Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sivilceler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sivilceler/)
-   -   Sivilcelere kesin çözüm!!!!!!!!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sivilceler/15235-sivilcelere-kesin-cozum.html)

spestnaz 15-01-2010 11:13 AM

Cevap: Sivilcelere kesin çözüm!!!!!!!!!

bence doktora danışın, mutlakaa. . kimin cildi neye uyumlu, neye allerjisi var bilinmez. . Ben benzamycin e başlayacağım blissy

hasannel6 04-02-2010 01:55 AM

bence kil in de faydası oluyor sivilce ve izlerine..s,v,lce ve lekelerinin geçmesinde önemli olan derini soyulması ve yeni derinin çıkması ile yeni bir yüze sahip olursunuz.ama herşeyide kullanmayın yüzü soyuyor diye.sonra küçük küçük delikler kalırsa.o zaman yüzünüze alışmalısnız..sivilce lekelerle oynamayın....bir de en önemlisi tabi ki psikolojik olarak pek büyütmeyin..sadece çıkar ve geçer deseniz yeterli bile bence

vittoria è nostra 28-10-2010 10:36 PM

Alıntı:

pofuduk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 306694)
Göz altı morlukları için, ya kapatıcıyla kapatacaksın...Yada

POşet çayları ılıkkken göz altlarına koy...Hem bu, gözde arpacık vs varsa yok ediyor.

aaaoooovvv ben hep soğuk yapıodum çay toniğini şaşkınx biz poşet çay kullanmayız bende demlikten kalan son çayı ufak kavonozuma süzer pamukla gözlerimde tutardım 3er dakika ama hep soğuk denedim yeni de başladım henüz sonuç almadım ama ılık olmaması bana bir yarar sağlamaz mı ki dusun2

vittoria è nostra 28-10-2010 10:39 PM

Alıntı:

pofuduk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 306695)
Arkadaşlar cildin nem ihtiyacı için ve sivilce için ELMA KÖPÜĞÜ...Elma meyve asidi içerdiği için sivilceleri yakıyor ve yok ediyor...

Bir de portakal kabuğunun yüze sürüldüğünü duymuştum ama o ne işe yarıyor bilmiyorum.

elmayı sevmem pek ama deniceemmm

ORochi666 05-04-2011 04:50 PM

elmayı sıkma tamamda oradaki köpügü nedense hiç görmedim nasıl cıkartacaz o köpüğü

vittoria è nostra 06-04-2011 07:29 PM

Alıntı:

ORochi666 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 795303)
elmayı sıkma tamamda oradaki köpügü nedense hiç görmedim nasıl cıkartacaz o köpüğü

rende ile :))) en ince rende ile elmanın 4te1 dilimini rendelerseniz yüzünüze sürecek kadar yeterlii köpük çıkıyor:) geriside mideye kalıyor :)

sevgileractionsmile

ginka 20-07-2011 12:35 AM

sonuç alan var mı elmadan başka :)

MarEspEraNZa 20-07-2011 01:55 AM

buraya da bir bakın isterseniz

yiyecek içeceklerin yanı sıra psikolojik olarakta etkileniyor vucut ve svilce ve türevi cevaplar veriyor bize :D

Bir arkadaş yanlış hatırlamıyorsam "telkin sivilceye iyi geliyor " gibi birşey söylemiş, rastlayanınız oldumu ¿

Janer 01-01-2012 11:14 PM

Konuyla ilgili sıkıntıları olanlar için güncellemek istedim ve tecrübelerimi yazayım dedim :) ..

birincisi elma kabuğuyla denedim köpüğüyle değil ama :D .. oldu ..

ikincisi patatesi rendeledim sivilce olan yere sürdüm .. o da iyi geldi .. bildiğin doğal fondoten gibi bişi oldu (fondoten'in nasıl yazıldığını bilmiyorum :d .. yanlıs yazdığım için altı çizgili çıktı sevincli )

unutmadan bir de .. telkinler sivilce yapıyor demişti bir ara biri .. sanırım doğru yada benim bilinçaltım yazdı onu bir kenara bilemiyorum .. yoğun bir şekilde dinlemeye başladığımda sivilceler çıkmaya başLadı ..

sevil65 08-01-2012 11:57 PM

şu yüzümdeki sivilceler gitse hayata yeniden bağlanıcam adeta

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:48 PM.