Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü

Uyarılar

SEVGİ IŞIĞI

Hayatım Değişti Klubü ve Serbest Kürsü SEVGİ IŞIĞI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Koşulsuz şartsız sorgusuz yargısız hesapsız kitapsız bir sevginin varolduğunu bana öğrettiğin için teşekkür ederim kızım. anneler günün kutlu olsun :)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Serbest Kürsü nerededir kimdir Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Serbest Kürsü hipnoz Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

SEVGİ IŞIĞI

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-05-2012, 01:11 PM   #11 (permalink)
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice
Standart Cevap: SEVGİ IŞIĞI

Koşulsuz şartsız sorgusuz yargısız hesapsız kitapsız bir sevginin varolduğunu bana öğrettiğin için teşekkür ederim kızım. anneler günün kutlu olsun :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 14-05-2012, 08:34 PM   #12 (permalink)
Binbaşı

1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

Hiç Beklentisiz Sevdiniz mi?

Yani bugün telefon etmedi demeden, şu an nerede acaba diye kendi kendinizi yemeden, yaş günümü hatırlayacak mı acaba diye bir beklenti içine girmeden... Sevdiniz mi hiç?
Onun, size ait bir mal olmadığını kabul edip, onu özgür yaşamı ile denediniz mi? Yanında ki kız arkadaşına aldırmamayı... öğrenip, ama aldırmıyormuş gibi yapmadan, gerçekten aldırmadan,- bitecekse biter, bunu ben değiştiremem, beni sevmeyi bırakmasını değiştiremeyeceğim gibi -diye düşünüp.
Onu yersiz kıskançlıklara boğmaktan ve kendinizi yıpratmaktan vazgeçe bildiniz mi hiç?
Hiç beklemeden çalan bir kapıda Onu karşınız da görmek ne güzeldir bilirmisiniz?
Beklemediğiniz bir anda hediye almak en sevdiğinizden..
Ve beklemeden gelen bir 'seni seviyorum 'mesajının tadına varabildiniz mi hiç?
Siz istediğiniz için değil, O istiyor diye yapıldı mı tüm bunlar?
Ve beklentisiz sevmemin tadına bakabildiniz mi hiç?
Bugün beni hatırlamadı yerine..-hiç beklemiyordum , senin geleceğini -diyebilmek ne güzeldir oysa..
Onu boğmadan, kendinizi boğmadan , sevebilmek ne güzeldir.. Sahiplenme duygusundan uzak, sevmemim, sevilmemim tadına varabildiniz mi hiç?
Yapılmamış davranışlar, söylenmemiş sevgi sözcükleri ile kendi kendimizi aşk çıkmazında kaybedeceğinize, Hiç beklenmeyen bir demet çiçekle mutlu oldunuz mu?
Beklentisiz sevin..
Ben beklentisiz seviyorum..
Niye aranmadım diye düşünüp kendini kendinizi yiyeceğinize Hiç beklenmedik bir 'seni özledim 'mesaji ile aşk ı yakalayın..
Beklentisiz sevin.. Ben beklentisiz seviyorum..
O sizin sevgiliniz oldu için değil.. Ona tapulu malınız gibi. Cantanız, arabanız gibi davranma hakkınız olduğunu düsünmeden.
Onu sevdiğiniz,onun da sizi sevdiği için ,sevin..
Sevgiye karışan beklenti denen illeti hemen silin aşkın ak sayfalarından..
Göreceksiniz ki O zaman aşk başka bir güzel..
Göreceksiniz ki , O zaman sevgili daha bir romantik..
Göreceksiniz ki O zaman sevmek ve sevilmenin damaklarda bıraktığı tat,
Yıllanmış şarap gibi, Beklenti zehrine karışmadan bir başka döndürüyor insanın başını..
Ben beklentisiz seviyorum..
Onun nerede olduğunu merak etmiyorum..
Beni bugün neden aramadı diye geçirmiyorum içimden, aramadığı zamanlar da..
Geleceğe dair hayallerimde yok saten.. Ben sevgiyi yaşıyorum.. Onun yanımda olduğu anlar o kadar değerli ,o kadar kıymetli ki..
Gerçekleşmemiş ve gerçekleşmeyecek beklentilerle mahvetmiyoruz o anları..
Alt 16-05-2012, 10:12 AM   #13 (permalink)
Binbaşı

Aşık olmakla sevmek arasındaki farkı sormuşlar ?
Cevaplamış Şems:
"Senin baktığına herkes bakar; ama senin onda görebildiğini herkes göremez.
Herkes aşık olabilir; ama hiçkimse senin gibi sevemez.
Tek fark sensin..
"Seni özel kılan; sevdiğin değil, sevgin".
Alt 17-05-2012, 01:29 PM   #14 (permalink)
Binbaşı

Hıncal Uluç'tan sevgi üzerine
Ortaköy'de oturuyoruz bir arkadaşımla… 'Anlayamıyorum, Hıncal' dedi..' Anlayamıyorum, beni gerçekten sevip sevmediğini. 'Yüzüne baktım. Anlattı… 'Bir aradayken öyle iyiyiz ki. Öyle yakın, öyle candan, öyle sevgi dolu ki bana karşı… Sokuluşu, dokunuşu, bakışı… Hani vücut dili diye bir şey varsa, bu kız her hali ile beni sevdiğini haykırıyor adeta… Zaten, diliyle de söylüyor, sık sık çok sevdiğini…' 'Sorun ne öyleyse' der gibi baktım, bir daha gözlerinin ta içine… 'Sorun var mı, onu da bilmiyorum ya… İçimden bir ses, bu işte bir eksiklik olduğunu söylüyor bana hep… Geçen gün birden ne fark ettim bilir misin? ' Sustu bir an… Söyleyip söylememekte terettüd etti. Ama söyledi sonunda… 'Geçen gün düşünürken, birden farkına vardım ki, buluşmak için bütün teşebbüsler benden geliyor. Ben arayıp bir yere davet etmesem, günlerce birbirimizi görmüyoruz. Beni görmek, benimle buluşmak için ondan hiç çaba yok.' Söylemekte tereddüt ettiği şey işin en can alcı noktasıydı oysa… 'Seviyor mu, sevmiyor mu?' diye papatya falı bakmayı bir yana bırakırsanız, sorunun çözümünü en gerçekçi verecek formüldü bu. Sevginin bir tek amacı vardır. Birlikte olmak… Birlikte gidilen yerlerin, birlikte yapılan şeylerin hepsi araçtır… Gerçek sevginin en sağlıklı, en doğru ölçeğidir bu… Bir arada olma isteği… Nerede, nasıl olduğu, hiç önemli olmaksızın. Dostuma, yıllar önce aniden biten bir ilişkimi anlattım. Sinemaya gidelim demiştim, üniversite yıllarında büyük aşkıma… O da beni seviyordu ya… Yani ikimizde öyle sanıyorduk… Filmi sordu… Söyledim…Beğenmedi… Benimle buluşmaktan vazgeçti, filmi beğenmediği için… O zaman anladım ki, sevdiği şey ben değilim… Benim ona sunduklarım… Benimle buluşmasını istiyorsam, onun hoşuna gidecek bir şey bulmak zorundaydım, her defasında. Ben amaç değil, araçtım. Amaç, benim sunduklarımdı. Hayır, bunun adı sevgi değildi… Benim için zor bir karardı, ama verdim ve bitirdim. 'Her şey çok iyi gidiyordu, ne yaptım da onu kırdım, suçum ne bir bilsem,' demiş ortak dostlarımıza. Anlatmadım bile. Anlatsam da anlayamazdı, biliyordum. Kaç yıl geçti aradan. İddia ederim, hala anlamış değildir niye bittiğini. Aslında, 'Bitti' yanlış bir deyiş… Hiç başlamamış ki meğer… Öyle sanmışız… Gerçek sevginin tek ölçeğidir bu, bir arada olma isteği… Seven, gerçekten, yürekten
> seven, bir arada olabilmek için mucizeler yaratır. Bütün öncelikleri sevgilisine tanır…Sizi gerçekten seviyor mu? Ya da siz onu gerçekten seviyor musunuz? Kendi duygularınızdan emin değilseniz ya da onun duygularından şüphedeyseniz… Dikkatle bakın… Dikkatle izleyin… Dikkatle gözleyin… Onunla buluşmak, onunla bir arada olmak için neler yaptığınıza, yapabildiğinize bakın… Onun sizinle bir arada olmak için gösterdiği çabaları değerlendirin.
Alt 18-05-2012, 09:30 AM   #15 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

güzel şeyler yazılmış ama ben nedense özellikle son zamanlarda...bu dünyadaki sevginin ve aşkın öldüğüne inanıyorum...
eskiden bugüne kadar yaşama sebebim sevgiyi veya aşkı bulacağımın umuduydu
ama artık o umudum da kalmadı boşluğa çıktım...sevgi ve aşk için yaşayan ben, şimdi kendime yeni bir hedef tayin edebilmiş değilim..boşluktayım..

çünkü kimi görsem duysam sevgisizlik çektiğini görüyorum....tahammülsüzlük, sabırsızlık, tükenmişlik, hoşgörülü olmamak ve benzeri şeyler de cabası..

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2012, 10:29 AM   #16 (permalink)
Binbaşı

Sevdikçe varlığının kâinatla toplandığını görürsün.
Sevince, kendini kendinden öte taşırsın.
Sevince kalbine yeni ve sonsuz kanatlar takarsın.
Sevince, mavi bir deniz olur kalbin; hiç bilmediğin kıyılara varırsın.

... ... Bağışlamayı öğren:
Bağışladıkça dostlarının sayısını onla çarpmış olursun.
Bağışlamak kalbinin yükünü azaltır.
Bağışlayınca, kalbine batan dikenler
güle döner.
Bağışlayınca önce kendini bağışlamış gibi olursun, nefretin ve
kinin yükünü omzundan atarsın.
Güne katılacak en güzel şey sevgidir diyerek sevgilerin en güzeli ile kalmanız ,
Su berraklığında sevgiler yaşamanız dileğiyle.,,
Sevgi yüreğinizden hiç eksik olmasın,
Günaydın, Herkese....
Alt 19-05-2012, 01:21 PM   #17 (permalink)
Binbaşı

EN GÜZEL GÜN:

Bugün

EN KOLAY ŞEY:
...
Hata Yapmak

EN BÜYÜK ENGEL:

Korku,Endişe

EN BÜYÜK HATA:

Yılgınlık

BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİN KAYNAĞI:

Bencillik

EN GÜZEL EĞLENCE:

Çalışma

EN KÖTÜ YENİLGİ:

Pes etmek

EN İYİ ÖĞRETMENLER:

Çocuklar

EN ÖNCE GELEN İHTİYAÇ:

İletişim

EN MUTLU EDEN ŞEY:

Başkalarına faydalı olmak

EN KÖTÜ KUSUR:

Keyifsizlik,moralsizlik

EN KÖTÜ DUYGU:

Öfke,Hınç

EN GÜZEL ARMAĞAN:

Bağışlama

EN HOŞ DUYGU:

İç huzur

EN KISA YOL:

Emin Adım

EN ÖNEMLİ GEREKSİNİM:

Aile Ocağı

EN İYİ SIĞINAK:

Tebessüm

EN İYİ ÇARE:

İyimserlik

EN BÜYÜK GÜÇ:

Umut

EN YÜCE DUYGU:
Sevgi
Alt 20-05-2012, 11:07 AM   #18 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,413
48 Mesajinıza toplam 112 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Kadir Serarslan is an unknown quantity at this point

Dünyayı güzellik kurtaracak. Bir insanı sevmekle başlayacak herşey
Alt 20-05-2012, 12:46 PM   #19 (permalink)
Binbaşı

SEVGİ ÖNCELİKTİR
Üniversite yıllarımız... Biz iki erkek arkadaşız. Onlar da iki kız. Öyle tanıştık SBF'nin kantininde... Birlikte çıkıyoruz... O yıllarda çıkma ne demek... Sinemaya falan birlikte gidiyoruz öğlenden sonraları. Akşam üzerleri de o zamanlarda çok ünlü Filiz Pastanesi'nde buluşup çay falan içiyoruz. Çok sevdiğim bir şiir vardı, aklımda kaldığı kadarıyla, şöyleydi sanki, o yıllardaki aşklarımızı anlatan... Bir şey var aramızda senin gözlerinde belli, benim yanan yüzümden. Susuyoruz, arada bir, gülüşerek başlıyoruz söze. Ne kadar gizlesek nafile, bir şey var aramızda, senin gözlerinde ışıldıyor, benim dilimin ucunda... Söyleyemiyoruz ,Seni Seviyorum, diye... Ama öyle şeyler yapıyoruz ki, her şey ayan beyan... Ne mi yapıyoruz mesela... Biz üçümüz, Mülkiyeliyiz. ,Aramızda bir şeyler olan, Orta Doğulu... Bir gün öğleye doğru, üç mülkiyeli, Kızılay'da rastlaştık... Sinemaya gitmek üzere sözleşiyoruz. Uzaktan bizim Orta Doğulu çıktı meydana. ,Hayrola, dedi. ,Öğleden sonra sinemaya gidiyoruz, haydi sen de gel, dedim. ,Çok mu istiyorsun, dedi. ,Evet, dedim. ,Biletleri alın beni bekleyin. Senin için gelirim, dedi, koştu gitti. Sinema ikide... İkiye çeyrek kala buluştuk. Üç Mülkiyeli. Orta Doğulu görünürde yok... Bizim kız ,Hadi girelim, dedi. ,O laf olsun diye 'Gelirim' dedi. Gelemez. Öğleden sonra final sınavı var. Nasıl gelir ki!..., Biletlerin ikisini onlara uzattım... ,Gelecek., dedim. ,Siz girin, ben beklerim,. Saat iki buçuğu geçiyordu, sinemanın önünde bir taksi durdu. İçinden nefes nefese Orta Doğulu indi... ,Kusura bakma geç kaldım., dedi... ,Öğleden sonra final sınavım vardı. Bu sınava raporsuz girmezsek dönem hakkım yanar. Bu yüzden girdim. Kağıdın altını hemen bomboş imzalayıp verdim. Fırladım, taksiye koşarken ayağım burkuldu, topuğum kırıldı. Yurda gidip ayakkabımı değiştirmek zorunda kaldım. Bu yüzden geciktim., Sonra kulağıma eğildi. ,Ama ne kadar geç kalırsam kalayım, kapıda beni bekleyeceğini biliyordum., dedi. ,Ben de geleceğini biliyordum., dedim, elini elimin içinde sıkarken...

Sevginin en yüce yanıdır, inanmak... Ama ben başka şey anlatmak istiyorum, bugün... İnsanları ne kadar seviyoruz. Onlara ne kadar değer veriyoruz. Bunun bir tek şaşmaz ölçeği var. Günlük hayatımızdaki önceliklerdeki yeri? ,Hadi sen de gel, dediğimde ,Sınavım var, gelemem, diyebilirdi Orta Doğulu... Kimse de bir şey diyemezdi. Öyle demedi..., Senin için her şeyi yaparım, dedi... Benimle herhangi bir gün, herhangi bir saatte gidebileceği o sinemaya, sırf ben o gün istiyorum diye, o gün gidebilmek için, sınavdan ,Sıfır, almaya razı oldu. Şimdi bir de herkesin günlük yaşantısında her zaman rastlanan başka örneklere bakın... Sevgilim, sana tapıyorum. Bugün buluşmayı çok isterdim ama, berberden randevu almıştım.,, ,Alo, darling. Bu gece seninle buluşacaktık ya. Bir kız arkadaşım boy frendi ile bozuşmuş. Onu teselli etmem gerek. Beni affet!,, ,Hayatım sen bir tanesin. Ama yarın buluşamayız. Galatasaray'ın maçı var., Listeyi sabaha kadar uzatabilirsiniz. Şimdi bir düşünün. Hem size ileri sürülen özürlere. Hem sizin ileri sürdüklerinize. Kimi, neleri tercih ediyorsunuz, kimlere... Ve siz nelere tercih ediliyorsunuz? Eğer, sizin için berberden, maçtan, sizi davet eden ya da size gelen herhangi bir arkadaştan sonra geliyorsa, sakın ola, onu sevdiğinizi falan düşünmeye kalkmayın. İnsanlar bazen kendilerini de kandırır, sevdiklerine. Ya da şüpheye düşerler, ,Ona karşı duygularım, cok karışık... Seviyor muyum acaba?, diye... Sevginin ve değerin en yanılmaz ölçeği, tercihtir, önceliktir. Hadi sinemaya gidelim, dediğinizde, arkadaşını ,Tabii, harika, demeden önce ,Ne film oynuyor?, diyorsa, hele hele ardından ,Ben o filmi sevmem., deyip, buluşma teklifinizi reddediyorsa mesela, bilin ki asıl sevdiği sinemadır. Siz değilsiniz. Siz ancak onun ilgisini çekecek bir film ve boş bir zamanını bulabilirseniz, onunla buluşabilirsiniz. Bunun da adı sevgi olamaz tabii... Sevgide önemli olan bir arada olmaktır. Sinema bahanedir sadece. Düşünün bakalım, sevdiğinizi sandığınız insanın, hayatınızdaki öncelik sırası neydi? En tepede mi? O zaman gerçekten seviyorsunuz demektir. Ya da şöyle... Hayatındaki en büyük önceliği daima size veriyorsa, hiç şüpheniz olmasın, en cok sizi seviyor. Onun için en değerli varlık sizsiniz. Hem kendi karmaşık duygularınızı çözmenin, hem de onun duygularını kesinlikle belirlemenin en şaşmaz yoludur, öncelik testi... Çünkü en çok sevilen, en önce gelir. ,Benim her şeyimsin, kolay laftır, herkes söyleyebilir. Eğer sizi bir şeye tercih ediyorsa ancak o zaman her şeyiniz demektir gerçekten. Birisiyle ilgili duygularınızdan ya da onun duygularından şüpheniz varsa, derhal bu ,Öncelik, testini yapın, her günkü yaşantınızdan örnekleri hatırlayarak. Şaşmaz gerçek hemen ortaya çıkacaktır.

Sevgi bir bakıma önceliktir çünkü!

Can Dündar
Alt 20-05-2012, 01:06 PM   #20 (permalink)
Binbaşı

Kadir Serarslan; Dünyayı güzellik kurtaracak. Bir insanı sevmekle başlayacak herşey

kendini sevmekle başlar herşey...

Bookmarks