Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Rüyalarda Değişim

Uyarılar

ilginç bir rüya :)

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Rüyalarda Değişim ilginç bir rüya :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sizlere dün gece gördüğüm rüyamı anlatmak istiyorum arkadaşlar ben bir anlam veremedim ve rüya tabirlerinde de saçma sapan şeylere rastladım. bir binanın içindeyim annem ile birlikte bir asansöre biniyoruz asansör 4 kata gelince yatay olarak hareket etmeye başlıyor ve komşu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rüyalarda Değişim telkin cd indir izle İstanbul Rüyalarda Değişim nerededir kimdir Rüyalarda Değişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rüyalarda Değişim hipnoz Rüyalarda Değişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rüyalarda Değişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rüyalarda Değişim kuantum düşünce kitap haberi

ilginç bir rüya :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-08-2012, 10:11 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
barbaros_y is an unknown quantity at this point
Standart ilginç bir rüya :)

sizlere dün gece gördüğüm rüyamı anlatmak istiyorum arkadaşlar ben bir anlam veremedim ve rüya tabirlerinde de saçma sapan şeylere rastladım.
bir binanın içindeyim annem ile birlikte bir asansöre biniyoruz asansör 4 kata gelince yatay olarak hareket etmeye başlıyor ve komşu dairenin içinden geçiyor .tabi karşı dairede bir kadın çırılçıplak uzanmış uyuyor bizi görünce uyanır gibi oluyor ama asansör bizim dairemize ulaşmış. sonra camdan dışarı baktığımızda sağanak bir yağmur var o kadar çok yağıyor ki sel oluşuyor ve camdan izlediğimiz kadarıyla alt dairemize kadar seller ulaşıyor.
2. rüyam;
ailecek (ama benim aile bireylerim değil-tanımıyorum) bir araba içerisinde yolculuk yapıyoruz ve arabamız bozulunca yol kenarından bir arabayı çalıyoruz ben orada arabayı ben süreceğim felan diyorum.
normal de çok önemsemem rüyalarımı ama telkinlerden ve olumlamaların ardından ilk kez gördüğüm ve hatırladığım tek rüya olduğu için anlatmak istedim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

barbaros_y isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-08-2012, 10:36 PM   #2 (permalink)
Teğmen

froyaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 156
103 Mesajinıza toplam 175 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
froyaa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ilginç bir rüya :)

ben bu konuda bilirkişi değilim tabi ama okudum ve hissettiklerimle yorum yapmak istiyorum.ailenizin ya da sizin bir hedefiniz var maddi bir beklenti olabilir fakat birilerine bağımlı gibisiniz.o insanların ya da herkimse o kişinin rızasını almalısınız.saklı gizli bir iş var sanki ve bu yüzden başarıya ulaşamıyo gibisiniz anlamını çıkardım ben.
froyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-08-2012, 10:46 PM   #3 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Annenizin fikirlerine değer veriyor olabilirsiniz. Onlardan çokça etkilenmiş de olabilirsiniz. Gördüğünüz bina bilinçaltınız ve dışarıdaki yağmurda arınma sürecine işaret edebilir. Rüya tabirlerini hiç sevmem hiç bakmam. Kişinin rüyası kendine özeldir. Gördüğü objeler yaşa ve ruh hahline göre değişir. Rüyayı dikkatli takip edip genel olarak da hayra yormakta fayda vardır her zaman.

Diğeri ise bu tip rüyaları bazen ben de görürüm. Genelde yeni kararlar arifesinde ve bu rüyayı da değişime yorabiliriz. Belki şimdiki aileniz olmasa bile gelecekteki aileniz olabilir. Yolculuk ve yok yeni kararlar ve değişime işaret ediyor. Belki de kafanızda gerçekleştirmek istediğiniz planlar olabilir. Varsa eğer bunlar için küçük de olsa bir adım atın.

Tamamen amatörce yorumdur. Sizin kendi yorumlarınız daha değerlidir. Belki ilham olur diye yazdım. Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-08-2012, 10:48 PM   #4 (permalink)

esasında evet bir araba almayı düşünüyorum ve bunun için bankadan kredi almak durumundayım.bunun içinde babam ile görüşmem lazım ama o da kararsız . o biraz daha bekleyip peşin almak istiyor.teşekkür ederim yardımlarınız için
barbaros_y isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-08-2012, 10:51 PM   #5 (permalink)

sayın sweet bana göre ikiside mantıklı geldi :) amatörcede olsa böyle yardım alabilmek çok hoşuma gitti. iyi ki bu site var ve iyiki sizler varsınız çok teşekkür ederim.bundan sonra her rüyamı paylaşacağım inşaallah. sağlıcakla
Alt 27-08-2012, 11:02 PM   #6 (permalink)
Teğmen

103 Mesajinıza toplam 175 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

fena değilmişiz o zaman amatörce de olsa ..birbirimiz için burdayız, iyi ki varız.
Alt 27-08-2012, 11:16 PM   #7 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

froyacım ben de gayet başarılı buldum yorumunu sen baya uzman çıktın çaktırmadan. ;) Harikasınız, birlikte harikayız ne diyim.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2012, 07:51 PM   #8 (permalink)

selamlar bugün gördüğüm ama unutamadığım bunun içinde paylaşmak ve yorumlamanızı istediğim bir rüyam var.
çok büyük market gibi bir yerdeyim ama aynı zamanda soyunma dolabları var ama yapı market gibi bir yer aynı zamanda yanımda iş yerinde arkadaşım olan bir kız, sevgiliymişiz onunla geziyoruz bir süre sonra kucağıma alıp gezmeye başlıyoruz ama ama gerçek hayatta ş yerinde müdürüm bizi görüyor ve kızıyor sonra beraber yürüyüp evlenme hayalleri felan kuruyoruz.
rüyalarım çok fantastik biliyorum :)
yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
Alt 08-09-2012, 09:08 PM   #9 (permalink)
Teğmen

çok fantastik değil bence..o kızdan hoşlanıyor ya da ondan bir beklenti içinde olabilir misin:))..kendimi kanalın birindeki yorumcu abla gibi hissettim :))))
Alt 08-09-2012, 09:36 PM   #10 (permalink)

hoşlanıp hoşlanmadığı sorgulamadım hiç ama beğendiğim kesin :) ama bir beklentim yok.. bilinçaltı ne garip şey kaç gündür görmüyorum bile nerelerden neler çıkarıyor durup dururken

Bookmarks

Seçenekler
Stil