Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Reiki

Uyarılar

Reiki reiky, reiki, reiki chakra, reiki hand, reiki inisiyasyonu, reiki masterları, reiki uyumlanma, reiki 4, reiki 5, reiki i, money reiki, park reiki, reiki level, reiki 3a, luck reiki,

reiki ve ben

Alternatif Kişisel Gelişim ve Reiki reiki ve ben Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız siz niye beni bu gün duygulandırıyorsunuz canlarım benim.. ciğimin dediği gibi sevgi arsızı olucam sonunda.. evet en çok belginciğim çekmiştir elimden.. forumdan ilk öğrencim canım benim.. ben de ondan çektim görüldüğü üzere birimimi bin yapanlardan kuzucum.. sevgi pıtırcığım.. hepinizle olan ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Reiki telkin cd indir izle İstanbul Reiki nerededir kimdir Reiki çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Reiki hipnoz Reiki olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Reiki hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Reiki kuantum düşünce kitap haberi

reiki ve ben

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-04-2009, 01:41 PM   #11 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile Cevap: reiki ve ben

siz niye beni bu gün duygulandırıyorsunuz canlarım benim..

ciğimin dediği gibi sevgi arsızı olucam sonunda..

evet en çok belginciğim çekmiştir elimden.. forumdan ilk öğrencim canım benim.. ben de ondan çektim görüldüğü üzere

birimimi bin yapanlardan kuzucum..
sevgi pıtırcığım..

hepinizle olan çekişmelerimiz hep böyle bilgi ve sevgi dolu olsun dilerim..
bildiklerimle hayat yolunuzda bir adımınıza bile katkım olduysa ne mutlu bana..

ankaralı güzellerim benim.. annem ankara da olduğu için belki bir süpriz yaparım buluşuruz ama siz benim dediğim çalışmaları yapın.. en doğru rehberinizle en uygun koşullarda bir araya gelebilmeniz için ben de yürekten sevgilerimi gönderiyorum size..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 09-04-2009, 03:08 PM   #12 (permalink)
Teğmen

semkur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 315
84 Mesajinıza toplam 711 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
semkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of light
Standart Cevap: reiki ve ben

Alıntı:
kayrasu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım semkur'cuğum suan benimde egom faliyette zaten bizim bu benzer yanlarımız çok ilginç Ankara'da reiki uyumlaması oldu da bizim neden haberimiz olmadı bizde burda reiki hocası araştırıp duruyoruz yanıbaşımızdaymış fırsat kaçırdık onu bunu bilmem acilen bir Ankara semineri daha istiyoruz ve bu defa reiki de olsun içinde
Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
siz niye beni bu gün duygulandırıyorsunuz canlarım benim..

ciğimin dediği gibi sevgi arsızı olucam sonunda..

ankaralı güzellerim benim.. annem ankara da olduğu için belki bir süpriz yaparım buluşuruz ama siz benim dediğim çalışmaları yapın.. en doğru rehberinizle en uygun koşullarda bir araya gelebilmeniz için ben de yürekten sevgilerimi gönderiyorum size..

sana katılıyorum kayrasu Ankara'da reiki ve sevgili shamanic

buda ne güzel bir haber böyle shamanic "annem ankarada" vallahi istanbul, izmir faliyetleri görünce burasını yetim şehir ilan edecektim. ama sevgili shamanic annesi yanımızda imiş.

senin verdiğin çalışmaları yapıyorum. hatta sanada bir mail attım bu konuda ama yaklaşık bir iki haftadır bir olumsuzluk durumu sindi üstüme. telkinleri mutlaka dinliyorum ada. kitaplardan da okuyorum ama itiraf ediyorum alıştırmalı kitaplar o noktada aralarında ayraçla duruyor. bir aç gözlülük edip hepsini aynı anda aldım kitapların. gerçi okumayı çok seviyorum. ama öyle ödevli olunca tembelim galiba.
ama içimden bir ses bunu başaracaksın diyor.
yaşadıklarıma rağmen yaradanın veya bir koruyucu güçün benimle olduğunu biliyorum. bana çok şey sunduğunuda. ama egomu bugüne kadar çok beslemiş olmalıyım ki hala ona itaat etmek gibi bir tarz yaşıyorum. ama sizlerinde yardımı ile onuda severek kabul ederek bunu yolu sevgi ve ışık yolu yapamaya niyet ediyorum.
hepinizi çok ama çok seviyorum.
Alt 09-04-2009, 03:09 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all

:) Reiki ve ben.Bende sevgili shamanic ten kasım ayında uyumlamayı alan ve Reikiyi hayatına uygulamaya çalışan Reiki 1 öğrencisiyim. Reiki uyumlamamı aldığımda Asker idim. Ne kadar kısıtlı bir yaşam yaşanıyor olsa da askerlikte, reikinin etkilerini görmeye basladım.Reiki çalışmalarımda Enerjiyi bir çekilme olarak hissediyorum ve bazen çok etkili bir şekilde hissederken bazen hissetmiyorum.Çalışma yaptıkça enerjimin arttığını gün içine yansıdığını hissedebiliyorum.Reiki yi değişik şekillerde deneyimliyorum ve her birinin bir anlamı olduğunu biliyorum.Çekilme, iğneleme, ısınma...Her birey için bu deneyimlerin farklı anlamları oluyor. bende kendim için anlamlarını bulmaya çalışıyorum.Reiki bilinçli bir enerji, bunu biliyoruz ama kendimi daha da verdikçe çalışmama, çalışma esnasında enerjiyi daha iyi hissedebiliyorum.Shamanic ablama soracağım bir iki konudan birini burada deneyimim olarak da paylaşayım.Bir gün akşam çalışmamı yaptıktan sonra karşımda yanan muma reiki vermeyi denedim.ve gözle görebileceğim bir etkisi olup olmayacağını merak ettim.Denemeyi yaptığımda, ateşin elime doğru kaydığını gördüm.Çok ilginç gelmişti,anlamından emin olamadım ama bildiğim birşey varki o anda bunu yapmayı istediysem bunu yapmam gerektiğiydi.Bel ki ateşin istediğini duydum.Bilmiyorum.Sonra birkaç defa daha verdim ama o günki gibi bir kayma olmadı.Bir de Canım kardeşimin strese dayalı karın ağrıları reiki ile şifa buluyor ve ben huşu doluyorum.Minnettarlığın verdiği güzel an ı yaşıyorum. Bir de geçen gün çalışma yaparken bir fikir geldi aklıma ki bunu da ileriki günlerde forumda göreceğiz.Seiza pozisyonunda otururken, çalışmam bittikten sonra bacaklarımın uyuştuğunu gördüm.Bu hep olan birşeydir.Seiza bench(taburesi) diye bir taburenin varlığından haberdardım.Edinmeyi istedim.Henüz işe giremedim,hayırlı olan işimin gerçekleşmesini bekliyorum ve ben bunu neden aynı zamanda satmayayım ki dedim.Nete baktım türkiyede satılan bir yer bulamadım,yurt dışı fiyatlarıda oldukça pahalıydı ve bende bir fikir daha bulup bunu üretebileceğimi düşündüm.ve çalışmalarımı yaptım.Üreteceğim :) Çok yakında bunu da gerçekleşitreceğimi düşünüyorum.İç sesimi dinlemeye çalışıyorum.
Reikiye,shamanicime,İnsie kardeşlerim duru ve melih abiye, canım ayşegülcüğüme,redflowersa çok teşekkkür ederim.İyi ki REİKİ :) çok güzel bi slogandı forumdaki bir arkadaşımızın sloganı :) sevdim bende.
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-04-2009, 06:12 PM   #14 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile Cevap: reiki ve ben

semkurcum canım benim..
sana mailini galiba dün atmıştım yanıt olarak..

duraklama dönemlerinizin sebebini bir de burdan yazayım..

aynı anda hem ileri hem geri gidilmez..
aynı anda hem olumsuzu hem olumluyu düşünemeyeceğiniz gibi..

öğrendiklerinizde ve uyguladıklarınızda hedefiniz ileriye dönük
ama duygusal bağımlılıklarınız ve alışkanlıklarınız olarak geriye dönüksünüz..

yaşantınız %100 sizin sorumluluğunuzda..
yaşadığınız her şey sizin tercihiniz..
bilerek bilmeyerek.. bilinçli olarak olmayarak..
sonuç olarak elinizde bazı bölümlerinden memnun bazı bölümlerden memnun olmadığınız hayatınız yaşadıklarınız var..

memnun olmadığınız bölümlerden yola çıkarak kaynağı şifalandırma çalışmaları yapıyoruz..

ilk adım eldekilerin listesini görmek, kendimizi tanımaktan geçiyor..

mutlu bir ilişki istiyorsunuz ama size eziyet eden erkek arkadaşınıza katlanmaya ya da onu düzeltmeye çalışıyorsunuz..

daha iyi şartlarda bir iş istiyorsunuz ama yeni biş arayışına girmekten özellikle kaçınıyorsunuz..

v.b.. yeni bir inanç iki yolla oluşturulur..
1) zihinsel yol
1) duygusal yol

zihinsel yol: doğru olmasını istediğimiz bir durumu rutinlerle tekrarlamakatır..
duygusal yol: bizde bir anı oluşturacak şekilde duyu organlarımızda hissederek oluşan inançlardır..

örneklendirirsek;
zihinsel yol: sürekli seyrettiğimiz reklamlar.. yaptığımız olumlamalar..
duygusal yol: bir kişi ile yaşadığınız önemli anılar.. ilk aşkınız ilk işiniz ve bu anıların oluştuğu mekanlar gibi..

duygusal yol daha etkilidir bunun için imgemele çalışmalarınızı yaparken dokunun tadın görün gibi detaylar veriyoruz..

duygusal yolla edinilen inançlar taa anne karnındayken başlar ve 0-6 yaş arası devam eder.. bizler o yaşta tamamen duygusal olarak iletişim kurar etrafımızda olan ilişkilerimizide bu yolla sünger gibi emer her konuyu inanca dönüştürürüz..

her iki yolda yaşamımızı harika hale getirmek içinde bedbaht hale getirmek içinde çok etkilidir..

şimdi öğrendiklerinizle zihniniz sizi ileri götürmeye çalışırken duygusal bedeniniz hop dur bakalım ben burada kapı gibi duran inancım diyerek geriye çekiyor..

bu durumda inatçı olmanız lazım..
hedef belirleme çalışmalarınızı bunun için yaptık.. ama tek hedefe saplanıp kalmak ısrarcı olmak yaşamdaki fırsatlarınızı görmemek için direnmeye çalışmanız buna dahil..

ısrarcı olacaksınız.. bir kediyi bile evinizden kovarken zorlanırsınız..
inançlarınız bunca yıldır size hizmet etmiş, sizi korumuş olandır.. birden onadan vazgeçmek içinizde korku şüphe durumlarına yol açabilir ancak ne istediğinizi bilirseniz bu durumu aşmak için gerekli enerjiyi içinizde hissedersiniz..

telkinleridüzenli dinliyor musunuz..
yok dinleyemedim canım çekmedi..
neden
bilmem içimde sıkıntı yaptı.. kafamı kaşındırdı.. gözümün seyremesine sebep oldu

kitapları okudunuz mu
evet okudum adam güzel yazmış çalışmaları yapamaya fırsatım olmadı vesaire..

eylemleriniz bir ileri bir geri olursa olduğunuz yerde kalmanıza sebep olur.. boşa kürek çekme hisside yaptıklarınızın boşuna olduğunu göstererek eski inançlarınızı pekiştirmekten başka bir işe yaramaz..

aklınız fikriniz söyledikleriniz düşündükleriniz ve yaptıklarınız aynı yöne aynı istikamete doğru olsun daima..

bunun başka bir formülü yok.. yok malesef..

işte bunun için tekrar rica ediyorum kendinize kötülük yapmaktan vazgeçin.. telkinleri dinleyin düşünclerinizi ve eylemlerinizi değiştirin..

peacemakercım canım benim..
sen kanıt istedin içindeki reikiye olan inancın için oda sana mum çalışması ile kanıt verdi..

ancak hep dediğim gibi yolun başındasınız.. sipritüel çalışmalar dikkatinizi çekse ilgi alanınıza girse de bu aşamada yapacağınız fiziksel olarak arındırma temizleme dengeleme çalışmalarıdır.. yaşamınızda reikiden önce ve sonra diye bir sayfa açılmasını özellikle istiyorum..

reikiye insiye olunup düzenli kullanıldığında
hastalıkların kaynağı şifalanır
daha mutlu huzurlu hale gelinir
yaşamda ileriye giderken bu ilerleyiş iyiye güzele doğru olur..
sorunlara çözüm üretme yeteneği gelişir
sezgi ve farkındalık artar..

bunlar düzenli uygulamaların ilk yansımalarıdır.. bu aşamalardan sonra diğer çalışamalar o farkındalığa göre yapılır..

bu arada ilk seiza koltuğuna ben talibimm
yap valla harika bir fikir...
hepinize kucak dolusu sevgiler..

Alt 09-04-2009, 07:43 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all

shamancciğim her mesajın altın değerinde.bazen kulağımı çekesim geliyor kendimin de :) bahane bulmak kolay geliyor insana.İnatçı olmak güzel bişiy :P farkındalıklarımız... ileriki çalışmalara da hayırlısıyla ulaşmayı diliyorum.Seiza koltuğunda, üretilen ilk ürünümü sana göndericem zaten shamanic ablacım.sen söylemeden daha senindi o. bu çiçekler el sallamal gülümsemeleri bulamıyorum ben yeni forum halinde o yüzden eski yolla gülümseyeyim ben :) Sevgiler...
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-04-2009, 11:27 PM   #16 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

atakan bey.. sen .. mümin .. newway eskilerden duru zaferdayı peacemaker serpil ecem zeynepcim taa eskilerden redflowers..

sanemce pamuk da öğrencim sayılır kabul ederlerse.. gerçi öğrenci öğretmeni için en büyük rehber sevgili suzzy im oda artık harika bir master her biriniz bu yolda beni her geçen gün gururlandırıyorsunuz.. ben sizlere bir gösterdiyesem bin tanesini araştırıp bulup deneyimleyip arkadaşlarınızla paylaşıyosunuz..

ben de her eğtimde sizlerle yeniden öğreniyorum.. gelişiyorum..

sevgiler..
canım benim sen beni öğrencin olarak kabul ettikten sonra,ne demek,ben zaten seni çoktaaan rehberim olarak görmüştüm :)))

Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2009, 09:39 AM   #17 (permalink)
Teğmen

semkur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 315
84 Mesajinıza toplam 711 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
semkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of light

sevgili shamanic emeğine sağlık. ayşegül ne iyi ettinde açtın bu sayfayı canım benim.

“semkurcum canım benim..
sana mailini galiba dün atmıştım yanıt olarak.. “

maili gördüm ama içeriği gelmemiş boştu.

“duraklama dönemlerinizin sebebini bir de burdan yazayım.. “
“öğrendiklerinizde ve uyguladıklarınızda hedefiniz ileriye dönük ama duygusal bağımlılıklarınız ve alışkanlıklarınız olarak geriye dönüksünüz.. “

evet bu tanımlama çok doğru. okuyunca düşündüm. birşeyleri başarmak isterken. onlara engel olan geçmişide bırakmıyorum. birşeyide fark ettim ben sahip olduğum şeylerden kolay vazgeçmiyorum. vazgeçmiyorum ama onları oldukları gibide kabul etmiyorum. Farkına vardım ki onları kendi doğrularım içinde olmaya zorluyorum. Olmazsa bırakmıyorumda. Ya olacak ya olacak durumu bendeki. Yapmam gereken ne ya olduğu gibi kabul et. Ya serbest bırak. İyide bunları bu kadar bilirken neden uygulama aşamasında yapamıyorum.

“v.b.. yeni bir inanç iki yolla oluşturulur..
1) zihinsel yol
1) duygusal yol “

zihinsel yolla bu çalışmlara başladım. Ama yeterli olmadığını görüyorum. Sabırı göz ardı ediyor hemen olsun diyorum galiba. Yada çekirdek inancı tam tesbit edemediğim için yavaş ilerliyorum.
Duygısal yola gelince en zayıf olduğum nokta bu diye düşünüyorum. Oldukça duygusal biriyim. Duygularım kararlarımı çok etkiler. Birbaşkasının sorunu karşısında çok pratik ve mantıklı şeyler üretirken. Kendimde bunu uygulamadığımı gördüm. Kendi yaşamımda kararlarımı duygularımla veriyorum. İmgeleme çok başarılı değilim. Belkide bunu görsel olarak yapmayı istiyorum o yüzdende kendi imgeleme yönümü sabote ediyorum.

“ama tek hedefe saplanıp kalmak ısrarcı olmak yaşamdaki fırsatlarınızı görmemek için direnmeye çalışmanız buna dahil.. “
Buda bende bu geri gidişi sağlayan bir durum galiba. Tek birşeye saplanmak. Bunlardan fazgeçmem lazım biliyorum uygulayamıyorum. Neden düşün. Bunu saplantı haline getirdim galiba. O zaman bu saplantıdan kurtulmam lazım. Nasıl ?

“ısrarcı olacaksınız.. bir kediyi bile evinizden kovarken zorlanırsınız..
inançlarınız bunca yıldır size hizmet etmiş, sizi korumuş olandır.. birden onadan vazgeçmek içinizde korku şüphe durumlarına yol açabilir ancak ne istediğinizi bilirseniz bu durumu aşmak için gerekli enerjiyi içinizde hissedersiniz.. “

Ne istediğini bilmek. Bilip çelişkilerle isteyince içimdeki enerji şaşırıyor. Mutlu, huzurlu olmayı isitiyorum ama beni bundan alıkoyan şeyde olsun demek gibi.

”telkinleridüzenli dinliyor musunuz.. “
en istikrarlı yaptığım şey. İşyerinde dinliyorum gecede mp3 den uyurken açık bırakıyorum.

”kitapları okudunuz mu
evet okudum adam güzel yazmış çalışmaları yapamaya fırsatım olmadı vesaire..”
okudum ama tamda dediğin gibi. Çalışmaları yapmadım. Daha doğrusu çalışmalar olan kitaplarda o noktada arasında ayraç bekliyor. Sebeplerim var diyorum. Soruları yanıtlıyorum ama sonuçlayamıyorum diyorum, ben ordaki imgelemeyi yapamıyorum diyorum. Yani bildiğin tembel öğrenci modu aslında değilmi? Sonrada dönüp bende bir sorun var algılayamıyorum galiba diyorum. Sorulara yanıt verdikten sonra eee şimdi oluyorum. Kendime bir çalışma metodu bulmalıyım o zaman. Nasıl yaparım. Sihirli bir değnek istiyorum. şıp oldu işte. Ama sihir bende, o değneği ben yaratmalıyım eee bunu biliyorsunda niye yaratamıyorsun. Sana engel olan ne.

“bunun başka bir formülü yok.. yok malesef.. “
Bilip yapmamak, yapamamak acı veriyor. Bir nokta, bir sınır bir şey var kırmam gereken ama ne niye ulaşamıyorum.

