Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Sigara Bırak

Uyarılar

Sigara Bırak sigarayı bırakma, sigara bırakma yolları, sigara bırakma yöntemleri, sigaranın bırakma, sigara bırakma ilaç, sigara bırakmak, sigara bırakma merkezi, hipnoz sigara bırakma, sigara bırakma etkileri, sigara bırakma yöntemi, sigara bırakma testi, sigara bırakma tedavisi, sigara bırakma resimleri, sigara bırakma merkezleri, sigara bırakma, sigarayı bırakma yöntemleri, sigaraya bırakma, siğara bırakma, sigara bırakmanın, sigarayı bırakma yolları, sigarayı bırakma merkezi

sigarayı bıraktım

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Sigara Bırak sigarayı bıraktım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sigarayı bıraktım...öyle yavaş yavaş deil birden bıraktım ama kendimi sürekli halsiz yoğun uykulu gibi hissediyorum. neden kaynaklanıyor acaba... benim gibi olan veya bilen birisi varsa cevap atarsa sevinirim....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sigara Bırak telkin cd indir izle İstanbul Sigara Bırak nerededir kimdir Sigara Bırak çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sigara Bırak hipnoz Sigara Bırak olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sigara Bırak hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sigara Bırak kuantum düşünce kitap haberi

sigarayı bıraktım

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-01-2012, 10:53 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 1
15 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üye is an unknown quantity at this point
Standart sigarayı bıraktım

sigarayı bıraktım...öyle yavaş yavaş deil birden bıraktım ama kendimi sürekli halsiz yoğun uykulu gibi hissediyorum. neden kaynaklanıyor acaba... benim gibi olan veya bilen birisi varsa cevap atarsa sevinirim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

üye isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2012, 11:44 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 30
236 Mesajinıza toplam 590 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SEEMANN is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: sigarayı bıraktım

Alıntı:
üye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sigarayı bıraktım...öyle yavaş yavaş deil birden bıraktım ama kendimi sürekli halsiz yoğun uykulu gibi hissediyorum. neden kaynaklanıyor acaba... benim gibi olan veya bilen birisi varsa cevap atarsa sevinirim.
Sigarayı bırakmak iyidir. Senin adına sevindim.
Ama kesinlikle "nasıl olsa bırakmayı başarıyorum", ya da "bi sigara deneyelim bakalım halsizlik geçiyor mu" diyerek test sigarası içme :)
Yoksa bırakamazsın bir daha
SEEMANN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2012, 12:03 AM   #3 (permalink)

Tesekkür: 1
15 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üye is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: sigarayı bıraktım

teşekkürler seemann sigarayı bırakmak güzel ama bide bu durumun üstesinden gelsek daha güzel olacak...
üye isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2012, 12:08 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 30
236 Mesajinıza toplam 590 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SEEMANN is an unknown quantity at this point

Alıntı:
üye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
teşekkürler seemann sigarayı bırakmak güzel ama bide bu durumun üstesinden gelsek daha güzel olacak...
Gelirsin canım.
Sadece bu konuyu unut.
Hatta sigarayı bıraktığından falan da bahsetme.
sanki hayatında sigara diye birşey zaten yokmuş

Birisi "sigara" dediğinde, "Aaa, Sigara mı? o da ney ? ilk defa duyuyorum" diye cevap ver. Tabi kendi kendine

Ama böyle birşey var, Bazen ciddi bir sıkıntı falan olsa, İşte o zaman istersin sigara içesin diye. İşte o zaman da kendini kontrol edebildiysemek ki artık büyük sorunları aşmayı başarmışsın.
SEEMANN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2012, 12:43 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

maxhealth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,271
189 Mesajinıza toplam 516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxhealth is an unknown quantity at this point

Sigaraya nasıl başladıklarını anlıyorumda şu pis kokusuna nasıl tahammül ettiklerini bir türlü anlamıyorum.Tadı yok tuzu yok sadece pis kokusu ve bağımlılık yapan nikotini var.Bir nikotini bırakamayacak kadar zayıf değildir insan.Yeter ki istesin.Bırakmayı gerçekten istesin.
Alt 16-10-2013, 11:51 AM   #6 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duranvuran is an unknown quantity at this point

bende bıraktım sigarayı yüzüme can geldi uykularım düzenli artık, ilk birkaç gün biraz kırgındım sonra eskisinden de dinç oldum ve şu an hiç aramıyorum . telkinin gücü bu işte. ben öncedende araştırmıştım telkinin gücünü biliyordum ancak kendime sigarayı bırakmak için uygun telkini bulamıyordum bu sitede tam o noktada kurtarıcım oldu herşey için teşekkürler
duranvuran isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2013, 12:49 PM   #7 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point

Alıntı:
maxhealth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sigaraya nasıl başladıklarını anlıyorumda şu pis kokusuna nasıl tahammül ettiklerini bir türlü anlamıyorum.Tadı yok tuzu yok sadece pis kokusu ve bağımlılık yapan nikotini var.Bir nikotini bırakamayacak kadar zayıf değildir insan.Yeter ki istesin.Bırakmayı gerçekten istesin.
o kadar basit değil. 5-6 yıldır ıcıyorum. yasım 19. cumartesı gunu bıraktım ayın 12sınde saat 14.30 da. ve daha ıcmedım. daha önce defalarca denedım. defalarca. artık esprısını bıle yapıyorduk aramızda. sevgılıme seni bırakırım dıyordum. sıgarayı bıraktıgın gıbıyse neden olmasın dıyordu :).

o ıstemedıgı ıcın bıraktım ve 5 gündür ıcmıyorum. doğum günü hedıyelerının arasına bunu da ekledım :). gelelim neden o kadar kolay olmadığına.

sıgara bir kacıstır. rahatlamadır :). sıgara ıcmek meslek gıbı. dun bunun hesabını yaptım ortalama bir sıgarayı 7 dakıkada ıcıyordum. gunde 20 tane ıcsem 140 dakika eder. gunde 2 saat 20 dakıka fazladan yasıyorum. bu 2 saat 20 dakıka 2 gun gıbı gelıyor. 14 saat ayakta kaldıgımı dusunursek canım sıkılıyor. sıgara ıcmedıgımde yapacak bırsey bulamıyorum. bundan dolayı da bırakamıyordum. kokusu ıcınse bırı yuzune vurana kadar anlamıyorsun kokusunu.
Alt 25-08-2016, 10:42 AM   #8 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
durudeniz35 is an unknown quantity at this point

Annem yakkasik alti ay oné biraakti sigarayi. 35 yillik iciciydi. Vê dedigin Gibi kafada ugusukluk uyku istegi ve surukli uyuma hali var. kiminle konussam ayni sikayetler. Hasta bagzi kisilerde bir yil sUre ile agizda yaralar oluyOrmus. yani sigara butun bu sikayetleri yapiyor. bir yil icinde bitiyormus sikayetler. Sabir yani..
durudeniz35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil