Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı

Uyarılar

Tepkilerin Net Olması

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı Tepkilerin Net Olması Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Olumlu yada olumsuz tepkilerin daha net olması üyelerimiz tarafında oldukça sık ifade edilen bir etkidir.Herhangi bir şeyi savunduğunuzda kendinize güveniniz ne kadar fazla ise o kadar kararlılık gösterirsiniz.Bir araba nasıl benzini olduğu kadar yol alırsa ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı telkin cd indir izle İstanbul Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı nerededir kimdir Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı hipnoz Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı kuantum düşünce kitap haberi

Tepkilerin Net Olması

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-03-2010, 01:05 PM   #21 (permalink)
Çevirmen

yaseminist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,578
283 Mesajinıza toplam 2,066 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the rough
Standart Cevap: Tepkilerin Net Olması

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Olumlu yada olumsuz tepkilerin daha net olması üyelerimiz tarafında oldukça sık ifade edilen bir etkidir.Herhangi bir şeyi savunduğunuzda kendinize güveniniz ne kadar fazla ise o kadar kararlılık gösterirsiniz.Bir araba nasıl benzini olduğu kadar yol alırsa sizin deponuzda ki kendine güven ve kararlılık duygusu çok suçluluk duyguları az olduğunda işte evde nerede olursanız olsun kendinizi daha iyi ifade edersiniz.Bu konuda yaşadıklarınızı hissetiklerinizi başınızda geçen ilginç olayları burada anlatmaya paylaşmaya ne dersiniz?Artık oyunda sizde varsınız.Her konuda fikirlerinizi ifade edebilimek ne kadar güzel ve keyif verici değil mi?Siz kendinize inandıkça çevrenizdekilerde inanır.Bir toplantıda görüşlerinizi ifade ettiniz mi?Önceye gore ne gibi farklar var?Yada hakıkınızı savundunuz mu?Sesinizi yükselttnizi mi?Paylaşmak istermisiniz?

Ben çok yoğun bir tempo ile çalıştığım için oğlumu 2 buçuk yaşında anaokuluna göndermek durumunda kaldım ama okula ilk gittiği sene, kendimde çok büyük bir suçluluk duygusu yaşadım. Acaba işim, oğlumdan daha mı değerliydi? Bu pozisyonda onu bu kadar erken okulla tanıştırmam doğru muydu? Acaba oğlumun psikolojisi bundan nasıl etkilenirdi? vs. gibi düşünceler beynimi kemirip duruyordu. Hatta bazen okulda olan gösterilerine bile iş yoğunluğumdan dolayı katılamadığım ve oğlumun gösteride beni göremediği için ağladığı durumlar bile oldu Gösteri olacağını duyduğum an, suçluluk duygularım daha da artıyor, beni stres basıyordu, "neden bu gösterileri akşam 6'dan sonra ya da hafta sonları yapmıyorlar ki" diye okulu suçluyordum hatta oğlum okula başladığı ilk sene, sürekli hastalanıyordu, öğretmeni beni bir gün aradı ve isterseniz, "oğlunuz evde birkaç gün dinlensin" dedi, o zaman da suçluluk duygularımın ağır basması ile öğretmeni "oğlumu okulda istememekle" suçladım ve okulun müdürü, "çalışan velilerimiz biraz hassas oluyor" vs. diyerek "aslında öğretmenin öyle birşeyi kastetmediğini" söyledi.
Uzun lafın kısası, bu olayları telkinleri dinlemeden önce yaşadım ve içimdeki suçluluk duygusunun, bu olayları yaşamamı tetiklediğini anladım ve sürekli olarak telkinleri dinlemeye devam ettikçe, oğlumla ilgili duyduğum suçluluk duygusunun gittikçe azaldığını hissediyorum. Ve suçluluk duygum azaldıkça, sanki işlerim, oğlumun okuluna gidebilmem için çeşitli fırsatları bana sunacak biçimde şekilleniyor..Mesela, geçenlerde normalde (tam çalışma saatlerimin içinde olduğu için) gitmem imkansız olan bir toplantıya gittim.
Bu arada oğlum iki senedir okula gittiği için sınıfındaki birçok çocuktan çok daha başarılı oldu. İngilizce dersinde sınıf birincisi oldu (ee ne de olsa annesi İngilizce çevirmen ve babası da İngilizce ve Fransızca çevirmen)
Dün de okul müdürü ile görüştüm. Davranış ve ahlak dersinde birçok çocuktan çok daha başarılı olduğunu ve hatta onun için okulda özel bir parti düzenlemek istediklerini söyledi, haftaya kesinleşeceğini ve bana haber vereceklerini söyledi. Çok sevindim
Partinin olacağı gün, iş yoğunluğumun nasıl olacağı şimdiden bilemiyorum ama gitmeyi çok istediğim için, bu isteğim doğrultusunda oğlumun partisine gitmemi sağlayacak olan ortamın kendiliğinden şekilleneceğine inanıyorum...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yaseminist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2010, 12:24 AM   #22 (permalink)
Çevirmen

yaseminist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,578
283 Mesajinıza toplam 2,066 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the rough

Alıntı:
yaseminist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben çok yoğun bir tempo ile çalıştığım için oğlumu 2 buçuk yaşında anaokuluna göndermek durumunda kaldım ama okula ilk gittiği sene, kendimde çok büyük bir suçluluk duygusu yaşadım. Acaba işim, oğlumdan daha mı değerliydi? Bu pozisyonda onu bu kadar erken okulla tanıştırmam doğru muydu? Acaba oğlumun psikolojisi bundan nasıl etkilenirdi? vs. gibi düşünceler beynimi kemirip duruyordu. Hatta bazen okulda olan gösterilerine bile iş yoğunluğumdan dolayı katılamadığım ve oğlumun gösteride beni göremediği için ağladığı durumlar bile oldu Gösteri olacağını duyduğum an, suçluluk duygularım daha da artıyor, beni stres basıyordu, "neden bu gösterileri akşam 6'dan sonra ya da hafta sonları yapmıyorlar ki" diye okulu suçluyordum hatta oğlum okula başladığı ilk sene, sürekli hastalanıyordu, öğretmeni beni bir gün aradı ve isterseniz, "oğlunuz evde birkaç gün dinlensin" dedi, o zaman da suçluluk duygularımın ağır basması ile öğretmeni "oğlumu okulda istememekle" suçladım ve okulun müdürü, "çalışan velilerimiz biraz hassas oluyor" vs. diyerek "aslında öğretmenin öyle birşeyi kastetmediğini" söyledi.
Uzun lafın kısası, bu olayları telkinleri dinlemeden önce yaşadım ve içimdeki suçluluk duygusunun, bu olayları yaşamamı tetiklediğini anladım ve sürekli olarak telkinleri dinlemeye devam ettikçe, oğlumla ilgili duyduğum suçluluk duygusunun gittikçe azaldığını hissediyorum. Ve suçluluk duygum azaldıkça, sanki işlerim, oğlumun okuluna gidebilmem için çeşitli fırsatları bana sunacak biçimde şekilleniyor..Mesela, geçenlerde normalde (tam çalışma saatlerimin içinde olduğu için) gitmem imkansız olan bir toplantıya gittim.
Bu arada oğlum iki senedir okula gittiği için sınıfındaki birçok çocuktan çok daha başarılı oldu. İngilizce dersinde sınıf birincisi oldu (ee ne de olsa annesi İngilizce çevirmen ve babası da İngilizce ve Fransızca çevirmen)
Dün de okul müdürü ile görüştüm. Davranış ve ahlak dersinde birçok çocuktan çok daha başarılı olduğunu ve hatta onun için okulda özel bir parti düzenlemek istediklerini söyledi, haftaya kesinleşeceğini ve bana haber vereceklerini söyledi. Çok sevindim
Partinin olacağı gün, iş yoğunluğumun nasıl olacağı şimdiden bilemiyorum ama gitmeyi çok istediğim için, bu isteğim doğrultusunda oğlumun partisine gitmemi sağlayacak olan ortamın kendiliğinden şekilleneceğine inanıyorum...
Alıntı yaptığım mesajımda sadece suçluluk duygularımdan bahsetmişim ama konu aslında tepkilerin net olmasıydı Telkinleri dinlemeye başladıktan 15 gün gibi kısa bir süre sonra, serbest çalışıyor olmama rağmen, ben müşterilerimi değil, müşterilerimin beni yönettiğini fark ettim. Yani, almak istemediğim bir iş olsa bile, "hayır" diyemiyordum ve böyle olunca da çok yoğun olduğum durumlarda bile "hayır" diyemediğim için boş yere sabahladığım, kendimi hiç yoktan strese soktuğum durumlar çok oluyordu. Ama telkinleri dinlemeye başladıktan sonra "hayır" demeyi öğrendim, ilk başta kendilerine hiç "hayır" demediğim müşterilerim afalladılar Biraz kızgınlıklar, hafif sitemler falan... Ama sonra kendimi, içinde bulunduğum durumu ve düşüncelerimi o kadar iyi ifade ettim ki, bu halimi kabullendiler ve aslında böyle davranmam benim için büyük bir riskti, çünkü benim yerime başka birini bulabilirler ve haliyle, gelirim düşebilirdi ama hiç te öyle olmadı, aksine onların bana olan saygısı arttı ve işin ilginci, krizde olmamıza rağmen zam yaptım ve gelirim de arttı, yani "hayır" diyebilmenin ve kendini iyi bir şekilde ifade etmenin "bonusu" da bu oldu
yaseminist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-05-2010, 11:27 PM   #23 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismettt is an unknown quantity at this point

mrb arkadaşlar telkinleri dinleyeli on gün oluyor ve hayatımda inanılmaz şeyler olmaya başladı.mesela içimde bana yön veren kural koyan birileri var ve sebepsz bir mutluluk kendine güven hissi ve artık hayatta ben de varm demeye başladım.neler oluo yha bana:D
ismettt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-05-2010, 11:38 PM   #24 (permalink)

Tesekkür: 115
62 Mesajinıza toplam 322 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tugcete is an unknown quantity at this point

Değişiyorsun. Ne güzel.
tugcete isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-2010, 01:19 AM   #25 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 239
62 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tülsüm will become famous soon enoughtülsüm will become famous soon enough

Alıntı:
ismettt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mrb arkadaşlar telkinleri dinleyeli on gün oluyor ve hayatımda inanılmaz şeyler olmaya başladı.mesela içimde bana yön veren kural koyan birileri var ve sebepsz bir mutluluk kendine güven hissi ve artık hayatta ben de varm demeye başladım.neler oluo yha bana:D
tam olarak bahsetmek istediğim şeyden bahsetmişsin.ne güzel.bende tam olarak 10 gündür dinliyorum.düzenli olarak.suçluluk+ego ile başladım ama kilo sorunum olduğu için araya sadece1 tane kilo verme güven telkininide ekledim.ve inanılmaz bir şekilde 1.5 kilo verdim.üstelik hiç bir şey yapmadan sadece gece yatarken açıyorum telkinleri sabaha kadar dinliyorum.gündüzleri fırsat buldukçada dinlemeye çalışıyorum.ama kilo için acele mi ettim acaba bilmiyorum.gerçi en yoğun olrak suçluluk ve ego dinliyorum ama bu konuda biraz tereddütlerim var.çünkü ilk iki hafta sadece suçluluk ve ego öneriliyor.sizede kişisel gelişim yolculuğunuzda başarılar dilerim.hepimiz bir amaç burada bulunuyoruz.ve iyiki varız diyorum.sevgilerle...
tülsüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-2010, 11:17 AM   #26 (permalink)
Üsteğmen

DeLiTaY21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 331
353 Mesajinıza toplam 1,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DeLiTaY21 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
tülsüm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tam olarak bahsetmek istediğim şeyden bahsetmişsin.ne güzel.bende tam olarak 10 gündür dinliyorum.düzenli olarak.suçluluk+ego ile başladım ama kilo sorunum olduğu için araya sadece1 tane kilo verme güven telkininide ekledim.ve inanılmaz bir şekilde 1.5 kilo verdim.üstelik hiç bir şey yapmadan sadece gece yatarken açıyorum telkinleri sabaha kadar dinliyorum.gündüzleri fırsat buldukçada dinlemeye çalışıyorum.ama kilo için acele mi ettim acaba bilmiyorum.gerçi en yoğun olrak suçluluk ve ego dinliyorum ama bu konuda biraz tereddütlerim var.çünkü ilk iki hafta sadece suçluluk ve ego öneriliyor.sizede kişisel gelişim yolculuğunuzda başarılar dilerim.hepimiz bir amaç burada bulunuyoruz.ve iyiki varız diyorum.sevgilerle...
bende kilo telkinini dinliyorum ama henüz gelişme yok...
Dinleme Başlangıcı: 05.06.2011
DeLiTaY21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2010, 07:41 PM   #27 (permalink)

lim_on - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
lim_on is an unknown quantity at this point

Buradaki çoğu insan olumlu etkilerden bahsediyor. Onlar adına seviniyorum ama ben kendimde hala bir değişiklik hissetmiyorum. İlk başta suçluluk ve ego güçlendiriciyle başladım ve iki hafta dinledikten sonra diğer telkinleri birer hafta arayla tek tek eklemeye başladım. Rehber bölümünde belirtilen kurallara uydum yani. Bir aydır dinliyorum gündüzleri 8-9 saat kadar. Ama hala kendimde pek bir değişiklik hissetmedim. Başlarda değişiceğime inanıyodum ama umudumu yitirmeye başlıyorum galiba. Neden bende işe yaramamış olabilir?
lim_on isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2010, 08:26 PM   #28 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Merhabalar,

Ne tür değişiklikler olmasını beklemiştiniz ve olmadı önce bunu sorayım. Ben muhakkak etkilenmiş olduğunuzu düşünüyorum. Ancak bununla birlikte nadir de olsa etkilenmeyenler olabilir. Bu tür yorumlara rastlamanız da mümkün. Umarım istediğiniz değişimleri en hayırlı olacak şekilde gerçekleştirirsiniz.

Sevgilerimle.
Alt 06-09-2010, 08:37 PM   #29 (permalink)

lim_on - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
lim_on is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar,

Ne tür değişiklikler olmasını beklemiştiniz ve olmadı önce bunu sorayım. Ben muhakkak etkilenmiş olduğunuzu düşünüyorum. Ancak bununla birlikte nadir de olsa etkilenmeyenler olabilir. Bu tür yorumlara rastlamanız da mümkün. Umarım istediğiniz değişimleri en hayırlı olacak şekilde gerçekleştirirsiniz.

Sevgilerimle.
Değişiklik derken verilen tepkiler desem daha doğru olur sanırım. Forumlarda da belirtilen tepkiler bunlar. Rüyalardaki farklılıklar, baş ağrısı, dejavu vb. tepkilerden bahsedilmiş. Bunları kastetmiştim. Belki de etkisini daha geç görürüm. Mesajıma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
lim_on isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2010, 12:23 PM   #30 (permalink)

Tesekkür: 16
6 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mucizem is an unknown quantity at this point
Thumbs up Cevap: Tepkilerin Net Olması

telkinler öncesi ve sonrası yaşammm... kendimi en çok sinirlendiğimde sakin sakin konuşmamı sevdim...özelliklede mevki sahibi insanlarla(oturmayı hakedemeseler bile)sakin bi dille aklımdan geçen her türlü şeyi hooooppp diye ağzımdan çıkmasınıı sevdim..önceden yok bunu söylemiyim,bunu söylersem şunu anlar diye diyee geçer giderdi konu,ya da sinirden söyliyecek kelime bulamazdım...şimdi isee ben bile anlamadan ağzımdan çıkıyo,artık karşı taraf düşünüyo...belki biraz egoist oldum ama karşımdakiler yaptıkları haksızlıkları düşünsünler bundan sonra....öğretmenlik yapıyorum ve öğrencilerimede özgüveni,özsaygıyı ve olumlu düşünmeyi kafalarına yerleştirmeye çalışıyorum...hayata birazda olsa güvenle bakmaya başladılar..düzenli dinleyemiyorum ama her gün mutlaka yarım saat-bir saat olsun dinlemeye çalışıyorum...farklı aktivitelerle kendimi geliştirmeye çalışırken,müzik dinlerken bu kadar değişeceğimi hiç düşünmemiştim...etkisinin olmadığını söyleyen arkadaşlara şunu söyliycem kendinizi her şeyin oluruna bırakın,kendini zamanle belli ediyo zaten..
bu sitede emeği geçen herkesee kkooocamann bii alkışşş...
sizi seviyorum,iyi ki varsınız,iyi ki burdayım...hiç bir şey tesadüf değilmiş...
mucizem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil