Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı

Uyarılar

Tepkilerin Net Olması

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı Tepkilerin Net Olması Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Olumlu yada olumsuz tepkilerin daha net olması  üyelerimiz tarafında oldukça sık ifade edilen bir etkidir.Herhangi bir şeyi savunduğunuzda kendinize güveniniz ne kadar fazla ise o kadar kararlılık gösterirsiniz.Bir araba nasıl benzini olduğu kadar yol alırsa sizin deponuzda ki kendine güven ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı telkin cd indir izle İstanbul Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı nerededir kimdir Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı hipnoz Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı kuantum düşünce kitap haberi

Tepkilerin Net Olması

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-08-2006, 12:45 AM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Tepkilerin Net Olması

Olumlu yada olumsuz tepkilerin daha net olması  üyelerimiz tarafında oldukça sık ifade edilen bir etkidir.Herhangi bir şeyi savunduğunuzda kendinize güveniniz ne kadar fazla ise o kadar kararlılık gösterirsiniz.Bir araba nasıl benzini olduğu kadar yol alırsa sizin deponuzda ki kendine güven ve kararlılık duygusu çok suçluluk duyguları az olduğunda işte evde nerede olursanız olsun kendinizi daha iyi ifade edersiniz.Bu konuda yaşadıklarınızı hissetiklerinizi başınızda geçen ilginç olayları burada anlatmaya paylaşmaya ne dersiniz?Artık oyunda sizde varsınız.Her konuda fikirlerinizi ifade edebilimek ne kadar güzel ve keyif verici değil mi?Siz kendinize inandıkça çevrenizdekilerde inanır.Bir toplantıda görüşlerinizi ifade ettiniz mi?Önceye gore ne gibi farklar var?Yada hakıkınızı savundunuz mu?Sesinizi yükselttnizi mi?Paylaşmak istermisiniz?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2006, 02:31 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
23 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
forex is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Tepkilerin Net Olması

istediğim kadar olmasada eskiye oranla daha rahat tepki koyuyorum.hatta şaşırıyorum bazen ben mi dedim bunu diye?
forex isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-12-2006, 05:45 AM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold

TEBRİKLER DOST78 :)
Başarılarınızın devamını dilerim.

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-12-2006, 06:13 AM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold

Telkinlere başladığım günden bu yana kendimi daha pozitif bir yaklaşımla ve net bir şekilde ifade edebiliyorum.

Değişimim ve değişimimin devam etmesi beni cok mutlu ediyor.

Atakan Bey, hani tarihte milattan önce ve sonra vardır ya, bizler içinde Ritmotrans Öncesi ve Ritmotrans sonrası (RÖ.-RS) bizim tarihimiz oldu ve hergün yeni bir tarih yazdırmaktasınız. Size ne kadar teşekkür etsek inanın azdır.

TEŞEKKÜRLER, İYİ Kİ VARSINIZ.

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2007, 07:11 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

farkvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 202
98 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
farkvar is an unknown quantity at this point

hocam gerçekten de tepkilerım çok değiştim 2 kişi konuşuyo aa ben gıtmıyım bana bişi sorarlar cvp verermem felan nerde eskıden dı hocam şimdi löppp dıye dalıyorum pardon kapıayda vuruyorum tabii hmene bır muhabbet bır muhabbet deme gerçekten içtenlikle allah razı olsun be ohhhhhh be
Alt 29-11-2007, 12:36 PM   #6 (permalink)

1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
miniş is an unknown quantity at this point

bendede çok değişiklikler oldu artık düşündüklerimi çok rahat söyleyebiliyorum
olaylar karşısında tepkim ve tavrım net ve kesin artık farketmez kelimesini kullanmıyorum
miniş isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2008, 05:19 PM   #7 (permalink)
Teğmen

empati72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
92 Mesajinıza toplam 325 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
empati72 is an unknown quantity at this point

Üç haftadır dinlemeye devam ediyorum telkinleri , bu hafta dördüncü haftam. Ama aman aman bir değişim yaşamadım. Hatta bazan insanlardan kaçtığım bile oluyor muhabbet etmemek için. Yaa bariz bir değişim yok sanki. Ya da şölemi oluyor acaba; içsel olarak birşeyler kanıksandığı için bu telkinlerle, yaşanan değişimlerde sanki herzamanki davranışımızmış gibimi geliyor acaba bizlere dusun Böle olabilir mi? Bir süredir bunu düşünüyorum ama içinden çıkamadım. İnanmasam devam etmezdim ama inanıyorumki devam ediyorum. Haftaya erken uyanmaya başlıcam diğerlerine ek olarak bakalım. belki onda değişimi yakalarım.
Alt 20-04-2008, 03:53 PM   #8 (permalink)

12 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
berk22 is an unknown quantity at this point

dun isyerinde asagya malzeme almaya gelen arkadasa nasilsin dedim (aslinda soyle dedim how u doin man u alright?)cunku yurtdisinda yasiyorum 44
bana dediki yea im fine thanks how are you ?bende im very well thank you dedikten sonra dediki cok yorgunum!!

onun gozlerinin icine bakarak sana 10 saniye once sordum iyimisin diye bana iyiyim dedin simdi yorgunum diyorsun?benim sana ne sordugumu dinlemedinmi?eli ayagi birbirine girdi panikledi cok uzgunum falan filan dedi ve ben ona dedimki biliyormusun senin problemin nedir?ne dedi sen ani yasamiyorsun dedim senin kafan ya gelecekte ya gecmiste bu yuzdenden basarili olman zor dedim ve yurudum arkamdan bakakaldi.iste bu netligi seviyorum
berk22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-09-2008, 12:03 AM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 888
89 Mesajinıza toplam 486 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ruhsal will become famous soon enoughruhsal will become famous soon enough

isteklerimi söylerken bir sürü neden de sıralardım. şimdi ben böyle istiyorum yada ben bunu kabul etmiyorum diyorum. artık istediklerime yada istemediklerime sebep bulmak ve başkalarını da ikna etmek zorunda hissetmiyorum kendimi.
hakkımı savunmakta çok ilerledim. sesimi yumuşatmadan, hatta yükselterek ifade ediyorum düşüncelerimi. açıkçası bu kimsenin işine gelmiyor. şaşkınlıklarını sana bir şey oldu, sen çok değiştin, alıngan oldun gibi sözlerle ifade ediyorlar. aslında sadece bencilliklere, bencillik yapmadan dur demeyi öğrendim.  iş yerimde bencilliklerine sessiz kaldığım kişilerin, şimdi adımlarını atarken önlerinde bir engel olduğunu bildiklerini fark etmek hoşuma gidiyor. 
Alt 26-09-2008, 03:01 AM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

bravo helal olsun sana bende de aynı durum oluyor bazen bir tepki veriyorum, adamın gözleri faltaşı gibi açılıyor

Bookmarks