Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü

Uyarılar

HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK DEMENİN SAKINCALARI

Hayatım Değişti Klubü ve Serbest Kürsü HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK DEMENİN SAKINCALARI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Her Şey Çok Güzel Olacak Demenin Sakıncaları… Çekim yasasının işleyişi açısından bakarsak, “Her şey çok güzel olacak.” diye düşünmek ve hayata böyle bakmak tabii ki “Her şey ne kadar kötü ve daha da kötü olacak.” diye bakmaktan çok çok daha ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Serbest Kürsü nerededir kimdir Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Serbest Kürsü hipnoz Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK DEMENİN SAKINCALARI

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-06-2013, 01:38 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 109
169 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatya_27 will become famous soon enough
Standart HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK DEMENİN SAKINCALARI

Her Şey Çok Güzel Olacak Demenin Sakıncaları…

Çekim yasasının işleyişi açısından bakarsak, “Her şey çok güzel olacak.” diye düşünmek ve hayata böyle bakmak tabii ki “Her şey ne kadar kötü ve daha da kötü olacak.” diye bakmaktan çok çok daha iyi.

Ve tabii ki düşüncelerini ve duygularını pozitife çevirme yolunda, büyük bir aşama o kişi için.

Ama ben, hem kendim için hem de tüm sevdiklerim için, daha iyisi varken, bununla yetinmek istemezdim ve kesinlikle bunu tavsiye etmezdim.

Neden mi?

Çünkü “Her şey çok güzel olacak” bakış açısında içten içe hissediyor musunuz, bir başka gizli ima, bir başka gizli tını var:

“Şu an her şey berbat ama…”

Siz de hissettiniz mi bu tınıyı?

Ne zaman “Her şey çok güzel olacak.” desem, bu sözle beraber, aslında burada ve şimdi mutlu olmadığımı, şimdiyi sevemediğimi ama bunun etkisini azaltmak için “Gelecek hakkında bari iyi düşüneyim” dediğimi hissettim.

Oysa ki şimdiden nefret ederek, güzel şimdilere ulaşamıyoruz.

Çekim yasasının lehimize işlemesi için burada ve şu an mutlu olmamızın önemi çok büyük.

Benim kendim için ve tüm sevdiklerim için tavsiye edeceğim bakış açısı: “Her şey çok güzel” bakış açısı.

Hemen şimdi deneyin. “Her şey çok güzel olacak” derken, aynı anda etrafınıza bakın. Büyük bir ihtimalle, gözünüz uzaklara dalacak ve gelecek güzel günlerin umudu kalbinize doğacak.

Bu fena bir şey değil.

Daha doğrusu hiç yoktan iyidir.

Şimdi bir de bundan daha iyisini deneyelim.

“Her şey çok güzel” deyin ve aynı anda etrafınıza bakın. Eğer becerebilirseniz, oda gözlerinizin önünde belirecek, deminki örnekteki gibi dalıp gitmeyeceksiniz. Şu anı ve şimdiyi hissedeceksiniz. “Evet, her şeyin bir anlamı var. Başınıza gelen her şey sizi hayatta belli bir noktaya yönlerdirdi. Evet, her şey çok güzel.”
Bunu idrak edince, oda gözlerinizin önünde güzelleşecek ve sanki dün, bugün, yarın aynı anda şekil değiştirecek. Ve kalbinizde bileceksiniz: “Her şey çok güzel. Şükürler olsun Rabbime, tüm yardımlar, yol göstermeler, güzellikler için.”

Ve bunu hissedince, yine bileceksiniz ki “Her şey doğal olarak daha da güzel olacak. Başka türlü nasıl olabilir ki?”

Çünkü artık biliyoruz. Çekim yasasını biliyoruz. Hayatın işleyişini, kurallarını, yasalarını biliyoruz. Allah’ın kurduğu düzeni bir kere bilince artık bilmezlikten gelmek olmuyor.

Evet, başımıza gelen her şeyin başımıza nasıl ve neden geldiğini biliyoruz. Sırf bakış açımızla hayatımızı nasıl şekillendirdiğimizi, nasıl şekillendirebileceğimizi biliyoruz.

Bilmek belki de hayatta sahip olabileceğimiz en büyük kudret.

Şükürler olsun bize bu bilgiyi ulaştıran, yol gösteren Rabbimize ve aracı olan tüm dostlarımıza.

De ki: “Hiç bilenlerle bilmeyenler eşit olur mu? Ancak gönül ve akıl sahipleri düşünüp ibret alır.” Zümer suresi 9

Yukarıdaki alıştırmayı yaparken, eğer “Her şey çok güzel” deyip odaya bakarken, kalbinizde hissedemediyseniz bunu, bu demek ki bu konuda biraz alıştırma, egzersiz yapmanız lazım.

Bir defter alın, ve her gün kendi hayatınızda veya tanıdıklarınızın hayatında bulabileceğiniz güzel şeyleri bu deftere yazın ve bunlar için şükredin.

Çekim yasasının işleyişinde çok ilginç bir nokta var, bunu sizinle de paylaşmak isterim:

Çekim yasası aldırmıyor şükrettiğiniz şey size mi ait başkasına mı ait.

Çekim yasasının tek aldırdığı şey sizden yayılan enerji.

Yani, komşunuzun güzel evi için şükrettiğinizde, çekim yasasını ilgilendiren tek şey sizin yaydığınız şükür enerjisi.
Bu durumda hayatınıza, bu pozitif enerjiye denk şeyleri çekiyorsunuz.

Ama komşunun güzel evine kıskançlıkla bakıp, kendinizinkini beğenmediğiniz zaman da hayatınıza, bu negatif enerjiye denk şeyleri çekiyorsunuz. Yani kendinizi fakirleştirirken, başkalarının zenginliğini arttırıyorsunuz.

Sanki, “Kıskandın ha, al biraz daha kıskan” der gibi oluyor hayat.

Şükredince de (başkasına ait şeylere dahi) “Şükrettin ha, al biraz daha şükret” gibi oluyor hayat.

Uzun lafın kısası, eğer “her şey çok güzel” diye bakamıyorsanız hayata, bu güzellikler, iyilikler bulma alıştırmasını ve şükretme alıştırmasını hayatınıza acilen yerleştirmenizi tavsiye ederim.

(kişisel gelişim ve olumlamalardan alıntı)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

papatya_27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2013, 01:47 PM   #2 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK DEMENİN SAKINCALARI

harikasın teşekkürler
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2013, 10:50 PM   #3 (permalink)

Tesekkür: 12
6 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
xxyyzz is an unknown quantity at this point

"Ve hatırlayın ki Rabbiniz size şöyle bildirmişti:
Yüceliğim hakkı için şükrederseniz elbette size (nimetimi) artırırım ve eğer nankörlük ederseniz hiç şüphesiz azabım çok şiddetlidir."

İbrahim Suresi/7.ayet
xxyyzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2013, 10:09 AM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 17
39 Mesajinıza toplam 75 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mevsim sonbahar is an unknown quantity at this point

emegine sağlık ..
mevsim sonbahar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2013, 01:01 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

mehtap1606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
496 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehtap1606 is an unknown quantity at this point

Papatya bu herşey çok güzel olacak lafını daha dün bi arkadaş yemekte etmişti müdahale etmemek için zor tuttm kendimi :) öyle deme böyle de yoksa hayatındaki yansımaları böyle olur diye söylicem faka karşımdaki insan henüz bu bakış açısına çok yabancı, ben de sustum
Alt 10-06-2013, 01:09 PM   #6 (permalink)
Super Moderator

1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

aklına bir soru atabilirdin yada kafasını karıştırsan yeterdi. Araştırsa merak etse yeter. Fakat bazıları da kör gibi gider onlara ışık olmaya çalışmak boşunadır oda bir gerçek
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2013, 01:20 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

mehtap1606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
496 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehtap1606 is an unknown quantity at this point

Evet o ışığı alamadım ondan dolayı enerjimi harcamadan sadece izledim insanları.farkındalık sahibi olduğumdan beri insanların tüm ayrıntılarını yakalıyorum hayata karşı duruşları konuşmlarına herbişeylerine yansıyo ben de bun görüyorum çk keyifli onları izlemek,şükürler olsun bu bilinçlenmeye erdiğim için
Alt 10-06-2013, 02:15 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

169 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
mehtap1606 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet o ışığı alamadım ondan dolayı enerjimi harcamadan sadece izledim insanları.farkındalık sahibi olduğumdan beri insanların tüm ayrıntılarını yakalıyorum hayata karşı duruşları konuşmlarına herbişeylerine yansıyo ben de bun görüyorum çk keyifli onları izlemek,şükürler olsun bu bilinçlenmeye erdiğim için
telkinlere başladığımdan bu yana beni de en çok huzurlandıran mutlu kılan farkındalığımın artması..bunun için şükrediyorum ben de..çünkü hayat gerçekten bakış açısında gizliymiş olanlar olan bitenler hep aynı yoksa
papatya_27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2013, 02:18 PM   #9 (permalink)
Super Moderator

Alıntı:
papatya_27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

telkinlere başladığımdan bu yana beni de en çok huzurlandıran mutlu kılan farkındalığımın artması..bunun için şükrediyorum ben de..çünkü hayat gerçekten bakış açısında gizliymiş olanlar olan bitenler hep aynı yoksa
her değişen ve bilinçlenen insan insanlık adına bir adımdır arkadaşlar. Çünkü ortak bilinçle bunu tüm insanlar hissederler. tıpkı suya atılan bir taşın halkaları gibi her insan diğer insanlara etki eder.
Alt 10-06-2013, 02:20 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
her değişen ve bilinçlenen insan insanlık adına bir adımdır arkadaşlar. Çünkü ortak bilinçle bunu tüm insanlar hissederler. tıpkı suya atılan bir taşın halkaları gibi her insan diğer insanlara etki eder.
kelebek etkisi gibi

Bookmarks