Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Psişik Yetenekler

Uyarılar

Psişik Yetenekler Psişik Yetenekler

Psişik Güçleriniz Var mı?

Gizemli Konular ve Psişik Yetenekler Psişik Güçleriniz Var mı? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Psişik Güçleriniz Var mı?  Duyu ötesi algılama yeteneğinizi geliştirme konusunda uzmanların tavsiyeleri şöyle: 1- Yeteneğinizin varlığını kabul edin ve onunla yüzleşin Yapmanız gereken ilk şey, duyu ötesi algılama yeteneğine sahip olduğunuzu ve çalışırsanız bunu geliştirebileceğinizi kabul etmektir. Size komik ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Psişik Yetenekler telkin cd indir izle İstanbul Psişik Yetenekler nerededir kimdir Psişik Yetenekler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Psişik Yetenekler hipnoz Psişik Yetenekler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Psişik Yetenekler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Psişik Yetenekler kuantum düşünce kitap haberi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-08-2008, 08:12 PM   #1 (permalink)
cicek1973
Guest

Standart Psişik Güçleriniz Var mı?

Duyu ötesi algılama yeteneğinizi geliştirme konusunda uzmanların tavsiyeleri şöyle:

1- Yeteneğinizin varlığını kabul edin ve onunla yüzleşin
Yapmanız gereken ilk şey, duyu ötesi algılama yeteneğine sahip olduğunuzu ve çalışırsanız bunu geliştirebileceğinizi kabul etmektir. Size komik de gelse, bunu kendi kendinize tekrarlamakta fayda var: Psişik yetenekleriniz olduğunu kendinize tekrar edin. Bunu günde en az bir kere yapın. Başkalarının sizi duyması veya başka insanlara bu yeteneğinizden bahsetmeniz (şimdilik) gerekmez.

Bu tarz 'kendi kendine' konuşma yönteminin bilimsel bir temeli var. Tıpkı fiziksel bir beceri gibi, zihinsel bir beceriyi de (örneğin yabancı dil öğrenmek veya şiir ezberlemek gibi) geliştirmek için de sürekli tekrar yapmalı ve beyninizi ‘bu özellikle tanışmaya’ teşvik etmelisiniz. Ve bütün bu sürecin ilk adımı, sizin kendi kendinize inanmanız olacaktır.

Psychic Journal dergisinde yazdığı makalede Russel Steward "Bilinçaltımızın bilinçli tarafımızla iletişime geçebilmesi zaman alan bir süreçtir ve bunu başarmanın ilk adımı bunun hakkında düşünmektir" dedikten sonra bu düşüncelerin zihninizde olumlu etkilere yaratarak daha önce varlığını bile bilmediğiniz kapıların açılmasına yardımcı olacağını söylüyor.

2- Araştırın, okuyun ve diğer insanların deneyimlerini anlamaya çalışın
Bu konu hakkında çaba gösteren çok sayıda insan var ve şu ana kadar edindikleri tecrübeleri diğer insanlarla paylaşmak konusunda son derece istekliler. Özellikle Internet üzerinde bu konuda çok zengin meteryel bulacaksınız. Konuyla ilgili dergi ve kitaplar son derece yaygın. Kendi yeteneklerinizi keşfetmede diğer insanların tecrübeleri de size çok faydalı olacaktır.

Unutmayın, bu bir yarışma değil, karşılıklı dayanışma süreci. Bir gün gelecek siz de edindiğiniz tecrübelerinizi diğer insanlarla paylaşmak isteyeceksiniz ve kendilerini keşfetmeleri yolunda onlara gerçekten yardımcı olacaksınız.

3- Zihinsel egzersiz ve meditasyon yapın
Sportif bir faaliyet için antrenman yapmak veya bir müzik aletini çalma işinde ustalaşmak için çok ama çok pratik yapmanız gerekir. Aynı kural zihinsel yeteneklerinizin geliştirilmesi için de söz konusudur. Hepimizde yetenek olduğu doğru, ama bunu geliştirmek için çalışmamız gerekir.

Şöyle düşünün: İnsan olarak hepimizde ‘konuşma’ yeteneği var. Ama pratik yaparak ‘güzel ve etkili konuşma’ yeteneğimizi geliştirebiliriz. Duyu dışı algılama yeteneğimiz de bunun gibidir.

İlk başlarda size faydasız ve boşuna görünse de zihinsel hatırlama egzersizlerini sıkça yapın. Mesela telefon çaldığında hemen cevap vermeden önce ‘arayan kişinin kim olabileceğini’ tahmin etmek için kendinize 2-3 saniye zaman ayırın.

4- Çalışmalarınız sırasında umutsuzluğa kapılmayın
Bu konunun uzmanları, daha önce bu tür deneyimlerle ilgilenmemiş bir kişinin okuyup araştırmaya yapmaya ve kendini geliştirmeye başlamasından itibaren en az 6 aylık bir süre geçmesi gerektiğini ve ancak ondan sonra kişinin kendi katettiği mesafelerin bilincine varmaya başlayacağını söylüyorlar.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-08-2008, 01:46 PM   #2 (permalink)
Teğmen

AZARRATH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 15
81 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AZARRATH will become famous soon enoughAZARRATH will become famous soon enough
Standart Ynt: Psişik Güçleriniz Var mı?

Yetenek mi bilmiyorum ama çoğu zaman insanların bir sonra söyleyecekleri şeyler kafamdan geçiyor,tanımadığım bir insna bile olsa sanki biri kulağıma fısıldıyor,delirecektim nerdeyse,şimdi o kadar değil ama yine başladı meret

Birde sanırım nazar,benim nazarım ç0k değer,Mesela birşeyi beğeneyim hoşuma gitsin,aa ne hoşmuş ne güzelmiş dememe kalmaz eğer nesneyse çatlar,kırılır; eğer insansa anında ayağa takılır düşer

Yaşadığım bir olayı anlatayım size:

Birgün arkadaşıma beraber geziyoruz,sonra karşıdan bir bayan geliyor.Bildiğimiz gibi siyah bir saçı sarıya boyadığımızda dibinden siyah gelir ancak o kızın tam tersiydi dibinden sarısı gelmiş,dibi beyaza yakın sarı gerisi siyahtı.Bu benim tabi çok dikkatimi,arkadaşaıma gösterdim,o kız arkadaşıyla güzel güzel yürüyordu hiç bir şeyi yoktu,ben cümlemi bitirdim kız aniden durdu ve kustu. Çarşının ortasından kustu,arkadaşla ben kaldık,Hatta arkadaşım aman sakın sen benim bir tarafımı beğenme,bakma dedi

Tesadüftür deyip geçiştirdim hep

Bir seferinde de kızın birini merdivenlerden yuvarlamıştım

Merdivenlerden inerken ansızın otomatik söndü,biz arkadaşla tutuna tutuna inerken arkadamızdan bir kız paldür küldür iniyordu ben de yahu nasıl iniyor,dediiim kız yuvarlandı,arkadaşım yine bana sakın ağzını açma dedi

Birgün ev arkadaşımın cep telefonu çok çalıyordu,ben de açıkçası baya kıskandım,bu ne be dedim amma çalıyor ve gerçekten kırılmasını istedim ve arkadaş çok garip bir şekilde telefonu böyle elinde zıplattı hani tutmak istediğiniz birşey elinizden kaymasın diye böyle zıplar ya o da öyşle yaptı sonra tel. elinden fırladı fhatta ne salağım ben yahu,ne oluyor bana böyle demişti,telefon 3 parçaya ayrıldı

Birçok sevimli bebeyi de düşürmüşümdür,hasta etmişimdir

Beğendiğim eşyalar çatlar ve kırılır hep

Yanlız tüm bunlar tamamen yoğunlaştığım zaman oluyor,yani aklımdan sadece o kusan kızın durumu yada merdivenden inen kız yada sevimli bebeler geçiyor başka birşey karışmıyor,ve bunlar oluyor

İstediğim zaman yapamıyorum mesela

Bunlar teadüf mü yoksa ben pisişikmiyim şaşkın

Alt 28-08-2008, 02:00 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 6 kez İyi ki varsın denildi
natilyus is an unknown quantity at this point

Her insan psişik yeteneğe sahiptir ,Psişik yeteneklerimizi belli tekniklerle ,çalışmAlarla ortaya çıkArabilir bunu güç haline getirebiliriz.Herkes zihin seviyeleri ve yayınladıkları frekanslarla donatılmış durumdadır. Başkalarından gelen düşünceleri, duyguları, heyecanları toplamak üzere hepimizin “alıcı cihazı” vardır. Ama herkes cihazlarını nasıl kullanacağını maalesef bilemez. Köpek nasıl birçok insanın duymadığı sesleri duyuyorsa, arılar nasıl bizim asla göremediğimiz renkleri görüyorlarsa, bazı insanlar da diğerlerinin algılayamadıklarını algılarlar. Çevremiz, titreşimlerin farkına varışımızın seviyesi, doğrudan doğruya geliştirdiğimiz psişik becerilerin seviyesine bağlıdır.
natilyus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2008, 10:27 AM   #4 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
Dark Lord is an unknown quantity at this point

evet herkesin belirli bir duyu sistemi normalin üstünde olabilir ben 21 yaşındayım ve 17 yaşından beri istem dışı duygularla ağzımdan duman cıkıyor sanki içim yanıyormuş gibi gören sigara içiyor sanıyor ama sigara kullanmıyorum her hangi bir madde bağımlısı değilim bu olayı kontrol etmeye çalıştım ama başaramadım rahatsız oluyorum istem dışı duman cıkıyor

örnek : sigara içtiginizde verdiginiz duman gibi veya kış ayında soğuktan ağzınızdan cıkan duman gibi (2 veya 3 katı fazlasını düşünün)

:S
Dark Lord isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-11-2008, 12:40 AM   #5 (permalink)
Teğmen

Reality - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Reality is an unknown quantity at this point

selam arkadaşlar ben 14 yaşındayım size birkaç olay anlatmak istiyorum

1-Birgün antrenmandan eve giderken dolmuştayım,yanımada bir adam oturdu neyse yolda gidiyoruz bi an içimden şöyle geçirdim yanımdaki adam kesin hastanelerde incek dedim ve arada 1 dk ya geçti ya geçmedi adam hastanelerde incek var dedi.

2-Birgün yine yoldayım karşımızda ışıklar var(trafik ışıkları)yeşil yanıyordu babam tam geçecekken kırmızı oldu benimde içimden öyle birşey geçtiki herşeyim yeşil ışığa yoğunlaştı ve yeşil ışık yandı babamada ne çabuk yandı dedim.

vb.vb.vb.vb.vb.vb.vb....

Sizce bende pisişik miyim yoksa sadece 6.his mi?Bu arada bunlar genellikle boş bulunduğum durumlarda oluyor
İyikiler.
Reality isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-11-2008, 12:56 AM   #6 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Sevgili Reaity büyük ihtimal 6. hissini kullanmış olabilirsin.Duruma yoğunlaştığın zaman o duruma yüklü bir enerji yüklersin.Ve olacak bazı şeyleri hissedebilirsin.6. his her insanda mevcuttur ama kimisi bunu doğal olarak kullanır kimisi farkına varmaz.

Psişik güç dediğimiz biraz daha farklı canım.Biraz daha karışık bir durum.Bu konuyu merak ediyorsun eğer araştırmanı tavsiye ederim.Yazılanları kendi süzgecinden geçirerek en doğru cevabı bulacağına inanıyorum.

Sevgiler.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2009, 08:05 PM   #7 (permalink)
Teğmen

aquariel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 407
114 Mesajinıza toplam 631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aquariel will become famous soon enoughaquariel will become famous soon enough
Standart Psisik yeteneklerim vardi ama...

Bundan 17-18 sene once kizkardesimin getirdigi tarot kartlarina bakmaya basladim. O zamana kadar hayatimda degil fal bakmak baktirmadim bile. Kartlari tanitan kitabi okudum, kartlari yatarken yastigimin altina koydum ertesi gun kitaba da bakarak kartlari yorumlamaya basladim.Sadece 4 gun sonra tarot kartlarini ezberlemis fal bakmaya baslamistim. Tam 15 sene baktim. Ustelik bu konuda da inanilmaz iddialiydim. Universitede bu isi paraya doktum sirf insanlardan kurtulmak icin. Cunku para dedigimde vazgeciyorlardi. Eh bende yorulmuyordum.
Ama yasadigim bazi olaylar -siz buna fazla elektrik yuklenmesi diyebilirsiniz, gizli gucler diyebilirsiniz- beni korkuttu. Ve bir gece gordugum ruya sonrasi tarotlari biraktim.
Kahve fali, su fali, yildizname bilmem ve her bakana inanmam. Ama tarot bakan kim olursa olsun bilmese de -kitaba bakarak yorum yapanlar icin diyorum-inanirim. Cunku tarot kehanettir.
Ve fal baktigim senelerde inanilmaz psisik yeteneklerim vardi. Karsima kimi getirirseniz getirin herseyini bilirdim.
Hala okul arkadaslarimla karsilastigimda ne olur fal bak derler. Bakmadigimi soyleyince de peki ne hissediyorsun soyle derler. Ama artik kendimi yormuyorum. Cunku asiri elektrik yukleniyorum.
aquariel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-02-2009, 02:10 AM   #8 (permalink)
Teğmen

toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
18 Mesajinıza toplam 84 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
toprakozz will become famous soon enoughtoprakozz will become famous soon enough

bende başımdan geçen bir kaç olayı paylaşıyım.

1 - ankaradan izmiri gittiğimizde araba bozuldu.tamirciyi çağırdık fakat tamirciyi ilk gördüğümde arabanın yanacağı kafamın üzerinde ampul gibi birden yandı.bende bagajdaki suyu çıkarıp hemen arabanın yanına koydum.
sonuç:tamirci arabanın motorunu tutuşturdu.
2 - hayatımda 3 defa trafik kazası yaptım.ve bu kazaları yapmadan önce arabanın koltuğuna oturup arabayı çalıştırdığımda kafamın üzerinde yanan ampul malesef yine yanıltmadı beni.geçen yaz acil bir yere gitmem lazım.yanıma kardesimide aldım.arabanın koltuğuna oturduğumda ampul yine yandı.mecbur gitmek zorunda olduğum için arabayı çalıştırdım ve 2.vitesi geçmeden tın tın gideceğimiz yere yarım saat gecikmeli gittik.şükür bişey olmadı dedim.dönüştede kardeşim dondurma yiyelim dedi.
sonuç:arabayı park ederken bir minübüse sürttüm ( ama en acimi söferler bile yapmaz )
3 - hayatımı değiştiricek bir şey ( bütün ailem bu olaya kitlenmişiz )bir kişinin elindeydi.ve tarihi beklerken birgün bir rüya görüdüm.adam rüyamda bana olmadı yapamadım dedi.
sonuç:olmadı tabi
4 bu seferde kardeşimin hayatını tümden değiştirecek bir olay.ama 3 farklı şeylerin hepsininde olumlu olması gerekiyor.ve kardeşim hepsindede üstün başarı gösterdi.ve biz ailecek kesin oldu bu iş derken sonuçlar acıklanmadan bir gün önce bir rüya gördüm.rüyamda kardeşimi listenin en sonundaydı.
sonuç: açıklanan listede ise kardeşim yedeklerin en sonundaydı
5 - çevremdeki insanlarla ilgili kafamın üzerinde birçok ampul yanıyor ve şimdeye kadar hiç yanılmadım.ama içinden geçen anlık hisleri (ben buna ampul diyorum ) bu ampulleri hiç paylaşmam.en son kafamın üzerinde yanan ampulun hikayesi ise , çok sevdiğim bir arkadaşımla cafede oturmuş kahvelerimizi yudumlarken yeni ampul yandı.ama yanan ampulle içim sızladı.çünkü karşımda oturan arkadaşımın genç yasta öleceğini hissetmiştim.ona söylemeyedim tabi.ama göz yaşlarımada hakim olmadım.çünkü şimdiye kadarki hiçbir ampul beni yanıltmamıştı.arkadaşım ne oldu diye sorduğunda gözüme sigaranın külü kaçtı dedim. ve hala yanılmayı dört gözle bekliyorum.ilk defa yanılmak istiyorum

bunlar pisişik şeylermi? yoksa başka bir adımı var bilmiyorum ama son olaydan sonra yanılmak istiyorum
toprakozz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2009, 02:01 AM   #9 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 7 kez İyi ki varsın denildi
rawenizm is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Psişik Güçleriniz Var mı?

bundan 2.5 yıl önce durugörü ye merak saldım ve bir dizi antraman yaptım 6-7 aydır durugörü konusunda belirgin ilerleme kaydettim kısa süreli vizyonlar görüyorum Bildiğim bir şey varsa oda psişik yeteneklerin hepsinin her insanda mevcut olduğudur ancak körermişlerdir kimi insan da ise belirgin bi şekilde bir iki tanesi kendini korumakda oluyor..
Kim olursanız olun kaç yaşında olursanız olun eğer çok ister ve çalışırsanız istediğiniz yeteneğe kavuşacaksınızdır.
rawenizm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2009, 04:45 AM   #10 (permalink)
blue jaloon
Guest

Standart Cevap: Psişik Güçleriniz Var mı?

benim basimdan bir olay gecmisti uzun zaman önce
sarkici aydin var lakabida var ama hos bulmadigimdan yazmak istemiyorum
neyse uzun lafin kisasi bu arkadas tv de cikiyor sarki söylüyor bende izliyorum
ama hopluyor sizliyor dedim simdi düsücek pat düstü canli yayinda bozuldu haliyle
kötü bir durum kendimi onun yerine koydum icim sizladi hic hos degildi

Bookmarks