Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Rüyalarda Değişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ruyalarda-degisim/)
-   -   Uyurken Rüyanızda Bir Yerden Düşer Gibi Oluyormusunuz..? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ruyalarda-degisim/6089-uyurken-ruyanizda-bir-yerden-duser-gibi-oluyormusunuz.html)

blue jaloon 28-06-2009 11:34 AM

Cevap: Uyurken Rüyanızda Bir Yerden Düşer Gibi Oluyormusunuz..?

cent kardesim aciklama yaparken
bazilariniz imkansiz oldugunu söyleyecek demek isterken
bazilariniz imkansiz olmadigini söyleyecek demis kafalar karismasin duyurulur

roxie 07-07-2009 06:08 PM

ben uykumda düşüyorum pat diye uyannca bu sefer bi de yataktan düşüyorum offf :D:D

754 07-08-2009 02:11 PM

Evet haklısın.Rüyamda bir yakınımı kaybettiğimi görmüştüm,rüyamda ağlıyordum.Uyandığımda gerçekten ağladığımı gördüm.Bir arkadaşım rüyasında silahla vurulduğunu görmüş uyandığında burnu kanıyormuş:D

Işıldayan Safir 07-08-2009 02:19 PM

çok ilginç rüyamda düştüğümü görüp hemen uyanıyorum sanırım bir çok kişinin yaşadığı bir şey ama çakıldığını görüp gerçketen ölmek çok ilginç bunu duymuştum ama inandırıcı gelmemişti bu açıklama beni biraz şaşırttı beynimizin rüyada olduğumuzu algılamadığını bilmiyordum teşekkürler ooo67

ChosenOne 07-08-2009 04:51 PM

Elbette bir insanın rüyasında aşağıya düşerken öldüğünü hiç kimse anlayamaz. Fakat lucid rüya denen bir kavram bulunmakta. Bu yöntemle rüyalarınızı kontrol edebiliyor ve hayatta yapamadığınız şeyleri gerçekleştirme imkanı sunuyor. Rüyanızda ister canavar olun, ister binalardan binalara atlayın, isterseniz sonu olmaya bir yerden aşağıya atlayın hepsi mümkün, . Fakat tehlikesi ise daha büyük bunlar; kişileri daha çok uyumaya, sürekli yorgunluğa, asosyalleşmeye, ve ölüme dahi sebep verebilen ki bence gereği de olmayan bir uygulamadır. Bugüne kadar lucid rüyadan dolayı rüyasında heyecanlı işler yapıp ( mesela damdan atlamak gibi) yorganının altında havasızlıktan kriz geçirip ölen insanlar bulunmaktadır. Lütfen kaş yapayım derken göz çıkarmayın.

elif_k 07-08-2009 07:55 PM

alla alla hakkatten çok ilginçmiş arada nadir de olsa bana oluyor tam yere çakılacakken aniden uyanıyorum aynı anda bacağımda da sert bi titreme mi deyim kasılmamı bilmiyorum irkiliyorum uyanınca da hızlı kalp atışları ve korku,,böyle sonuçları da olabilirmiş demek vaydusun2

gnm77 08-08-2009 10:44 AM

o zaman benim ölümüm kesin uykuda olacak aynı gece içinde 5 kez olduğunu bilirim.

imported_Angel 22-10-2009 12:01 PM

bence o düşme ve irkilme hissinin ruhla yada astral seyahatle ilgisi olduğunu sanmıyorum...
çünkü bende bu şeyler eğer o gün fiziksel açıdan diğer normal günlerime göre daha yorucu işler yapmışsam..yani bedenimi biraz zorlamışsam ortaya çıkıyor...bu bence bedenin enerji akımının kendisini dengeleme mekanizması...yorgunluk sonucu belli biryerde yığılan enerji belki uyku esnasında bu tip sıçramalarla bütün vucuda dengeli biçimde yayılması sağlanıyor olabilir..

kısacası bana enerji dengeleme refleksi gibi geldi...belki de bir çakradan diğer çakralara yoğun bir enerji alışverişi yada akışı oluyordur..
bu da vucutta dalgalanma yapıyor ve irkilmemize ve düşme hissine sebep oluyor olabilir..
bu konularda bilgim yok ama ben böyle tahmin ediyorum...fiziksel yorgunlukla kesinlikle ilgisi var

cent 22-10-2009 05:03 PM

Rüya bir düşünce midir? Rüya görmek bir şey hakkında düşünmek midir?

bu yazıyı siteye ekliyorum isteyen arkadaşlar okuyabilir

SEVGİYLE KALDIK

xcentius 23-10-2009 04:00 AM

sacmalamıssın !!!!

Bu durumun bılımsel bır acıklaması mevcut ve bu konuda herkes hemfıkır

uzun uzadıdıya boyle sacma bı konuya acıklama yapmıycam

özet:evrımsel surecte genetık bır mutasyon anlayanlar anlamıstır aynı ruya tıpını amerıkalıda-rusyalıda-afrıkalıda gorur tum ınsanlarda ortak dır bu

oyle kalp krızı ...arastırma yaptım....ıvır zıvır boyle sacma seylerle dolmuyaın mıletın kafanızı bu kısel gelısımın bu noktasını sevmıyorum hatta nefret edıyorum neden konular donup dolasıp boyle abuk sabuk seylere varıyor nasıl becerıyorsunuz bunu anlamıyorum dogrusu

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:51 AM.