Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-02-2011, 02:10 PM   #3 (permalink)
cent
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all
Standart Cevap: Sabırsızlık - İnancın düşme süreci

geliştirdiğim mantık zinciri, ne güzel işte, işlerin bir an evvel Başarılı olmasını istediğim için sabırsızlanıyorum. İşlerimin çok büyüyeceğini biliyorum, çok insana ulaşacığımı biliyorum, onun bir an evvel olması için sabırsızlanıyorum!Kulağa çok mantıklı geliyor değil mi?

evet çok mantıklı geliyor
bende her işimde sabırsız biriyim her işimde erken ve en güzelini elde etme isteği var
sabırsızlık yapabileceklerim için beklememe dir benim için 1 haftada bitirilecek işi neden 3 günde bitirmiyim düşüncesi ve harekete geçmem işimi bitirmem sonucunda başkaları oooo çok ii desede benim istediklerime uyun düşündüme yakın ama düşündüm gibi olmamasına neden olmakta
isteklere girmiyorum neden istersin yaradan zamanında vereceğini afiyeteliklerle veriri diyorum o konuda aştım sabırsızlığımı ama kendi yağtığım işlerde aceleci biriyim

rahatıma düşkünüm ondan sanırım ölesiye 3 gün çalışıp4 günde oh demeyi seçmemden kaynaklanıyor
gerçi işleri bitirsem ne olcak ki yine sıkılıp oyalancak bişeyler arıyorum boş durmak beni aşırı derecede sıkıyor
o zaman ne oluyor beden koşturmaktan yorluyor vs vs vs işte

yazıyı okuyunca anladım ki hayattta nefes almamı ve hayatın içinde hızla gezinmemi sağlayan bu düşüncem birşeylerin kaçmasına neden olmakta

bu nedir derseniz herşey demek

sevgi ve saygıyla kalınız

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla