Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Rüyalarda Değişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ruyalarda-degisim/)
-   -   Uyurken Rüyanızda Bir Yerden Düşer Gibi Oluyormusunuz..? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ruyalarda-degisim/6089-uyurken-ruyanizda-bir-yerden-duser-gibi-oluyormusunuz.html)

cent 23-10-2009 01:50 PM

Cevap: Uyurken Rüyanızda Bir Yerden Düşer Gibi Oluyormusunuz..?

Alıntı:

xcentius Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 555601)
sacmalamıssın !!!!

Bu durumun bılımsel bır acıklaması mevcut ve bu konuda herkes hemfıkır

uzun uzadıdıya boyle sacma bı konuya acıklama yapmıycam

özet:evrımsel surecte genetık bır mutasyon anlayanlar anlamıstır aynı ruya tıpını amerıkalıda-rusyalıda-afrıkalıda gorur tum ınsanlarda ortak dır bu

oyle kalp krızı ...arastırma yaptım....ıvır zıvır boyle sacma seylerle dolmuyaın mıletın kafanızı bu kısel gelısımın bu noktasını sevmıyorum hatta nefret edıyorum neden konular donup dolasıp boyle abuk sabuk seylere varıyor nasıl becerıyorsunuz bunu anlamıyorum dogrusu

öncelikle merhabalar fikirlerinizi yazarken saygı kurallarınızı aşmamanızı rica ederim ayrıca benim araştırmam değildir bir yapılan araştırmadan alınmış yazıyı iyice okuyunuz yorumdan önce sizde bu konuyla ilgili yazıları okuyunuz tavsiyesinde bulunayım en azından yorum yazarken daha uyumlu bir yaklaşımda yorum yazarsınız

SEVGİYLE KALDIK SAYGININ OLDUĞU DEMDE sapkal89

xcentius 26-10-2009 07:51 AM

Alıntı:

cent Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 557065)
öncelikle merhabalar fikirlerinizi yazarken saygı kurallarınızı aşmamanızı rica ederim ayrıca benim araştırmam değildir bir yapılan araştırmadan alınmış yazıyı iyice okuyunuz yorumdan önce sizde bu konuyla ilgili yazıları okuyunuz tavsiyesinde bulunayım en azından yorum yazarken daha uyumlu bir yaklaşımda yorum yazarsınız

SEVGİYLE KALDIK SAYGININ OLDUĞU DEMDE sapkal89

1)Benim yazıdığımı kişisel algılamayın dostum...fevri olabilir çıkışım ama bu ne kadar gerçekse tespitlerimde bi o kadar gerçek malesef...Birde ben hepimiz kardesiz sevelim kucaklayalım hoplayalım zıplayalım tarzını sevmıyorum kişisel gelişimin abattırgı noktalrda bırı olarak gormusumdur hep bu tavrı.O yuzden eleştirilecekse eleştrilir (kufur -asaglama-hakaret yoksa eleştirinin dozajı tartışılacak bi konu değil dir)
2)Psikoloji bilimdir ve yaklaşımları bilimsel olmalıdır .hos goru falan fılanda bı yere kadar. Bu düşünülüş amacı ile güzel olan siteyi bir sürü ıvır zıvırla dolduruldugunu gormek üzücüsadanim.Neler görmedim bazı sayfalarda....
3)Neden acaba bilmediklerimizi öğrenmek yernine yeni şeyleri bildiğimize uydurmaya çalışırız anlamam dogrusu? Bırakında bari bu site adam gibi kalsın bizde takip edelim

gvdfl 29-12-2009 09:34 PM

evt çok defa başıma geldi berbat ötesi bir durum

Zakoreus 03-09-2013 02:56 AM

banada sürekli olur ama bi kere çarptığımda uyanmadım, 5. kattan atladım havadayken hatta dedim bari kafa üstü düşimde acı çekmiyim ölim direk küt beynim çarptı aaah falan yaptım baktım hiç acı yok bişey yok allah alllah ne saçma iş dedim ama yerimden kalkamıyorum sonra uyandım :) geçen haftada biri bana saldırıyodu bende tekme salladım çok sert tam o sırada gözümü açtım ve duvara vurdum parmak hala yara :)

Işıklı yol 03-09-2013 07:14 AM

Bende başka bir bakış açısı getireyim olaya. İnsanın fiziksel bedeninden başka, enerji bedeni, rüya bedeni bunun gibi 6 bedeni mevcut( bu mesneviden edindiğim bir bilgi) İnsan ruhu göbek bağıyla fiziksel bedene bağlı. İşte uyuduğumuzda, ruhumuz bedenimizden çıkarak, rüyalar alemine, başka bir deyişle, misal alemine yolculuk yapar. Ruh uykuda 4. kat gökyüzüne kadar yükselebiliyor. Tam uykuya dalma anında, ruh bedenden çıkarken, o sırada uyandığınızda ruh hızla bedene dönüyor ve tamda bu sırada, düşme hissi oluşuyor. Dikkat ederseniz bu duygu en çok uykuya tam dalacakken gerçekleşir. Din alimleri, uykuya küçük ölüm derler. Çünkü uykuda ruh bedenden çıkar fakat hala bedene bağlıdır. Uyandığımızda ise bedene geri döner.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:46 PM.