Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Psişik Yetenekler

Uyarılar

Psişik Yetenekler Psişik Yetenekler

Biokinezi (defalarca yazıldı ama bu farklı)

Gizemli Konular ve Psişik Yetenekler Biokinezi (defalarca yazıldı ama bu farklı) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hepimişz Sylar mı olacaz aman ne güzel istediğimiz zaman istediğimiz yerimizi değiştirecez. boyunmu kısa uzat çok mu uzun oldu kısalt. biyerinmi sarktı yaşlılık işte tekrar gençleş. düşüncesi güzel :) bunu yapan birilerini bulmak lazım....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Psişik Yetenekler telkin cd indir izle İstanbul Psişik Yetenekler nerededir kimdir Psişik Yetenekler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Psişik Yetenekler hipnoz Psişik Yetenekler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Psişik Yetenekler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Psişik Yetenekler kuantum düşünce kitap haberi

Biokinezi (defalarca yazıldı ama bu farklı)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-11-2009, 09:06 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 101
187 Mesajinıza toplam 1,304 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Turhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really nice
Standart Cevap: Biokinezi (defalarca yazıldı ama bu farklı)

Hepimişz Sylar mı olacaz aman ne güzel istediğimiz zaman istediğimiz yerimizi değiştirecez. boyunmu kısa uzat çok mu uzun oldu kısalt. biyerinmi sarktı yaşlılık işte tekrar gençleş. düşüncesi güzel :) bunu yapan birilerini bulmak lazım.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ÇOK İYİ ISRAR EDERİM.

Ben hayatın sunduğu tüm güzellikleri hakediyorum ve şu an kendime çekiyorum. Bolluk enerjisinin benimle dolaşabilmesi için şimdi izin veriyorum" . "Yüksek bolluk enerjisini hakediyorum ve vücudumu sarmasına izin veriyorum. Bu enerji ile uyum sağlıyorum"

Başta kendimi sonra herkesi affettim.
Turhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2009, 09:55 AM   #12 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
221 Mesajinıza toplam 1,301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
master8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura about
Smile Cevap: Biokinezi (defalarca yazıldı ama bu farklı)

Alıntı:
Turhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hepimişz Sylar mı olacaz aman ne güzel istediğimiz zaman istediğimiz yerimizi değiştirecez. boyunmu kısa uzat çok mu uzun oldu kısalt. biyerinmi sarktı yaşlılık işte tekrar gençleş. düşüncesi güzel :) bunu yapan birilerini bulmak lazım.

Harika olur tabii,bununla ilgili olarak sprituel konulu sitelerde DNA aktivasyonu bilgileri var mesela...Ama şu "biokinezi" meselesinde hiçbir ayrıntı verilmediği için bana baştan aşağı bir palavraymış gibi geliyor...Kim,nasıl yapmış ne yapmış bir göstersenize yahu? Değil mi?
master8566 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2009, 10:08 AM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

genco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,674
735 Mesajinıza toplam 4,414 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
genco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of light

biokinezi bu gece rüyama girdi, sanırım yazılanların etkisinde kaldım.ilginç.
genco isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2009, 02:28 PM   #14 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Alıntı:
Houner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben hiçbirşey anlamadım ne işe yarıyor yani bir nevi turnike ile kolumuzu bağladığımızdaki gibi damarların çıkması ne işe yarayacak?
Alıntı:
Turhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Alıntı:
masterphidias Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Harika olur tabii,bununla ilgili olarak sprituel konulu sitelerde DNA aktivasyonu bilgileri var mesela...Ama şu "biokinezi" meselesinde hiçbir ayrıntı verilmediği için bana baştan aşağı bir palavraymış gibi geliyor...Kim,nasıl yapmış ne yapmış bir göstersenize yahu? Değil mi?
Alıntı:
genco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
biokinezi bu gece rüyama girdi, sanırım yazılanların etkisinde kaldım.ilginç.
Hepiniz harikasınız arkadaşlar
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2009, 03:07 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

renkli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 483
229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about

benim kafam bu işe yatmadı işlem yapılmadan gen değişir mi genetikçiler ne yapcak ondan sonta oturup kahve mi içecekler:D

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

MUTLUYUMMMMM HER GEÇEN SANİYE DAHA DA MUTLU OLUYORUM:):):)

renkli61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2009, 02:19 AM   #16 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

sonsuza dek yaşayıp da ne yapacaksınız?
önemli olan uzun yaşamak değil huzurlu yaşamaktır...
biyokinezi konusuna gelince insanın bedeni canlı bir organizmadır ve canlı organizmalar gerek iç gerekse dış şartlara göre şekil değiştirebilirler. saçların zamanla beyazlamasına tamamen doğal diyoruz da, düşünce gücüyle göz kaş, saç rengini vs değiştirmek neden doğaüstü bir güç gerektirsin?
bence mümkün...

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2009, 02:25 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 32
77 Mesajinıza toplam 354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
NaturaLLowe is an unknown quantity at this point

Her Yerde TeknikLer Aynıdır Kimse Kendi Tekniğini asLa vermez Eğer Sizin Kendi Tekniğiniz ise Denemek Gerekir saoLun.
NaturaLLowe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2010, 03:16 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 36
62 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
talha002 is an unknown quantity at this point

arkadaşlar ben eskiden pisşik güç müö palavra derdim ama zamanı yavşlatma v.b. şeyleri deniyince ve oluca inanmaya başladım siteye bin kere teşşekkür etsem admine bin kere teşekkür etsem yetmez ma yinede binkere tşk arkadaşlar.
talha002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil