Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Resim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/resim/)
-   -   AMATÖR RESSAMLAR :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/resim/3216-amator-ressamlar.html)

jaunty 06-03-2008 12:10 AM

Ynt: AMATÖR RESSAMLAR :)

http://www.postimage.org/aV1vqm0i.jpg
bu son boyadığım tablo dün bitti..bu tablo genel hatlarıyla tuval üzerine çizilmiş hazır bir tablodur.tuval çizilmiş satılır..
ekinde orjinal renkli küçük resimide verirler..sizde bakarak benzetmeye çalışır ve boyarsınız..
çizmeye üşenenler için (bazen bana oluyor) smiliyface ,çizmeyi pek beceremeyenler için ya da çabucak bir tablo yapmak bitirmek isteyenler için idealdir.ayrı bir zevki var bana göre..sevgiler.. kiss3

shamanic 06-03-2008 12:26 AM

renkler çok güzel ellerine sağlık.. 25889 25889

jaunty 06-03-2008 12:02 PM

teşekkurederim fotograf makine ile çekimler net çıkamıyabiliyor o yüzden en uygun boyut bu oldu.paylaşmak istediğim bir tane daha var suluboya çalışması..onu çekemedim çok bulanık çıktı..net çekmeyi başarırsam onuda paylaşıcam.
sevgiler kiss3

metin06 09-03-2008 12:35 AM

ooo jaunty hem çok güzel bir tablo hem de senin yaptığın da tam oturmuş çok güzel yapmışın bravo vallahi, yapabilirsen bunun daha büyük boyutlusunu buraya eklesene bende aliim bilgisayarımda dursun

Ayrıca senden çok tembeller var bak bende elime kalem alamıyorum daha önemli işlerimiz var da buna vakit ayıramayız ya sanki,neyse kendimi sora hırpalarım ,selametle :)

jaunty 10-03-2008 12:07 AM

Alıntı:

metin06 Nickli Üyeden Alıntı
ooo jaunty hem çok güzel bir tablo hem de senin yaptığın da tam oturmuş çok güzel yapmışın bravo vallahi, yapabilirsen bunun daha büyük boyutlusunu buraya eklesene bende aliim bilgisayarımda dursun

Ayrıca senden çok tembeller var bak bende elime kalem alamıyorum daha önemli işlerimiz var da buna vakit ayıramayız ya sanki,neyse kendimi sora hırpalarım ,selametle :)

teşekkürederim metin06..yüzümde tebessümle okudum yazdıklarını.. sanki okumus değilde yorumunu dinlemiş gibi hissettim kendimi. smiliyface
tablo fotoğraf çekimimde smiliyface (herhalde çekemediğimden) bulanıklaşmaz ise büyük boyutlu bir ekleme daha yaparım en kısa zamanda.bilgisayarında durmasını istemen beni ayrıca mutlu etti.
eline kağıt kalem almaya gelince o öyle acayip bir duygudur ki ilham gibi..onun için yorum kaldırmaz..
ama bazen benim kendimi zorlayıp başladığım anlar oldu.başladınmı devamı geliyor garip bir şekilde.ha gayret bari bitsin diyorsun yada bitmemiş bir tablo yarım kalmış filme benziyor. girlhaha .merak ediyorsun sonu nasıl bitecek diye..yönetmeni, senaristi sensin gibi birşey...bu bile güzel..
kalemi eline alabilmen azda olsa zaman yaratabilmen için, gördüğün tüm güzel gelen, ilgini çeken renklere,doğaya,mimarilere, şekillere tablolara, desenlere bak,onları durdukları o sıradanmış gibi görünen yerden çek al ve birdaha dikkatlice bak, bak ki seni davet etsinler. wink77
smiliyface bu arada aşşagıdaki yorumlardan görmediklerim de varmış..zeynep ve zeynep gibi birşeyler yaratıp buraya eşlik eden arkadaşlar bu bölüme hareket ve renk kattıkları için ben kendi adıma çok mutluyum...ve en önemlisi sevgi var yaptıklarında..zaten ortak amaç da bu değil mi? ayrıca çok çok eminimki boya kağıt ve kalemle tablo yapsa ya da belki de yapmıştır eminim ki çok güzeldir..
sevgiler sapkal89 kiss3
sevgiler.

ZEYNEPAYY 12-03-2008 12:57 PM

Jaun yaptığın resim harikaaaaaa bravo sana 25889
ya ben hiç yağlı boya resim yapmadım ama korkum yok buna şüpheniz olmasın elime alırsam fırçayı dans edebilrim tualin üstünde yane:))
Teşekküe ederim eserlerimin içine gerçekten sevgimi kattım yoksa hiç bişey güzel olmaz aynı salata gibi işte:)))

jaunty 12-03-2008 07:32 PM

http://www.postimage.org/PqaOcIA.jpg
bu suluboya burada tek uğraştıran ağacın derinliği idi..oda tam görünmüyor zaten khkh56 resimleri tam kadraj ve net çekmeye gayret ediyorum fakat tam randıman alamıyorum fotoğraf makineden anlamıyorum..ve zaten sanırım bozuk.. khkh56 neyse idare edin olacak olacak.. girlhaha

zeynepcim çok teşekkürederim..belki birgün yapar bizle onları da paylaşırsın.. evet vallahi salatan lezzetli olmuş zeynep smiliyface.
sevgiler kiss3

metin06 13-03-2008 01:17 AM

yok yaa bazı duyguları kelimelerle ifade etmenin yolu yok 4. 5. duyguda değil aklımda böle yaşanmışlıklar var.. bunlar bazen olay bazen görüntü bazen de işte böyle bir resim... Bu da çok hoş.mesela bu resimle ilgili bir kaç sayfa birşeyler anlatabilirim demekki benimde aklımda bu resmin ifade ettiği birşeyler var..
ama bazen de bu duyguları birine anlatamamanın sıkıntısını yaşarsın kelimelerle anlatamıyorsan resme dökersin.. gerçi kelimelerle anlatmanın başka boyutlarda dolaşmanın da tadı güzeldir ama .. neyse uzatmiim bu da güzel eline sağlık valla jaunty..

jaunty 13-03-2008 04:09 PM

Alıntı:

metin06 Nickli Üyeden Alıntı
yok yaa bazı duyguları kelimelerle ifade etmenin yolu yok 4. 5. duyguda değil aklımda böle yaşanmışlıklar var.. bunlar bazen olay bazen görüntü bazen de işte böyle bir resim... Bu da çok hoş.mesela bu resimle ilgili bir kaç sayfa birşeyler anlatabilirim demekki benimde aklımda bu resmin ifade ettiği birşeyler var..
ama bazen de bu duyguları birine anlatamamanın sıkıntısını yaşarsın kelimelerle anlatamıyorsan resme dökersin.. gerçi kelimelerle anlatmanın başka boyutlarda dolaşmanın da tadı güzeldir ama .. neyse uzatmiim bu da güzel eline sağlık valla jaunty..

b456 ne güzel anlatmışşın tadı damağımda kaldı uzatsaydın keşke..teşekkürler.

jaunty 15-03-2008 04:46 PM

http://www.postimage.org/aVOAivS.jpg büyük boyutlu en çekimim bu kadar oldu arkadaşlar.burada daha belirgin en azından..sevgiler.. kiss3

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:54 AM.