Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sizinde-tepkileriniz-daha-net-olmaya-basladi-mi/)
-   -   Tepkileriniz Daha Net mi Anketi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sizinde-tepkileriniz-daha-net-olmaya-basladi-mi/66-tepkileriniz-daha-net-mi-anketi.html)

hayatimdegisti 23-10-2006 02:49 PM

Tepkileriniz Daha Net mi Anketi

Tepkileriniz artık daha mı net?Yoksa bir fark yok mu?Bu konuda ki anketimize katılmanızı rica ederiz.

PSİKO 14-07-2007 07:55 PM

Ynt: Tepkileriniz Daha Net mi Anketi

TEPKİLER DİNLEME SAATİNE VE UYGULAMA İSTEĞİNE GÖRE DEĞİŞİYOR

tulu 14-08-2007 07:21 PM

Sizlere bir soru:tepkilerim netleşti.Ancak ben çevremdeki insanları tek tek kaybediyorum.Herkes saçma sapan bir şekilde gidiyor.Buna ne diyeceksiniz?

tresor 14-08-2007 08:54 PM

cok normal cunku ıcınızdekıler degıstıkce ertafınıza verdıgınız enerjıde degısıyor dolayısıyla aynı enerjıdekı ınsanlar kalacak dıgerlerı gıdecek :)

tulu 15-08-2007 09:34 AM

Ama bu beni çok üzüyor ve iki gündür göz yaşım dinmiyor benim.Nefes alamadığımı hissediyorum.Kocaman bir el boğaıma yapışmış, sıkıyor sanki.Çünkü gerçekten çok saçma sebebler yüzünden gidiyorlar.Aslında bu benim korkumdu, yalnış anlaşılmak.Ve ben yalnış anlaşılmalara maruz kalıyorum ve onların gidişini izliyorum sadece.Sanki korkularımla yüzleşiyor gibiyim.Bu da ürkütücü.

YAZGÜLÜ_81 15-08-2007 11:35 AM

Tepkilerim eskisine göre daha net önceden de olaylara karşı tepkisiz kalmazdım fakat bu günlerde benim en çok tepkimi alan konu çevremde hayatınlarından yakınan insanları görmek oysa ki olumlu düşünebilmek ne kadar da güzelmiş blissy blissy

keskin14 29-02-2008 10:19 AM

yu89 çevremde herzaman birileri vardı bizi birarada tutan onların benden alacak birşeyleri olması ve aynı şekilde benimde onlardan birşeyler alabilmemdi. telkinleri dinlemeye başladığımdan beri kendimi çevremden daha bağımsız hissetmeye başladım sanki kendi kendime yetiyor gibiyim bakalım bu his ne kadar sürecek böyle giderse benimde terkedilmelerim yakın gözüküyor. blook
herzaman için çevremize verecek birşeylerimiz vardır. yeterki isteyelim şu anda yeni benle biraz vakit geçirmek istiyorum. kendime alışınca çevremle paylaşıma geçerim herhalde cat56

TR-ance 04-03-2008 06:23 PM

Hemde Öyle Bir KeskinLeştiki Sormayın.. Münazaralarda Çok İşime Yaradı.. Oturup Kaldı Diğerleri.. s45apk

YAZGÜLÜ_81 04-03-2008 10:23 PM

Tepkilerim eski ben e göre çok daha net, örneğin haksızlığa ve karşımdaki insanın bana güvensizliğine dayanamıyorum bir anda tepkimi dile getirip , o ortamı terketmek geliyor içimden, karşımdaki kim olursa olsun , ister patronum veya ailemden biri, önceden olsa suskun kalabiliyordum hismiley

berk22 20-04-2008 03:45 PM

dusunuyorumda insan aslinda apacik bir hayvan!!

cunku aslinda insan iliskileri hayvanlar arasindaki suru iliskilerinden farkli degil.tepkilerini net ortaya koyan sonuca ulasmak icin gercekleri soylemekten kacinmayan sevgi kaybetmek yerine saygi ve sevgiyi ve liderligi aliyor ve sunu gordumki insanoglu cok algisi kuvvetli bir varlik.karsisindakine gore cok cabuk posizyon aliyor.tabii bunlar benim tecrubelerim herkez ayni seyi dusunecek diye bir kural gormuyorum.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:55 PM.