Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-01-2010, 01:10 PM   #33 (permalink)
NaturaLLowe
Teğmen

Tesekkür: 32
77 Mesajinıza toplam 354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
NaturaLLowe is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Psişik Güçleriniz Var mı?

Alıntı:
Bende ıstemsız durugoz var. kendımı zorladıgımda hıcbısey goremıyorum yalnız her seyi akısına bıraktıgımda ıcımde bı rahatlama oluyor sankı beynımde hıcbısı yer almıormus gıbı oluyor daha sonra garıp arıp seyler goruyorum. daha öcne hıc gormedıgım seyler en son mısır pramıtlerınde yasanan bır sey tak dıye geldı o an da zaten o goruntuden baska hıc bırsey goremıyorum gozlerımı acık tutsam da her sey karanlık oluyorrr :S anlamıyorum sızee cokkk sacma gelebılır ama bu oluyor yaaa onceden olmus seylerı ya olacak seylerı ya da şuan da olmakta olan seı gorebılıyorum ya da gormek ıstedıgım bır seyı mesela kaybettıgım cok degerlı bır esyam vardı onuu oyle bı yerde gordum ki cokk sacmaydıı :D ama sonra orda buldum :D :D :D
Durugörünü GeLiştir Derim.Bende İstemsiz oLarak Durugörü Yapıyorum.GözLerimi Kapattığımda eLLerimi Çook Rahat GörebiLiyorum.
NaturaLLowe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla