Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Site Sahibinin Hikayesi

Uyarılar

Site Sahibinin Hikayesi

Hikayelerimizi Anlatalım ve Site Sahibinin Hikayesi Site Sahibinin Hikayesi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız atakan sen nasil bir insansin? ben bu soru bana her soruldugunda yeni bir cevap verebilecek her gecen an her gecen dakika farklilasan ve gelisen bir insanim.bu nedenle benim hakkimda soylenecekler bir yazi ile bitmez.peki ben sorayim icsesim neden bana sorup ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Site Sahibinin Hikayesi telkin cd indir izle İstanbul Site Sahibinin Hikayesi nerededir kimdir Site Sahibinin Hikayesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Site Sahibinin Hikayesi hipnoz Site Sahibinin Hikayesi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Site Sahibinin Hikayesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Site Sahibinin Hikayesi kuantum düşünce kitap haberi

Site Sahibinin Hikayesi

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-06-2010, 01:58 AM   #161 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Standart Cevap: Site Sahibinin Hikayesi

atakan sen nasil bir insansin?

ben bu soru bana her soruldugunda yeni bir cevap verebilecek her gecen an her gecen dakika farklilasan ve gelisen bir insanim.bu nedenle benim hakkimda soylenecekler bir yazi ile bitmez.peki ben sorayim icsesim neden bana sorup duruyorsun nasil bir insan oldugumu cok mu merak ediyorsun????

-ben senin bilincaltinim.ve her saniye sana bu soruyu sorarim.ve senin cevaplarini kaydeder ona gore emirlerine itaat ederim.bu seneye kadar oldukca olumsuz seyler soyluyordun hakkinda.iyi bir insan oldugunu soylesende kendin hakkinda korkularin endiselerin vardi.ve her saniye bu olumsuz kayitlari kaydediyordum.
oysa bu sene hep olumlu seyler soyluyorsun.ben de hepsini kaydediyorum.benim gorevim sormaktir yorum yapmak degil.ne istersen ne soylersen emirndeyim..

gercektenn degısım bu ısteee ...darısıı bızım basımızaaa.....ben kendımıı bu kadar degısebılecek kadar guclu gormuyorumm artıkkk gercektenn su yukardaa yazan cumlelerı defalarcaa okudummm ...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2010, 01:52 AM   #162 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
9 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zepp is an unknown quantity at this point

Selamlar buraya kadar okudum,kimdir bu Atakan Bey diye...önceki seneler siteye girer sonra sıkılır,karışık gelirdi de çıkardım hemen kısa süre önce deüye oldum 15 gün kadar da sürekli buralardayım...Telkinleri sürekli dinliyorum, oluyormu bir şeyler pek önemsediğim yok olacaktır...Site bana güven verdi,bu bilinçaltı telkinli müzikleri dinlemek içeriği nedir gerçekte farklılık var mı diye düşünmek normal aslında, ama benim bunlar hiç aklıma gelmedi nedense, koşulsuz kabullendim...Zaten çok çabuk inanan güvenen biriyim...Şimdi bir de yazdıklarınızı okuyunca Atakan Bey, haklı olduğumu anladım...İlk dikkatimi çeken çok safça,içinizden geldiği gibi,sanki samimi bir arkadaşınızla konuşuyormuş gibi yazmış anlatmışsınız...Bu da kişiliğiniz hakkında oldukça bilgi veriyor...Ne diyebilirim çok şaşırdım alışmışız insanların kendilerini gererek yazdıklarına sanki tez sunuyormuş gibi...
zepp isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2010, 01:55 AM   #163 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
9 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zepp is an unknown quantity at this point

Sevgiler,saygılar ,pembe baloncuklar...
zepp isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2010, 03:38 AM   #164 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Telkinlerle ilgili olarak ısrarla altını çizdiğimiz bir şey var.O da inanmanın gerekmediği.
Konsantre olmanın gerekmediği.Ayrıca bir vakit ayırmanın gerekmediği.

Peki hiç mi bir şey gerekmiyor?

Tabii ki gerekiyor o da zaman zaman tekrarladığım gibi övgü ve onayın içten geldiğini yada içten gelen övgü ve onayın en değerlisi olduğunu bilmek ve buna göre yaşamak.

Övgü ve onay dışarıdan geldiğinde yani bir şeyleri başkaları ne der diye yapiyorsanız ne kadar kişisel gelişim ile uğraşırsanız uğraşın hatta telkin dinlerseniz dinleyin en ufak bir sarsintida oluşturduğunuz her şeyin yıkıldığını görürsünüz.

Dışa bağımlı bir ülke nasıl ayakta kalamazsa sırf bu yüzden ülkeler enerji kaynaklarını kendileri karşılamayı tercih ediyorlarsa aynı şekilde insanlarda enerjiyi öncelikle dışarıdan değil kendi içlerinde yaratmalılar.

Mutluluğunuz neye bağlı kime bağlı?
Ne olursa hayatınızda yada ne olmassa kim olmazsa mutsuz olursunuz?
Bağımlı olduğunuz şeyleri teker teker bulun ve bunlar için bir alternatif üretin.

Övgü ve onayın içten değil dışarıdan geldiği hayatların temelinin sağlam olmayan bir bina gibi olduğunu söylemiştim.

Peki bunu düzeltmek için binayı yıkıp baştan mı inşa etmek gerekir.
Tabii ki hayır..

Bunu düşünce gücü ile de halledebilirsiniz.

Eğer başkalarının düşüncelerine cok onem veriyorsanız kendinizi yeterince sevmiyorsanız telkinler size bu konuda bir yere kadar yardimci olur.

Sonrası henüz deprem olmadan önleminizi almak ve bağımlılıklarınızı teker teker bulup bunların yerine içsel onayı koymaktır.

Bu sürec size zor geliyorsa da en azından enerjiyi dağıtın.Yani enerjiniz mutluluğunuz sadece tek bir şeye yada kimseye duruma bağli olmasın.
mehtap1606 likes this.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2010, 03:43 AM   #165 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Eylül ayı içerisinde İstanbul Merter de kişisel gelişim merkezimiz aciliyor.
Artık seminerlerimizi kendi yerimizde vereceğiz.
Şu an için yapilmasi gereken bazi işler var.Merkezimizin terası oldukça geniş.Terasımızı oldukça şık bir şekide cam ile kapatiyoruz.
Böylece en az 20 kişinin rahatlıkla seminer alabileceği bir odamız olacak.

Daha önce ki senelerde vermiş olduğumuz eğitimler genelde otellerle anlaşmalı oluyordu.

Kendi yerimizde ki ilk eğitimimiz daha sonra detaylarını vereceğim Subliminal Ritmotrans Cd lerin kullanımı ile ilgili bir seminer olacak.

Ardından eylül ayı içerisinde Hedef101 den tutun hipnoz tekniklerine,eft ye,isim analizine,sihirli konuşma seminerine kadar onlarca seminer yapacağız.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-09-2010, 12:20 AM   #166 (permalink)
Üsteğmen

zamanı_geldi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 593
357 Mesajinıza toplam 832 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zamanı_geldi has a spectacular aura aboutzamanı_geldi has a spectacular aura aboutzamanı_geldi has a spectacular aura about

atakan bey gerçekten bu siteyi bi yaşam alanına çevirmişsiniz..siteye girerken sanki çay bahçesinde arkadaşlarla faydalı sohbet etmeye girer gibi oluyorum..içim açılıyo..sizin hayatınızıda yeni okudum
söylenecek
tek kelime bravo..
iki kelime helal olsun..
üç kelimede ancak bukadar olur..
dört kelime ise herşey için teşekkür ediyoruz..
beşinciside allah ne muradınız varsa versin..
Alt 25-09-2010, 12:29 AM   #167 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Alıntı:
zamanı_geldi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
atakan bey gerçekten bu siteyi bi yaşam alanına çevirmişsiniz..siteye girerken sanki çay bahçesinde arkadaşlarla faydalı sohbet etmeye girer gibi oluyorum..içim açılıyo..sizin hayatınızıda yeni okudum
söylenecek
tek kelime bravo..
iki kelime helal olsun..
Çok teşekkür ediyorum...
Güzel dilekleriniz için.

Alt 25-09-2010, 12:35 AM   #168 (permalink)
Üsteğmen

zamanı_geldi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 593
357 Mesajinıza toplam 832 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zamanı_geldi has a spectacular aura aboutzamanı_geldi has a spectacular aura aboutzamanı_geldi has a spectacular aura about

gerçekten azminize hayan kaldım.. sizin bilgilerinizin yanında bizim yazdığımız ne ki?(çiçekleri nereye bırakalım)
Alt 25-09-2010, 09:44 PM   #169 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
zamanı_geldi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
söylenecek
tek kelime bravo..
iki kelime helal olsun..
Yazdıklarınızı görünce ben de bir şeyler yazmak istedim. Çok mutlu oldum çünkü. Sondan başlayarak kocaman bir Aaamiiinnnnn diyip duanıza eşlik etsem hiç de fena olmaz sanırım.

Kendi hayatını değiştirdikten sonra başkalarına da ışık olmayı, bir kişinin dahi olsa gelişimine katkıda bulunmayı kendine görev edindiği için gerçekten teşekkür borçluyuz. Sadece telkinli cdler anlamında değil forum içinde bulunan binlerce konu ve her bir üyenin deneyimlerinden de faydalanabildiğimiz samimi, sıcak ve dürüst bir ortam yarattığı için... Zor ve zahmetli oluyor zaman zaman ama o üstesinden gelmeyi bilir her şeyin.

Sondan geliyorum ya aynen devam ediyim. Hakikaten bu kadar olur. Atakan beyi ben kendime çok yakın hissediyorum. Onun hayat tecrübesi ve deneyimleri çok daha ağır ve derin olsa da kendime benzetiyorum.

Atakan bey hikayenizi okuduktan sonra ağlamıştım. Bu kadar çok şey yaşamış olmaktır belki de kendinizi bu kadar çok geliştirmenizin sebebi. Ama itiraf etmeliyim ki bu da her yiğidin harcı değildir.

Tüm bunlar sebebiyle bir helal olsun da benden. Atakan bey kesinlikle tüm bu sözcüklerin en iyisini hak ediyor.

Ayy Atakan bey iyi ki varsınız siiiizzz. Kim sevmez şu sıfatı yaaaa.

Alt 04-11-2010, 09:38 PM   #170 (permalink)
Üsteğmen

neseli ceni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 646
189 Mesajinıza toplam 554 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli ceni is an unknown quantity at this point

Aklıma bi soru geldi hemen sormak istiyorum, siz bu telkinleri hazırlarken hazırlamadan önce aldığınız eğitiminiz, araştırmalarınız, uygulamalarınız konuya hakim olmanız sebebiyle telkinler bu kadar yarar sağlamış kalıcı etki görmüş olabilir misiniz? Bu sizin yaşam biçiminiz...
Ayrıca teşekkür ediyorum hazırlamış olduğunuz telkinler için.
neseli ceni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks