Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-02-2013, 07:44 PM   #6 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: offffff böyle işte ..... :(

beni üzmezsin. Senin düşüncelerine ve duygularına saygı duyuyorum. seni anlıyor muyum kendimce çünkü nasrettin hoca damdan düşünce demişler doktor çağırın hoca demiş yok siz bana damdan düşen birini bulun. ben bundan 5- 6 yıl kadar önce bir doktordan terapi aldım. Borderline hastası olarak. Dilersen bakabilirsin hastalığımın tarifine netten. !00 kişiden 2- 3 kişide oluyor bu hastalık. Sınırda kişilik bozukluğu. Çok ama çok acılar çektim. dipsiz kuyuların dibinde kapkaranlık dehlizlerde aylarım geçti. Fakat azmettim ve çıktım canının nasıl yandığını, içinin nasıl acıdığını biliyorum. Yalnız bil ki gelip geçer bunlar, azmin elinden bir şey kurtulmaz. Şeytanın insana en büyük çelmesi budur. Onun ümidini çalmak. ve der Hz Allah "Allahtan yalnızca kafirler umut keser" nedir umut her şey her yeni gündür umut, sağlıktır, iyileşmektir umut. Sevgidir umut, inançtır. Allah mutlaka sana yardım eli uzatır yeterki sen sana uzanan elleri gör ve geriye çevirme. Ki bence boşuna değil burada oluşun. Allahın izni ile iyileşeceksin ve yeniden başlayacaksın. her şey çok daha güzel olacak. Emin ol buna.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla