Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Site Sahibinin Hikayesi

Uyarılar

Site Sahibinin Hikayesi

Hikayelerimizi Anlatalım ve Site Sahibinin Hikayesi Site Sahibinin Hikayesi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: SeZeNNL Nickli Üyeden Alıntı Atakan by insallah daha iyi olursun, allah iyi olmani bozmasin daimi yapsin. tabiki toplantiniza katilirim ama nerde bu toplanti bilmiyorum ben. vede 2100de nerde olrum bilmem sanirim kemiklerimde kalmaz:PPP telkinleri dinliyorum once allahin izniylen vede ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Site Sahibinin Hikayesi telkin cd indir izle İstanbul Site Sahibinin Hikayesi nerededir kimdir Site Sahibinin Hikayesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Site Sahibinin Hikayesi hipnoz Site Sahibinin Hikayesi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Site Sahibinin Hikayesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Site Sahibinin Hikayesi kuantum düşünce kitap haberi

Site Sahibinin Hikayesi

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-11-2008, 06:20 PM   #81 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Site Sahibinin Hikayesi

Alıntı:
SeZeNNL Nickli Üyeden Alıntı
Atakan by insallah daha iyi olursun, allah iyi olmani bozmasin daimi yapsin. tabiki toplantiniza katilirim ama nerde bu toplanti bilmiyorum ben. vede 2100de nerde olrum bilmem sanirim kemiklerimde kalmaz:PPP telkinleri dinliyorum once allahin izniylen vede snein telkinlerinle iyi olacagiz.
3gunluk dunyada neden mutlu olmadaigimizda ben bilmiyorum zaten.
Site üyeleri olarak buluşacağız.Henüz mekan belli değil.Bakalım belki başka bir gezegende oturur hep beraber çay kahve içeriz.
O zaman inanmıyordum ancak demek ki olabiliyormuş dersiniz :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2008, 06:51 PM   #82 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Dün abim geçen hafta ki hedefleri gönderdi daha önce bahsetmiştim bir bankada müdürlük yapiyor..
Hedeflerde diğer bölgelerinde ki şubelere en iyi rakamları yakalamışlar.. Hedefleri geçip %170 rakamları yakalamışlar.

Ben de kendime pay çıkardım tabii ki.. super

Telkinleri sanıyorum bir aydır tekrar dinlemeye başladı..Ona suçluluk güven ve ek olarak bir telkin daha yapmıştım..

Daha iyi daha mutlu olduğunu hissediyorum.Zaten telkinler sonrası başarılarında büyük artış var.

Haftalık olarak genel müdürlükten gelen hedefler ile ilgili şube sıralamalarını gönderiyor ve ben bu rakamlardan anlıyorum ki dolaylı yoldan da olsa teşekkür ediyor.
Hoş geçen yazmıştı senin telkinler sonrası başarılar arttı diye.. 44

hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2008, 07:24 PM   #83 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Bu forum sadece telkinlerden ibaret değil..
Ben kendimce nasıl olması neler yapılması gerektiğini ifade edeyim.

Son günlerde bir 2100 esprisi yaptım.Aslında espri de sayılmaz tıpta gelişmelerin eli kulağında neden olmasın
Ancak öyle yada böyle en azından dar çerçevelerden o onu demiş bu bunu demiş diye düşünmekten kurtulmak için bile olsa şöyle kafamızı kaldırıp 2100 lere bakmak güzel olsa gerek... (Şunun kurdelesezi tez bulunsun )

Biraz bakış açılarını farklılaştırmaktan bahsediyordum...O nedenle sitemizde galaxi resimleri diye bir bölüm var mesela zaman zaman orada ki resimlere bakmanızı isterim...

Yabancı dil spor sosyal faaliyetler ile ilgili bölümlerimiz var...

Bakış açılarımızın arttığı klişelerden kurtulup yeni bilgilere açık olduğumuz egolarımızı ön plana çıkarmadığımız zaman zaman haklı da olsak kendi içimizde bunu bilmenin fazlası ile yettiği bol paylaşımlı günler diliyorum..

Alt 23-11-2008, 07:29 PM   #84 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 3
139 Mesajinıza toplam 267 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sezennl is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
SeZeNNL Nickli Üyeden Alıntı
Atakan by insallah daha iyi olursun, allah iyi olmani bozmasin daimi yapsin. tabiki toplantiniza katilirim ama nerde bu toplanti bilmiyorum ben. vede 2100de nerde olrum bilmem sanirim kemiklerimde kalmaz:PPP telkinleri dinliyorum once allahin izniylen vede snein telkinlerinle iyi olacagiz.
3gunluk dunyada neden mutlu olmadaigimizda ben bilmiyorum zaten.

valla ben korktum senden sen biliyorsun birseyde bana soylemiyorsun, baska gezegen ve bizler vay be evet evet sen birseyler gordun biliyorsun ve oylece yazdin.....

atakan ben bir ruya gordum dun, evimiz ariyolarmis buranin polisleri ve iki gun kizmin odasini ariyolar ve benim odama daha girmemislr benim odamda kendi altinlarim var ve paralarim. aklima geliyor hemen bir sabah kalkip o altinlari yatak altinda aliyorum ve baska ceyrek ve buyuk altinlar daha var onalrinda yerinide aneme soruyorum onlarida alip kiza veriyorum ne yaparsan yap istersen bunalri at istersen birne ver diyorum. cuniki arayanlarda zaten para ariyolarmis altin felan degerli seyler bulurlarsa bana ceza gelecekmis aylik aldigim icin. burda holandada paran varsa ilk once onu yiyceksin sonra aylik soracaksin oyle bir kanun var. yani ben uyandim dusunmeye basladim anem turkiyede ama ruyamda ne isi vardi. valla ruya yorumundan anlarmisin bilmiyorum ben bu gezegeni cozmedim inslalah dedigin tarihteki gezegeni cozebilirim. amin insallah
Site üyeleri olarak buluşacağız.Henüz mekan belli değil.Bakalım belki başka bir gezegende oturur hep beraber çay kahve içeriz.
O zaman inanmıyordum ancak demek ki olabiliyormuş dersiniz :)

Erkek penguen 4 ay boyunca kuluckaya yatar 4ay ac durur ama asla yumurtayi birakip avlanmaya gitmez, 4 ay sonra buzlar cozlunce disi penguen gelir ve esini cocgunu zorlukcekmeden bulur.Penguenler yavrularını soğuktan korumak için onları ayaklarının üzerine oturtup haftalarca ısıtırlar. Bir yandan da yavruya yemek taşırlar.&nbsp; Bahar geldiğinde buzul erimeye başlamış ve buz tabakası üzerinde denizin ortaya çıktığı delikler belirmiştir. Artık anne ve baba bu deliklerden balık avlayarak beslenecek, yavrularını da aynı yiyecekle besleyeceklerdir. <br /><br />Yavruya bakmak oldukça zahmetli bir iştir; onun beslenmesi için ebeveynler bazen uzun süre hiçbir şey yemezler. Ayrıca her yerin buzlarla kaplı olduğu ortamda yuva yapma olanağı da yoktur. Anne ile babanın, yavruyu buzun soğuğundan korumak için yapabilecekleri tek şey, yavruyu ayaklarının üstüne koyup, karınlarıyla ısıtmaktır.
Sezennl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2008, 07:32 PM   #85 (permalink)
Üsteğmen

139 Mesajinıza toplam 267 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

atakan o yukardaki resim sen galaksi demisn bende onu bakinca sigara icen insani gordum ic kismini isldakligin cogu yeri kararmisgibi geldi. bana deselerki bu ne resmi bende sigara icenin resmi derim. bence insanlar isik bembeyaz isik ve sigarayla iclerini karartiyolar.
Erkek penguen 4 ay boyunca kuluckaya yatar 4ay ac durur ama asla yumurtayi birakip avlanmaya gitmez, 4 ay sonra buzlar cozlunce disi penguen gelir ve esini cocgunu zorlukcekmeden bulur.Penguenler yavrularını soğuktan korumak için onları ayaklarının üzerine oturtup haftalarca ısıtırlar. Bir yandan da yavruya yemek taşırlar.&nbsp; Bahar geldiğinde buzul erimeye başlamış ve buz tabakası üzerinde denizin ortaya çıktığı delikler belirmiştir. Artık anne ve baba bu deliklerden balık avlayarak beslenecek, yavrularını da aynı yiyecekle besleyeceklerdir. <br /><br />Yavruya bakmak oldukça zahmetli bir iştir; onun beslenmesi için ebeveynler bazen uzun süre hiçbir şey yemezler. Ayrıca her yerin buzlarla kaplı olduğu ortamda yuva yapma olanağı da yoktur. Anne ile babanın, yavruyu buzun soğuğundan korumak için yapabilecekleri tek şey, yavruyu ayaklarının üstüne koyup, karınlarıyla ısıtmaktır.
Alt 23-11-2008, 07:42 PM   #86 (permalink)
Üsteğmen

bugun bir arkadasla konusrkene iste bana dediki arkadasim, atakan abi bize bir ev verdi, yani bu evderkene telkinlerden bahsediyor iste sucluk duygusu ego gelistirci ve diger telkinler bunlar ucretsiz ev dedi. bu evin icini dosemek bize kalmis dedi koltuk tv yatak odasi gibileride kendimiz almamiz lazim dedi. soyle dusundum dogru benim evim var ama ici doseli degil bu evin icni dosemem lazim. ama neye ihtiyacim var? soyle kendimi dusundum 4gundur disari cikmiyorum onemli seyler olursa cikiyorum ama, cok yemek yiyorum ama asiri sekilde, midem agriyor okadar agriyorki anltamam, mutsuzum depresyondayim, gecelri ruyalarimda korkuyorum, tedirginim, gucsuzum, ve bir kac kisyi afedemiyorum vede hic bir konuda basaramiyorum, son 3yildir bebek tupbebek tedaviyi basaramadim, ve elimi neye atiysam korkarak bagirak kactim, evlendim esim benle mutlu ben esimle mutluyum ama insanlar bana soruyor bizde sandik ayrildiniz!!! hmmm demek hala berabersiniz, bilmem kiler dusundu siz ayrilacaksiniz gibi seyler insalara kulak kapatiyorum ve esimle alakali evligimle alakali son hafta iki doktordan bile acayip soru ve cevap aldim. mesela doktorun teki sordu bay bayan bilmem kim iceri girdik konustu konustu kiminiz oluyor dedi esim dedim disardan hic ebbili olmuyor dedi. bunu doktor diyor dikatinizi cekerim. neyse sonra daha yazarim bukadar iste dedigim gibi depresyondayim ve senin verdgin iki telkini dinleyip icerigini okudum ve bu arada 4gundur ilkdefa ustumu giyindim ve dus aldim:( okadar durum vahim yani.
Alt 23-11-2008, 08:09 PM   #87 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 16
133 Mesajinıza toplam 941 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
saime1 is an unknown quantity at this point

Merhabalar, bu günün yarının sağlıklı huzurlu ve bereketli geçmesini tezahür ettirmek için niyet ediyorum bunu veya daha fazlasını kabul ediyorum bunu veya daha fazlasını benim ailemin en yüksek iyiliğine olacak şekilde sağla.Teşşekür ederim ,teşekkür eder,m ,teşekkür ederim
Alt 25-11-2008, 01:18 AM   #88 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Psikolojide bir kural vardır.Kişi bir şeyi ne kadar çok ifade etme ihtiyacı duyuyorsa o konuda bir eksiklik duymaktadır.

Zaman zaman dikkat ediyorum. Ben çok dürüstüm ben çok doğruyum ben çok değerliyim vs diye cümleler kuruyorlar.Özellikle iş hayatımda buna çok rastlamışımdır.
Aslında bu insanın o konuda duyduğu eksikliğin ve ego dengesizliğinin işaretidir.

Asıl orada ki ben kelimesine bakmak gerekir…
İnsan kendi içinden bu olumlamaları yapıyorsa ne ala.Yok içinde başka düşünceler varken diğer insanların onayını almak için bu cümleleri onlara teyid ettirmek için söylüyorsa o olumlama olmuyor.
Hani yemek ateşte fazla kalır dışarı taşar tencere kapkara olur ya onun gibi…
Olumlama faydalıdır dışarıya karşı söylenen ben şöyleyim böyleyim benim dışımda kalanlar kötü lafları olumlama değil onaylanma arayışı pişen yemeğin fazla kaynatılması ve ortaya hoş olmayan şeylerin çıkmasıdır.

2000 li yıllardı sanırım şu an ki yemeksepeti isimli sitenin sahibinin yönetici olduğu mezunların paylaşım yaptığı bir mail grubu vardı..

O sıralar benim de ego dengem tam oturmamıştı.Birisi benim yazdığım maile karşılık kötü niyetli bir yanıt verince aşırı tepki vermiştim.
İnsanlara siz içinizden gelenleri söyleyemiyorsunuz dürüst değilsiniz şeklinde bir şeyler söylemiştim

Aslında senelerce belki de kendim içimde ki düşünceleri kimseye söyleyememiştim.Birden egom yükselince bu sefer içimde ne var ne yok dökmeye başlamıştım.

Beni destekleyenler olmuştu kızanlar olmuştu…O mail grubunu yöneten Yemeksepeti sitesinin sahibi de destekleyenler arasındaydı..

Kendisi ile görüşmeye gittim ofislerine.Amerika’da ki işini bırakıp sadece bu siteyi kurmak için dönmüştü.O sıralar internette e-ticaret çok gelişmemişti.Birde kriz çıkınca tüm maliyetleri iki katına fırlamıştı.

Daha sonra o site bir başarı hikayesine dönüştü…Şu an sanıyorum 1 milyon siparişi geçmiş onlarca kişinin çalıştığı bir yer halini almış…

Ne diyorduk insan bir şeyi ne kadar çok tekrar ediyorsa o konuda eksiklik çekiyordur bir egosal dengesizlik söz konusudur.

Bu konuda bazı dengeleri oturmuş kişiler zaten ben şöyleyim dürüstüm şuyum buyum demezler.O zaten sizin hal ve tavırlarınızla duruşunuzla kendini belli eder.Bir şeyleri ispat etmeye ihtiyaç duymadığınız sürece kendinizi çok anlatmak zorunda kalmazsınız.

Gerek kendi yaşamımın bir döneminde yaşadığım gerekse çevremde insanlarda gördüğüm bu durumu sizlerle paylaşmak istedim.

Öyle ise bir kişi karşınıza geçip ne kadar ben şöyleyim ben böyleyim dürüstüm doğruyum cesurum diyorsa içinizden şöyle deyin “Sen henüz hiçbir şey değilsin sadece ego dengen şaşmış hoş asıl cehennem de budur bu kişiler en çok kendilerine zarar verirler.”

Alt 25-11-2008, 02:13 AM   #89 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Çocukluğumdan beri, bir büyüğümün sözü hafızamda çok iyi yer etmiştir.Yıllar geçtikçe de bu sözün doğruluğuna çok inandım..Psikolojide de kuralmış zaten..

"Bir insan neyi ile çok övünüyorsa, o onda zerre kadar yoktur.."

Bir de şu söz;

"Bir insanın karakterini öğrenmek istiyorsanız; başkalarının onun hakkındaki sözlerine değil, onun başkaları hakkındaki sözlerine dikkat ediniz.."

yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2008, 08:30 PM   #90 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

çok harika tespitler bunlar ve çok doğru ne kadar "Ben şöyleyim ben böyleyim " diyen kişi tanıdıysam hepsinde bu tespit geçerliydi..Açıkçası aynası da iştir kişinin lafa bakılmaz naçizane kişisel fikrim ne kadar egomuzdan sıyrılır,anlayış,hoşgörü,mütevaziliği ve sevgiyi benliğimize sindirirsek o kadar yüksek benliğimize yaklaşırız,hep aklıma Hz.Mevlana geliyor böyle örneklerde ..Bir küçük hikaye ile o kadar çok şeyi anlatıyor ki
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks