Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Genel Kişisel Gelişim Cd'leri > Sabır

Uyarılar

Sabır sabır nedir, sabır için, kuran sabır, sabır ayet, sabır hadis, sabır suresi, sabır peygamber, sabır islam, sabır allah, islamda sabır, sabır dua, sabır resimleri, sabır plastik, sabır dualar, sabır mp3, sabır ve, sabır resmi, ya sabır, göksel sabır, mevlana sabır, sabır hakkında, arapça sabır, sabır ayetler, sabır

Sabırsızlık - İnancın düşme süreci

Genel Kişisel Gelişim Cd'leri ve Sabır Sabırsızlık - İnancın düşme süreci Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 'Kararsızlık, endişe ve korkuyu artık tanıdığım ve onları tespit etiğim her yerde üstlerine gidip ışık tuttuğum için kendilerini göstermemeye başladılar. İşyerimi kurduktan 9 ay sonra işlerin büyümesi ve belirli bir kitleyi yakalama ile ilgili bir süredir devam eden sabırsızlık hissimi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sabır telkin cd indir izle İstanbul Sabır nerededir kimdir Sabır çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sabır hipnoz Sabır olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sabır hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sabır kuantum düşünce kitap haberi

Sabırsızlık - İnancın düşme süreci

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-06-2009, 01:47 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 977
219 Mesajinıza toplam 1,274 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gökçe y. is a jewel in the roughgökçe y. is a jewel in the roughgökçe y. is a jewel in the roughgökçe y. is a jewel in the rough
Standart Sabırsızlık - İnancın düşme süreci

'Kararsızlık, endişe ve korkuyu artık tanıdığım ve onları tespit etiğim her yerde üstlerine gidip ışık tuttuğum için kendilerini göstermemeye başladılar. İşyerimi kurduktan 9 ay sonra işlerin büyümesi ve belirli bir kitleyi yakalama ile ilgili bir süredir devam eden sabırsızlık hissimi fark ettim. Bu sabırsızlık hissi ile ilgili bir gariplik vardı. Neden böyle hissettiğimi anlamaya çalıştığımda geliştirdiğim mantık zinciri, ne güzel işte, işlerin bir an evvel başarılı olmasını istediğim için sabırsızlanıyorum. İşlerimin çok büyüyeceğini biliyorum, çok insana ulaşacığımı biliyorum, onun bir an evvel olması için sabırsızlanıyorum!Kulağa çok mantıklı geliyor değil mi? İşte yine rasyonalizasyon mekanizması devredeydi!
Birkaç basamak çıkıp daha yukarıdan baktığımda durumumu çözümledim:

Hissettiğim o sabırsızlık duygusu aslında 3 holiganın etkisi altındaydı. Kendilerini doğrudan doğruya korku ve endişe olarak ifade etmeyen bu hain arkadaşlar başka bir forma bürünmüşlerdi ve beni ufak ufak yiyorlardı yine.
Sabırsızlık duygusu iyi hissettirmeyen bir duygu. O duygu içerisinde hayatımı geçirmek istemezdim. İyi hissettirmeyen bir duygu olduğu için aslında içsel pusulam bana bakış açımda bir değişiklik yapmam gerektiğini, işlerimle ilgili düşüncelerimde bir problemin olduğunun bir göstergesiydi.
Bu deneyimden müthiş bir sonuç çıkarttım:
Sabırsızlık, inancınızın düşüşe geçtiğinin bir göstergesidir. İnancınız koşulsuz, tereddütsüz, emin olduğunda sabırsızlık hissetmiyorsunuz. Zaten olacağını biliyorum, bir an evvel olmasını da istiyorum. Ve elimden geleni yapıyorum dedikten sonra sabırsızlanmak bir enerji kaybıydı. Aslında o sabırsızlığın altında 'acaba istediğim tempoda büyümeyecek mi? Ya istediğim kadar kişiye ulaşamazsam' gibi endişeler ve korkular vardı.
Bir sınavı daha vermiş gibi hissettim kendimi. Bir idrak anı daha yaşamıştım. Sabırsızlık üzerinde düşündükçe ve çalıştıkça birkaç başlık daha keşfettim:
Sabırsızlık, aynı zamanda atabileceğiniz doğru bir adım varsa ve onu atmıyorsanız da karşınıza çıkabilir. Mesela hayatınızın daha iyiye gitmesini
istiyorsunuz. Hatta o kadar istiyorsunuz ki bir an evvel olmasını istiyorsunuz. Buraya kadar güzel. Ama sabırsızlık duygusu hissetmeye başladığınızda dikkat edin ya yeterince inanmıyorsunuz isteklerinizin gerçekleşeceğine ya da atmanız gereken doğru adımları atmıyorsunuz demektir.
-Sabırsızlık, yarının bugünden daha iyi olacağını düşündüğünde hissettiğin duygudur. Üzgünüm ama olmayacak.-Mike Dooley.
Mike'ın bu cümlesini okuduğunuzda aşağıdakilerden hangisini çıkartıyorsunuz?
a)ama yarın daha iyi olmayacaksa ne anlamı var ki bugünün, bu cümle benim moralimi bozuyor.
b)bugünün değerini göremiyorsan, yarın daha değerli gelmeyecek...bugünün içindeki değerleri hissedip farkında olacağım.
Doğru cevap ne midir? Doğru cevap yoktur, sizin düşünceleriniz ve inançlarınız vardır. Ve bunlar da tüm hayatınızı şekillendirirler.'

alıntı
NOT: Çekim yasası ile bağlantılı olduğunu düşündüğüm bir yazı...
"İsteklerim bir türlü gerçekleşmiyor, hiç mutlu olamıyorum" diyen arkadaşlar bir de bu açıdan düşünsün

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

gökçe y. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2011, 08:34 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 47
36 Mesajinıza toplam 102 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
menekşe_89 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Sabırsızlık - İnancın düşme süreci

anlamlı bır yazı
menekşe_89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2011, 02:10 PM   #3 (permalink)
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all

geliştirdiğim mantık zinciri, ne güzel işte, işlerin bir an evvel Başarılı olmasını istediğim için sabırsızlanıyorum. İşlerimin çok büyüyeceğini biliyorum, çok insana ulaşacığımı biliyorum, onun bir an evvel olması için sabırsızlanıyorum!Kulağa çok mantıklı geliyor değil mi?

evet çok mantıklı geliyor
bende her işimde sabırsız biriyim her işimde erken ve en güzelini elde etme isteği var
sabırsızlık yapabileceklerim için beklememe dir benim için 1 haftada bitirilecek işi neden 3 günde bitirmiyim düşüncesi ve harekete geçmem işimi bitirmem sonucunda başkaları oooo çok ii desede benim istediklerime uyun düşündüme yakın ama düşündüm gibi olmamasına neden olmakta
isteklere girmiyorum neden istersin yaradan zamanında vereceğini afiyeteliklerle veriri diyorum o konuda aştım sabırsızlığımı ama kendi yağtığım işlerde aceleci biriyim

rahatıma düşkünüm ondan sanırım ölesiye 3 gün çalışıp4 günde oh demeyi seçmemden kaynaklanıyor
gerçi işleri bitirsem ne olcak ki yine sıkılıp oyalancak bişeyler arıyorum boş durmak beni aşırı derecede sıkıyor
o zaman ne oluyor beden koşturmaktan yorluyor vs vs vs işte

yazıyı okuyunca anladım ki hayattta nefes almamı ve hayatın içinde hızla gezinmemi sağlayan bu düşüncem birşeylerin kaçmasına neden olmakta

bu nedir derseniz herşey demek

sevgi ve saygıyla kalınız

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2011, 03:43 PM   #4 (permalink)

Tesekkür: 14
10 Mesajinıza toplam 29 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gun_isigi is an unknown quantity at this point

bende çok sabırsızlanan biriyim güzel olacak olan bir şeylerin çabucak olmasını istiyorum açıkçası bu durum benim ruhsal ve kişisel gelişimime zarar veriyor ama şimdilerde sabır etmeyi öğreniyorum...basamakların adım adım çıkılması gerektiğini ve bazı şeylerin sağlam olabilmesi için zamana ihityac duydulduğunu öğrendim...

eğer sizde zaman zaman sabırsızlık yaşarsanız ve herşeyin çok hızlı olmasını isterseniz şu olumlama ve duayı yaparbilirsiniz

''Allah'ım beni yavaşlat''

''yavaşlamayı seçiyorum ve etrafımdaki güzellikleri görmeyi tercih ediyorum''

sevgiyle kalın
gun_isigi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2011, 02:34 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough

kesinlikle katılıyorum... ben erkek arkadaşımla ilişkimde çok sabırsızdım... bir an önce barışalım isterdim... kaybetme korkuları ve ayrılacağız endişesiyle..çünkü onun beni bırakmayacağına, ilişkiyi benim kadar sahipleneceğine güvenim yoktu... aslında sabretmeyi becerebilseydim, tavrımı koyup, sorunları yavaş yavaş sindire sindire çözmemize izin verseydim belki böyle olmazdı.. sabretmek aslında bir yerde cesaret işi...

ama artık ben de cesurum. ben sabretmeyi bilecek kadar cesurum. =) sabrımın meyvelerini toplayacağımı biliyorum. sabretmenin hayatıma iyi geleceğini biliyorum ve öyledir. ben sabırlıyım =)
_roxie_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2011, 10:49 AM   #6 (permalink)

Tesekkür: 6
14 Mesajinıza toplam 25 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bezelye is an unknown quantity at this point

Çok güzel bir yazı...

İnsan ne ararsa gerçekten onu buluyor gerçekten ...

Benimde en büyük sıkıntılarımın biri Endişe - Acelecilik - Kaygılar ve onun arkasındaki Korkular ...

Bu Korkular öyle güçlü ki içimde şuanda cılızlaşan ses " bu düşündüklerin olabilir ama dünyanın sonu değil güçlüklerin üstesinden gelebilirsin bir çıkış yolu elbette var " diye beni yatıştırmak istesede olmuyor yüreğim de omuzlarımda kocaman bir taşın altında eziliyorum ... bunun yanında sevgili eşim "neden korkuyorsun bu kadar mutsuzsun anlamıyorum işinden çıkarılsan da başarılı olamasan da kendi gözünden hatta şu an başkalarının gözünden düşsende yanlış anlaşılsanda bunları aşarız ...seni bırakmamdan suçlayacağımdan korkuyorsan böyle şey yüreğimden ne de aklımdan geçmez seni seviyorum ve senin ve kızımızın yanımda olmanızdan sağlıklı mutlu olmanızdan başka bir düşüncem yok hadi at git bu düşünceleri dese de

Ben de tamam deyip yine her doğan günle birlikte o sabırsız aceleci halimle çabalamaya başlıyorum sonraa ne oluyor yine bir hata yine o eleştiri yağmurları ve en çokta kendimi herkesten çok yerden yere vurmam çamura batmış gibi daha derinliklere dalıyorum ...Yine o cılız ses çamurda çabalamak fayda etmez ne kadar çırpınırsan o kadar dibe batarsın...

Dur yavaşla iç sakinliğini bulamadan bu çabalar hep yersiz boşu boşuna demeye başlıyor yine başa döndük

İşte bu zinciri kırmak için burayı buldum ve bugün bu sabah bu yazıyı okuyunca doğru yoldayım ve aşacağım bunu başaracağım İLK ADIMI ATTIM NE DE OLSA ....

paylaşımın için teşekkürler...
bezelye isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
dusme, inancin, sabirsizlik, sureci

Seçenekler
Stil