Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sivilceler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sivilceler/)
-   -   Sivilcelere kesin çözüm!!!!!!!!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sivilceler/15235-sivilcelere-kesin-cozum.html)

pofuduk 06-12-2008 09:46 PM

Sivilcelere kesin çözüm!!!!!!!!!

Evet, bende de sivilce sorunu vardı hem de boynumda acı veren sivilcele çıkıyordu...Yapmanız gereken ilk şey hormon testi yaptırmak, ben yaptırdım, herhangi bir sorun çıkmadı.
Bu durumda, beslenmenize dikkat edeceksiniz, "ben ne yiyorum ve ne sebep olabilir bu soruna" deyip yediklerinizi gözden geçirin...Bende çay, kahve, çok fazla çikolata sorun olmuştu, bunları sınırlayın,patates kızartması da az yiyin...
Sonra dahiyane bir çözüm buldum ki sonradan da öğrendim ki doktorlar da öneriyorlar...Elmayı elma sıkacağıyla sıkıyoruz ya ve bir köpük oluyor, işte o köpük tam bir şifa...Yüzünüze o köpüğü sürün, elma suyunu da için bu arada, elma köpüğünü yüzünüzde yaklaşık 20 dakika bekletin, göz altlarına sürmeden...Sonra suyla durulayın...Haftada 3 kez yapabilirsiniz...Cildinizin sivilcelerden arınmış ve inanılmaz yumuşamış olduğunu göreceksiniz.
Bunun dışında bayanlar için söylüyorum makyajdan sonra cildinizi kaliteli bir temizleme sütü ve tonikle temizleyin.Göz altları için özel solisyonlar kullanın, eğer 25 yaşın üstündeyseniz piyasada çok güzel gece kremleri var, tavsiye ederim.

tabacana26 28-12-2008 01:27 AM

elma suyunu pek duymadım ama sivilceyi bir dilim çiğ patates çürütüyor sürdükten sonra ertesi gün sivilcelerin kabukları soyulduğunu yok olduğunu gözlemleyebilirsin

hakikat1990 18-01-2009 12:33 PM

benim bundan 1 sene önce burun bölgemde ve yanaklarımda sivilceler vardı doktora gittik bana roccoton adında bi ilaç verdi 1 ay sonra sivilcelerimin büyük kısmı gitmişti ama bu ilacın yan etkileri varmış iç organlarında tam emin değilim ama sanırım ciğerlerde bi sorun yaratıyormuş doktor söyledi belkide birde bunun için para almak içinde uydurmuş olabilir ama çok süper bi ilaç. inanın bana burnum sanki şarap içmiş gibi kıpkırmızıydı arkadaşlar dalga geçiyorlardı neyse kurtulduk şimdide sivilcelerim var ama önceki gibi derin değil şimdide isotreksin adında bi ilaç kullanıyorum faydası olur umarım

rak_star_21 19-01-2009 07:29 AM

Ben sivilcelerden memnunum sivilcesiz oldugum zaman basima cok bela geliyor o yuzden sivilceler iyiki varmis elma iyi geliyor.Tuz seker cikolata ve kafveyi birakmaniz gerekiyor.

asya26 19-01-2009 10:38 AM

Alıntı:

hakikat1990 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 306516)
benim bundan 1 sene önce burun bölgemde ve yanaklarımda sivilceler vardı doktora gittik bana roccoton adında bi ilaç verdi 1 ay sonra sivilcelerimin büyük kısmı gitmişti ama bu ilacın yan etkileri varmış iç organlarında tam emin değilim ama sanırım ciğerlerde bi sorun yaratıyormuş doktor söyledi belkide birde bunun için para almak içinde uydurmuş olabilir ama çok süper bi ilaç. inanın bana burnum sanki şarap içmiş gibi kıpkırmızıydı arkadaşlar dalga geçiyorlardı neyse kurtulduk şimdide sivilcelerim var ama önceki gibi derin değil şimdide isotreksin adında bi ilaç kullanıyorum faydası olur umarım

Ben 10 yıl önce doktor tavsiyesilye roaccutane ni kullandım.. o zamanlar bize bu ilacın yan etkilerini kabul ettigimize dair bi belge imzalatılmıstı. Pisikolojik yan etkileri bile oldugunu duymustum. Cok fazla yan etkisi var. ciltte inanılmaz bir kuruluk yapıyor pul pul dökülüyor, burnumun icin bu yüzden yara olmustu dudaklarım catlamıstı. korku filminden firlamıs gibiydim, aradan bu kadar zaman gecti ama cildimdeki kuruluk bi türlü gecmedi.. Bu ilacı kullanırken mutlaka doktor kontrolünde ve mümkünse her ay kontrollerinizi yaptırmalısınız..

perilice58 19-01-2009 03:56 PM

actionsmile peki göz altı morarıkları için bir önerin varmı

pofuduk 20-01-2009 12:40 PM

Alıntı:

perilice58 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 306622)
actionsmile peki göz altı morarıkları için bir önerin varmı

Göz altı morlukları için, ya kapatıcıyla kapatacaksın...Yada

POşet çayları ılıkkken göz altlarına koy...Hem bu, gözde arpacık vs varsa yok ediyor.

pofuduk 20-01-2009 12:42 PM

Arkadaşlar cildin nem ihtiyacı için ve sivilce için ELMA KÖPÜĞÜ...Elma meyve asidi içerdiği için sivilceleri yakıyor ve yok ediyor...

Bir de portakal kabuğunun yüze sürüldüğünü duymuştum ama o ne işe yarıyor bilmiyorum.

perilice58 20-01-2009 01:43 PM

Alıntı:

pofuduk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 306694)
Göz altı morlukları için, ya kapatıcıyla kapatacaksın...Yada

POşet çayları ılıkkken göz altlarına koy...Hem bu, gözde arpacık vs varsa yok ediyor.

teşekkürederim t678

pofuduk 20-01-2009 01:57 PM

bişi diil...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:52 AM.