Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Alışkanlıklar ve Bozukluklar ve Bağımlılıklar'dan Kurtulma Klubü > Diğer Alışkanlıklar ile İlgili Cd'ler > Saç Çekme

Uyarılar

Saç Koparma Bozukluğu Video

Diğer Alışkanlıklar ile İlgili Cd'ler ve Saç Çekme Saç Koparma Bozukluğu Video Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız çok güzell senin adına sevindim..ben de bayağı dır koparmıyorum...(e yani koparmıyım de...açılan yerden artık saç çıkmıyorrr..sarmısak sürüyorum ama nafileee,,,çok üzgünümmm çoookkk)diyeceğim şu ki kafama takılan şey daha doğrusu...sigara bırakmak gibi bişey bu alışkanlıktan vazgeçmek,,,yani irade meselesi ..okey .peki bu olayın ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Saç Çekme telkin cd indir izle İstanbul Saç Çekme nerededir kimdir Saç Çekme çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Saç Çekme hipnoz Saç Çekme olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Saç Çekme hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Saç Çekme kuantum düşünce kitap haberi

Saç Koparma Bozukluğu Video

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-06-2008, 07:25 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
74 Mesajinıza toplam 213 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hava-hoş is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Saç Koparma Bozukluğu Video

çok güzell senin adına sevindim..ben de bayağı dır koparmıyorum...(e yani koparmıyım de...açılan yerden artık saç çıkmıyorrr..sarmısak sürüyorum ama nafileee,,,çok üzgünümmm çoookkk)diyeceğim şu ki kafama takılan şey daha doğrusu...sigara bırakmak gibi bişey bu alışkanlıktan vazgeçmek,,,yani irade meselesi ..okey .peki bu olayın altında yatan psikolojik sorunlar ,saç koparmayınca çözüme ulaşıyo mu acaba ....onlar ın dürtüsüyla saç koparıyoruz diye biliyorum.... dusun

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 13-06-2008, 02:24 PM   #12 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
Nilüferr is an unknown quantity at this point

merhabalar,
uzun zamandır internette bu konuyu araştırıyordum.Nihayet böyle bi siteyi buldum.
Benim gibi bu hastalığa yakalanmış ve atlatmış olan arkadaşlarıma sesleniyorum. Lütfennnn banada yardımcı olun. İnanın buna şuanda çok ihtiyacım var.Eğer msj birileri cevap yazar benimle konuşursa çok sevinirim.Sevinmeyi bırakın dünyalar benim olur.Şimdiden çok tşk ederim
Nilüferr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-06-2008, 12:28 AM   #13 (permalink)
Üsteğmen

74 Mesajinıza toplam 213 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hava-hoş is an unknown quantity at this point

selam arkadasım ,,şunu bil ki yanlız değilsin..ben de var ve henüz bir destek alamadım.ancak,kendi irademle koparmıyorum artık .ve o açılan----ne yazık ki artık saç çıkmayan ---yeri örüyorum ve ucunu renkli lastikle bağlıyorum....haziran 24 de psikyatr a gideceğim ve ne olacak çok merak ediyorum.mutlaka paylaşacağım....

o saçları koparma sorunundan daha derin olanı -bence-sonrasındaki üzüntü...neden böyle yapıyorum,,kel kaldım,saçım çıkmıyo artık....gibi yakınmalar daha çok psikolojimi bozuyor...mutlaka bi rçaresi vardır bakalım.......
Alt 09-09-2008, 01:01 PM   #14 (permalink)
Teğmen

elifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elifi is an unknown quantity at this point

selam
bende yeni başladı bu saç koparma alışkanlığı çok kötü birşey ya ..
elifi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2008, 01:42 PM   #15 (permalink)
Teğmen

AZARRATH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 15
81 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AZARRATH will become famous soon enoughAZARRATH will become famous soon enough

AAAyy ben ne kadar hastalıklı birşeymişim

İnanın bunun hastalık olduğunun bile farkında değildim

Bende de kirpik ve kaş yolma hastalığı var

Saçlarımı tarar gibi yapıyorum,hatta zorla çekeleştiriyorum,böyle elime saç tellerim geldiğinde veya kaşlarım koptuğunda hoşuma bile gidiyor,

Birkaç aydır da saç derimi yolma hastalığı başladı,tv izlerken, kitap okurken saç derimi tırnaklıyorum,saçlarımda yer yer kellikler oluşunca bırakmaya çalışıyorum ancak ellerim yine saçlarıma gidiyor ve yolmaya başlıyorum ve işin ilginç yanı acı çeksem bile hoşuma gidiyor,
Psikiyatriste mi gitmek gerekiyor

Panik atak,yolma hastalığı,kanserden ve yanarak ölmekten korkma hemde aşırı korku

Senatoryuma yatayım ben

Alt 11-09-2008, 06:26 PM   #16 (permalink)
Teğmen

44 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melanie87 is an unknown quantity at this point

arkadşlar aynı sorun bende de var. taa ortaokuldayken başladı kaş ve kirpik yolmak şeklinde ama zamanla kirpik azaldı ama şu anda da kaş yolma problemim var. gerçekten çok kötü bi rahatsızlık. insanların suratına bakarken utanıyorum siyah kalemle çiziyorum faln ama ne yapacağımı bilemiyorm. tedavi olmak da istiyorm ama ilaç tedavisi istemiyorm. acaba bununla ilgili kişisel bir telkin yapılabilr mi? bi de bu dertten muzdarip kişilerle irtibat kurmak istiyorum belki aynı sorunla karşı karşıya olduğumuzdan birbirimizi daha iyi anlarız
melanie87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2008, 06:34 PM   #17 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
melanie87 Nickli Üyeden Alıntı
arkadşlar aynı sorun bende de var. taa ortaokuldayken başladı kaş ve kirpik yolmak şeklinde ama zamanla kirpik azaldı ama şu anda da kaş yolma problemim var. gerçekten çok kötü bi rahatsızlık. insanların suratına bakarken utanıyorum siyah kalemle çiziyorum faln ama ne yapacağımı bilemiyorm. tedavi olmak da istiyorm ama ilaç tedavisi istemiyorm. acaba bununla ilgili kişisel bir telkin yapılabilr mi? bi de bu dertten muzdarip kişilerle irtibat kurmak istiyorum belki aynı sorunla karşı karşıya olduğumuzdan birbirimizi daha iyi anlarız

Bu konu ile ilgili olarak Trichotillomania - Compulsive Hair Pulling Cd si kişiye özel olarak yapilmaktadir.Siparis bolumunden siparis verip deneyebilirsiniz.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2008, 06:33 PM   #18 (permalink)
Teğmen

sebepsiz is an unknown quantity at this point

bende maalesf bu hastalıkla 15 senedir mücadele ediyorum yada edemiyorum. durumum gerçekten vahim çünkü artık kelliğimi kapatmak için peruk kullanmak zorundayım. ailem bana büyük destek ama yetersiz geliyor. artık yaşımda ilerlediği için evlilik düşünüyorum ancak durumu hiçkimseye izah edemediğim için bu mümkün bile değil. içinden çıkamadığım düşünceler beni asabileştiriyor saldırganlaştırıyor. tedavi yöntemleride sonuçsuz kaldı aslında doktora gitmekten de pek haz etmiyorum. eğer hastalığı benm kadar ilerlemiş olanlar varsa yardımlarınızı bekliyorum.
sebepsiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2008, 04:07 PM   #19 (permalink)
Teğmen

aliram is an unknown quantity at this point

bende de aynı sorun var kendimi yalnız hissediyordum ama değilmişim.elim boşken sürekli saçlarımla uğraşır dururum,örüyorum,saç tellerini koparıyorum filan,bu sitede okuyana kadar ciddiye almamıştım:(
ve bundan çok utanıyorum,kimsenin duymasını istemiyorum:(
aliram isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2008, 04:17 PM   #20 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar aliram .. hoşgeldin yanımıza..
ben bu konuda ki özel telkin hakkında bilgi alarak mutlaka kullanmanızı öneririm..
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...egisti-u4.html

gerek ruhsal açıdan gerekse fiziksel açıdan malesef kişide oldukça olumsuz etkiler oluşturan bir sorun..
burada bezer deneyimi yaşamış olan arkadaşlarımızla fikir alıverişinde bulunup bir yandan da
suçluluk.. ego kendine güven gibi ücretsiz telkinlerimizi dinlemeye başlayın..
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...izfont-b254.0/
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/

ayrıca sedona deep peat eft gibi kendi kendine de uygulanabilirliği olan pratik yöntemleri araştırarak bu yenilenme sürecinizi destekleyebilirsin..
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...elisim-b313.0/
elimizden geldiğince tüm forum daima bu konuda başarılı olman ve güzel haberlerini senden duymak için yanındayız..

sevgiler..

Bookmarks

« saçla oynama | - »
Seçenekler
Stil