Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Beyaz Masa > Öneri ve İstekleriniz

Uyarılar

Neden Yorumlar Bu Kadar Çok?

Beyaz Masa ve Öneri ve İstekleriniz Neden Yorumlar Bu Kadar Çok? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Ben konuları kim okur, kim okumaz, kim okumuş gibi yapar hatta bir de üstüne okumadan yorumlar onları da anlıyorum. :D Yani bu kadar da olmaz. Katılımlar artsın diye bir sürü aktivite yaptık. O konuları açtım ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Öneri ve İstekleriniz telkin cd indir izle İstanbul Öneri ve İstekleriniz nerededir kimdir Öneri ve İstekleriniz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Öneri ve İstekleriniz hipnoz Öneri ve İstekleriniz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Öneri ve İstekleriniz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Öneri ve İstekleriniz kuantum düşünce kitap haberi

Neden Yorumlar Bu Kadar Çok?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-12-2011, 02:12 AM   #41 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road
Standart Cevap: neden yorumlar bu kadar az

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben konuları kim okur, kim okumaz, kim okumuş gibi yapar hatta bir de üstüne okumadan yorumlar onları da anlıyorum. :D

Yani bu kadar da olmaz. Katılımlar artsın diye bir sürü aktivite yaptık. O konuları açtım her ay. Açın o konuları bakın yorum yapan kaç kişi konuyu okumuş. Orada bile aktiviteye katılıcaksın bari oku bir ne yazmışlar diye. Adamı hasta ediyorlar.

Aslında benim açtığım konu senin açtığın konu fark etmiyor. Kimse kimsenin tarzını beğenmek, sevdiklerini sevmek zorunda değil. Ben şuna çok kızıyorum. Çok sevdiğim kişiler de hatta ben de yorum yapıyorum belli konulara ama devamlı bugün buna şükrettim yarın da şuna şükredicem ya da seni seviyorum beni affet gibi ho'oponopono mesajları yazmaktan ibaret olmasın mesajlarımız. Her şeyin bir anlamı var. Her şeyin bir felsefesi var. Çok fazla basitleştiriyoruz.

Valla burada okuyan yok da başka sitelerden yazdığım haliyle misler gibi alıp kendi sitesine aynen (eklediğim giflerle filan beraber) ekleyenleri de görüyorum. Bazıları için meziyet olmuş. Bir de yazmıyorlar mı çok sevdiğim bir okurum mail attı diye. Hadi lan oradan dersin yani. Sen kimsin ki okurun olucak. Gören de yazar, bir konuda uzmanlaşmış, eğitim almış biri filan sanır. Gerçi öyle sanan aklı selimler de yok değil. Ama bu kadarına da yuh yani.

ya aynen yüzde yüz katılıyorum... hatta arada gaza gelip bir şeyle ilgili bir fikrimi belirteyim ya da birine yardımcı olayım.. diyorum ama. kişiler kocaman alıntıyı yapıyor altına sadece teşekkür ederim yazıyor.. budur abi başka bir şey değildir.. mesela teşekkür butonu var.. ama adam aynı alıntıyı yapıp teşkkür ediyor hatta dikkatli bakıldığında teşekkür ederim, cansın seni çok sek seviyoruz da başka bir şey yazmayan insanlar bile var... cidden ben de çoğu zaman bir şey yazmak istemiyorum hatta böyle teşekkürcü canımcı tiplerin ne benim gönderilerimin altına ne de başkalarının gönderilerinin altına bir şey yazmalarını istemiyorum... artık o kadar basitleşmiş ki aaaaaa dur sana özelden msaj atıyorum diye bile yazılmış.. sanki özelden mesaj atınca orada gözükmeyecek... vesaire vesaire....
yaşasın her yerin köy kalması...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 15-12-2011, 06:52 PM   #42 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point

gülmek güzel birşey AMA

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...e-ogretir.html

bu KONU mantığın ne olduğunu açıklıyor yada açıklamaya çalışıyor ..

bu yazının şuan okunma sayısı 20 .

--------------------------------

güldüren şeyler mesela mantık konusundan 2 gün sonra açılan bir konunun okunma sayısı 30+

konu da http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-kornanin.html

tamam gülmek güzel birşey ama biraz amacımıza uygun şekilde hareket edelim .

* sadece teşekkürden bahsediyoruz birazda buradan düzeltmek lazım ......................
Alt 15-12-2011, 07:09 PM   #43 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

Alıntı:
eT HO win US AND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gülmek güzel birşey AMA

güldüren şeyler mesela mantık konusundan 2 gün sonra açılan bir konunun okunma sayısı 30+

* sadece teşekkürden bahsediyoruz birazda buradan düzeltmek lazım ......................
kesinlikle tamam elbette eğlenilir, ama buraya geliş amacı o olmamalıdır kişinin öncelikle kendini çevresini geliştirmeli buradan yarar aldıgı gibi yarar sağlamalı ki sonunda keyifle eğlenceli vakitte geçirilebilinsin. yoksa ortada zaten bir dünya gır gır şamata gani giden forum var onlara gidilsin hani.
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-12-2011, 07:27 PM   #44 (permalink)
Janer

1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

bu arada bu konuyu açanın son aktivitesi yarın 1 ay olacak :) ..

Son Aktivitesi: 16-11-2011 12:47
Alt 15-12-2011, 07:48 PM   #45 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Teşekkür butonu var farkında mıyız?

Konuyu açan aktif olmasa ne olur aktif ve rahatsızlığını belirten üyelere vesile oldu arakadaş. :)) Teşekkür konusunda ben de birkaç birşey söyleme ihtiyacı hissediyorum. Bir kere beğendiğim yazılar için mutlaka teşekkür butonunu kullanıyorum. Sonra sıkı takip ettiğim başlıkları takip etmede de faydasını görüyorum. Sırf "teşekkürler" yazan mesajları görmekten hoşlanmıyorum. Çünkü bunun için zaten bir buton var ve ben bir başlığa girdiğimde insanların deneyimlerini, sorularını, bu sorulara verilen cevapları ve insanların yorumlarını okumak istiyorum. Sadece teşekkürler yazan arkadaşların mesajı orada boş yer kaplıyor. Teşekkürü cümle içinde kullanıp da yanında bir takım duygu mesajları yazanları dışında tutuyorum. Bazen o butona basmak anlamsız kaldığında ben de yazmışımdır içinde teşekkür bulunduran mesaj ama bunu alışkanlık haline getirmemeyi seçiyorum, seçtim.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-12-2011, 09:01 PM   #46 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
eT HO win US AND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gülmek güzel birşey AMA

Eee boşuna tariz yapmadım ben fıkra okuyup, karikatür bakalım, öğrenmeyelim de gelişmeyelim de diye. Eğlence unsurları da gerekli elbette. Ama her şeyin bir yeri var. Yerine göre de sınırı var. vittoria è nostra gibi düşünüyorum bu konuda. Ben fıkraya bayılıyorsam burada ne işim var. Girerim öyle bir siteye bütün gün eğlenirim yani.

Oyun kategorisini kapatmasaydım iyice zıvanadan çıkılıcaktı da o kategoriyi kapattım Allah'tan. Millet giriyo kendinden önceki için bir kelime söyle, yok 3 arkadaşının adını yaz, sonraki mesajın sahibini bil vs. saçma sapan şeyler. Bir de durmadan bunlara yanıt veriyorlar. Üşenmeden. Bir de kapatınca da tepki gösterenler oldu. Niye oyunları kapattınız diye. Bunun için kullanılan çok uygun bir tabir var da söylemek istemiyorum burada. Yani hani bazen deniliyor ya konulara yapılan yorumların azlığı ile ilgili olarak ya görmemiştir ya da söyleyecek bir şey bulamamıştır diye. Doğru bir bakıma. Söylenmesi gereken şeyleri söylemek yerine boş işlerle uğraşmak daha kolay geliyor bize. Bir insan durmadan böyle abukluklara vakit ayırırsa söyleyecek bir şey de bulamaz elbette.

Ama yine de en büyük etken okumayı sevmeyen insanların çokluğu. Sevmiyorlar, istemiyorlar.
Alt 15-12-2011, 09:26 PM   #47 (permalink)
Janer

MaLeseF haKLısın :S ..

mizah bölümünü de mi tek e indirsek herkes ne mizah yapacaksa tek bir konudan yapsa :) bence çok mantıklı ..

şekil A :) .. http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post813889
Alt 15-12-2011, 09:30 PM   #48 (permalink)
Administrators
Zerynthia

6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Ayy nolur bana link verme. Ben hiç hoşlanmıyorum zaten bu tür konulardan. Ama dediğin çok zor bir iş. Ben kesinlikle uğraşmam ve sen de uğraşamazsın. O kadar konuyu birleştirmek neredeyse imkansız ve güzel ve değerli vaktine yazık olur.
Alt 15-12-2011, 09:32 PM   #49 (permalink)
Janer

birleştirmek :) ?

direk silelim ..

ama mesaj sayısı için konu açanların çabaları heba olacak o ayrı bir konu
Alt 15-12-2011, 09:33 PM   #50 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Vur dedik öldürdün.

Bookmarks