Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Cildin bire bir dostu

Cilt ve Deri Sorunları ve  Sivilceler   Cildin bire bir dostu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Cildin bire bir dostu arkadaşlar her gün mutlaka yemek zorunda olduğumuz meyvelerden birinin özelliğni sizinle paylaşmak istedim AYVA ayvayı yedikten sonra çekirdeklerini bir su bardağı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Cildin bire bir dostu telkin cd indir izle İstanbul Cildin bire bir dostu nerededir kimdir Cildin bire bir dostu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Cildin bire bir dostu hipnoz Cildin bire bir dostuolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Cildin bire bir dostu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Cildin bire bir dostu kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Sivilceler Sivilceler

Reklam Alanı

Cildin bire bir dostu

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 13-10-2008, 04:07 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 7 kez İyi ki varsın denildi
gitar_ci is an unknown quantity at this point
Standart Cildin bire bir dostu

arkadaşlar her gün mutlaka yemek zorunda olduğumuz meyvelerden birinin özelliğni sizinle paylaşmak istedim AYVA
ayvayı yedikten sonra çekirdeklerini bir su bardağı icine koyuyoruz ve içine yarısını bir parmak geçicek kadar su koyuyoruz ve 5 gün bekletiyoruz bu beş gün içinde jöle haline geliyor ve bunu cildimize sürüyoruz.
akşam yatarken sürün bi yapışkanlık olmaz yastığınıza falan sürülmez sabahta kalktığınızda yüzünüzü normal su ile durulayın her akşam bunu tekrarlayın Cildin en iyi dostu kolay gelsin Cildin bire dostu

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
gitar_ci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 26-10-2008, 09:14 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

86 Mesajinıza toplam 358 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
demetcool is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Cildin bire bir dostu

teşekkürler ama Bütün cilt tipleri için de uygun mu acaba?
demetcool isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 02-11-2008, 12:08 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

fato09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fato09 is an unknown quantity at this point

öncelikle ayva öneriniz için teşekkür ederim. ancak, bir sorum var çekirdekleri içine koyduğumuz suyu oda sıcaklığında mı dolapta mı bekletelim? bir de cilde ne yönden iyi geliyor bu kür? şimdiden teşekkür ederim.
Okunmamış 02-11-2008, 12:42 PM   #4 (permalink)
suzzy
Guest

merhabalar ferik...

öncelikle tekrar hoşgeldin yanımıza...

arkadaşımızın  yanıtı gecikebilir düşüncesiyle...sorunuzu ben yanıtlamak istiyorum....ayva çekirdeği ile ilgili çok bilgim olmadığı için bu konuda nette biraz araştırma yaptım....

buyrun... super

(ayva çekirdeklerini bir bardağa koyup.çekirdeklerin üzerini geçmiş şekildede su konulur.bu karışım yaklaşık 5 gün oda sıcaklığında bekletildiğinde jel kıvamını gelir.

tabi bu 5 gün zaman zarfında bu karışımı metal hariç çubukla karıştırılır.jel kıvamına geldiğinde yüze nemlendirici şeklinde sürülür.15-20 dakika sonra yıkanır.hem cildi sıklaştırır.

hemde lekelerden kurtulunur.sabah akşam kullanılabilir...)

kolay gelsin...sevgiler...
Okunmamış 04-11-2008, 08:56 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

fato09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fato09 is an unknown quantity at this point

hoşbuldum çok sağolasın benim için zahmetlere girmişsin sevgili suzzy. ben de oda sıcaklığı diye düşünerek oda sıcaklığında bekletmeye başladım dün ayva çekirdeklerini. sonucu alınca burda yorumlarımı belirtirim. tekrar teşekkür ederim görüşmek üzere...
Okunmamış 14-09-2009, 01:03 PM   #6 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
heartless21 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Cildin bire bir dostu

güzel paylaşım içn tskler
heartless21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 14-09-2009, 01:12 PM   #7 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,544 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

evet bunu daha önceden denemiştim teşekkürler :))
Okunmamış 31-12-2010, 03:56 PM   #8 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,544 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Ayva çekirdeklerini suda beklettim 5 gün bekletmedim ama 2 gündür yüzüme sürüyorum. İyi geldiğini hissediyorum. daha önceden de düzenli olmasa da denemiştim. Bu sefer düzenli olarak uygulamayı düşünüyorum. Çok doğal ve hiçbir kimyasal madde yok içinde. O nedenle gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Bir süre daha uyguladıktan sonra etkilerini paylaşacağım.

Sevgilerimle.
Okunmamış 31-12-2010, 03:59 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

Alice in Wonderland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 384
520 Mesajinıza toplam 1,643 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really nice

aa bende yaapayım :) pek meraklıyımdır böyle şeylere :) teşekkürler.
Okunmamış 31-12-2010, 07:55 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 37
34 Mesajinıza toplam 103 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smoth17 is an unknown quantity at this point

Dün ayva yedim çekirdekleri attım bugün saklıyım bari. Sivilceden kalma lekelere iyi gelir inş. Bu arada doktorum lekeler için papatyalı sabun önermişti. Ne kadar işe yarar bilmiyorum. Elma sirkesi kullanan da var lekelere.
smoth17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler

Bookmarks

Seçenekler
Stil