Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi > Mizah Bölümü

Uyarılar

laz

Hayatım Değişti Kafesi ve Mizah Bölümü laz Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Lazların atölyesinde bir iş kazası olmuş ve bir Lazın parmağı kopmuş. Lazlar hemen ilk yardım yaparak kopan parmağı bir buz torbası içinde hastaneye yetiştirmişler. Koşarak cerraha parmağı vermişler. Parmağı alan cerrah : – Güzel, parmağa birşey olmamış. Hasta nerde? – ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Mizah Bölümü telkin cd indir izle İstanbul Mizah Bölümü nerededir kimdir Mizah Bölümü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mizah Bölümü hipnoz Mizah Bölümü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mizah Bölümü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mizah Bölümü kuantum düşünce kitap haberi

laz

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-12-2011, 08:17 PM   #1 (permalink)
blue jaloon
Guest

Standart laz

Lazların atölyesinde bir iş kazası olmuş ve bir Lazın parmağı kopmuş. Lazlar hemen ilk yardım yaparak kopan parmağı bir buz torbası içinde hastaneye yetiştirmişler. Koşarak cerraha parmağı vermişler. Parmağı alan cerrah : – Güzel, parmağa birşey olmamış. Hasta nerde? – Ne hastası? Onu da mı getirmemiz gerekiyordu?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 15-12-2011, 08:20 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: laz

Lazlar icin genelde akilli ve uyanik derler ama ya
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-12-2011, 08:24 PM   #3 (permalink)
blue jaloon
Guest

adamın biri gece ıssız bir yolda yürüyormuş. aniden önüne bir hırsız çıkmış "ver paralarını!" demiş.
adam bu duruma cok sinirlenmiş, "sen benim kim olduğumu biliyor musun? ben koskaca bir milletvekiliyim!" demiş.
hırsız da bunun üzerine çıkışmış:
"o zaman ver paralarımı!";))))
Alt 15-12-2011, 08:25 PM   #4 (permalink)
blue jaloon
Guest

Alıntı:
acemisirine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Lazlar icin genelde akilli ve uyanik derler ama ya
temel cemal'e anlatıyormuş:
- bi herif bana çok sempatiksiniz dedi.
- o ne demektir?
- pek de pilmeyrum ama, her ihtimale karsi furdum oni.
Alt 15-12-2011, 08:28 PM   #5 (permalink)
blue jaloon
Guest

genç bir delikanlı saatlerdir genç kızın peşinden geliyordu. genç kız dayanamayı...p arkasını döndü:

- neden saatlerdir beni takip ediyorsunuz? diye sordu.

genç erkek :
...
-sizi seviyorum hem de canımdan çok seviyorum!

genç kız :

-bak benim arkamdan ablam geliyor, o benden daha güzel benden iş çıkmaz sen ona git..

delikanlı arkasını dönüp bakınca çok çirkin bir kızın geldiğini görüp sinirlenmiş ve genç kıza dönmüş :

-neden bana yalan söylediniz?

-asıl siz bana neden yalan söylediniz?
eğer beni gerçekten seviyor olsaydınız, dönüp arkanıza bakmazdınız.
çünkü gözünüz benden başkasını görmezdi.
Alt 15-12-2011, 08:30 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point

Alıntı:
blue jaloon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
temel cemal'e anlatıyormuş:
- bi herif bana çok sempatiksiniz dedi.
- o ne demektir?
- pek de pilmeyrum ama, her ihtimale karsi furdum oni.
ama lazlar bu kadar gaddar degil yaaaaaaaaaaaaaa
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-12-2011, 08:30 PM   #7 (permalink)
blue jaloon
Guest

Çiftçi tavuklari için yorulmayan bir horoz almaya pazara gider. Pazarcı "Istediğ...iniz herşeyi bu horoz yapar" diye azgın mı azgın bir horoz satar.

Adam çiftliğe döner, horozu kümese koyar koymaz tüyler uçusur, gıdaklamalar başlar. Çiftçi çok memnundur. Ama horoz çok azgındır, adam endişelenmeye başlar horoz iki günde ölecek diye. Horozu tutmaya çalışır, başaramaz.

Neyse der, eve döner. Ertesi gün bir bakar ki horozun ayaklar havada dil dışarıda yatıyor ve hatta tepesinde bir akbaba uçuşuyor.

Çiftçi kendi kendine "eh işte geberdi" diye söylenir. Horoz bir gözünü hafif açarak çiftçiye yarım ağızla ve kısık sesle homurdanır.

"Git lan git!.. Kaçıracan şimdi akbabayı;))
Alt 15-12-2011, 08:37 PM   #8 (permalink)
blue jaloon
Guest

bir gün temel bir vampir mağrasına girmiş ve burda yaşayabil...irmiyim diye sormuş vampirler de tabii demiş bir gün 1. vampir ağzı burnu kan içinde gelmiş temel sormuş neden ağzın burnun kan içiçnde diye sormuş vampirde karşıdaki evi görüyormusun temel evet demiş işte ordaki annenin kanını emdim demiş sabah olmuş ve 2.vampir ağzı burnu kan içiçnde gelmiş temel yine sormuş senin yüzün niye kan içinde diye sormuş 2. vampirde şu karşıdaki evdeki babanın kanını emdim demiş ve yine sabah olmuş bu sefer 3. vampir kan içinde gelmiş ve temel yine sormuş senin yüzün niye kan içinde diye sormuş 3. vampir karşıdaki evdeki çocuğun kanını emdim demiş ve yine sabah olmuş bu sefer temel yüzü kan içinde gelmiş vampirler senin niye yüzün kan içinde diye sormuş şu karşıdaki direği görüyomusunuz vampirler evet demiş temelde heh işte o ... kodumun direğine çarptım ;))
Alt 15-12-2011, 08:53 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 30
236 Mesajinıza toplam 590 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SEEMANN is an unknown quantity at this point

Alıntı:
blue jaloon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bir gün temel bir vampir mağrasına girmiş ve burda yaşayabil...irmiyim diye sormuş vampirler de tabii demiş bir gün 1. vampir ağzı burnu kan içinde gelmiş temel sormuş neden ağzın burnun kan içiçnde diye sormuş vampirde karşıdaki evi görüyormusun temel evet demiş işte ordaki annenin kanını emdim demiş sabah olmuş ve 2.vampir ağzı burnu kan içiçnde gelmiş temel yine sormuş senin yüzün niye kan içinde diye sormuş 2. vampirde şu karşıdaki evdeki babanın kanını emdim demiş ve yine sabah olmuş bu sefer 3. vampir kan içinde gelmiş ve temel yine sormuş senin yüzün niye kan içinde diye sormuş 3. vampir karşıdaki evdeki çocuğun kanını emdim demiş ve yine sabah olmuş bu sefer temel yüzü kan içinde gelmiş vampirler senin niye yüzün kan içinde diye sormuş şu karşıdaki direği görüyomusunuz vampirler evet demiş temelde heh işte o ... kodumun direğine çarptım ;))
Yine sabah olmuş. Bu sefer temel yüzü kan içinde gelmiş. Vampirler "senin niye yüzün kan içinde?" diye sormuş. Temel , "Şu karşıdaki direği görüyomusunuz" diye sormuş. Vampirler "evet" demiş. Temel de "işte ben onu göremedim" demiş
SEEMANN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-12-2011, 11:22 PM   #10 (permalink)
Teğmen

güven87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 540
107 Mesajinıza toplam 281 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
güven87 is an unknown quantity at this point

Hepsi çok iyiydi

Bookmarks