Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Rüyalarda Değişim

Uyarılar

RÜYALARIM ÇOK BERRAKLAŞTI

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Rüyalarda Değişim RÜYALARIM ÇOK BERRAKLAŞTI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Evet benzer durumları bende yasıyorum...cok fazla sayıda, bol reklı bir bütünlük oluşturmayan,kısa uyandıgımda saşırdıgım cok sayıda rüya görmey başladım. örneğin ; rüyamın birnde önümde bir at var ve bende arkasından gidiyorum çeşmeye gidiyoruz atı sulamaya ,sonra başka bir at geliyor ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rüyalarda Değişim telkin cd indir izle İstanbul Rüyalarda Değişim nerededir kimdir Rüyalarda Değişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rüyalarda Değişim hipnoz Rüyalarda Değişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rüyalarda Değişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rüyalarda Değişim kuantum düşünce kitap haberi

RÜYALARIM ÇOK BERRAKLAŞTI

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-10-2009, 10:49 AM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
19 Mesajinıza toplam 109 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
xcentius can only hope to improve
Standart Cevap: RÜYALARIM ÇOK BERRAKLAŞTI

Evet benzer durumları bende yasıyorum...cok fazla sayıda, bol reklı bir bütünlük oluşturmayan,kısa uyandıgımda saşırdıgım cok sayıda rüya görmey başladım.
örneğin ; rüyamın birnde önümde bir at var ve bende arkasından gidiyorum çeşmeye gidiyoruz atı sulamaya ,sonra başka bir at geliyor uzaktan koşarak burası enteresan her şey o kadar net ki ve renkli karşıdan gelen atın yeleleri kahverengi bedeni sarı ayakbıleklerınden ılk eklemıne kadar lacıvert bildigimiz fenerbahce gibi (bu arada fanatik fenerliyim rüyamda nasıl sevınıyorum boyle bır at gordugum ıcın ) kendi kendime konusuyorum rüyamda sahibini bulmalıyım bu atın ve satın almalıyım diye hoopp başka bir rüya bir bayan elinde bir kağıtla çözemediği bir soru getiriyor soruyu bile hatırlıyorum bırakın soruyu o an ona verdıgım cevabı bıle uynadıgımda tekralaycak duzeyde hatırlıyordum su anda hatırlıyorum paylaşayım ; kagıtta soru su kuantum fiziği nedir? kendi çözümünü yazmıs bende yanlıs oldugunu ve kuantum fiziğini anlatmaya başlıyorum ,atom ,cekirdek,notronlar,protonlar baya normalde ne bılıyorsam aynen anlatıyorum hooop başka bir rüya kacıyorum ıkı kısıden ellerınde tufekler var cocuklugumuzda oturdugumuz mahaledeyiz biri daha var benımle kacan onu yaklıyorlar ben kacmaya devam edıyorum o kadar cok yol gıttım kı bı anda kendımı bulgarıstan sınırında buldum (bulgarıstan oldugunu nasıl anladım bende bılmıyorum ama bır tabele gordum bu il girişlerinde olan tablelardan crypt yazıyor tabeleda ve bulgarsıtandayım hıssıne kapılıyorum)sehre giriyorum yollarda hiç asfalt yok hafıf yagmur yagmıs topraklı cakıllı bır yol,birini görüyorum carsı merkezi gibi bir yerde gitmeyi düşündüğüm bir il var ama o bana neresi diye sordugunda hatırlamıyorum dıyorum ama bır harıta getırsen gosterebılırım dıyorum konustugum kısı balkonda ben yoldayım bır korna calıyor arabanın markası BMC yolda oldugum ıcın kenara cekılmemı ıstıyor kızıyorum ona (kızıyorum az baya bir.... anladınız) hooop......böyle ard arda kısa hıc daha once gormedıgım netlıkte ve uyandıgımda benı sasırtacak sekılde garıp ruyalr gormeye basladım hosuma gıtmıyor da degıl her gun yenı bır seneryonun ıcınde gibiyim.....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

xcentius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2009, 11:03 AM   #12 (permalink)
blue jaloon
Guest

bulgaristan da bmc ne arasin:))))
kedidir o kedi:)))
Alt 30-10-2009, 08:22 AM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
19 Mesajinıza toplam 109 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
xcentius can only hope to improve

Alıntı:
blue jaloon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bulgaristan da bmc ne arasin:))))
kedidir o kedi:)))

Rüya işte sende enteresansın kardesım yürüyerek bulgarıstana gıttım dıyorum sen bmc ye takılmıssın . Şaka bir yana bugunde yıne bol bol ruya gordum yoruyor yahuu beni orda oraya git ,birinde baska bır duygu oburunde baska bır duygu sabah kaltıgımda dınlenmek ıcın sankı bır kez daha yatmam gerekıyor gıbı .Ama sabahları cok erken kakıyorum (4.5--5 ) amam aksam ustu 6-7 gıbı bıtıyorum resmen bı tutturamadım dengeyi....
xcentius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2009, 09:02 AM   #14 (permalink)
blue jaloon
Guest

günaydinlar
rüya oldugunu biliyorum saka olsun diye yazmistim hepsi bu:))
esas konuya gelince yasadiklarin gecici seyler
hele biraz sabret derim ben...
Alt 05-11-2009, 12:40 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 24
65 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
arztrkm will become famous soon enougharztrkm will become famous soon enough

benim bir sorum var

benim rüyalarım azaldı..görsem bile inanın çok zor hatırlıyorum..çok fulu ..Uzun zamandır dikkatimi çeken bir konu bu..yorumu olan veya bu kouda bilgi verilecek arkadaş var mı?

sevgiler
arztrkm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-11-2009, 06:53 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Amalthea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
3 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Amalthea is an unknown quantity at this point

Merhabalar... =)

Benim üçüncü günüm telkinleri dinlemede ve ilk kez dün gece uyurken dinledim iki temel telkini. İlk dinlediğimde de birkaç saat dinleyip yatmıştım. Ben normalde de çok rüya görürüm, yarım yamalak hatırlarım rüyalarımı ya da temel şeyleri hatırlarım, bir bütünlüğü yoktur hatırladıklarımın. Asıl belirmek istediğim konu; telkinleri dinlemeye başladığımdan beri benim de rüyalarım acayip berraklaştı. Görüntü kalitesi farkedilir biçimde arttı diyebilirim. =) Ve bu iki gündür rüyalarımda sürekli bir evlilik hazırlığı ve endişesi ve babam dikkatimi çekiyor. Uyandığımda yine tam olarak hatırlamıyorum rüyalarımı ama bu iki konuyla ilgili görüntüler kalıyor aklımda hep.
İşin ilginç yanı da ne babamın ne de benim evlenme fikriyle ilgili bir takıntımız var... =) Bu konuyu bilinçaltında nasıl bu kadar büyütmüşüm çok enteresan cidden... =)
Amalthea isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2010, 08:39 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
komodor_07 is an unknown quantity at this point

arkadaşlar bu rüyaları hatırlayabilmem için dinlemem gereken telkinlere nereden ulaşabilirim...
Lütfen yardımcı olur musunuz.....
(Bu arada sigara bırakma telkinlerini dinliyorum 2 gündür ve inanamadım.10 yıllık da sigara TİRYAKİSİYDİM.
AMA ARTIK DEĞİLİM VE ÇOK MUTLUYUM,BIRAKABİLECEĞİME İNANDIĞIMDAN DOLAYI ÇOK MUTLUYUM.
BU SİTEDEKİ HERKESİ DE ÇOK SEVİYORUM....
İYİKİ VARSINIZ VE İYİKİ BULDUM BU SİTEYİ
komodor_07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2010, 02:55 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vital is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: RÜYALARIM ÇOK BERRAKLAŞTI

Selam,
Kendimi bildim bileli sık rüya görürüm. Ama bazen ara boşluklar veya görülen rüyayı hatırlayamama gibi dönemlerim olurdu. Telkinleri düzenli olarak üç gündür dinliyorum. Üç gecedir en ince ayrıntısına kadar hatırladığım rüyalar görüyorum. Bir de, yatış şeklim tuhaflaştı :/ Uyandığımda bacağımı iyice kavrayıp göğsüme kadar çekmiş buluyorum kendimi.
vital isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks