Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı

Uyarılar

Tepkileriniz Daha Net mi Anketi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı Tepkileriniz Daha Net mi Anketi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhabalar bende ego ve suçluluğu yaklaşık 10 gündür dinliyorum kararlarım daha net ve olumsuz olay yaşadığımda bunu düşünmeyi sürdürme sürem baya azaldı:) sırtmda ağrılar oluştu ama bu yatış şeklimdende olabilir tabi:) yalnız bişey merak ettim dinleyen ve değişim gören arkadaşlar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı telkin cd indir izle İstanbul Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı nerededir kimdir Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı hipnoz Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Tepkileriniz Eskiye Göre Daha mı Net?
Keslinlikle Fark Var Daha Net 205 65.71%
Tepkilerim önceden netti şimdi birazda olsa fark var 41 13.14%
Tepkilerim net ve kendinden emin değildi halen değil 14 4.49%
Hiç Fark Yok 22 7.05%
Telkinleri Düzenli Dinlemedim Bu nedenle Yanıt Yok 30 9.62%
Katılımcı sayısı: 312. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Tepkileriniz Daha Net mi Anketi

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-09-2009, 02:58 PM   #31 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,324
178 Mesajinıza toplam 770 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
abcçde has a spectacular aura aboutabcçde has a spectacular aura aboutabcçde has a spectacular aura about
Standart Cevap: Tepkileriniz Daha Net mi Anketi

merhabalar bende ego ve suçluluğu yaklaşık 10 gündür dinliyorum kararlarım daha net ve olumsuz olay yaşadığımda bunu düşünmeyi sürdürme sürem baya azaldı:) sırtmda ağrılar oluştu ama bu yatış şeklimdende olabilir tabi:) yalnız bişey merak ettim dinleyen ve değişim gören arkadaşlar hoprlorlemi dinliyolar yoksa kulaklıkla mı ? ben kulaklıkla dinliyorum ve hiç konuşma seslerini duymuyorum sesini sonuna kadar açsamda sadece kuş cıvıltısı???

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

abcçde isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2009, 03:42 PM   #32 (permalink)
Teğmen

nahice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 58
22 Mesajinıza toplam 108 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nahice is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: Tepkileriniz Daha Net mi Anketi

aslında olmasını istediğim şekilde gidiyor tepkilerimi kısa ve öz ifade etmeyi öğreniyorum,evet net artık.ayrıntıyla değil anafikirle hareket ediyorum aslında tıkandığım noktada buymuş değişim beni korkutmuyor buna çok ihtiyacım vardı olması gereken buydu zaten, beni bu boyutta daha önce durduran duygusal yaklaşımlarım gerçekçilikten beni uzaklaştırıyordu, artık net ve tutarlı(kararlı) oldum.çünkü duygusal yanım çabuk karar değiştirmeme neden oluyordu,artık olmayacak,teşekkürler,
birde hayvanlardan çok korkan bir insanım garip bir şekilde son zamanlarda hayvanlara dokunup sevebiliyorum hatta görünce kaçmıyorum artık bu nasıl oldu bende bilmiyorum çok şirinler artık köpeklere dokunabiliyorum onları sokakta bulup ofisin kapısına kadar getiriyorum, tabi sonrada anlatıyorum sizin için normal olabilir ama ben yıllarca evime giderken bile tanımdığım insanlardan yardım istedim, sevgiyle kalın ....teşekkür ederim
nahice isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2009, 03:56 PM   #33 (permalink)
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all

süper daha önce insanları kırmamak için susmayı tercih eden ben şimdi lafı tam yerinde ve hakedene göre söylemek baya ii oluyo içimde birikimi olmuyo süper

SEVGİYLE KALDIK

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-12-2009, 01:03 PM   #34 (permalink)

Tesekkür: 1
14 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
canomer is an unknown quantity at this point

bendeki bu net tepkiler karşımdakileri çıldırtıyo sanırım. muhahahaha....
canomer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2010, 09:23 PM   #35 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 36
98 Mesajinıza toplam 693 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yagmur7 will become famous soon enoughyagmur7 will become famous soon enough

benim de tepkilerim hissedilir derecede netleşti.

Geçen akşam tiyatro çalışmamız vardı,oyunu yöneten kişi...herkese olmuyor,berbat şeklinde bağırıyordu.

Bende elimizdeden geleni yaptığımızı söylerek çıkıştım.Herkesin içinde:) ama tepkim o kadar netti ki ben bile şaşırdım !
yagmur7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2010, 02:31 PM   #36 (permalink)

Tesekkür: 1
14 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
canomer is an unknown quantity at this point

Alıntı:
yagmur7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benim de tepkilerim hissedilir derecede netleşti.

Geçen akşam tiyatro çalışmamız vardı,oyunu yöneten kişi...herkese olmuyor,berbat şeklinde bağırıyordu.

Bende elimizdeden geleni yaptığımızı söylerek çıkıştım.Herkesin içinde:) ama tepkim o kadar netti ki ben bile şaşırdım !

vaaavvvv harikasın kır kalıpları...
canomer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2010, 10:46 PM   #37 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
110 Mesajinıza toplam 562 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gurbetci is an unknown quantity at this point
Cool Cevap: Tepkileriniz Daha Net mi Anketi

evet benim de tepkilerim daha netlesti fakat insanlar buna aliskin olmadiklari icin kotu niyetli olmakla suclandim.Hatta bunu sitenin baska bir bolumunde paylastim ve yardim istedim ama sanirim henuz okunmadi.
gurbetci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2010, 02:34 PM   #38 (permalink)
Teğmen

zümrütü anka zen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 472
157 Mesajinıza toplam 698 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zümrütü anka zen will become famous soon enoughzümrütü anka zen will become famous soon enough
Standart Cevap: Ynt: Tepkileriniz Daha Net mi Anketi

Alıntı:
tresor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cok normal cunku ıcınızdekıler degıstıkce ertafınıza verdıgınız enerjıde degısıyor dolayısıyla aynı enerjıdekı ınsanlar kalacak dıgerlerı gıdecek :)
kesinlike doğru bende aynı şeyler var oldu .
hayatım yavaş yavaş değişti ve ben bundan fazlasıyla memnunum
şimdi yeniden hayatımı kendi isteklerime göre inşa etmenin sevincini yaşıyorum
hayat çok güzel ve her zaman yaşamaya değer

insanların en mutluları ,her şeyin en iyisine sahip olanlar değildir;
onlar sadece yollarına çıkan her şeyden en iyi şekilde faydananlardır.
geçmiş başarısızlıkları ve kalp kırıklarını bırakmadan hayatta illeri gidemeyiz ...geçmişle yaşama ,geleceğe bak ve gör hayatın nice güzelliklerini sevgiyle kalın
zümrütü anka zen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2010, 07:58 PM   #39 (permalink)
Teğmen

emre0298 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
22 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
emre0298 is an unknown quantity at this point

daha yeni başladım doğal olarak bi değişim yok tabi bakalım zamanla olur diye ümit ediyorum aslında bi değişim olmaya başladı sitedeki yazıları okuyacm diye gözlerim öyle yorulduki ağrıyo valla :D ama durmak yok nede olsa zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır
A
RTIK SENİ SEVMİYORUM

SAGOLERA....
EMRE0298...
emre0298 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2010, 11:26 PM   #40 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 147
29 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ziko is an unknown quantity at this point

herkese selam bugün 6.günümdeyım bende eleştirye tahammülü olmayan biriydım zaten tepkısız değildım ama çok sinirlenıyodum karsımdakını bazen kırıyordum ama şimdi bende tam tersı bi etkı var akısına bırakıyorum karsımdakıne sinirlenmm gerekırken boş boş etrafa bakıyorum ve buda benı mutlu ediyo çok uysallaştım arkadaşlarım bu dudrumun farkına yavas yavas varıyor,galiba duruluyorum güzel bişey,haytın tadını almaya başladım.herkese saygılar..
ziko isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks