Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Rüyalarda Değişim

Uyarılar

Kabus Görüyor musunuz?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Rüyalarda Değişim Kabus Görüyor musunuz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız En büyük kabusum telkinleri dinlerken sürekli balkonlardan düsmek panjurları açarken düşmek sürekli düşmek 2 ay boyunca rüyamda bedenim gercekmis gibi tepki verdi.Kalkıyorum elimde iz dirseklerim de iz her yerim felç gibi neyse ki geçti resmen kabustu.Bilincaltim cok tozlanmis temizlendi şükür.Üstelik ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rüyalarda Değişim telkin cd indir izle İstanbul Rüyalarda Değişim nerededir kimdir Rüyalarda Değişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rüyalarda Değişim hipnoz Rüyalarda Değişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rüyalarda Değişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rüyalarda Değişim kuantum düşünce kitap haberi

Kabus Görüyor musunuz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-05-2007, 04:57 AM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
22 Mesajinıza toplam 159 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zoyasonsuz is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kabus Görüyor musunuz?

En büyük kabusum telkinleri dinlerken sürekli balkonlardan düsmek panjurları açarken düşmek sürekli düşmek 2 ay boyunca rüyamda bedenim gercekmis gibi tepki verdi.Kalkıyorum elimde iz dirseklerim de iz her yerim felç gibi neyse ki geçti resmen kabustu.Bilincaltim cok tozlanmis temizlendi şükür.Üstelik ben bir çok enerjiye inisiye oldum ama anladim ki inisiyeyle degil beyni yönetmekle iş bitiyor farklı düşünüp farklı davraninca bilincaltim ne yapsın.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

zoyasonsuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2007, 11:54 AM   #22 (permalink)
25emel
Guest

bu aralar geceleri kötü seylerle muhattab oluyorum.ama ben bunun telkinlerle ilgili olduğunu hiç düşünmemiştim dusun
başka şeylere bağlıyordum sebebi.
Alt 12-05-2007, 01:50 PM   #23 (permalink)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
yamans is an unknown quantity at this point

ya kabus görüldüğünü öğrendiğim iyi oldu bende delirdiğimi dşünmeye başlamıştım rüyamda nerdeyse bütün ailemi doğradım yoksa ben psikopatmıyım
yamans isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2007, 01:23 PM   #24 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
özgeeee is an unknown quantity at this point

bende kabuslar görüyorum demekki telkinlerdenmiş.telkinlere başlayalı bi hafta oldu ve gerçekten kendimi daha ii hissetmeye başladım ,daha mutlu ,daha huzurluyum sanki,rüyalar görünce biraz korkmuştum ama demek ii bişeymiş sevindim art56art5 6
özgeeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2007, 12:21 AM   #25 (permalink)
Teğmen

13 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
artemisiax is an unknown quantity at this point

merhaba,
ben uzun zamandır rüya görmüyodum,görsemde hatırlamıyodum.iki gündür terapileri dinliyorum ve dün gece rüyamda çok eskiden tanıdığım,şu an kesinlikle aklıma gelmeyen ve düşünmediğim iki insanı gördüm.tanıdığım dönemdede hayatımda bir anlamı ve yeri olmayan insanlardı.ama anlamadığım bu gerçekten bilinçaltımdanmı çıktı.o insanların bilinç altıma girmesi için onlarla iyi yada kötü bişeyler yaşamam gerekmezmi?
bide ikinci bir rüya daha gördüm.bu normaldede farkında olduğum nerdeyse bende hobi haline gelmiş bir korkumla ilgiliydi.uyandığımda gerçekten çok şaşırdım.telkinlerin bu kadar etkili olabileceğini hiç düşünmemiştim.
bide bişey sormak istiyorum şimdi bu bilinçaltında saklı olan şeyler rüyalarla ortaya çıkıyo,peki biz bu ortaya çıkan duygu yada durumlar için bişey yapmalımıyız,kısacası onları nasıl yokedicez.ortaya çıkmış olması yeterli değil herhalde?
artemisiax isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2007, 02:45 PM   #26 (permalink)
etf
Üsteğmen

94 Mesajinıza toplam 280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etf is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hatice Nickli Üyeden Alıntı
o insanların bilinç altıma girmesi için onlarla iyi yada kötü bişeyler yaşamam gerekmezmi?

bide bişey sormak istiyorum şimdi bu bilinçaltında saklı olan şeyler rüyalarla ortaya çıkıyo,peki biz bu ortaya çıkan duygu yada durumlar için bişey yapmalımıyız,kısacası onları nasıl yokedicez.ortaya çıkmış olması yeterli değil herhalde?
Bilinç altına itilen yada bilinçli olarak hatırlanmak istenmeyen olaylar her zaman vücudun savunma mekanizmaları ile bir şekilde baskılanır. (Savunma mekanizmasından kastım psikolojide geçen savunma mekanizmaları.) Baskılanan olay yada durum kişi tarafından unutulmuş zannedilen olay yada durumdur.Fakat bilinç altında her zaman mevcuttur ve çatışma devam etmektedir. Telkinlerin rolü burada örneğin suçluluk duyguları gibi telkinde mevcut hatalı ve unutulmak istenilen durum/olay daki yanlışlığını kavrayıp kendini affedebilmektir. Bu yüzden kişide rahatlama oluşur.
Tabii ki bilinç yada rüyada olayın hatırlanması veya ortaya çıkması yeterli değildir ama kendini affedebilmek, yanlış/istenmeyen durumla yüzleşip kabullenebilmektir. İşte telkinlerin tam olarak yapmaya çalıştığı da kabullenmek yada affetmeyi sağlamaktır.

Sevgi ve saygı ile...
etf isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2007, 04:00 PM   #27 (permalink)
Teğmen

13 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
artemisiax is an unknown quantity at this point

merhaba,
ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.kafamdaki sorular epey netlik kazandı.yalnız o insanlarla ne yaşadığımı hatırlamıyorum ki hangi durumu kabullenip,neyden dolayı kendimi affedicem?.bu kısım bende biraz havada kaldı.bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler...
bide unutmadan rüyamda da gördüğüm fobimle yada emin değilim fobiye yakın durumla nasıl başedicem,ne yapmamı önerirsiniz.bunun içinde ayrıca teşekkürler...
artemisiax isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2007, 04:23 PM   #28 (permalink)
Teğmen

11 Mesajinıza toplam 34 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
berkeberk is an unknown quantity at this point

scriptleri yaklaşık iki aydır dinliyorum. Dinlemeye başladığımın ilk günlerinde inanılmaz rüyalar gördüm. Korkuyla uyandığım çok oldu. Çoğunu hatırlıyamıyorum. İçimde hissettiğim korku ve huzursuzluğu anlatamam. İKi hafta kadar sürdü. Şimdi arasıra gene görüyorum ama ilk günlerin korku ve huzursuzluğu yok artık. Yıllardır bilinçaltımda biriken şeyleri attığıma inanıyorum.
berkeberk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-06-2007, 12:23 AM   #29 (permalink)
etf
Üsteğmen

94 Mesajinıza toplam 280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etf is an unknown quantity at this point

Alıntı:

yalnız o insanlarla ne yaşadığımı hatırlamıyorum ki hangi durumu kabullenip,neyden dolayı kendimi affedicem?.bu kısım bende biraz havada kaldı.bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

bide unutmadan rüyamda da gördüğüm fobimle yada emin değilim fobiye yakın durumla nasıl başedicem,ne yapmamı önerirsiniz.
Bazı olaylar yada durumlar vardır ki hatırlanmak bile istenmez. Hatırlamama olayını bilinçli olarak yapmıyoruz. Savunma mekanızması diyelim. Olay yaşandığında unutulması gereken olay diye algılanıp en derinlere gömülüyor;bununla beraber ona bağlı diğer durumlarda beraberinde gidiyor.Çünkü bağlantılar zaten o durumu hatırlatır. Bilinç altındaki olayların açığa çıkışı çoğunlukla rüya ile olur. Bu dürtü yada rahatsız etme ne kadar fazla ise o kadar fazla açığa çıkar. Bununla mücadele için psikolojideki savunma mekanizmaları devreye girer ve sıkça kullanılan mekanizmalardan biri ile tehlike hafifletilir. İşte kabullenme veya affedebilme bu bağlamda en kuvvetli hafifletme yöntemidir. Tabii affettim veya kabullendim demek ile olmuyor samimi ve içten tam bir istek olmalı.

Fobi konusu ayrıca ele alınmalı bence. Bundan kurtulmanında çeşitli yolları muhakkakki vardır.Ki bununla ilgili zaten forumda bölümler mevcut....

Sevgi ve saygı ile....
etf isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-06-2007, 02:40 AM   #30 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
merhaba,
ben uzun zamandır rüya görmüyodum,görsemde hatırlamıyodum.iki gündür terapileri dinliyorum ve dün gece rüyamda çok eskiden tanıdığım,şu an kesinlikle aklıma gelmeyen ve düşünmediğim iki insanı gördüm.tanıdığım dönemdede hayatımda bir anlamı ve yeri olmayan insanlardı.ama anlamadığım bu gerçekten bilinçaltımdanmı çıktı.o insanların bilinç altıma girmesi için onlarla iyi yada kötü bişeyler yaşamam gerekmezmi?
bide ikinci bir rüya daha gördüm.bu normaldede farkında olduğum nerdeyse bende hobi haline gelmiş bir korkumla ilgiliydi.uyandığımda gerçekten çok şaşırdım.telkinlerin bu kadar etkili olabileceğini hiç düşünmemiştim.
Aslında çıkması zaten yeterince rahatlatıcı...Ek olarak yanıbaşınızda bir günlük tutabilir ve rüyalarinizi yazabilirsiniz..
Ayrica Hayal hn'in yaptiği bazi imgelemeler vardi.Olumsuzluklari yakmak ile ilgili bu tür imgelemeler yapilabilir.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil