alamayan yolcunun hemen uzanıp anında almam veya yanımdaki bir insana yol sorulduğu halde benim atlayıp hemen cevap vermem.Evet bunlar daha önce insanlarla iletişim sıkıntısı yaşayan bir insan için büyük şeyler ben insanlarla herhangi bir iletişim durumuna girmekten kaçardım önceden.Ayrıca göz temasım da çok kuvvetlendi.
GökyüzüMavisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks