Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Psişik Yetenekler

Uyarılar

Psişik Yetenekler Psişik Yetenekler

Psişik Güçleriniz Var mı?

Gizemli Konular ve Psişik Yetenekler Psişik Güçleriniz Var mı? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bende şu ana kadar yazmak istedim ama fırsat bulamadım,bu bölümü gördüm okudum ve buraya yazayım dedim. Benim ki bunlardan farklı. Ben sadece lambaların veya ışıkların altında durunca lambalar sönüyor. Çoğu ya bozuluyor ya da oynanınca yanmaya devam ediyor. Özellikle yazın ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Psişik Yetenekler telkin cd indir izle İstanbul Psişik Yetenekler nerededir kimdir Psişik Yetenekler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Psişik Yetenekler hipnoz Psişik Yetenekler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Psişik Yetenekler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Psişik Yetenekler kuantum düşünce kitap haberi

Psişik Güçleriniz Var mı?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-01-2010, 01:17 AM   #21 (permalink)
Elektra
Guest

Standart Cevap: Psişik Güçleriniz Var mı?

Bende şu ana kadar yazmak istedim ama fırsat bulamadım,bu bölümü gördüm okudum ve buraya yazayım dedim. Benim ki bunlardan farklı. Ben sadece lambaların veya ışıkların altında durunca lambalar sönüyor. Çoğu ya bozuluyor ya da oynanınca yanmaya devam ediyor. Özellikle yazın arkadaşlarla gece dışarı çıktığımızda sokak lambalarının altından geçtiğim de hemen hemen her 5 lambadan 2 si sönüyor. Aradan yarım saat geçtikten sonra gelip baktığımzda yanmaya devam ediyor ve ben altında bekleyince yeniden sönüyor. Genellikle bilinçsiz yaptığımda etkili oluyor. Fakat evdeki lambalarda da böyle olması hoş olmuyor. Odamdayken mutlaka her akşam iki kez sanDalyeye çıkıp lambayla uğraşmak durumunda kalıyorum. Bunun nedeni ve çözümü nedir bilen var mı???

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 11-01-2010, 04:33 PM   #22 (permalink)
Teğmen

moRgana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
77 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
moRgana is an unknown quantity at this point

Psiball oluşturabiliyorum varlığını da hissedebiliyorum ancak gözlerimi açtığımda ortada hiçbir şey olmuyor. Görmek için de çabaladığım falan yok. Düşüncelerim ve beynimi inandırmak benim için çok kolay onun için sorun yok . artı rüyalarım cok gerçekleşir bunlar önemli olaylar genelde. Birine cok yoğunlaştığımda onu da hissedebiliyorum cok uzaktaki sesleri algılayabiliyor ve konuşmaları duyabiliyorum .

psiballun görünür olması için ne yapmam gerekiyor? Gözükmüyor ama enerjisi erçekten cok yoğun oluyor ve bunu 10 sn de oluşturabiliyorum. Bilgi lütfenn ..
moRgana isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2010, 04:47 PM   #23 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
moRgana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Psiball oluşturabiliyorum varlığını da hissedebiliyorum ancak gözlerimi açtığımda ortada hiçbir şey olmuyor. Görmek için de çabaladığım falan yok. Düşüncelerim ve beynimi inandırmak benim için çok kolay onun için sorun yok . artı rüyalarım cok gerçekleşir bunlar önemli olaylar genelde. Birine cok yoğunlaştığımda onu da hissedebiliyorum cok uzaktaki sesleri algılayabiliyor ve konuşmaları duyabiliyorum .

psiballun görünür olması için ne yapmam gerekiyor? Gözükmüyor ama enerjisi erçekten cok yoğun oluyor ve bunu 10 sn de oluşturabiliyorum. Bilgi lütfenn ..
Bende soru sordum ama ilgilenen yok. Kendi çapımızda takılıyoruz iştee!!!!
Alt 11-01-2010, 05:17 PM   #24 (permalink)
Teğmen

Zıtkarnasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
10 Mesajinıza toplam 70 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Zıtkarnasyon is an unknown quantity at this point

Alıntı:
maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende şu ana kadar yazmak istedim ama fırsat bulamadım,bu bölümü gördüm okudum ve buraya yazayım dedim. Benim ki bunlardan farklı. Ben sadece lambaların veya ışıkların altında durunca lambalar sönüyor. Çoğu ya bozuluyor ya da oynanınca yanmaya devam ediyor. Özellikle yazın arkadaşlarla gece dışarı çıktığımızda sokak lambalarının altından geçtiğim de hemen hemen her 5 lambadan 2 si sönüyor. Aradan yarım saat geçtikten sonra gelip baktığımzda yanmaya devam ediyor ve ben altında bekleyince yeniden sönüyor. Genellikle bilinçsiz yaptığımda etkili oluyor. Fakat evdeki lambalarda da böyle olması hoş olmuyor. Odamdayken mutlaka her akşam iki kez sanDalyeye çıkıp lambayla uğraşmak durumunda kalıyorum. Bunun nedeni ve çözümü nedir bilen var mı???
Bununla ilgili okuduğum fi tarihinde bir yazı vardı.Yazıda doğadaki mevcut enerjiyi çeken insanların varlığından bahsediyordu.Örnekler de senin bahsettiğin gibiydi bir bakıma.Lambaların sönmesi,mumların sönmesi,sosyal ortamda bulununca ani gelen enerji artışı...vs.
Zıtkarnasyon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2010, 05:19 PM   #25 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
Zıtkarnasyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bununla ilgili okuduğum fi tarihinde bir yazı vardı.Yazıda doğadaki mevcut enerjiyi çeken insanların varlığından bahsediyordu.Örnekler de senin bahsettiğin gibiydi bir bakıma.Lambaların sönmesi,mumların sönmesi,sosyal ortamda bulununca ani gelen enerji artışı...vs.
Ne yani şimdi ben fi tarihinden kalma yeteneklere sahip bir ucube miyim? Valla bütün evdeki lambaları sökücem karanlıkta yaşıycam olacağı o olacak. hmm bu ara da ilgilenipte cevap verdiğin için çoooooook teşekkür ederimmSevgiyle kalll...
Alt 11-01-2010, 11:11 PM   #26 (permalink)
blue jaloon
Guest

Alıntı:
maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
halla halla demekten alamiyorum
bosver dicemde gelde yasayana sor dimi.
konuyu enerji ile ugrasanlara sormali bence.
Alt 11-01-2010, 11:13 PM   #27 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
bjk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
halla halla demekten alamiyorum
bosver dicemde gelde yasayana sor dimi.
konuyu enerji ile ugrasanlara sormali bence.
Kralım siz de yanıtlayamazsanız, hiç kimse yanıtlayamaz. O yüzden bu konuyu kapattım ben
Alt 13-01-2010, 09:31 PM   #28 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 32
77 Mesajinıza toplam 354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
NaturaLLowe is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Sizde İnanıLmz Bir Enerji oLduğunu Düşünüorum.İstemsiz voLtajLarı Düşürüyorsunuz Sanırım.
NaturaLLowe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2010, 09:37 PM   #29 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
NaturaLLowe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizde İnanıLmz Bir Enerji oLduğunu Düşünüorum.İstemsiz voLtajLarı Düşürüyorsunuz Sanırım.
Öyle birşey olmalı..
Alt 17-01-2010, 04:52 PM   #30 (permalink)
Teğmen

moRgana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
77 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
moRgana is an unknown quantity at this point

Bende ıstemsız durugoz var. kendımı zorladıgımda hıcbısey goremıyorum yalnız her seyi akısına bıraktıgımda ıcımde bı rahatlama oluyor sankı beynımde hıcbısı yer almıormus gıbı oluyor daha sonra garıp arıp seyler goruyorum. daha öcne hıc gormedıgım seyler en son mısır pramıtlerınde yasanan bır sey tak dıye geldı o an da zaten o goruntuden baska hıc bırsey goremıyorum gozlerımı acık tutsam da her sey karanlık oluyorrr :S anlamıyorum sızee cokkk sacma gelebılır ama bu oluyor yaaa onceden olmus seylerı ya olacak seylerı ya da şuan da olmakta olan seı gorebılıyorum ya da gormek ıstedıgım bır seyı mesela kaybettıgım cok degerlı bır esyam vardı onuu oyle bı yerde gordum ki cokk sacmaydıı :D ama sonra orda buldum :D :D :D
moRgana isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks