Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Sağlık > Omurga Hastalıkları

Uyarılar

fibromiyalji

Sağlık ve Omurga Hastalıkları fibromiyalji Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız selam arkadaşlar siteyi yaklaşık 1 ay kadar önce keşfettim ama bi türlü aktif olarak aranıza katılamadım. neyse şimdi aranızdayım. acaba aranızda fibromiyalji hastalığı olan varmı. ben bu rahatsızlığı yaklaşık 6 yıldır çekiyorum ama kesin bi tedavisini bulamadım. ya da elinizde ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Omurga Hastalıkları telkin cd indir izle İstanbul Omurga Hastalıkları nerededir kimdir Omurga Hastalıkları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Omurga Hastalıkları hipnoz Omurga Hastalıkları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Omurga Hastalıkları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Omurga Hastalıkları kuantum düşünce kitap haberi

fibromiyalji

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-08-2008, 11:51 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bilgebilge is an unknown quantity at this point
Standart fibromiyalji

selam arkadaşlar
siteyi yaklaşık 1 ay kadar önce keşfettim ama bi türlü aktif olarak aranıza katılamadım. neyse şimdi aranızdayım. acaba aranızda fibromiyalji hastalığı olan varmı. ben bu rahatsızlığı yaklaşık 6 yıldır çekiyorum ama kesin bi tedavisini bulamadım.
ya da elinizde bu rahatsızlıkla ilgili telkin cd si var mı?
teşekkürler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bilgebilge isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2008, 01:00 PM   #2 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Ynt: fibromiyalji

Benim ablamda da vardı kas romatizması.Doktorların verdiği bir çok ilacı kullandı ama sonuç alamamıştı.En sonunda psikolojik olduğu ortaya çıktı.Sinirlendiği ya da üzüldüğü zamanlar tüm eklem yerleri ağrıyordu.Buradan öğrendiğim bir kaç olumlama tekniğini uygulamasını söyledim ona.Şimdi gayet rahat.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2008, 01:32 PM   #3 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

sevgili bilgebilge geçmiş olsun bende fibromiyalji zedesiyim sitemizin ara butonunu kullanarak tarama yaparsan fibromiyalji ile ilgili var olan bilgilere ulaşabilirsin
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-08-2008, 11:00 AM   #4 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bilgebilge is an unknown quantity at this point

kötü bir rahatsızlık Allah kimsenin başına vermesin.
bazı günler öyle ağrılarım oluyor ki (bunlar genelde üzüntü ve gerilim dönemlerinde) hep uyumak istiyorum ama önemli olan boynuma uygun bi pozisyon bulup da taaaaaa ki iyice yorulup kendi kendime sızıncaya kadar sürüyor
paylaşımlarınız için teşekkür ederim
bilgebilge isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-12-2008, 01:11 AM   #5 (permalink)
Teğmen

kozbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 34
40 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kozbey will become famous soon enoughkozbey will become famous soon enough

Arkadaşlar bende bu hastalığı yaklaşık 9 senedir çekiyorum ve bu siteyle tanıştığımdan beri 1 haftadır günde 2-2.5 saat ego.suçluluk telkinlerini dinliyorum ve benim ağrılarım geçti gibi zannedersem bu telkinler içinde mutluluk veren olumlu şeyler var ya ondan geçti diye düşünüyorum. Atakan abi bunun olabilmesi mümkünmü bir sorayım dedim. Yoksa banamı oyle geliyor.
Alt 12-12-2008, 03:18 AM   #6 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Telkinlerin etkisi ile ağrıların geçmesi mümkün...
Daha bir kaç hafta önce bir üyemiz bana vucudunda senelerdir olan şişliklere bir çok yeri dolaşmasına rağmen çözüm bulamazken telkinler sonrası bu şişliklerin indiğini söyledi..Bunu sitede yazmasını söylediğimde nasıl yazacağını bilemediğini söyledi.Forum kullanımını bilmeyen ancak bu tür deneyimler yaşayan bir çok kişi var.
Dolayısı ile bu tür kas ile ilgili rahatsızlıkların mutluluk ve iyi hissetme telkinleri sonrası özellikle suçluluk duygusunun getirdiği gerilimin azalması sonrası iyi olması söz konusu olabilir...
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil