Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü

Uyarılar

offffff böyle işte ..... :(

Hayatım Değişti Klubü ve Serbest Kürsü offffff böyle işte ..... :( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba ben burda sorunlarimi yazip birnevi kendimi rahatlamiş hissedeceğimi umuyorum Kötü bu dünya hayat olaylar yaşantilar okulda dişarda heryerde herkes rahat mutlu şanşli sosyal ve kendine güveni varken ben niye böyle (ben Allah (c.c) ye isyan etmiyorum aksine Allahin izniyle ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Serbest Kürsü nerededir kimdir Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Serbest Kürsü hipnoz Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

offffff böyle işte ..... :(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-02-2013, 06:37 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 64
31 Mesajinıza toplam 58 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatcı is an unknown quantity at this point
Unhappy offffff böyle işte ..... :(

Merhaba ben burda sorunlarimi yazip birnevi kendimi rahatlamiş hissedeceğimi umuyorum

Kötü bu dünya hayat olaylar yaşantilar okulda dişarda heryerde herkes rahat mutlu şanşli sosyal ve kendine güveni varken ben niye böyle (ben Allah (c.c) ye isyan etmiyorum aksine Allahin izniyle sorunlarimi çözmeyi umuyrm)ben kilolu şansiz beceriksiz umutsuz kendine güveni olmayan asosyal vb daha neler neler okula giderken serviste asosyalce konuşmadan oturan kizlarin hocalarin tanimadiğim.kimsenin daha gözüne bile bakamayan birkelime konuşamayan anca çok yakin arkadaşlarimla normal konuşabilen kendini aşşalik hisseden herkesten düşük gören şunu şöyle yapabilirmiyim.becerememmi rezil olurmuyum diyenkendinin insan olup hatta yaşadiğindan emin.olmayan her saniye daha önce felaketler yaşadiği için başina felaket kötülük yikim yaşacayacak diye korkan ruhu zindana kapatilmiş bedeni zaten kayip kontrolü eline alamayan dalip giden yoldan geçerken arabayi farketmeyen ya daha neler neler kisaca bana mal diyebilirsiniz sanki ruhumun bedenimin kontrolü benim elide değil ben 15 yaşinda 85 kiloyum(obez 1.ci derece) tabiki bu kiloyu yiyerek değil romatizma ve zatüre hastasiydim çözüm.olarak bana kortizon iğnesi yaptilar aşiri kilo aldirip iştah açiyo bu iğne ondan sonra kilo aldim işte bazilari bana konuş diyince ne konişim diyorum ben bi anadolu lisesinde 2.döneme yeni başladim asosyal ve kilolu olarak başlamak ve okula öyle taninmak istemiyorum bu kadar sorun oluncada dersler vuruyor öfff kilo hem din hem sağlik açisindan verilmesi gereken birşeymiş birde okulda vb robot gibi yüryrm hayirlisindan çözmek istiyrm bu sorunlar trşkkrler: (((((

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hayatcı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2013, 06:52 PM   #2 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: offffff böyle işte ..... :(

Hayatcı'm bir insana aşağılık, rezil mal demek için bu söylediklerin yeter mi sence? İnsanlar farklı karakterlerde yaratılmışlardır. Mesela benim sevgili küçük oğlum ki şu an lise sonda okuyor. Üniversiteye hazırlanıyor şu an. Oda sınıfta hiç konuşmayanlardandı hatta hiç konuşmaz neredeyse. Ben veli toplantısına gittiğimde öğretmenleri bana hiç konuşmuyor içine kapanık dediklerinde, onlara diyordum ki "Tarık içine kapanık bir çocuk değil, o sadece çok konuşmayı sevmeyen biri. O sessiz biri bu onun karakteri, ama o içine kapanık biri değil. bazı insanlarda haya fazladır. mesela Hz Osman da hiç kimsenin konuşurken direk olarak yüzüne bakamazmış. Belkide sen hayalı bir çocuk olduğundan kimselerin gözüne bakarak konuşamıyorsundur ki buda imanın sağlam olmasına sebep. hatta bu güzel bir şey. Sen bunu kötü olarak nitelendirdiğin için kendini kötü hissediyorsun. Tarık son derece esprilidir. Seveni çok fazladır. Manyak okur. Elinden hiç kitap düşmez. fakat onun doğuştan sol baş parmağında bir sakatlık mevcut. İnşallah yaza bunun için ameliyat ettirecez. ve daha geçen seneye kadar da konuşurken ağzı hafif yana kayıyordu. Fakat o bunu hiç kendine dert etmedi. Şimdi ağzı şükür düzeldi sayılır. Çok çalışkandır, mantıklıdır, makuldür. Sen lütfen kendine bunları söyleme bir insanın kilolu olması o insanı dediğin şeyler yapmaz yada çok konuşkan olmaması. Bu bir karakter olabilir, herkes aynı olmak zorunda değil. Bizim evde var bitane çok konuşan kardeşimin oğlu, hiç susmuyo, hiç ama ve desen ki ne söylüyo hiç boş konuşuyo, bomboş hatta. Diyolar bi sus evladım Allah rızası için bir sus. herkesin derdi başka yani.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2013, 07:04 PM   #3 (permalink)
Super Moderator

1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Kendine hobi edin. Resim çizebiliyorsan çiz, enstrüman çalabiliyorsan çal. Kitap oku, yüz, film izle. Mesela e motivasyon. net var orada motivasyon filmleri adı altında çok harika filmler mevcut. her gününe yada haftada bir kaç kez sana kendini iyi hissettirecek film izle. Karikatür çizebiliyorsan buda güzel bir uğraş. benim büyük oğlumun telefonunda onlarca karikatür mevcut. espri kabiliyetini artırıyor bunlar insanın. Tabi inşallah kilo problemini de aşacaksın zamanla fakat bu güzel yaşlarını bunlarla heder etme. Hayatını yaşa. Şimdilik ne kadarı varsa elinde artarak devam etsin dileğim hayatında güzellikler
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2013, 07:18 PM   #4 (permalink)
Super Moderator

Ayrıca diyelim ki ben asosyal biriyim, kimsenin yüzüne bakarak konuşamıyorum. Hatta birde kiloluyum. Sen benimle karşılaşsan. Bana der misin ki "Sen niye yaşıyorsun. Şu haline bak. Pisliğin tekisin malsın, bide nefes alıyorsun şu hayatta. Senin gibileri yaşatmamak lazım bu hayatta" Der misin? Hayır demezsin, peki diyorsun ki dinen günah kilolu olmak, şimdi sana soruyorum. Sen elinin, gözünün, dilinin, dişinin, ayağının, kolunun ve de ruhunun sahibi misin? hayır değilsin hemde hiç birinin bende değilim o da değil, kimse değil. hepimize emanet bu beden, ruh. "Allahın emaneti" Ve insanoğlu eşrefi mahlukattir. Yeryüzünde Allahın halifesi. Kimseyi aşağılamak haddimiz ve hakkımız değildir. İşte ben bu nazarla bakarım insana. ve kendimede öyle davranırım, kendime hiç sen salaksın demem. Çünkü bu hakkı bile kendimde görmem. ben yemeğide bu düşüncemle yerim zaten, yani onu korumak benim vazifemdir. Ona iyi bakmak. O yüzden sağlıklı olmaya azami gayret gösteririm. başka arkadaşlarım patlayana kadar yer. ben bir kaç çeşitten fazlasını yemem. Onuda makul ölçüde yerim. Çünkü bu sağlık, bu beden ve bu ruh benim emanetim. Lütfen kendini kendine malik sayma, sen sadece Allahın sana verdiği her şeyin emanetçisisin. allahın lutfedipte insan olarak yarattığı bir kuluna böyle şeyler söylemek zulüm olur canım kardeşim. Hem yanlış anlama kulağını çekiyor değilim. Bu senin nezdinde yeri gelmişken nacizane düşüncelerimi beyan ediyorum. Başkası haddim değil zaten. sağlıkla iyilikle kal, sev kendini, çünkü yeryüzünde her canlı sevilmeye layık. Allahın yarattığı bir insan olarak sev. ve lütfen ona iyi bak. seni seviyorum ben, sen benim için değerlisin.
Alt 19-02-2013, 07:34 PM   #5 (permalink)
Teğmen

31 Mesajinıza toplam 58 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Çok teşekkürler abla beni değerli hissettirdiğin için hasta olmadan ve ergenliğe girmeden önce çok şükür böyle değildim rahattim bi ara söylemek istemiyorum ama benden büyük biryle kavga etmistm biraz hasarli çkmştm o ara içime kapandim rezil oldum dşncesiyle: ( bazen hayattan bikiyrm bi yere karanlik biyere oturup hiçbişey yapmadanölmeyi beklmk neyse bosver abla seni üzmeyeyim

Alt 19-02-2013, 07:44 PM   #6 (permalink)
Super Moderator

beni üzmezsin. Senin düşüncelerine ve duygularına saygı duyuyorum. seni anlıyor muyum kendimce çünkü nasrettin hoca damdan düşünce demişler doktor çağırın hoca demiş yok siz bana damdan düşen birini bulun. ben bundan 5- 6 yıl kadar önce bir doktordan terapi aldım. Borderline hastası olarak. Dilersen bakabilirsin hastalığımın tarifine netten. !00 kişiden 2- 3 kişide oluyor bu hastalık. Sınırda kişilik bozukluğu. Çok ama çok acılar çektim. dipsiz kuyuların dibinde kapkaranlık dehlizlerde aylarım geçti. Fakat azmettim ve çıktım canının nasıl yandığını, içinin nasıl acıdığını biliyorum. Yalnız bil ki gelip geçer bunlar, azmin elinden bir şey kurtulmaz. Şeytanın insana en büyük çelmesi budur. Onun ümidini çalmak. ve der Hz Allah "Allahtan yalnızca kafirler umut keser" nedir umut her şey her yeni gündür umut, sağlıktır, iyileşmektir umut. Sevgidir umut, inançtır. Allah mutlaka sana yardım eli uzatır yeterki sen sana uzanan elleri gör ve geriye çevirme. Ki bence boşuna değil burada oluşun. Allahın izni ile iyileşeceksin ve yeniden başlayacaksın. her şey çok daha güzel olacak. Emin ol buna.
Alt 19-02-2013, 08:27 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Allahin izni ve senin yardiminla inaniyorum

Alt 19-02-2013, 08:31 PM   #8 (permalink)
Super Moderator

Ben de inanıyorum:)
Alt 19-02-2013, 09:22 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
148 Mesajinıza toplam 298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bumbada is an unknown quantity at this point

ben kilolu şansiz beceriksiz umutsuz kendine güveni olmayan asosyal .

tebrikler bunları diğer bir milyonuncu insansınız ! Bu sıfatları kendine takan sen olduğun gibi bunların olumlularını da sen yapacaksın kendine . bak mesela anadolu lisesindesin bu düz liseli olanlara göre bir şanstır.
kilonun olması iyi , amaçsız bir insana bile amaç kazandırır , spora yazıl hem rahatlarsın .

.becerememmi rezil olurmuyum diyenkendinin insan olup hatta yaşadiğindan emin.olmayan her saniye daha önce felaketler yaşadiği için başina felaket kötülük yikim yaşacayacak diye korkan ruhu zindana kapatilmiş bedeni zaten kayip kontrolü eline alamayan dalip giden yoldan geçerken arabayi farketmeyen ya daha neler neler kisaca bana mal diyebilirsiniz

ben de bir ara öyle düşünüyordum ama sonra yeter lan yeter dedim . bu hayat benim rezil olacaksam kendi davranışlarımla rezil olurum hem rezil olmak o kadar da kötü bir şey değil . onlara göre rezillik bana göre vezirliktir dedim sonra . ben niye düşüneyim ki her şeyi şimdi onlar düşünsün ! dedim .

olumlu bakmaya çalış her şeye , olumsuz gördüklerinde bile olumlukuk göreceksin .
bumbada isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-02-2013, 04:29 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Çok güzel yazmişsiniz bidaha kendime bunlari dememeye çalişacam son azmim ve gücüme kadar bunlarla savaşip bu sorunlari olanlara yardim edeceğim

Bookmarks

Etiketler
kilo, sosyal fobi