Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Rüyalarda Değişim

Uyarılar

Kabus Görüyor musunuz?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Rüyalarda Değişim Kabus Görüyor musunuz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hemen hemen hepimizin bilinçaltında bu tür korkular var.Bunlarınm ortaya çıkmasının olumlu olduğunu düşünüyorum. Ailelerimiz iyi niyetle 'de olsa bizleri korkuturlar.Aman evladım dikkat et aman şu olur böyle olur diye... Benimde rüyamda çingenelerin beni kaçırdığını gördüğüm olmuştu... Hatta bazı aileler çocukları ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rüyalarda Değişim telkin cd indir izle İstanbul Rüyalarda Değişim nerededir kimdir Rüyalarda Değişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rüyalarda Değişim hipnoz Rüyalarda Değişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rüyalarda Değişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rüyalarda Değişim kuantum düşünce kitap haberi

Kabus Görüyor musunuz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-12-2006, 06:40 PM   #11 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Kabus Görüyor musunuz?

Hemen hemen hepimizin bilinçaltında bu tür korkular var.Bunlarınm ortaya çıkmasının olumlu olduğunu düşünüyorum.
Ailelerimiz iyi niyetle 'de olsa bizleri korkuturlar.Aman evladım dikkat et aman şu olur böyle olur diye...
Benimde rüyamda çingenelerin beni kaçırdığını gördüğüm olmuştu...

Hatta bazı aileler çocukları tehdit ederler.Bak yaramazlık yaparsan sein çingenelere vereceğim vs diye..
Bu bilgiler bilinçaltımızda korkulara neden olur..

Bunların böyle gizli kalmayıp ortaya çıkması ise oldukça önemlidir ve faydalıdır diye düşünüyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2007, 10:35 PM   #12 (permalink)

Tesekkür: 1
9 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fsfs is an unknown quantity at this point

hani suçluluk duygusu genelde yıllar yıllar önce yaşanmış ve bilincimizin altına bastırdığımız duygulardır.

benim sorum şu olacak, yeni bi olay yaşadım birkaç hafta önce ve kötü bir olay, hala sarsıntısı sürüyor. benim yüzümden olmadı biliyorum ama sürekli kendimde bir suç bir kabahat arar hale geldim "şöyle yapsam böyle mi olurdu, şunu yapmasa mıydım, hepsi benim suçum mu" vs. şeklinde sorular büyüyo büyüyo ve içime karabasan gibi çöküyo.

bunu bir nebze olsa azaltmak için suçluluk duygusu telkinini dinlemeye karar verdim ama bu telkinde kastedilen şeyle benim duyduğum suçluluk duygusu aynı şeyler mi (hani benimki çok yeni bir olay ya, o yüzden diyorum)
bunu öğrenmek istiyorum?
fsfs isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2007, 10:53 PM   #13 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Suçluluk duygusunun yıllar önce yaşanmış olması gerekmez.Şu an duyduğunuz suçluluk duygularından kurtulmak içinde bu telkini dinleyebilirsiniz.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2007, 01:55 AM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
12 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smyrna is an unknown quantity at this point

ben de acaba bende mi bi tuhaflık var diye düşünüyodum ama yazılanları okuyunca yalnız olmadığımı anladım.ilk defa dün gece dinledim telkinleri ve çok kötü bi gece geçirdim.1-2 saat anca uyuyabildim onda da kabuslar gördüm sürekli sabah erkenden uyandım ne gördüğümü hatırlamıyorum sadece sıkıcı şeylerdi biliyorum.bana asıl garip gelen o kadar az uyumama gün içinde gayet enerjiktim ve saat şuan 2 olmasına rağmen hala ayaktayım.dün daha çok rahatlama hissi vermişti ama bugün biraz huzursuz etti müzikler.bu da iyiye işarettir umarım...
smyrna isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2007, 11:07 AM   #15 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eluş is an unknown quantity at this point
Standart Kabus Görüyor musunuz?

ya şimdi bunlardan sonra bende mi bir tuhaflık var acaba. ben öyle çok korkunç rüyalar görmüyorum ama karışık rüyalar görüyorum.dün gece ise çok güzelbir rüya gördüm. bi bebeği gıdıklıyordum o da gülüyordu. bence bu da bilinçaltı ben bebek için tedavi görüyorum . yalnız yine de kabuslar görmedim .
eluş isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2007, 11:28 AM   #16 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Aslında kabus ile kastettiğimiz geniş anlamda karışık rüyalar görmektir.Buna çok istediğiniz bir şeyde dahil olabilir.
Normal bir süreç yaşadığınızı söyeyebilirim.
Alt 24-02-2007, 01:58 PM   #17 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pulsar is an unknown quantity at this point

Telkinlerden sonra baya görmeye başladım.Her ne kadar görsem de değişiklikleri hissedebiliyorum
Pulsar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2007, 11:38 PM   #18 (permalink)

10 Mesajinıza toplam 30 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tekrar is an unknown quantity at this point

evet bende karışıl karışık rüyalar görüyorum..telkinleri sık dinleyen biriside değilim..demek bundanmış..entresann.
tekrar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2007, 12:30 AM   #19 (permalink)
Çevirmen

29 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Deria is an unknown quantity at this point

ben bazen geceleri karşık rüylar görüyüorum ama ne olduğunu hatırlamıyorum.
aslında benim anlatmak istediğim şey ben dün gece dün gece telkinleri dinleyerek uyuyordom ki uykumda çok konuşmuşum. hatta o derece ki kendi sesime uyandım sonra oda arkadaşlarıma kızdım neden gürültü yapıyorsunuz tarzında ama sabahleyin öğrendim ki uykumda konuşuyormuşum. ne konuştuğumu sorduğumda anlaşılmadığını söylediler. ama muhtelemel bilinç altımdan bişileri dışarı çıkardım.
acaba telkinlerin böyle de bir etkisi olabilir mi?
bu arada eskiden de ara sıra uykumda konuşurmuşum ama belki anlattığım şeyler farklıdır neler anlattığımı bilmiyorum artık. ama ben telkinlerden etkilendiğimi ve şarkıların benim bilinç altıma gönderdiği mesajları benim uykumda söylediğimi felan tahmin ediyorum.
Alt 03-05-2007, 03:11 AM   #20 (permalink)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
pelegen is an unknown quantity at this point

yaklaşık dört senedir kabus görüyorum(karabasan) farklı isimleride var aslında babaannem karakula der mesela.tabi onların inanışları daha farklıdır cin olduğunu zannederler çok kez tartıştık bu konuda anlaşamadık tabi:)bu uzun zaman dır halledemediğim bi sorunum.başlarda sorunlarımdan dolayı gördüğümü zennediyodum.aslında öyleydide.ben sorunlarımı hallettim ama kabus görmeye hala devam ediyorum can sıkıcı.tabi bu durum benim artık bilinç altıma işlemiş.sorunu çözmenin bi yolu hipnoz olabilir diye düşündüm.bu tedavi yolunu araştırırken bu siteyle karşılaştım aslında telkin hakkında bu kadar bilgim yokdu.tavsiye ettiğiniz telkinlere başladım.aslında çok vaktim olmuyo biraz uzun sürebilir ama bakalım sonuç verceğine inanıyorum
pelegen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks