Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

durugörü ve duruişiti açma yolu

 Gizemli Konular ve  Psişik Yetenekler   durugörü ve duruişiti açma yolu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . durugörü ve duruişiti açma yolu Durugörü ve duruişiti açma Teknikleri Öncelikle bu tür yetilerin doğuştan açık olduğunu söylemek isterim. Daha sonraki zamanlarda ya kendi isteğimizle ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   durugörü ve duruişiti açma yolu telkin cd indir izle İstanbul durugörü ve duruişiti açma yolu nerededir kimdir durugörü ve duruişiti açma yolu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa durugörü ve duruişiti açma yolu hipnoz durugörü ve duruişiti açma yoluolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi durugörü ve duruişiti açma yolu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 durugörü ve duruişiti açma yolu kuantum düşünce kitap haberiUyarılar

Psişik Yetenekler Psişik Yetenekler


Reklam Alanı

durugörü ve duruişiti açma yolu

Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 23-07-2010, 10:23 AM   #1 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Jan 2010
Mesajlar: 70
Tesekkür: 36
62 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
talha002 is an unknown quantity at this point
Lightbulb durugörü ve duruişiti açma yolu

Durugörü ve duruişiti açma Teknikleri

Öncelikle bu tür yetilerin doğuştan açık olduğunu söylemek isterim. Daha sonraki zamanlarda ya kendi isteğimizle ya önyargılardan dolayı yada negatiflikten dolayı kapanır bu çakralarımız. O yüzden öncelikle bu tür iletişimlerden önce kişisel olarak kendinizi daha iyi duruma getirin. İyilik dolu, sevecen, hoşgörülü olun. Nefsi arzularınızı öreslemeye en azından o arzuların farkına varıp kibir, öfke gibi şeylerden uzak kalmaya veya savaşmaya çalışın. (mesela Mevlana'nın dediği gibi öfkede ölü gibi olun.) Ondan sonra bu yetilerin daha kolay ve çabuk açılacağını farkedeceksinizAşağıda açmış olduğum iki konuda bu konularla bağlantılıdır. İncelemenizi tavsiye ediyorum:

İlahi iletişim tarzını bulma:

http://www.lahuti.com/forum/showthread.php?p=220686

İLahi ve sahte rehberlik:
http://www.lahuti.com/forum/showthread.php?t=19719 (İlahi ve Sahte Rehberlik Arasında ki Farklar)

DURUGÖRÜ

Ruhsal Görünüzü açmak için meditasyon

1.Rahatsız edilmeyeceğiniz bir odada rahat bir yer bulup oturun. Telefonun zilini kapatın.

2.Odanın güzel altın rengi, metalik bir ışıkla dolduğunu hayal edin. Bu ışık bu güzel, ışık-dolu, altın rengi aura'ya sahip meleklerden gelmektedir. Bu ışığı birlaç kere derin bir biçimde içinize çekip ciğerlerinizi onunla doldurun. Işığı içinize çekerken bedeninizin yenilendiğini ve gevşediğini hissedin. İçinize mümkün olduğunca çok ışık çekin ve sonra onu yavaş yavaş dışarıya verin.

3.Şimdi dikkatinizi iki gözünüzün arasındaki alanda toplayın. Önünüzde, gözlerinizin arasında bir başka göz görün yada hissedin. Bu sizin üçüncü gözünüzdür. Bu gerçek benliğinizin gözüdür, tüm yaşam-tarihinizi kaydeden ve siz öbür tarafa geçtiğinizde yaşamınızın bir özetini gösterecek olan gözdür.
Üçüncü gözünüzün kapağının açık mı, kısmen açık mı yoksa tamamen kapalı mı olduğunu görün yada hissedin. Eğer göz kapağı açık değilse, altın ışıktan çok derin bir nefes çekin. Bu ışığı başınızın içine getirin. Şimdi, nefesiniz ve niyetinizle, bu ışığı üçüncü gözünüzden geçirip odaya verin. O içinden geçen temizleyici ışığa karşılık verirken üçüncü göz bölgenizde hafif bir baskı hissedebilirsiniz. Nefes alıp vererek altın ışığı üçüncü gözünüzden dışarı yollamayı sürdürün.

4.Üçüncü gözünüzü temizlerken, ruhsal görünüzü engelleyebilecek her türlü düşünceyi de salıverebilirsiniz. Melekler sınırlayıcı inançları temizlemeniz için size yardıma hazır biçimde beklemektedirler. Yapmanız gereken tek şey bu inançları temizlemeyi istemektir. Onlar tüm işi sizin için yapacaklardır.
Birkaç derin nefesle birlikte, gerçeği yada geleceğinizi görme konusunda barındırdığınız korkuları meleklerinize bırakmayı isteyin. Meleklerinize, onları görme konusunda barındırdığınız korkıları bırakmayı isteyin. Onlara, ruhsal görünüzü yeniden uyandırmanızın sonucunda eleştirilme, baskı yada zarar görme korkunuzu bırakmayı isteyin. Kendiniz dahil, herhangi bir zamanda ve yerde ruhsal görüye sahip olduğunuz için size zarar vermiş olanları bağışlamayı isteyin

5.Kesin bir karar ve niyetle, üçüncü gözünüzün kapağını açın. Lütfen bunun için çok zorlamayın yada çabalamayın. Sadece onu açmaya karar verin, onun yapmaya karar verdiğiniz herhangi bir bedensel hareket kadar doğal ve kolay bir biçimde açılmasına izin verin. Onun açıldığını gördüğünüzde, hep böyle açık kalmasına karar verin. Onu istediğiniz zaman kapatabileceğinizi bilin.

6.Ruhsal görünüzü doğru haline dönecek şekilde temizlemenize yardımcı oldukları için meleklere teşekkür edin.

Ruhsal Görü Alıştırması

1.Yakınınızdaki bir nesneye bakın. Bu nesnenin ayrıntılarını otuz saniye kadar inceleyin.

2.Sonra gözlerinizi kapayın ve bu nesneyi zihin gözünüzde inceleyin. Zihninizden bu nesnenin görüntüsünün, parlaklığını, ayrıntısını ve büyüklüğünü artırmasını isteyin. Bu nesneyi zihninizde evirip çevirin ve ona farklı açılardan bakın. Bu alıştırmayı günde iki kez yapın, o zaman görüşünüzün keskinliği muazzam derecede artacaktır.

3.Ziyaret ettiğiniz yerlerin fiziksel çevrelerine dikkat etmeye başlayın. Sıradan görüntülere dikkat etmeye başlayın ve çok geçmeden çevrenizdeki görsel sunuların zenginliğini ve çeşitliliğini fark edeceksiniz. Kitabınızdaki her sahnenin ayrıntılarını kataloğunu çııkaran bir romancıymışsınız gibi davranın. Bakkaldaki tezgahtarın yüz ifadeleri, otel lobisindeki koltuğun kumaşının rengi ve dokusu, yerel çiçekçinin papatyalarındaki sarı rengin tonu gibi önemsiz ayrıntılara dikkat ederek ilahi rehberliğinizin ayrıntılarını da daha iyi elde edebilirsiniz.

DURUİŞİTİ

Tıpkı durugörü gibi, duruişiti de onunla ilişkili çakraları temzilediğimizde gelişir. Kulak çakraları başın içinde ,sağ ve sol kulakların yakınındadır. Onlar başın ortasına, içeri doğru otuz derecelik bir açıda bulunur, enerji frekansaları -durugörü yoluyla- menekşe kırmızı olarak görünür.

Kulak Çakralarını Temizlemenin Yöntemi

1.İki-üç kez çok derin nefes alın.

2.Kulaklarınızın hemen içinde bir menekşe-kırmızı disk imgeleyerek kulak çakralarınızı gözünüzde canlandırın yada hissedin. Bu disklerin içe ve yukarı doğru, otuz derecelik bir açıda bulunduklarını görün yada hissedin

3.Derin bir nefes daha alarak parlak-beyaz bir ışığın kulak çakralarınızın içini temizlediğini imgeleyin. Onları aynı anda yada sırayla temizleyebilirsiniz

4.Beyaz ışık çakraları içeriden ovalayarak temizlerken, içinizden meleklerinizden başınızı kuşatmalarını isteyin. Sonra meleklerin kulak çakralarınızda bulunan tüm acı verici anıları alıp götürmesine izin verin. Sizin onlara yardım etmeniz gerekmez, sadece yardım edilmeyi isteyin yeter. Aslında, bizim çabalarımız çoğunlukla onların yolunu kestiğinden, melekler sizin onlara yardım etmeye çalışmamanızı tercih ederler. Onun yerine, onlar sizin Tanrı'nın sesini işitmenizi engelleyen eski duyguları, düşünceleri ve anıları temizlerken sadece meleklerin şifalandırıcı gücüne açık olun.

5.Meleklerden ilahi rehberliği işitmekle ilgili her türlü korkunuzu temizlemelerini isteyin. Buna bir ses tarafından ürkütülme korkusu, Tanrı tarafından kontrol edilme korkusu ya da Tanrı'nın zamanını yada dikkatini hak etmediğiniz korkusu dahildir.

6.Derin bir nefes daha alarak, meleklerin kulak çakralarınızı sevgiyle ve çok parlak bir ışıkla aydınlattıklarını görün yada hissedin. Sonra, yardımlarından dolayı onlara teşekkür edin.
Kulak çakralarınızı temizledikten ve korkularınızdan kurtulduktan sonra, semavi alemden aldığınız duruişiti mesajlarında belirgin bir artış göreceksiniz. İlahi rehberliği egonuzun sesinden ayırt etmenize yardımcı olan tipik özellileri hatırlayın. Hatırlayacağınız gibi, gerçek rehberlik daima olumlu, yüceltici, tekrarlamalı ve sevencidr. Egonun sesi ise olumsuz, eleştirile, zorlayıcı ve kötümserdir.

alıntıdır ama bu siteden değil


ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
talha002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 25-07-2010, 02:29 AM   #2 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Jan 2010
Mesajlar: 70
Tesekkür: 36
62 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
talha002 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: durugörü ve duruişiti açma yolu

yorumlarınızı esirgemeyin
talha002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 25-07-2010, 01:16 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı
 
Üyelik tarihi: May 2010
Mesajlar: 508
Tesekkür: 0
624 Mesajinıza toplam 1,978 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough
Standart Cevap: durugörü ve duruişiti açma yolu

bunlari not aldm tesekkurler
__________________
Birisini arıyorsanız, yeryüzünde sizi de arayan biri var demektir. Eğer öyle olmasaydı siz de arayış içinde olmazdınız.
zahiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 25-07-2010, 01:23 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen
 
eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2009
Mesajlar: 203
Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough
Standart Cevap: durugörü ve duruişiti açma yolu

duru işiti egzersizlerine gerçekten ihtiyacım var . sizin paylaştığınız testte sadece1 çıktı :( olsun başlangıç için yinede birşey :) çok gelişme kaydedebileceğim bir alan demek ki...
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 26-07-2010, 12:31 PM   #5 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Jan 2010
Mesajlar: 70
Tesekkür: 36
62 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
talha002 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: durugörü ve duruişiti açma yolu

istersen senin için duruişiti araştırıp teknikler gönderebilirim
talha002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 29-07-2010, 04:26 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen
 
eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2009
Mesajlar: 203
Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough
Standart Cevap: durugörü ve duruişiti açma yolu

hımm =) yeni gördüm yazını :) teşekkür ederim. orda baya eksik çıktım diye dedim ama önce şurdakileri yapayım. ama sen yine paylaş istifade eden çok olur burda=))
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 29-07-2010, 04:36 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı
 
tolgaasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2010
Mesajlar: 736
Tesekkür: 2,123
781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about
Standart Cevap: durugörü ve duruişiti açma yolu

Paylaşım için teşekkür ederim. İlgil duyduğum bir konuydu. Eline, emeğine sağlık. Selamlar...
tolgaasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 20-10-2010, 11:58 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı
 
vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2009
Bulunduğu yer: İstAnbul
Mesajlar: 501
Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: durugörü ve duruişiti açma yolu

Alıntı:
talha002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

4.Üçüncü gözünüzü temizlerken, ruhsal görünüzü engelleyebilecek her türlü düşünceyi de salıverebilirsiniz. Melekler sınırlayıcı inançları temizlemeniz için size yardıma hazır biçimde beklemektedirler. Yapmanız gereken tek şey bu inançları temizlemeyi istemektir. Onlar tüm işi sizin için yapacaklardır.
Birkaç derin nefesle birlikte, gerçeği yada geleceğinizi görme konusunda barındırdığınız korkuları meleklerinize bırakmayı isteyin. Meleklerinize, onları görme konusunda barındırdığınız korkıları bırakmayı isteyin. Onlara, ruhsal görünüzü yeniden uyandırmanızın sonucunda eleştirilme, baskı yada zarar görme korkunuzu bırakmayı isteyin. Kendiniz dahil, herhangi bir zamanda ve yerde ruhsal görüye sahip olduğunuz için size zarar vermiş olanları bağışlamayı isteyin

5.Meleklerden ilahi rehberliği işitmekle ilgili her türlü korkunuzu temizlemelerini isteyin. Buna bir ses tarafından ürkütülme korkusu, Tanrı tarafından kontrol edilme korkusu ya da Tanrı'nın zamanını yada dikkatini hak etmediğiniz korkusu dahildir.

verdiğiniz bilgiler gerçekten çok güzel ve açıklayıcı bu paylaşımınız için teşekkür ediyorum size. ayrıca bu kısımları ayrıca hoşuma gitti bende suçluluk dugusu kaynaklı yaradanın beni affetmeyecegi düşüncesi barınıyor sık sık kafamda, bu görme ve işitme egzersizlerindeki sözler bir nevi benim için inancımı geliştirebilmem yönünde yardımcı hem de bu alıştırmaları yapmama ve durugörü duruişiti yollarını açmama vesile olucaktır tekrar teşekkürler en kısa sürede denemelere başlamayı ümid ediyorum ve gelişmelerden sizi haberdar ederim. saygılarımla.
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 10-03-2011, 04:02 AM   #9 (permalink)
abi
 
Üyelik tarihi: Feb 2011
Mesajlar: 5
Tesekkür: 16
5 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
abi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: durugörü ve duruişiti açma yolu

Bu konulara tahmin edemeyeceğiniz kadar yoğun bir ilgim var.ben de duruişitimi açmak istiyorum.bilgilerinizi ve araştırmalarınızı bizlerle paylaşırsanız çok sevinirim.teşekkürler.
abi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 12-05-2011, 04:35 PM   #10 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Oct 2010
Mesajlar: 37
Tesekkür: 0
33 Mesajinıza toplam 100 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hlyyy is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: durugörü ve duruişiti açma yolu

ben gözlerimi kapattığımda kırmızı,pembe,lacivert,deniz mavisi, sarı renkler görebiliyorum, bu renklerde şekiller geçiyor başka bişey yok, buda durugörü yeteneğim olduğu anlamına geliyor heralde :)
hlyyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


durugörü ve duruişiti açma yolu

 Gizemli Konular ve  Psişik Yetenekler   durugörü ve duruişiti açma yolu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . durugörü ve duruişiti açma yolu Durugörü ve duruişiti açma Teknikleri Öncelikle bu tür yetilerin doğuştan açık olduğunu söylemek isterim. Daha sonraki zamanlarda ya kendi isteğimizle ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   durugörü ve duruişiti açma yolu telkin cd indir izle İstanbul durugörü ve duruişiti açma yolu nerededir kimdir durugörü ve duruişiti açma yolu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa durugörü ve duruişiti açma yolu hipnoz durugörü ve duruişiti açma yoluolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi durugörü ve duruişiti açma yolu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 durugörü ve duruişiti açma yolu kuantum düşünce kitap haberi
WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:43 PM.Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1