Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü

Uyarılar

Bir maruzatım var

Hayatım Değişti Klubü ve Serbest Kürsü Bir maruzatım var Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bir şeyler yazıyoruz. Fakat silemiyoruz hiç bir şeyi. Tamam düzeltme butonu var ama ben yazdığım bazı şeyleri silebilmekte istiyorum....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Serbest Kürsü nerededir kimdir Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Serbest Kürsü hipnoz Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

Bir maruzatım var

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-02-2013, 01:41 AM   #1 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Bir maruzatım var

Bir şeyler yazıyoruz. Fakat silemiyoruz hiç bir şeyi. Tamam düzeltme butonu var ama ben yazdığım bazı şeyleri silebilmekte istiyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2013, 02:16 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
148 Mesajinıza toplam 298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bumbada is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bir maruzatım var

düzelte bas yazdıın şeyi ------------------------------------- yapıp değiştir .
bumbada isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2013, 02:30 PM   #3 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Mesajınızı yazdıktan sonra bir süre mesajınızı düzeltebiliyorsunuz. Forum düzeni için mesaj düzenleme tüm üyelere her zaman açık bir fonksiyon değil. Çok özel bir durum varsa çok çok silinmesini istediğiniz bir mesaj varsa gerekçenizi bildirirseniz moderatörler size bu konuda yardımcı olabilir.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2013, 03:55 PM   #4 (permalink)
Super Moderator

1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

hı işte ben de onu diyorum. Yani şimdi ortalığı kirletip de "anne şurayı bi toplasana demek gibi oluyor. Hangi bir yeri toparlayacaksınız?" Eh madem öyle yapcak bişey yok. O halde size kolay gelsin. Düzen hastalığı var ben de :) karışıklıktan hoşlanmıyorum. Ve telkinlerimin içinde bu da var. Bunu da değiştiriyoruz şimdilerde :) Sizlere kolay gelsin sweeetcim.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2013, 04:14 PM   #5 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Ufak tefek hataları görmezden gelir hatta elimiz değerse düzeltiriz. Sen de canını sıkma Işık'cım.

Alt 03-03-2013, 01:05 PM   #6 (permalink)
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

:)
gülümsedim, çünkü zaman zaman ben de aynı gereksinimi duyanlardanım, ne kadar örselemeye çalışsak da serde mükkemmeliyetçilik var işte..

oysa belki de hep hatırlamamız gereken tek şey bu..

hayat silgi kullanmadan resim yapabilme sanatıdır..
Alt 15-03-2013, 04:57 PM   #7 (permalink)
Super Moderator

Alıntı:
cansuyu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
:)
gülümsedim, çünkü zaman zaman ben de aynı gereksinimi duyanlardanım, ne kadar örselemeye çalışsak da serde mükkemmeliyetçilik var işte..

oysa belki de hep hatırlamamız gereken tek şey bu..

hayat silgi kullanmadan resim yapabilme sanatıdır..
Haklısınız ama ben aynı konuda pek çok başlık görüyorum. Mesela bence bir tanışalım başlığı yeterli bana göre her gelen arkadaş oraya yazsa. Tanışalım yazıyor, bir daha da uğramıyor foruma. Bi başını kapıdan uzatıp gitmek için mi onca başlık. Ben bu karışıklıktan hoşlanmıyorum. Bir de yeni gelen arkadaşlar, forumu incelemeden daha, zaten forumda onlarca kez bahsi geçmiş, belki üzerinde defalarca konuşulmuş konularda yeniden başlık açıyorlar. Bir daha da görünmüyorlar zaten. Aynı konuda hep yeni başlığa ne gerek var diye düşünüyorum. Az forumu karıştırsa bu sorunla ilgili kaç yazı bulacak. Fakat böylesi insanların daha kolayına gidiyor. Sadece biraz daha özen istiyorum. Kafa karışıklığı olmazdı. İşte bu yüzden bende bazı başlıklarımı silebilmek istedim. En azından kendi dağınıklığımı toparlayım diye ama mümkün olamıyormuş. Üzgünüm
Alt 15-03-2013, 08:20 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

bird of paradise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,195
311 Mesajinıza toplam 914 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bird of paradise will become famous soon enoughbird of paradise will become famous soon enough

ışıklı yol a katılıyorum, en azından kendi yazdığımız konularda yada paylaştığımız konulardan silmek istediklerimizi rahatlıkla silebilmeliyiz,
bunun ne mahsuru var acaba?
Alt 16-03-2013, 01:11 AM   #9 (permalink)
Administrator

Sevgili yarim ilk paylaştığımız zaman belli bir süre tüm üyeler kendi mesajları üzerinde değişiklik yapabiliyor. Onun dışında her zaman açık olması bazen suistimal edilebilir. Bir yandan hak veriyorum size bir yandan da çok önemi yok. Silinmesi istediğiniz başlıkları moderatörlere gerekçeleriyle belirtebilirsiniz. Moderatörlerin görevlerinden biri de aynı konuları düzenleyip, derlemek ve aynı olanları silmektir. Yani aynı konuda birden fazla başlık görürseniz yine en azından bana haber verebilirsiniz.

Alt 16-03-2013, 11:48 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

bird of paradise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,195
311 Mesajinıza toplam 914 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bird of paradise will become famous soon enoughbird of paradise will become famous soon enough

tatlı insan, melek kalpli sweeet belli bir süre içinde değişiklik yapılabildiğini
bende biliyorum tekrar hatılattığın için teşekkürler.

Her zaman açık olması bazen suistimal edilebilir
diyorsun, ama bu bir korku, başkasının yada senin korkun,
unutma bu hayatta da böyledir.

bir yandan hak veriyorum bir yandan çok önemi yok diyorsun
, demekki kararsızsın bir yandanda az değil çok önemi yok diyorsun.
Bunu ne için hangi konu için söylersen söyle ÖZde bu aynı anlamı taşır.

İnsanlar buraya mesajlarını yazarken duygularını
ifade eden yazılar yazıyorlar, duygu bir enerjidir
demekki burdaki siteyi ve içindeki insanları önemsiyorlar ve
enerjilerini gönderiyorlar,enerji gerekli yere gidip gitmediğiyle ilgilenir.

Seninde yapabileceklerinin sınırlı olduğunun farkındayım,
ama sende gerekli kişilere bunu iletmelisin...

Sürekli insanlara şunun burasını yap şunun şurasını düzelt
demek hiç hoş değil.

Ayrıca bir suistimal söz konusuysa
moderatörler kişileri diskalifiye edebilir
ve üyeliklerinide sonlandırmak zorunda değildirler,

Tıpkı sosyal paylaşım sitelerinde olduğu gibi
belirli süre için yada sürekli olarak bazı haklardan mahrum edilebilir,
buda aynı kapıya çıkar.

Amacımız bir birimize akıl vermek değil birbirimize
yardımcı olmaksa eleştirilerde olmalı...
Çokda büyütülecek bir mesele değil elbette, olsada olur olmasada,
oluyor iyide oluyor.

Bookmarks