Reiki ile bu yüzden tanışmak istiyorum. bildiğimi uygulamamak, yapmamak beni daha bir sıkıyor.
Dün bir yazı okudum sorumluluk kuralı diye. Ordaki bir paragraf beni o kadar tanımlıyorduki. “Bazı uç durumlarda, bu aşırı yardım eğilimi, kendimizi başkalarının hayatlarına obsesif biçimde odaklanarak kaybettiğimiz, karşılığında almadan yalnızca dışarı saçtığımız, birine karşı aşırı bağımlılık noktasına kadar gider. Aşırı bağımlılık gösteren insanlar, diğerlerinim hayatıyla ilgili bir ebeveynin, arkadaşın veya çalışanın normal görevlerinin çok daha ötesine geçen bir sorumluluk yüklenirler. Değerlerini, öz-değerlerini hatta kendi kişiliklerini; diğer insanlara yardım edebilme becerileriyle, her zaman kendilerininkinden önce başkalarının ihtiyaçlarına odaklanmalarıyla ölçerler. Bu, bir tür paspas, hatta köle rolü oynamaktan başka bir şey değildir. Bunun sonuçuda başkalarının hatalarından ders almak yerine, onların hatalarını düzeltmeye çalışmaya yöneltir”

Çok uzattım değilmi hepinizden özür diliyorum. Bekli bunu günlükte paylaşmalıydım.
Ama neden reiki istiyorum sorusuna doğru cevap vermek istiyorum. bunları bilip bende bunlar mevcut diyipte enerjimi doğru kullanamıyorum diye düşünüyorum. Burda siz deneyimli arkadaşlardan ve öğretmenlerimizden bu konuda doğru yönlendirmaleri almak için.
Hepinizi sevgimle öpüyorum.

Alt 10-04-2009, 12:38 PM   #18 (permalink)
Teğmen

esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough

sevgili semkur
yaşadıklarnı bizlerle paylaşman çok güzel
shamanic redflowers adını unutuğum bir çok arkadaşlar
o kadar güzel paylaşım yapıyorlarki
siz istemeden zihnizde bazı şeyler canlanıyor
böyle bir zamanımda bana
bir kalem kağıt almamı ve aklıma gelen çözemedğim sorunları durmadan iyi veya kötü imla yanlışı cüle bozukluğu çirkin cümleler
ne gelirse durmada yazmamı önermişlerdi
ve sonuç ne çıktı biliyormusun
baktığım yönün bakmam geerekenle alakası yokmuş
teşhis ister istemez yanlış oluyor
o günden sonra yanımda kağıt kalem hiç eksik olmuyor
çok faydasını gördüm bir anda gözünün önünden
bir perde kalkıyor
takiii ago tekrar ortaya çıkana kadar
bizler yeni yürümeye başlayan çocuk gibiyiz
hızlı hareket ederse pat düşüyoruz
acelecilk sabırsızlık öğrenmemiz ve barış yapmamız duygular olduğunu sitedekideğerli arkadaşlar sayesinde öğrendim
biraz yol almak istiyorsak engelleri aşmak için çaba sarfetmek gerkir

KURANI KERİMDE şöyle bir ayet vardır
HER ZORLUKTAN SONRA BİR KOLAYLIK VARDIR
zaten mesaj verilmş,bizede adım atmak kalıyor
sevgi ve saygılarımı sunuyorum

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
esen27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2009, 01:27 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Bir hafta kadar önce bahsettiğim seiza bench intaburenin son aşamasına geldim ve karşınızda :)

http://urun.gittigidiyor.com/Meditasyon-taburesi-seiza-bench_W0QQidZZ17132454
Alt 23-04-2009, 08:37 PM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

nerde kalmıştık henüz iki ay bile dolmamısken enerjimin bu kadar artması beni çok mutlu ediyor artık avuç içimden parmaklarıma dogru artıyor enerjim bazen karıncalanma bazen elektrik akımı şeklinde oluyor.gözümün önünden küçük mavi ışıklar geçiyor aniden küçük masmavi bir ışık parçası yanıyor sönüyor ve çok güzeller ki mavi üçüncü gözün rengidir çok sezgiselim yani

kulaklarımdaki mentol etkisi geçti sevgili ögretmenim geçenlerde enerjimi dengeledi ondan sonra tamamen bitmesede çok azaldı serinlik duygusu şimdilerde telefon sarj etmeyi deniyorum reikiyle çok kastıgım için henüz yapamadım yaptıgımda burdan ilan edicem.seyyar sarj aleti olarak dolasıcam ortalıkta
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
reiki